Skocz do zawartości


Zdjęcie

dodatek do Kravki ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

dodatek do Kravki ?
Problem jest tego rodzaju. Przez najblizsze 2-3 miechy wakacji mam zamiar sobie odpocząć od KM i podszkolić się w innej gałęzi SW.
I tu pojawiają się schody. W Krakowie szkól jest od groma, a ja tak do końca nie wiem czego chcę 8) Myślałem nad BJJ (w KM nie ma w ogóle parteru, poza tym funkcjonuje całkiem niezła sekcja), muay thai (niezwykle skuteczny), kickiem i boksem (aby opanować ruchy, wyczucie dystansu, uderzenia itp. itd.). A może coś jeszcze innego ? Co będzie dobrym dodatkiem do KM i sprawy że przynajmniej w części będę nieco lepszym fighterem ? ;)

Czekam na opinie i rady

z góry thx

pzdr
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
Kurde wszystko, co tu wymieniłeś jest dobre pytanie brzmi, na czym ci zależy?? Ja ostatnio doszkalam się w sekcji bjj i jestem bardzo zadowolony z tym, że od początku za czymś takim (znaczy jakimś graplingiem) się rozglądałem musiałem tylko znaleźć sekcję z odpowiednimi terminami treningów.
  • 0

budo_johnny_bit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
chcesz coś do kravki, aby ci pomogło w starciach (krawka nie uczy kilku najwarzniejszych rzeczy) to idź na boks, albo mhau thai, pomogą ci...
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
Ja trenuje KM i nie mam zamiaru tego zmieniac.
Natomiast rozwazam dodatkowo treningi valetudo przy sekcji bjj.
Nie wiem czy uda mi sie czasowo (na KM mam 3 treningi tygodniowo)ale bylem wlasnie w ta sobote na treningu i musze powiedziec ze bardzo mi sie podoba.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
Trzy razy w tygodniu kravka? Te piec patentow? Przeciez mozna zanudzic sie na smierc.
K_P
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
o co chodzi?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?

Trzy razy w tygodniu kravka? Te piec patentow? Przeciez mozna zanudzic sie na smierc.
K_P


Nie przesadzasz troszki ?? Czy poprostu robisz sobie jaja??
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
Nie deprecjonuje kravki, sam ja cwicze, ale raz w tygodniu i to zupelnie moim zdaniem wystarcza.
Chyba, ze pod haslem kravki cwiczymy takze techniki bokserskie etc.
K_P
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?

Nie deprecjonuje kravki, sam ja cwicze, ale raz w tygodniu i to zupelnie moim zdaniem wystarcza.
Chyba, ze pod haslem kravki cwiczymy takze techniki bokserskie etc.
K_P


Ale cos jeszcze trenujesz?

Zreszta Charlie napisal ze w KM nie ma parteru w ogole. A nie odnosi sie to do sekcji lubelskiego ikmp.
Z tego wniosek ze w kazdej sekcji jest troche inaczej.
Ja tam sie nie nudze.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
Jeśli nie traktujemy kravki jako kompletnego systemu razem z technikami bokserskimi, kick bokserskimi i z wszystkim, co zostało przez nią wchłonięte to nie wydaję mi się żebyśmy rozmawiali o kravce.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
panowie każdy inny temat rozmywajcie ale nie mój :twisted:
na pytanie: na czym mi najbardziej zależy, nie umiem odpowiedzieć. szukam czegoś co uzupełni KM. coś na bazie czego b sam nic nie wydedukowalem wiec mialem nadzieje na rady bardziej doświadczonych.

pzdr
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
Wiesz ciężko jest ci doradzić, jeśli nie wiemy, w czym się czujesz mocny a w czym słabszy. Jeśli nie masz żadnego parteru to bjj powinno uzupełnić tę lukę w twoim wykształceniu, jeśli masz problemy z wyczuciem dystansu poruszaniem się czy czymś takim to pewnie ci pomoże któryś z styli kopano uderzanych ja nie jestem z Krakowa, więc ciężko mi się wypowiadać na temat tamtejszych sekcji, bo przecież też bardzo wiele zależy od trenera itp. itd...
  • 0

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
hej!ja trenowalem kravke a teraz rozpoczalem treningi bjj.POLECAM!Jesli w sekcji bjj ucza takze technik bokserskich(a tak najczesciej jest -jak mi wyjasnil trener)to masz swietne polaczenie!Pozdr!
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?

Jesli w sekcji bjj ucza takze technik bokserskich(a tak najczesciej jest -jak mi wyjasnil trener)

Możesz wyjaśnić? W sekcji bjj uczą boksu? Nic już chyba nie rozumiem...
  • 0

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
Tak wlasnie!Łączą bjj z technikami bokserskimi i kopnieciami z boksu tajskiego.Mozna wybrac opcje najbardziej odpowiednia dla swoich potrzeb:mozesz cwiczyc tylko bjj,bjj+boks,bjj+boks+muay thay.Z tego co sie zorientowalem -daje to ogromne mozliwosci rozwoju i roznorodnego treningu.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
rozumiem, tyle że to przestaje być bjj. to po prostu mma, swoją drogą fajna rzecz.
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?

rozumiem, tyle że to przestaje być bjj. to po prostu mma, swoją drogą fajna rzecz.

TRZYULE! TO ŻAŁOSNE ZE TY NIESTETY NIC NIE ROZUMIESZ. JAK SIE ZDAJE NIE MASZ ZADNEGO POJĘCIA O TYM CO TO JEST MIXED MARTIAL ART.JAK TO NAPISANO POPRZEDNIO SA ROZNE OPCJE -MOZNA TRENOWAC BJJ,MOZNA RENOWAC BJJ I BOKS ,MOZNA TRENOWAC BJJ,BOKS I MUAY I TO CZESTO W JEDNYM KLUBIE U ROZNYCH INSTRUKTOROW
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?

TRZYULE! TO ŻAŁOSNE ZE TY NIESTETY NIC NIE ROZUMIESZ. JAK SIE ZDAJE NIE MASZ ZADNEGO POJĘCIA O TYM CO TO JEST MIXED MARTIAL ART.JAK TO NAPISANO POPRZEDNIO SA ROZNE OPCJE -MOZNA TRENOWAC BJJ,MOZNA RENOWAC BJJ I BOKS ,MOZNA TRENOWAC BJJ,BOKS I MUAY I TO CZESTO W JEDNYM KLUBIE U ROZNYCH INSTRUKTOROW

No i wlasnie to jest MMA...Jak nazwa wskazuje to jest MIX roznych styli a nie czyste bjj.
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
JESLI JEDNEGO DNIA TRENUJE SIE JUDO A DRUGIEGO -KARATE TO JEST TO MIX SZTUK WALKI?!:) ALBO JESLI PO TRENINGU KICK-BOKSERSKIM PRZEJDZIE SIE NA MATE POTRENOWAC ZAPASY TO BEDZIE MIX SPORTOW WALKI?! OCZYWISCIE MOZNA POTEM WYKORZYSTAC CHWYTY I UDERZENIA Z KOPNIECIAMI I BEDZIE TO WSZECHSTRONNE W ROZNYCH SYTUACJACH ALE NIE JEST TO MMA.TYPOWYM PRZYKLADEM MMA JEST SHOOTFIGHTING ,PANKRACE CZY VALE TUDO GDZIE W SPOSOB ZSYNCHRONIZOWANY SA POLACZONE TECHNIKI UDERZEN,KOPNIEC I CHWYTOW.MOZNA TRENOWAC JEDNOCZESNIE:JUDO,ZAPASY,BOKS I KARATE I WYKORZYSTAC TA WIEDZE ALE NIE MA TU PLYNNEGO POLACZENIA ROZNYCH TECHNIK
  • 0

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?

rozumiem, tyle że to przestaje być bjj. to po prostu mma, swoją drogą fajna rzecz.

oczywiscie ze jest to bjj. Dodatkowo w klubie trenuje boks.Nie jest to zadne MMA!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024