Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry "tekst" na ulicę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
916 odpowiedzi w tym temacie

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

ciekawe jakby zareagowal dresik gdyby taka wiazanke uslyszal


A jak myślisz? :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

A jak myślisz? :)

coz, gdyby nie wyjechal nam w morde po drugim slowie to prawdopodobnie wysluchalby do konca, co oznacza ze musialby przemyslec wszystko co uslyszal, dajac nam dobre kilka godzin na ucieczke ;)
  • 0

budo_hauer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Van puR

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Potwierdzam. "spierdalaj" dziala całkiem nieźle. Raz kazałem spierdalac jednemu z najwiekszych bandziorów w okolicy i on zgłupiał zamiast mnie zatłuc :P
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
"Słowo Mocy: Wypierdalaj" zawsze działa ;)
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Tak słowo "Wypierdalaj " skutkuje. ale nie zawsze....bo zanim wypowiesz całe słowo w połowie
Wypier..... strzal i lezysz;p bo many bedzie szybszy.. i zobaczy ze wcale nie jestes kozak!! Najlepoej dresowi powiedziec jakies MĄDRE słowo!! i bedzie sie pare minut zastanawiał nad jego znaczeniem i wtedy mozna uciec!! a nie znizac sie do ich poziomu!;p;d
  • 0

budo_archery
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP - Republiq of Paragwai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Najlepoej dresowi powiedziec jakies MĄDRE słowo!! i bedzie sie pare minut zastanawiał nad jego znaczeniem i wtedy mozna uciec!! a nie znizac sie do ich poziomu!;p;d


:rofl: nom.....napewno,..jak zacznę się wdawać z takim kapuścianym łbem - dresem to napewno mi pomoże, najwyżej tamten oszydzi się
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
dres sprowadzi cie do swojego poziomu i wykosi doswiadczeniem wiec lepiej powiedziec jakies madre slowo :wink:
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Nie no, ja czytam te teksty wszystkie od deski do deski i padam ze


Kumple wracali z plaży-tylko kąpielówki i ręczniki na ramionach-w Kolejce przysiadło się do nich 2 dresów i wyjechali z tekstem "Dawać komury" a kumpel na to "mam ją w dupie-chyba nie będziesz szukał"


  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
smiechu momentami, bez kitu. ten co powyzej napisalam jest mistrzowski, ta sytuacja. sorki, net mi sie chrzani dlatego tak dziwnie pisze.
  • 0

budo_frasee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Moja sytuacja. Wbiegam ok 23 do autobusu. Radosny, że zdążyłem siadam z tyłu głową w strone przeciwną niż kierunek jazdy, patrzę a naprzeciwko mnie na samym końcu 4 dresów, recydywa dzielnicowa. Wszyscy wzrok na mnie i po chwili jeden z nich - daj 2 zeta. Dałem im 2 zeta i wyszli ucieszeni jak niedorozwięte dzieci na przystanku nabliższym. Nie wiem czy to zaprzecza jakimś teoriom na temat dawania lub nie drobnych, ale napewno jest intrygujące :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
dobr metoda, zawsze nosić drugi mały portfel, gdzie sie ma jakieś 2-5 zeta.
czasem lepiej nie ryzykowac, kiedy napastnik ma broń.

jakieś 1,5m-ca temu wracaliśmy z kumplem, młodszy ode mnie zreszta o 2 lata.
3 panów do nas podchodzi i pyta o fajki.
ofkoz, mieliśmy jak zawsze szlugi w kieszeni, ale przecież szluga nie dam takiej pizdzie.
Czasami podejdzie do mnie miła pani, czy jakiś pan- widac ze szluga nie mają itp, ładnie poprosza(wczoraj w nocy w krakowie podbił do mnie facet i mówi, ze odkupi szluga, ale był grzeczny i uprzejmy, ofkoz dałem mu szluga, bo czemu by nie? są ofkz sytuacje, kiedy po porstu nie mam ochoty) Na nasza odpowiedź, że nie mamy, mili panowie mówią "a mamy was pzreszukać"
kumpel się odwrócił i bez słowa dał mu po mordzie. no to co mieliśmy zrobic? wpierdol i kaniec filma
  • 0

budo_spot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
No wiec chodze do klasy wojskowej i musze mundur nosic, noi przewaznie ludzie sie dziwnie patrza jakby ducha zbaczyli ;]. Noi idziemy sobie z kumplami do innej budy(gimnazjum jakies :P) cos zalatwic i przed wejsciem jakies koles co siegal mi do szyji:
- Ej czego wy tu kur... szukacie
- A co cie to tak interesuje
- Nico! Chcesz wpierd... ?!
- No pewnie, wyjdz na zewnatrz to zobaczymy twardzielu
- (koles takie zbulwersowany ze śmiałem go wyzwać) Dobra kurw... (No i gosciu zamknął drzwi i widac byl przez syzbe jak ucieka ogladajac sie ciagle za siebie :D )

A najlepsze jest to ze wczesniej ten sam typek "umawiał" sie po szkole z moim kumplem co wtedy 4 lata boks trenowal i swoje nieprzyjscie tłumaczył tym ze 'musiał po lekcjach cos zalatwic " Gimnazjum schodzi na psy :/
  • 0

budo_megaziel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Tak słowo "Wypierdalaj " skutkuje. ale nie zawsze....bo zanim wypowiesz całe słowo w połowie
Wypier..... strzal i lezysz;p bo many bedzie szybszy.. i zobaczy ze wcale nie jestes kozak!! Najlepoej dresowi powiedziec jakies MĄDRE słowo!! i bedzie sie pare minut zastanawiał nad jego znaczeniem i wtedy mozna uciec!! a nie znizac sie do ich poziomu!;p;d


Taaaa na przyklad:
-Ty jebany chuju
-Mówie vice versa moim oponentom
:lol:
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

dres sprowadzi cie do swojego poziomu i wykosi doswiadczeniem wiec lepiej powiedziec jakies madre slowo :wink:


Dzienki za poparcie;p;d
  • 0

budo_zajarany1491
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myślenice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
:D Ja miałem kiedyś zajebistą sytuacje! Ide z kumplem przez Kraków (jesteśmy z myślenic) i nagle podeszli do nas dreechy (2) i pytają mnie czy mam komórke! Ja mówie, że mam, a oni na to żebym pożyczył ja mu podałem ( a nie bałem się ze zabiorą bo mój kumpel sobie uprawia kulturystyke i karate więć....) I spytał się czy może zadzwonić ale miszczena opadła. ale potem telefon oddał i do tego jeszcze mi 3 zeta dał
  • 0

budo_nakes
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
ej no co ty zrobiles??jak chcesz to przeszukaj moje kieszenie????co to ma byc to tak jak bys powiedzial jak chcesz to przezukaj moje kieszenie i przy okazji zabierz wszystko co ci sie spodoba,wez sie pukniej w leb.
A na takich lebkow jak ci dwaj to czasem wystarczy zwykle spontaniczne spierdalaj

pozdro
  • 0

budo_lukarus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
za zwykle spontaniczne odzywki czesciej dostaje sie w morde niz bycie uleglym i nie podskakujacym.

pozdro dla wszystkich Rambo chodzacych po ulicy i nie lekajacych sie nikogo i niczego.
  • 0

budo_lukarus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Aby zrozumiec sytuacje ktora chce opowiedziec trzeba by sobie wyobrazic jak wyglada moj kumpel i jak zyje. A wiec ma 190 cxm wzrostu jakies 60 kg wagi, informatyk blady jak sciana, z postury ostatni etap pobytu w Oswiecimiu, 24 h na dobe (poza studiami) zamkniety w pokoju z kompem i koles zyje jakby w bance mydlanej, nieprzekraczalej brieze dla calego swiata. A wiec bylo to tak:

idzie ulica w poznaniu, kolo Przyjazni, podbiega 2 dresow montrasty miedzy nimi a moim kumplem jak 4:1
- Dawaj komurke!
O idzie dalej jakby ich nie widzial, nie slyszal, nawet sie nie przejal. Zagradzaja mu droge i dra sie:
- Dawaj komurke bo wpierdol.
Wymija ich i idze dale, jego bariera pozostaje nienaruszona.

Nie mowie ze to dobry system ale kolesie mosieli miec niezly wyraz mordek ze taki leszcze nawet ich "niezauwazyl"
  • 0

budo_clark
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

ej no co ty zrobiles??jak chcesz to przeszukaj moje kieszenie????co to ma byc to tak jak bys powiedzial jak chcesz to przezukaj moje kieszenie i przy okazji zabierz wszystko co ci sie spodoba,wez sie pukniej w leb.
A na takich lebkow jak ci dwaj to czasem wystarczy zwykle spontaniczne spierdalaj

pozdro


Dziękuję serdecznie za instrukcję obsługi dwóch startujących do ciebie gości. Następnym razem będę pamiętał i magiczne słowo "spierdalaj" pojawi się się na pewno. W sumie teraz będzie łatwiej, bo obecnie bardzo dużo przeklinam, a wtedy, byłem młody...

Już myślałem, że ten wątek wpadł w otchłań zapomnienia, a tu masz ci los...
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

- Dawaj komurke bo wpierdol.


To musiały być straszne dresy skoro robiły takie błedy... ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024