Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry "tekst" na ulicę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
916 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
- co sie gapisz
- bo mi sie podobają twoje cycki tranwestyto
:)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
to miałbyc dobry tekt na ulice bez zwiazku z powazna dyskusja jaka tu sie toczy :)
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

- co sie gapisz
- bo mi sie podobają twoje cycki tranwestyto


"Dobry tekst na ulicę" to taki, po którym nie dostaniesz w ryj... :roll:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
wiem ale chodzilo mi o watek humorystyczny :) choc knajpa bylaby lepszym miejscem na jego wprowadzanie w taki sposób
  • 0

budo_baca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Świata
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Scorpiob napisał:W sumie trzeba przyznac ze ponosza i czesto niektorych potem targa sumienie ale nad tym trzeba sie glebiej zastanowic by zrozumiec takie postepowanie np. jesli to jest banda dopakowanych kolesi ?? widac ze stac ich na wszystko ?? moza poprostu stracic zycie udajac bohatera a jak juz sie zajmą "bohaterem" beda kontynuowac bardziej poddraznieni maly sens Dalej mowiac jesli jest to np. jeden dres ok mozesz cos podejsc powiedziec moze dzialac jesli jest wiecej telefon na policje wydaje sie jedynym rozwiazaniem. Do tego jest jeszcze aspekt ze przecierz nie kazdy trenuje SW i nawet w zyciu na "sucho" nie uderzal taki nie da sobie rady nawet z jednym dzieciakiem ktory ma 'doswiadczenie" takze sprawa ma duzo watków .


Ta akurat sytuacja zadziałała na mni tym faktem że był jeden debil i paru kolesi którzy nie zaregowali,przecież nie musieli go lać wystarczyło tak jak piszesz zadzwonić na policję.
To fakt że nie każdy się umie bić ale żeby pomóc nie trzeba od razu bić w gębe,poza tym nawet jak ktoś się umie lać to nie zawsze może coś zdziałać,poza tel na policję.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
jasne ze nie zawsze musisz sie bic ale to jest Twoje zalozenie a nie tych do ktorych podchodzisz :wink:
  • 0

budo_zioman69
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
To ja dorzuce cos od siebie :-)
Jestem sobie z moja pania w hoteliku w gorach, wieczor i w ogole.. :-)
Ale za sciana byli jacys kolesie i glosno sie zachowywali.. Myslalem ze to jacys uczestnicy obozu, bo w tym hoteliku mieszkal jakis oboz (ludzie po ok. 16 lat). No dobra halasy, to jeszcze w miare luz.. ale jak w dosc istotnym momencie zastukali do nas do drzwi, to wqrwiony na maxa wyskoczylem na korytaz w samych bokserkach (myslalem ze po prostu pogonie gowniarzy).. :evil: patrze a tam stoi 4 drechow z browarami, wszyscy wieksi ode mnie i tak po ok. 25 lat, ale ze wqrwiony bylem to warknalem
- Co jest k...a?
koles na to:
- yy.. Toalety szukamy..
pokazalem na kibel
- Tam masz, jest oznaczony..
koles nic nie odpowiedzial, to wszedlem do pokoju a chowajac sie slyszalem jak 1 mowil do 2
- Ty sie k..a uspokoj.
Wiecej nie przeszkadzali a i za sciana byl spokoj :)
  • 0

budo_nukibo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Temat jest "Dobry tekst na ULICĘ"... I co, Zioman, teraz ktoś przeczyta Twojego posta, zapamięta i napadnięty na ulicy przez grupkę dresiarzy będzie ich kierował w stronę najbliższego toi toia :?
  • 0

budo_the godmother
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Wyszłam na dwór z kolegą, który miał nogę w szynie i leżał już dość długo w domu. To było jakieś 2 lata temu, na początku maja, ładna pogoda, więc poszliśmy chwilę posiedzieć w parku. Siedzimy sobie i gadamy, a tu podchodzi jakiś 2 chłopaków i jeden zaczyna do mnie mówić:
1: Kasa albo komórka.
2: Dziewczynę chcesz okraść?
Chwila takiej ciszy i idealnie w tym samym czasie, odwrócili głowy w stronę kolegi. Kolega ma około 190, więcej w barach niż ja wzrostu.
Ja: To moja siostra!

Raz szłam ulicą po treningu i byłam już wykończona, a tu jakiś dwóch gówniarzy idzie na przeciwko. Jeden mnie potrącił i wrzeszczy:
-Gdzie się suko pchasz?
-Co powiedziałeś?
-Suka.
-Skąd znasz takie słowa dziecko? Powtórz to jeszcze raz.
-Suka.
Pac w morde.

W innej sytuacji uratowała mnie tylko i wyłącznie moja płeć :] Żeby dojść do domu, muszę przejść przez ściężkę i jest ona praktycznie zasłonięta przychodnią. Wracałam też z treningu, a tu nagle po prawej stronie pojawia się 50 chłopa. Więc sobie myślę- nie będę czekać aż cała karawana przejdzie, tylko chyłkiem przebiegnę przed nimi udając, że ich nie widzę :D Przeszłam prawie biegnąc, a tu za mną taki krzyk: Schowaj ten łom, to jest laska! Momentalnie nogi jak galareta.
  • 0

budo_mishman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Wracam sobie wczoraj od kumpla. A mieliśmy lekki, swobodny sparing bokserski, więc była okazja żeby wychylić kielicha. No więc, wracam sobie polną drogą. Delikatnie mówiąc wstawiony. A przy drodze rośnie sobie rudozłoty krzak wrzosowy. Tak sobie idę, na niego patrzę. A ten, jak nie zacznie wywijać. Jak nie zacznie bluzgać coś o "złych kotletach".
No to wziąłem i wyrwałem chwasta.
Pozdrawiam!
  • 0

budo_einstain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyrlandia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
swego czasu 2 drechow chcialo sobie moj telefon przywlaszczyc:


drech#1: dawaj komorke
ja zwracajac sie do drugiego drecha: ej jebij twojemu kumplowi bo zaraz ja mu jebne

popatrzyli po sobie, drugi drech przeprosil i poszli :wink:
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
@MishMan

Do mnie czesto tak smietniki i inne latarnie , tudzież wystawy sklepowe pyskuja.

:D

Ja jakos nie mialem przygody z dresami , male miasteczko prawie kazdy kazdego zna :D i dzieki Bogu ze nie mialem :D
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
o ja pierdole co za nonsens bobry "tekst" na ulice i 40 stron odpowiedzi,debilizm ,paranoja czy naprawde nie ma o czym gadac?adam d.obraziłes mnie tekstem że moge byc debilem lub przstepca uczestniczac w ustawce,nie sadze zebym był ani jednym ani drugim,nie pochwalam ustawek,ale czasami jest mus,pomoc kumplowi ktory o nią prosi jest takim musem,ale moze zycie cie nauczy dostrzegac rozne wartosci
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

o ja pierdole co za nonsens bobry "tekst" na ulice i 40 stron odpowiedzi,debilizm ,paranoja czy naprawde nie ma o czym gadac?adam d.obraziłes mnie tekstem że moge byc debilem lub przstepca uczestniczac w ustawce,nie sadze zebym był ani jednym ani drugim,nie pochwalam ustawek,ale czasami jest mus,pomoc kumplowi ktory o nią prosi jest takim musem,ale moze zycie cie nauczy dostrzegac rozne wartosci

Ta kurwa pomoc kumplowi ... . Fajnych masz kumpli tak btw :) . A jak kurwa ci sie nie podoba to nie wchodz palancie !
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

ale czasami jest mus,pomoc kumplowi ktory o nią prosi jest takim musem,ale moze zycie cie nauczy dostrzegac rozne wartosci


oj Adam... ale ty jestes :roll: , ciekawe za ile lat zrozumiesz ze ustawka jest czasem obowiazkiem, takim no wiesz patriotycznym. Ma w sobie wielkie wartosci, niedlugo w szkolach beda o tym uczyc na polskim... :lol: :rofl:

o ja pierdole co za nonsens bobry "tekst" na ulice i 40 stron odpowiedzi,debilizm ,paranoja czy naprawde nie ma o czym gadac?


bezsensowny, lepiej gadac o tym jak walczyc na ustawkach :!:
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Prosze mnie z nim nie mylic :)
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
2 lata temu jakiś mały dresiarz zaczepił mojego kolegę.
dresiarz: masz kasę?
kolega:nie mam ( naprawdę miał 100 zł)
dresiarz: a chcesz w mordę? :twisted:
kolega: a chcesz z buta?? :twisted:
dresiarz: nie (uciekł) :D
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
ocenianie kogos nie zniając kogoś swiadczy o tepocie volt czy jak ci tam,mqam prawo sie wypowiedziec i sram na to co ty powiesz czy jakis moderator,oczernianie sie przez internet zalatuje mi dziecinado nie ma to sensu ,a ten post ogolnie zalatuje mi kaciałowatoscio,wymyslacie se jakies bzdury i to wam sie pewnie przyda na ulicy,a nie sorry moze to jest jakies zabawne,dla mnie temat o ustawkach jest o wiele ciekawszy sorry to tylko moje zdanie a zreszta po co ja przepraszam was za co?
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Chcesz tego czy nie - biorąc udział w "ustawce" popełniasz przestepstwo, za które możesz trafić za kratki! Jeżeli sam nie popełniasz to albo usiłujesz je popełnić, albo pomagasz w jego popełnieniu. Ile możesz dostać ??? (o ile nie jestes nieletni - tj. masz co najmniej 17 lat...)
KK
Art. 158.
§ 1. Kto bierze udział w bójce lub pobiciu, w którym naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku określonego w art. 156 § 1 lub w art. 157 § 1, (uszczerbek na zdrowiu, rozstrój zdrowia)
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Jeżeli następstwem bójki lub pobicia jest ciężki uszczerbek na zdrowiu człowieka,
sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 3. Jeżeli następstwem bójki lub pobicia jest śmierć człowieka, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Art. 159.
Kto, biorąc udział w bójce lub pobiciu człowieka, używa broni palnej, noża lub innego
podobnie niebezpiecznego przedmiotu,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Więc nie pisz, że ktoś tu cię obraża:
Byłeś na ustawce = popełniłeś przestępstwo = jestes przestępcą = bandytą.
I nie ma to nic wspólnego z "honorem" czy "lojalnością"
Żyjesz w praworządnej Polsce - przemyśl to sobie! Tutaj można się tylko bronić (obrona konieczna)!
Pozdr!

ps. przepros Adama


ps2. Adam, może przyklei temat o obronie koniecznej w dziale Ulica - tak jak ustawę o broni i amunicji
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
przeproś adama?nie przesadzaj!a kto nas za te wszystkie lata przeprosił mozna by rzec,czy zyjemy w praworzadnej polsce?ty to powiedziałes,moze i dla ciebie ona jest praworzadna,ja jestem wolnym człowiekiem,i odpowiedzialnym wiem ze za wine musi byc kara,ale nie jestem przestepca,ani debilem czy ty nigdy nie brałes udziału w bojce czy moderator to i on tez jest pewnie przestepca
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024