Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry "tekst" na ulicę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
916 odpowiedzi w tym temacie

budo_marianek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
dziś też rozmawiałem z pewną panią z budki z knyszami. Stoie sobei z pieskiem i zamawiam knysze
-tylko bez groszku i kukurydzy
-dobzre, tyklo prosze neich mi pan jeszce przypomnie jak bede robila
.....
-bez groszku i kukurydzy
-9kiwniecie glowa ze strony spzredawczyni)
no i tak nalozyla groszek i kukurydze ;) ja do neij:
:mialo byc bez groszku i kukurydzy
-zapomnailam pzrepraszam(ściagajac groszek i kukurydze)
-nie bo mojj pies nie lubi groszku, to pani zostawi ja z gory zjem
a ona oczy an mnie
-to kto bedzie jadl pan czy pies???!
-nie my tak zawsze na pol
a ona oczyw slup i
-powaznie?? 8O
-
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
dres: na chuj tak stoisz
kolega: no dobra juz ide


podobno dresika lekko zamurowalo, tak to jest byc idiota


moze jakas inicjatywa spoleczna?
takie patrole i wpierdol wszystkim lysym, co w dresach chodza i jakies minki stroja, albo z komorka po miescie, jako przyneta....
przydaloby sie..
  • 0

budo_varth
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
To ja opiszę sytuację kumpla.
Wraca sobie do domu i nagle napotyka grupę ok.10 indywidualistów a oni ze standardowym tekstem:
D: Dawaj k..... komóre
K: No nie przed chwilą mnie skroili, a teraz wy...
D: Gdzie cie skroili k....?!
K: No tam za rogiem.
D: A jak on k..... wyglądał?
K: No taki łysy w dresie...
D: Zaje.... go k....!!!!
Po czym rzucili się biegiem w stronę którą im wskazała kumpel w trybie natychmiastowym udał się do domciu.
W sumie też dobry tekst!
  • 0

budo_trumfel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
troche offtopic ale śmieszne:
do pewnej pani podchodzi pijaczek i kulturalnie prosi o 2 zł do wina pani szuka kasy w spodniach wyciąga a tu tylko 5 zł a żulik to ja pójde i rozmienie dała mu a tu co po 5 minutach wraca oddaje 3 zł :dziękuje do widzenia :)
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Dres Stefan skomentowałby: "...Kurwa...?!" i wypłaciłby z bani :) Odradzam :)


No na szczęscie nie był to dres tylko drobny pijaczek i podziałało:)
  • 0

budo_firecracker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Trochę nie na temat. Wracałem kiedyś z laską Gliwicką na dworzec. Na Placu Wolności stała grupka kolesi i patrzyli się na nas. Moja laska w pewnym momencie do mnie z tekstem: daj mi dokumenty, żeby było łatwiej rozpoznać zwłoki :D Maksymalnie mnie rozwaliła tym tekstem. Na szczęście identyfikacja zwłok nie była potrzebna, bo kolesie tylko groźnie spoglądali.
  • 0

budo_firecracker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
I jeszcze jedno. Zdarzenie kolegi. Wychodził z psem na spacer. Wypuścił psa na dół i zamykał mieszkanie. Nagle słyszy pisk. Schodzi na dól i słyszy tekst kolesia: patrz jak ładnie przypierdoliłem. Kolega podchodzi do niego, strzała w ryj, koleś gleba. Bierze psa na ręce i do tego drugiego: Patrz jak ładnie przypierdoliłem :D
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
hahahahahah :D jesli to nie fake to gratuluje poczucia humoru kolegi :D hahahahah
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Hahahaha poklon
  • 0

budo_hubi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Hahah. Dobre. Uśmiałem się ;)
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Może dobrym tekstem będzie jakaś zagadka. Co to jest? Coś co ma trzy nogi?
W tedy tamta osoba możliwe ze się zacznie interesować tą zagadką i straci cel zaczepki.
Plusem jest to że my też zyskamy czas na namyślenie się co dalej zrobić.
Odp: na zagadke jest prosta. Dziadek z laską.
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Może dobrym tekstem będzie jakaś zagadka. Co to jest? Coś co ma trzy nogi?
W tedy tamta osoba możliwe ze się zacznie interesować tą zagadką i straci cel zaczepki.
Plusem jest to że my też zyskamy czas na namyślenie się co dalej zrobić.
Odp: na zagadke jest prosta. Dziadek z laską.



z pewnoscią zgadzam sie ..... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
wypijmy za tt48 :drinking:
  • 0

budo_ian17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Oto i mój pierwszy post :D
Witam wszystkich!

Opowiem sytuacje zasłyszaną jakaś dziewczyna ze szkoły została napadnięta przez paru kolesi, chcieli kase i komure, a ona sie zalała łzami, że 5 minut wcześniej ją okasowali z portfela i telefonu, a drehy :"spoko, mała, znajdziemy śmieci, powiedz jak wyglądali, my ci wszystko zwrócimy"

Ale to technika dobra chyba tylko dla płci przepięknej :)
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

może to nie do tematu, ale muszę to powiedzieć bo mi się w pale nie mieści. Idę sobie dzisiaj. widzę z klatki wybiega może 4-5latek w dresach i udaje, że się wozi. Na sam ten widok już mi się chciało śmiać. Dzieciak też się uśmiechnął i zapytał, która godzina. Ja mu odpowiadam, a on "dawaj pasek i komurę" To już nie mogłem powstrzymać śmiechu. dzieciak nawet mi do pasa nie sięga. powiedziałem" lepiej zajmij się nauką" i odszedłem. Swoją drogą, gdyby wtedy w jakiejś bramie stało jego starsze kuzynostwo to ciekawie by było :)

he he mialem identyczna sytuacje kiedys szedlem na trening a ze akurat nie miesci sie sala w najciekawszej okolicy to bywa tam czasem niespokojnie, wiec ide dzwoni mi tel i jakis dzieciak z kolega stoi przy rowerze autentyznie siegali mi ledwo co do mostka, i jakies burki do mnie leca, troche sie we mnie zagotowalo bo jak bylem mlody to bylem nauczony szacunku na ulicy do starszych ode mnie i niewazne czy to z mojej ulicy byli czy nie, w kazdym badz razie odwracam sie poleciala wiazanka #$@#@%$^&% bo ci trak wyjebie.... sory nie opanowalem sie a oni moze z 12-14 lat mieli :) ale to nie koniec a ten mlody cos tam do mnie znowu no to mnie zatkalo 8O podszedlem do niego unioslem reke i tak ja zatrzymalem patrze na niego z gory on sie juz kuli no i kurde poczulem sie glupio totalnie ludzie w oknach sie patrza mowie no taki jebienty to jeszcze nie jestem :) mowie wiec do malego ty spojrz gdzie mi siegasz on sie popatrzyl tak na ta wysokosc mojego mostka i dalej w gore a ja mowie maly czy ty k.... nie widzisz jak ty wygladasz czy ty chcesz zeby ktos ci leb urwal przeciez ja jedna reka cie zajebie.... kilka sekund pozniej wchodzac do sali juz sie smialem i nie moglem uwierzyc ze omalo nie walnalem gowniarza pierwszy raz mi sie tak zdarzylo he he ale moze to przez ta okolice bo kilka ladnych lat wczesniej jak jeszcze nie trenowalem chodzilem do tej samej szkoly na prawko i kiedys mnie taki gowniaz zaczepil z glupim tekstem wiec mu powiedzialem zeby stulil morde w kubel problem w tym ze nie zauwazylem20 kolesi siedzacych na boisku ktorzy na jego zawolanie zaczeli biec wzdluz tego boiska powiem wam tak do konca siatki doszedlem nonszlancko oni dobiegali do wyjscia z boiska z drugiej strony siatki,od konca tego miejsca bylo ok 15-20 m do wejscia do szkoly wiec ide no na ostatnich 5-10 m to juz pobieglem coby mnie nie stlukli a babci pilnujaca tam portierni juz dzwonila na policje bo jak mowila juz nie raz sie wpakowali i ganiali ludzi po calej szkole, he he jak widzicie z moim miejscem trenowania lacza mnie nie zatarte wspomnienia wtedy nawet nie wiedzialem ze tam istniala moja przyszla sekcja teraz mam ubaw jak to wspominam ale jak cie goni 20 osob to uczucie nieszczegolne :) pzdr ufff sory za takiego posta dluuuugiego
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
A wy sie smiejcie z napadajacych 6 latkow, ale kurna pamietam, jak w liceum jak sie wychodzilo z budynku to si eprzez plac przechodzilo do tramwaju i tam si ewlasnie taki maluuutki mikrus wozil w kolko z papierosem, nie wiem, n aoko 8 lat mial. Problem polegal na tym, ze po calej okolicy mial porozstawianych duzych kolegow w ilosciach hurtowych, ktorzy sie przygladali jego poczynaniom z usmiechem, koles mogl bezkarnie terroryzowac kazdego bo jak ktos go wysmiewal ew. zbluzgal to koledzy ruszali i bylo juz calkowicie niewesolo.
Klimat byl zaiste wkurwiajacy bo napada czlowieka taki malutki knyp, ktorego zdmuchnac mozna ale czlowiek od razu wie, ze jak dmuchnie to przyjda koledzy. Jednak jeden kumpel sterydowiec sie raz poswiecil i trzepnal to dziecko jak pan Bog przykazal, mial potem ladne przejazdy z lokalnymi ale mikrus sie potem 3 razy zastanawial zanim do kogos podchodzil ;)
  • 0

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Ale czytania.

Do nauczyciela podeszły takie dwa młode i "gdzie się tak śpieszysz". On coś zaczoł im wywijać w obcym języku, gadał gadał, oni myśleli, że ma jakiś problem z wymową. W sumie ich olał i sobie poszedł, to były jakies cieniasy i a nóż zagadywali ludzi, bo co 10x da im 2zł. Potem opowiadał nam w szkole.

Pociecha przy małych 12latkach agresywnych jest taka, że jak mu spuścisz mantol to może się zastanowi czy nie lepiej zająć się nauką. Tak ani razu nikt go nieotrzepie i jak będzie trochę większy to komuś może zrobić krzywde. Zatem Panowie uczmy młode pokolenie szacunku dla starszych.

Zauważmy, że w opowieściach powtarza się element, że na ławeczce siedziała ekipa, autobus itp. Gyby Policja mogła coś więcej niż tylko legitymować to jakoś poradzili sobie z problemem. A tak spiszą, w porywach wlepią mandatat za 50zł za zakłócania ciszy nocnej, śmiecenie, spożywanie alkoholu w miejscu publicznym i tyle.

Pamiętacie POD NAPIĘCIEM w TVN - tam co Policjant, postrzelił ekipe "niewinnych ludzi, którzy grali sobie w piłke, którzy troche się napili i przypadkiem mieli wyroki - ale jak zapewniali najbliźsi dobre chłopaki". Na zachodzie Policjanci dostają, wyróżnienia za takie akcje, bo mógł spokojnie pojechać do szpitala, a on zareagował po służbie - moderaor przydałaby się ankieta apropo wątku z TVN i w efekcie list otwarty do KGP z wyrazami poparcia do tego Policjanta.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
heh, jeśli o gówniarzach złodziejaszkach mowa to i moją historię opowiem ;) ...

sobota, środek dnia, katowice, okolice dworca/3maja/stawowej (samo centrum), ludziów jak mruwków ...
buja się obładowany wszelakim stuffem Smoke, nowe słuchawy philipsa, komóreczka, dosyć dużo kasy ...
i tak sobie śmiga pewien, że nic mu się nie stanie bo to w końcu centrum ...
no i w pewnym momencie podbija dwóch małolatów, może do sutów mi sięgali ;) ...
i z tekstem przypominającym "wyskakuj z kasy chujku", spojrzałem na nich z politowaniem i rzuciłem "spierdalać" ...
odszedłem, a oni znowu do mnie, tym razem z tekstem "popatrrz tam" wskazali rękoma, patrzę, 5 uśmiechających się do mnie kolesi koło osiemnastki, po chwili tekst "dajesz, albo dostaniesz w bramie wpierdol", długo się nie zastanawiełem i zdzieliłem gówniarza w łeb ...
podeszło do mnie dwóch tych starszych "dawaj kasę", wyciagam portfel, szukam powolutku kasy myśląc, że ktoś zareaguje, bo cicho tego nie powiedział ...
a tu koleś chyc mi za 50 z portfela i spierdala ...
i w ten oto sposób 2 gówniarzy sobie przyrobiło :| ...

ale to daaawno było :roll: ...
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
moze, to o to chodzi, ze oni juz maja jakies w zawieszeniu i biora mlodocianych, co by z policja problemow nie bylo?
  • 0

budo_firecracker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Smoke widać, że dawno. Teraz to byś kosę wyjął i po sprawie :D
  • 0

budo_wania
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Historia wydarzyła się parę dni temu kolegom na Accenture’owym projekcie we Wrocku: Key account z Computerlandu zaprosił kilku informatyków od naszego klienta na kolację do La Scali na rynku wrocławskim. Restauracja spokojna, ale jak się czasem zdarza, blisko nich siadła grupka panów z bardzo szerokimi karkami i złotymi łańcuchami. Oczywiście odbierają komórki, i rzucają tekstami typu "ten na granicy to k**** nasz, bierz bm-ke do Siergieja." Nasi, jak to informatycy, siedzieli skromnie starając się nie zwracać na siebie uwagi. W pewnym momencie zadzwonił telefon do jednego o problemie na produkcji, chłopcy rozmawiają i pada zdanie:
- To zrób mu kill’a jak inaczej nie możesz.
Po rozmowie, jeden z kolegów z szyją odwraca się, patrzy na naszego i z uznaniem w glosie mówi:
- Szacuneczek.

(To akurat zaslyszane, ale chyba niezly tekst... ;) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024