Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulica-forum dla leszczy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Ulica-forum dla leszczy
Lord von Banan jak mozesz do cholery zamykac temat jak komus wlac??? Rzadko pisze na tym forum,bo mi trescia przypomina forum: samoobrone kobiet, czyli jak sie biedactwa moga obronic przed okrotnym agresorem. to forum dla sierot i leszczy!! Wydawaloby sie ze ze ulica to ulica daj sie wypowiedziec ludziom,agresorom,osobom ktore maja jakies doswiadczenie a nie serwuj porad z serii "napisz dla przyjaciolki".Co ty jetes pedagog amator??myslisz ze jak watki pozamykasz to sie ludzie bic nie bada? ze ty sie nie lejesz na ulicy to nie znaczy ze wszyscy tacy musza byc,ludzie sa rozni..TROCHE TOLERANCJI :cry:
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-forum dla leszczy
Temat byl przyglupawy wiec chyba plakac nie bedziemy... :wink: ale sam sie troszke zdziwilem ze dostal "czape"...

to forum dla sierot i leszczy!!


Tu akurat obrazasz wszystkich uzytkownikow ktorzy pisza sobie na tym forum... nieladnie nieladnie
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-forum dla leszczy

Lord von Banan jak mozesz do cholery zamykac temat jak komus wlac??? Rzadko pisze na tym forum,bo mi trescia przypomina forum: samoobrone kobiet, czyli jak sie biedactwa moga obronic przed okrotnym agresorem. to forum dla sierot i leszczy!! Wydawaloby sie ze ze ulica to ulica daj sie wypowiedziec ludziom,agresorom,osobom ktore maja jakies doswiadczenie a nie serwuj porad z serii "napisz dla przyjaciolki".Co ty jetes pedagog amator??myslisz ze jak watki pozamykasz to sie ludzie bic nie bada? ze ty sie nie lejesz na ulicy to nie znaczy ze wszyscy tacy musza byc,ludzie sa rozni..TROCHE TOLERANCJI :cry:

Słuchaj gościu. To forum nie służy do dawania komuś porad przydatnych w popełnieniu wykroczenia czy przestępstwa. Rozumiesz?!
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica-forum dla leszczy
Posłuchaj mnie, synku.

Już któryś raz z kolei podpadłeś mnie i innym moderatorom.

Jeszcze jeden taki wyskok, jedno, chociażby malutkie przewinienie, to jedyne, co zoabczsz wchodząc na Vortal Budo to błąd 403.

Aha, i nie osądzaj mnie zbyt pochopnie, pamiętaj, że zloty VB istnieją i mogą co nieco zweryfikować...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024