Skocz do zawartości


Zdjęcie

polskie aniolki charliego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

polskie aniolki charliego
poczytajcie artykul i co myslicie?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
A co myśleć... w końcu jest równouprawnienie, tak ? :) no ale :

"A co na to wszystko same kobiety? – Wybaczyłabym tym dziewczynom wiele, gdyby łupiły wyłącznie facetów, którym przecież należy się spore lanie za nasz wielowiekowy ucisk – zauważa nieco cynicznie Anna Wisło, krakowska barmanka i feministka. – Ale nie mam ani grama zrozumienia dla kobiet, które nastają na kobiety."

No to już przechodzi moje z kolei granice zrozumienia. Jak kobieta łupi faceta to jest ok, ale jak łupi kobiety to już jest be ? No to sorry, ale faceci mają więcej wbudowanej sprawiedliwości, bo bandzior i łajdak w każdych okolicznościach pozostaje bandziorem i łajdakiem, a TYM BARDZIEJ jeśli napada i łupi słabsze od siebie kobiety :evil:
Powyżej zacytowana feministyczna argumentacja spowodowała u mnie bardzo niemiłe odczucia, a jestem po śniadaniu... :roll: :?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
Aniolki w dresach :lol: .
Ja nie mam oporow ( na treningach mi przeszlo ) zeby takiej przyjebac. :-)

Tak OT: Najlepszy text: Kobiety moga bic kogo chca :rofl:
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
W momencie napadu,podejmujesz decyzje.Albo sie poddajesz i oddajesz wszystko co posiadasz.Albo probujesz uciekac (jesli jest taka mozliwosc).
Albo walczysz.Nie patrzysz wtedy czy napadly cie kobiety,faceci,czy marsjanie.Jesli musisz walczyc,walczysz tak samo z kobieta jak z facetem.A jesli potraktujesz takie kobiety z przymrozeniem oka,to moze skonczyc to sie dla ciebie dosyc smutno.Osobiscie nigdy nie udrzylem kobiety.Ale w takiej sytuacji,raczej plci bym nie zauwazyl.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
anna wislo - jaka to musi byc debilka.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego

Aniolki w dresach :lol: .
Ja nie mam oporow ( na treningach mi przeszlo ) zeby takiej przyjebac. :-)

Tak OT: Najlepszy text: Kobiety moga bic kogo chca :rofl:


Zdrowy jesteś?? Qrwa jak toi nie masz oporów?? 8O Żadnych??
  • 0

budo_pivko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
no nieciekawie to wygląda ...

tymbardziej ze biorąc na logike takiej niewinnie wygladajacej kobietce moze byc o wiele latwiej nas podejsc i z nienacka zagrozic nozykiem...

a jak juz masz noz przy gardle czy tez innej czesci ciala :) to skuteczna obrona graniczy chyba z cudem (no chyba ze sie myle nigdy nie mialem do czynienia ze stalą w akcji...)
  • 0

budo_pivko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
a co do oporów to Ty niedziel twardy jestes a ja tymczasem mam wielka nadzieje ze nigdy nie bede musial walczyc z kobietą bandytą... chociaz instynk przetrwania pewnie w koncu i tak bierze gore ...
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
A ja sie tam zastanawiam czy ten caly Charlie to przypadkiem nie nasz forumowicz "charlie"... :) ksywka sie zgadza, miasto tez....... hehehehe :lol:
Przemocy wobec kobiet nie popieram, ale tylko wobec prawdziwych kobiet... - takie niewiadomo co z nozem w reku skierowanym w moja strone to bym pewnie lal ile sil... :lol: - takie zycie... 8)
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
chyba nic na tym swiecie nie denerwuje mnie tak bardzo jak te cholerne feministki, zbierze sie jedna z drugą brzydule ktore sie nikomu nie podobaja i wmawiają tym ładniejszym, ze faceci traktują je obiektowo i w ogole jest zle.
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
To jakie są dziewczęta, przekonałem się czas temu pewien jak miałem przygodę być nauczycielem. 3 panienki maltretowały psychicznie jedną a uwieńczeniem sprawy było ,jak ją pobiły do krwi w pokoju hotelowym na wycieczce w Rzymie(żeby było "śmieszniej "w noc po wizycie u Papieża!!).
Gdyby nie ten incydent sprawa by nie wypłynęła!!Były sprytne i cwane a S. się bała i nic nikomu nie szepnęła.
To nie są przypadki odosobnione niestety...
Ale maskowała sie ta trójka,były miłe ,dobrze się uczyły,naprawdę nie podejrzewaliśmy...Myśleliśmy ,że S. ma problemy w domu albo coś innego...
  • 0

budo_swingline
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
Co by nie bylo to z pewnoscia panienki nie mialy takiego noza jak na zdjeciu w onecie. Bo na zdjeciu to wg. mnie na 99% jest Busse Active Duty. Nie stac by je bylo na taki. Oslabiaja takie zdjecia.
Swingline
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego

Aniolki w dresach :lol: .
Ja nie mam oporow ( na treningach mi przeszlo ) zeby takiej przyjebac. :-)

Tak OT: Najlepszy text: Kobiety moga bic kogo chca :rofl:


Zdrowy jesteś?? Qrwa jak toi nie masz oporów?? 8O Żadnych??

ja opory jakies mam,ale tez sie napatrzylem na tego typu panienki i ci powiem,ze w miare jak rosnie ci cisnienie,to opory sie zmniejszaja.zrezzta najlepiej napisal to morfeusz76- nie wazne kto,wazne ze napdaja i trzeba sie bronic
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego

Najbardziej wkurzona była Kasia. Obrzuciła policjantów brzydkimi wyrazami.

...ponadto zagrozila wyrzuceniem misia za okno i nie zjadaniem platkow owsianych przez miesiac !

Fajnym jezykiem jest napisany ten artykol :)
Ogolnie uwazam siebie za czlowieka ktory kocha ten kraj, ale tabanda lewych politykow zrobila z nigo juz takie gowno, ze nic mnie nie zdziwi. Najgorsze jest to, ze szukam kazdego dnia i nie widze zadnego wyjscia z tej sytuacji. tragicznie jest...

btw. nie mam dzieci wiec podstawiam rodzenstwo: wyobrazcie sobie ze wasza siostra/corka moze na takie debilki trafic ? Mi sie wlacza agresor. Nie mialbym litosci...
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
cholera facetowi to chociaz przywalic mozna, a panience to ... no wiekszosc spoleczenstwa chyba by miala opory
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
Trzeba sciagnac wiecej dziewczyn na treningi i zaczac dostosowywac sie do ulicznych realiow.
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego

A co myśleć... w końcu jest równouprawnienie, tak ? :) no ale :

"A co na to wszystko same kobiety? – Wybaczyłabym tym dziewczynom wiele, gdyby łupiły wyłącznie facetów, którym przecież należy się spore lanie za nasz wielowiekowy ucisk – zauważa nieco cynicznie Anna Wisło, krakowska barmanka i feministka. – Ale nie mam ani grama zrozumienia dla kobiet, które nastają na kobiety."

No to już przechodzi moje z kolei granice zrozumienia. Jak kobieta łupi faceta to jest ok, ale jak łupi kobiety to już jest be ? No to sorry, ale faceci mają więcej wbudowanej sprawiedliwości, bo bandzior i łajdak w każdych okolicznościach pozostaje bandziorem i łajdakiem, a TYM BARDZIEJ jeśli napada i łupi słabsze od siebie kobiety :evil:
Powyżej zacytowana feministyczna argumentacja spowodowała u mnie bardzo niemiłe odczucia, a jestem po śniadaniu... :roll: :?



głupich nie sieją może tą babe ojciec w dzieciństwie bił pałką :twisted: i dlatego teraz takie smuty wali
  • 0

budo_znawca2000
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego
A ja ostatnio nie wiedziałem co zrobić i nie zrobiłem nic. Nawet nie spojrzałem. Mijałem dwie smarkule na ulicy i nagle słysze: "Co chu..?" "Wpier... chcesz?" A potem było jeszcze kilka soczystych hasełek za plecami...
  • 0

budo_krikra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie aniolki charliego

cholera facetowi to chociaz przywalic mozna, a panience to ... no wiekszosc spoleczenstwa chyba by miala opory

Ja nie mam takich problemów, bo też jestem dziewczyną więc oporów bym nie miała. :)
Co nie zmienia faktu, że najlepiej nie spotkać się ani z dresami ani z dresiarami. :lol:

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024