Skocz do zawartości


Zdjęcie

mordercy studenta z lublina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
275 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

mordercy studenta z lublina
Dołączona grafika

Zbigniew Markut
24 lata. Student V roku Politechniki Lubelskiej. Mieszka na osiedlu Piastowskim w Lublinie.

Michał Grzegorczyk
21 lat. Nie pracuje i nie uczy się. Jako nieletni karany za rozboje i włamania. Z zawodu - tokarz. Mieszka na osiedlu Piastowskim w Lublinie.

Paweł Dobrowolski
18 lat. Chodzi do IV klasy Centrum Ogólnokształcącego. Nie był karany, mieszka na osiedlu Piastowskim w Lublinie.

Kamil Nakielski
19 lat. Uczeń szkoły średniej, nie był karany. Od 3 lat mieszka na osiedlu Niepodległości, wcześniej na osiedlu Piastowskim w Lublinie.

Andrzej Bieńkowski
20 lat. Uczeń Centrum Ogólnokształcącego, utrzymuje się z renty rodzinnej. Nie był karany, mieszka na osiedlu Piastowskim w Lublinie.

Ci bandyci napadli na trójkę studentów w nocy z soboty na niedzielę w pobliżu Hotelu Studenta Zaocznego w Lublinie. Bili ich drewnianymi kijami i kostką brukową. Jeden z pobitych, 21-letni Radek z Łukowa, zmarł. Ze względu na szczególne okrucieństwo czynu prokuratura zdecydowała się ujawnić nazwiska napastników. Wczoraj po południu sąd wydał nakaz aresztowania podejrzanych.

więcej o tym:

http://www.forum-kul...showtopic=66791


dane z dziennika wschodniego
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Brakuje opowiedzi "dożywotnie cięzkie roboty" jak maja za dużo energii nie kopią rowy cały dzień a potem zasypują....

I tak do końca życia! :evil:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Dożywocie to jedyna kara dla nich.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Dożywocie, tylko żeby to było dożywocie
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Dożywocie to jedyna kara dla nich.


Bo smierc jest raczej nierealna
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
na najgorszego czubka wygląda ten po środku

DOŻYWOCIE
  • 0

budo_menth0l
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraśnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Dożywocie dożywociem ale gdzieś słyszałem (może czytałem na onecie) że grozi im od 3 do 15 lat więzienia :evil:
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Dożywocie. O śmierci tych ludzi nie my powinnyśmy decydować (tzn.sąd). Nie my im daliśmy życie, więc nie mamy prawa zabierać im go.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Dożywocie. O śmierci tych ludzi nie my powinnyśmy decydować (tzn.sąd). Nie my im daliśmy życie, więc nie mamy prawa zabierać im go.


Ale pomijając kwestie etyczne, moralne itp...

Niech żyją przez następne pół wieku ze świadomością, że nic poza siedzeniem w pierdlu ich w życiu nie czeka... to gorsze niż kara śmierci.
  • 0

budo_mag
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
1300zl(tyle wynosi koszt utrzymania jednego wieznia w zakladzie karnym) miesiecznie x 12 miesiecy x 60lat(zakladajac, ze srednia wieku dla mezczyzny wynosi ok 80 kilku lat, wiec kazdy z nich pozyje jeszcze przynajmniej 60) x 5 sprawcow. Daje to w sumie kwote 4680000.
Sporo.
Nie wiem czy wyceniam na tyle ich zycie, skoro dla nich zycie Radka bylo warte kilka zlotych.
  • 0

budo_menth0l
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraśnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Mamy. Oni nam je nadali zabijając tego Radka.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Dożywocie. O śmierci tych ludzi nie my powinnyśmy decydować (tzn.sąd). Nie my im daliśmy życie, więc nie mamy prawa zabierać im go.

A ty co się z choinki urywasz?
PO CO piszesz czy mamy prawo odbierać życie czy nie w tym temacie?
chcesz znów wszcząć kłutnie?, proszę bardzo, jeśli ten typek zabiłby kogoś z mojej rodziny zabiłbym jego i miałbym do tego prawo. A gadki szmatki z kościoła to może zostaw w kościele.
Zamiast kierować nasz gniew na tych zabójców kierujesz między nas, taki to już twój kościelny pseudosprawiedliwy tok rozumowania.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
ah jak pieknie byBo by ich odstrzelic. albo zeby ich chociaz w wiezniu ktos ujeb.....

ale nie ma apelacja i sa na wolnosci.
to polska tu za picie piwa pBacisz 100 zeta a za zabójstwo idziesz siedzeic na kilka lat.
nie adekwatne........


pozdrawiam i licze na to ze kaZdy z nas kiedys przyjeb.... komus na tyle mocno ze ten ktos zrezygnowal z okradania czy z zaczepek.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
smierc,

tacy gnoje nie zasluguja na nic innego, tym bardziej nie na darmowy pobyt w kurorcie z telewizja i 3 posilkami za 1300 miesiecznie. Takie jest moje zdanie.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
a nie chcialbys wiedziec ze popierdalaja ostro gdzies tam i np. wykopuja kanal laczacy mazury z morzem lopatka????
ja bym chcial zeby zarabiali na innych.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Znajac burdel panujacy w naszych wiezeniach nie zdziwilbym sie gdyby ktorys z nich nawial czy zostal zwolniony po kilku latach, bo jego stary zna odpowiednia osobe. Oko za oko...
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

smierc,
tacy gnoje nie zasluguja na nic innego, tym bardziej nie na darmowy pobyt w kurorcie z telewizja i 3 posilkami za 1300 miesiecznie. Takie jest moje zdanie.

Pomijając to że śmierć im się należy, lepiej by było ich na dożywocie dać, mocniejsza kara i boli straszliwie. Budzisz się co rano z myślą że resztę życia spędzisz za kratami... a śmierć? pyk i ma spokój, za łatwo.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Fiodor, bedziesz sie dobrze czul ze swiadomoscia, ze utrzymujesz takiego kolesia przez kilkadziesiat lat?

a co, jesli zabije kogos w wiezieniu, bo mu przeciez i tak beda mogli tylko nagwizdac przy dozywociu?

jak dla mnie to kara smierci dla mordercow jest jak najbardziej na miejscu.


ale nie o tym chcialem - rozwalil mnie ten... student piatego roku? goscie przed matura??
co to qrwa jest? 8O
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

PO CO piszesz czy mamy prawo odbierać życie czy nie w tym temacie? chcesz znów wszcząć kłutnie?, proszę bardzo, jeśli ten typek zabiłby kogoś z mojej rodziny zabiłbym jego i miałbym do tego prawo. A gadki szmatki z kościoła to może zostaw w kościele.
Zamiast kierować nasz gniew na tych zabójców kierujesz między nas, taki to już twój kościelny pseudosprawiedliwy tok rozumowania.

Fiodor przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i zastanów się nad tym.
1) Ja nie wszczynam żadnych kłutni, przecież wyrażam swoje zdanie tak jak każdy w tym temacie. Nikogo nie oburzyłą moja wypowiedźtylko oczywiśćie Ciebie. Zastanów się człowieku o co Ci chodzi...
2) Jestem wielkim kierownikiem gniewu 8) Jeśli naprawde myśli tak jak napisałeś w ostatnim zdaniu, to jedną nogą jesteś jeszcze w piaskownicy.
3) Papież wybaczył swojemu pseudozabójcy. To jest wzór godny naśladowania, ale nie wiem podobnie jak ty co bym zrobił z człowiekiem, który zabił by mi kogoś z najbliższych. Ciężka sprawa i naprawde lepiej żeby taka sytuacja nie zaistniała.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Smierc ... Poprzez tortury ... conajmniej miesiac ...

I niech nikt mie nie pieprzy o przebaczaniu ... Za co im kurwa przebaczyc ? Za to ze zakatowali czlowieka niewinnego ? Moze mamy nadstawic drugi policzek ?

Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024