Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
260 odpowiedzi w tym temacie

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu

osrodka tkkf w warszawie ( kurcze nie pamietam ulicy gdzies na marysinie chyba ul.korkowa, ale salka byla mocno klimatyczna :wink: )


Ten ośrodek istnieje dalej, ale tam tenis jest. A mi się wydawało, że kiedyś mieliście zajęcia w Domu Kultury, w takiej na pierwszym piętrze nad barem Pokusa (nie ćwiczyłem, mieszkałem tam)
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu

…nastepie Wosiu – f***er, czy my sie osobiscie znamy?!?, o czy tez mielismy okazje kiedykolwiek poznac!!!


Słuchaj chłopcze, f***er to możesz sobie pisać na pocztówce do mamusi która cię widać grzeczności nie nauczyła. Nie znamy się osobiście. Ale możemy się jeszcze poznać. Przez te twoje bluzgi i pyskowanie może to być bolesne doświadczenie dla ciebie. Bardzo szybko przekonasz się wtedy, że twoje piękne furkotanie rączkami i nóżkami jest gówno warte, ok?

– poniewaz zajebiste historie bracie opowiadasz/wspominasz??!!?, …ja nastepnie nie przypominam sobie abys stal przy mie i byl swiadkiem moich rozmow z Yang’iem?!? Nie masz shit pojecia o czym gadasz, prosze takie wyzsane historyjki to zatrzymaj sobie dla wlasnych dzieci!, a jezeli chcesz sie wykazac (przyszpanowac!) wiedza/historia to prosze pisz o tym co wierz z pierwszej reki! -asshole!,


Określenia shit i asshole zachowaj dla siebie bo do ciebie pasują. Historię usłyszałem od osoby która cię zna osobiście i widocznie od ciebie to slyszała. Jeśli tak nie było to wystarczyło sprostować a nie pyskować, ale widocznie lubisz.


(…na marginesie, to jedne czwartkowe zajecia w “ymaa hq” wystarcza ci aby sie zorietowac na ile mozesz to sie nauczyc tam realnej walki..,) i jak bys byl tak mily to prosze przyblisz mi “krav mage” (…albo ktos inny z tej strony jak by byl mily to zrobic..,) –czyz by to byla znowu jakas odmiana przynskiej szkoly?!?,


Chyba żartujesz, nikt z YMAA z Yangiem na czele nie ma nawet pojęcia o realnej walce, więc nie pieprz farmazonów. Jeśli nie wiesz co to jest kravmaga to się słabo orientujesz trochę.

…i jak mozesz to prosze przybliz mi swoja postac.., – to moze wowczas pozwoli mi to zrozumiec skad pochodzi zasob twojej wiedzy/historyjek (oczywiscie mozesz to zrobic prywatnie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]),


Ja mam tobie coś przybliżać, a za kogo ty się kurwa uważasz, koleś, co? Syfon ci do łba uderzył? Zasób moich historyjek bierze się stąd że jestem w temacie już dość długo bo od 1976 roku, czyli czasów kiedy na gówno mówiłeś jeszcze "papu" i znam osobiście lub przez współnych znajomych wiele osób wymienionych w tym wątku.



…nastepnie co chodzi o twoje kolejne wspomnienia nzwiazane z “krzyzowaniem rak z yang’iem”, jezeli rowniez sa zwiazane ze mna, to prosze przyblisz mi detale – oczywiscie dzieki, jezeli sie odwazysz i to zrobisz..,


A gdzie było napisane że to ma coś wspólnego z tobą? Myślisz że świat się wokół ciebie obraca? Nie jestem upoważniony przez osobę która mi to powiedziała by ujawniać kto przyszedł do Yanga. Natomiast wydaje mi się że mogę ujawnić kto tam kursował między znajomym a Yangiem, kiedy to Yang strefił, stchórzył i nie podjął wyzwania, wielki miszczu pożal się boże. Byli to Jarek Koza i Piotrek Czerepuk, mam nadzieję, że mi to wybaczą gdyby im się to nie podobało, ale w sumie co w tym złego że podaję ich nazwiska.

…jeszcze jedno na marginesie (poniewaz ten gosciu przyleczyl mnie!)
- Wosiu – gat the f***** life!!!


Koleś, wracaj robić cocksucking a tu nie wpieniaj. A na przyszłość radzę ci grzeczniej do ludzi.


Wosiu
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu

Te z '89? Jasne. Kurcze, nie wiedzialem, ze tam byles. Cwiczyles juz modliszke? Mam fragmenty na VHS :-)


no, bylem, cwiczylem, cwiczylem. kurcze musze pozyczyc od ciebie te kasetke :D , wiem ze Krzysiek Bieniak tez ma jakies strzepy na vhs.
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu

A mi się wydawało, że kiedyś mieliście zajęcia w Domu Kultury, w takiej na pierwszym piętrze nad barem Pokusa (nie ćwiczyłem, mieszkałem tam)


mhm... nie kojarze, ale zapytam chlopakow. przez te lata troche sie sal przewinelo :-)
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu

i jak bys byl tak mily to prosze przyblisz mi “krav mage” (…albo ktos inny z tej strony jak by byl mily to zrobic..,)


krav maga ?? takie ćwiczenia przygotowawcze do sparringu ,po których osoba ćwicząca rok spuszcza lanie osobie która ćwiczy KF 3lata :lol:

no w morde to chyba konkretny przykład jak zadufanie w swoim stylu (żeby nie powiedzieć narcyzm :wink: ) powodują że nie spostrzega się niczego co się dzieje dookoła 8O

w sumie qrva wstyd nawet jak ktoś nie wie to wrzucić se w dowolną wyszukiwarkę jaki jest spis rodzajów sztuk i sportów walki i wszystko będzie opisane :evil:

a wracając do Y.J. Minga to był okres że wierzyłem że to czego uczą jego uczniowie pozwoli mi na niesamowitą skuteczność w walce (łoczywiście zaraz się okaże że akurat tych co mnie uczyli nie przyjmował na uczniów, a tak sobie akurat przychodzili na TKKF Stadion jak robił seminaria,ale ja w skrócie nazywam ich jego uczniami - tym bardziej że to czego uczyli nazywali Długą Pięścią Shaolinu :) wg Y.J. Minga :) :) :) )

niestety troche walk zweryfikowało moje poglądy,dlatego z czystym sumieniem mogę stwierdzić że opieranie się na samym kung fu Wu shu, niezaleznie od stylu nie przyniesie w krótkim czasie (2-3 lata) dużej skuteczności w walce 8)

nie będę wnikał głębiej - bo mi się nie chce tłumaczyć co to bjj , sambo , valetudo itp
  • 0

budo_cocosh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu
Heh, dobrze, że znowu mieliśmy okazję dowiedzieć się, że my, adepci kf, w obliczu bjj, km itd itd jesteśmy gówno warci... :wink:
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu

Heh, dobrze, że znowu mieliśmy okazję dowiedzieć się, że my, adepci kf, w obliczu bjj, km itd itd jesteśmy gówno warci... :wink:


no to powalcz sobie troche nie tylko na zawodach modliszki 8)

skuteczność można osiągnąć bazując na KF (min 5-7 lat ćwiczeń) i robiąc miks :kF(tylko ręce z boksu nogi z muay thai)+grappling(zapasy,bjj)+jakiś combat+trochę noża+trochę strzelnicy+pakernia :lol:

a potem w walce z KF to używasz... hm wylicz please :
1.gardy???? :lol:
2.ciosów??? (no może backfista ale ja jak nie leszcz to nie robię)
3.kopnięć ???
4.rzutów no może kilku-ale jaki musisz mieć poziom KF żeby je
skutecznie stosować :roll:

no taaa pewnie kopiesz ogonem smoka, żelazną miotła i uderzasz otwartą dłonia - pokonasz klienta bo zawału ze śmiechu dostanie :wink:

był już jeleń po treningu u Liu Y.P. na rakowieckiej oblazło go kilku dresów,
żebyś wiedział jak się Kurwa ździwili gdy zaczął formę sportową chang chuan odpierdalać , aż im kopary do gleby poopadały !!!!
a potem jeden go walnął w łeb,zabrali plecak i poszli... :cry:
Liu jak się dowiedział to stwierdził że gość nie zrozumiał na czym polega KF.

no ale Ty sam się przekonaj ...a co mnie to tam :twisted:
  • 0

budo_cocosh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu
Ehh... ale ja się wcalę nie chcę wdawać w dyskusję na temat skuteczności kf. Wcale a wcale. Jeno śmieszy mnie fakt, że do każdej dyskusji w końcu któś wrzuca wypowiedź w stylu 'kf sucks, tylko bjj, km.... rulez'. To tyle.
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu

Heh, dobrze, że znowu mieliśmy okazję dowiedzieć się, że my, adepci kf, w obliczu bjj, km itd itd jesteśmy gówno warci... :wink:


no to powalcz sobie troche nie tylko na zawodach modliszki 8)

skuteczność można osiągnąć bazując na KF (min 5-7 lat ćwiczeń) i robiąc miks :kF(tylko ręce z boksu nogi z muay thai)+grappling(zapasy,bjj)+jakiś combat+trochę noża+trochę strzelnicy+pakernia :lol:

a potem w walce z KF to używasz... hm wylicz please :
1.gardy???? :lol:
2.ciosów??? (no może backfista ale ja jak nie leszcz to nie robię)
3.kopnięć ???
4.rzutów no może kilku-ale jaki musisz mieć poziom KF żeby je
skutecznie stosować :roll:

no taaa pewnie kopiesz ogonem smoka, żelazną miotła i uderzasz otwartą dłonia - pokonasz klienta bo zawału ze śmiechu dostanie :wink:

był już jeleń po treningu u Liu Y.P. na rakowieckiej oblazło go kilku dresów,
żebyś wiedział jak się Kurwa ździwili gdy zaczął formę sportową chang chuan odpierdalać , aż im kopary do gleby poopadały !!!!
a potem jeden go walnął w łeb,zabrali plecak i poszli... :cry:
Liu jak się dowiedział to stwierdził że gość nie zrozumiał na czym polega KF.

no ale Ty sam się przekonaj ...a co mnie to tam :twisted:


Cwiczysz u Liu Yunpenga?

Swoja droga on - z tego co pamietam - ceni uderzenia otwarta dlonia :-)
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu

Ehh... ale ja się wcalę nie chcę wdawać w dyskusję na temat skuteczności kf. Wcale a wcale. Jeno śmieszy mnie fakt, że do każdej dyskusji w końcu któś wrzuca wypowiedź w stylu 'kf sucks, tylko bjj, km.... rulez'. To tyle.


a widziałeś taki bajerek na końcu zdania w moim pierwszym poście???
:lol: :lol: :lol: :lol:

a wiesz co to oznacza? - :lol: Laughing

a wiesz po co się wstawia?

żeby pokazać że w zdaniu się żartuje !! 8)

a kf nie sucks - całkiem fajne formy :)


a żeby ktoś ze środowiska nie potrafił znaleźć se w necie co to jest km mt bjj boks judo i czego tam jeszcze nie wie to wstyd 8O
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu

Heh, dobrze, że znowu mieliśmy okazję dowiedzieć się, że my, adepci kf, w obliczu bjj, km itd itd jesteśmy gówno warci... :wink:


no to powalcz sobie troche nie tylko na zawodach modliszki 8)

skuteczność można osiągnąć bazując na KF (min 5-7 lat ćwiczeń) i robiąc miks :kF(tylko ręce z boksu nogi z muay thai)+grappling(zapasy,bjj)+jakiś combat+trochę noża+trochę strzelnicy+pakernia :lol:

a potem w walce z KF to używasz... hm wylicz please :
1.gardy???? :lol:
2.ciosów??? (no może backfista ale ja jak nie leszcz to nie robię)
3.kopnięć ???
4.rzutów no może kilku-ale jaki musisz mieć poziom KF żeby je
skutecznie stosować :roll:

no taaa pewnie kopiesz ogonem smoka, żelazną miotła i uderzasz otwartą dłonia - pokonasz klienta bo zawału ze śmiechu dostanie :wink:

był już jeleń po treningu u Liu Y.P. na rakowieckiej oblazło go kilku dresów,
żebyś wiedział jak się Kurwa ździwili gdy zaczął formę sportową chang chuan odpierdalać , aż im kopary do gleby poopadały !!!!
a potem jeden go walnął w łeb,zabrali plecak i poszli... :cry:
Liu jak się dowiedział to stwierdził że gość nie zrozumiał na czym polega KF.

no ale Ty sam się przekonaj ...a co mnie to tam :twisted:



Ech chłopczyku... piszesz jak potłuczony i jak kolejny z wielu wczesniej tu piszacych debili wrzucasz wszystkie style kung-fu do jednego wora... wpadnij kiedyś na trening do jakiejś szkoły kung-fu (a nie form baletowych) poproś o sparing a później sie wypowiadaj...

Jak czytam takie bzdury to słabo się robi... pokaż mi techniki boksu jakich nie ma w moim stylu, pokaż mi kopniecia thai boxu jakich nie ma w moim stylu itd. Nic nie wiesz więc bądź tak miły i zniknij z tego forum !!!
  • 0

budo_cocosh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu
Ok, nieistotne, nie było rozmowy. Nie zaśmiecajmy tematu...
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu
Prawda... szkoda tylko ze co jakis czas jakis oszolom sie tu pojawia i miesza :)
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu

Cwiczysz u Liu Yunpenga?


Od momentu jego przyjazdu po raz pierwszy przez kilka ładnych lat ćwiczyłem, potem powiedzmy że ta sekcja co była się rozjechała a On pociągnął swoją.
Ja się trochę zeźliłem jak mi kazał za treningi normalą stawkę płacić - a kurczę zapomniał jak za niego prowadziłem treningi gdy na prawo jazdy zdawał :wink:
w każdym razie poszedłem inną drogą 8)

A jeśli chodzi o Liu to bardzo go lubie i cenię i moim zdaniem gdyby chciało Mu się parterem pozajmować to nieźle by wymiatał,a uderzenie dłonią w jego wykonaniu to na pewno byłoby skuteczne,ale - a paaarę sparringów mieliśmy w walce to ich za bardzo nie używał. :roll:
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu
[quote="tsailifo
Ech chłopczyku... piszesz jak potłuczony i jak kolejny z wielu wczesniej tu piszacych debili wrzucasz wszystkie style kung-fu do jednego wora... wpadnij kiedyś na trening do jakiejś szkoły kung-fu (a nie form baletowych) poproś o sparing a później sie wypowiadaj...

Jak czytam takie bzdury to słabo się robi... pokaż mi techniki boksu jakich nie ma w moim stylu, pokaż mi kopniecia thai boxu jakich nie ma w moim stylu itd. Nic nie wiesz więc bądź tak miły i zniknij z tego forum !!![/quote"]

choy lee - a czy kolega sklerotyk nie pod taką ksywa jeszcze na gorinkan pisał ,czy też na forum choy lee o KF?

a nawet jeśli nie to się patrzy w status - ja o tym pisałem tuż po powstaniu vortalu budo 8)

a pokaż mi swój sierp , pokaż lowkicka - nie sa z boksu i muay thai?

a jak mądralo patrzę w Twój status to co w interesting masz MT i Bjj??
Ty???? a ja pamiętam jak twierdziłeś że parter masz w dupie bo w nim nie walczyłeś i nie będziesz walczyć!!
a może Ci przypomnieć jak się z Borutą na Forum czarnego pasa sprzeczałeś???
pamiętasz jak twierdziłeś że najskuteczniejsze na świecie jest CLF bo możesz szablą wszystkich pozarzynać?
a może to nie byłeś Ty??? 8O

nie wiem dlaczego wyzywasz mnie od debili :roll:
nie wiem dlaczego wysyłasz mnie gdzie - może na trening sandy do Satelitu -- :lol: tylko oni tam wiesz tego z kung fu to taki Kick boks robią :P
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu
Hi
Kingkong jak możesz to napisz co aktualnie ćwiczysz?
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu

Od momentu jego przyjazdu po raz pierwszy przez kilka ładnych lat ćwiczyłem, potem powiedzmy że ta sekcja co była się rozjechała a On pociągnął swoją.
Ja się trochę zeźliłem jak mi kazał za treningi normalą stawkę płacić - a kurczę zapomniał jak za niego prowadziłem treningi gdy na prawo jazdy zdawał :wink:
w każdym razie poszedłem inną drogą 8)


Rozumiem.

A jeśli chodzi o Liu to bardzo go lubie i cenię


No, ja tez. :-)

i moim zdaniem gdyby chciało Mu się parterem pozajmować to nieźle by wymiatał,a uderzenie dłonią w jego wykonaniu to na pewno byłoby skuteczne,ale - a paaarę sparringów mieliśmy w walce to ich za bardzo nie używał. :roll:


Ja bym tam wolal, zeby sie na powaznie nauczaniem baji zajal, ale to chyba sie nie stanie :-)
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu
[poznanych elementów "stworzyłem" własną szkołę(connection style), której nazwa brzmi:
>VIET-CHUN-DO KWIATU ŚLIWY.Itak :Viet-to elementy wietnamskiego VINH XUAN,
>Chun-to elementy chinskiego wingchun,DO- to wybrane techniki karate.

Po liscie ZIUTKA nasuwa mi sie juz tylko jedno stwierdzenie

Murat ,Ziutek dwa bratanki i do stopni i do walki.....
  • 0

budo_kueizi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:boston

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu
wow, wow wow..,
przez momen to musial bym powiedziec ze sie pomililem, myslalem ze jest to forum o chinskim kungfu?!? – i wszczegulnosci pisanych przez ludzi trenujacych je..,

wosui, przepraszam, ale opowiadasz historie w sposob jak bys byl osobiscie ich swiatkiem, nie wspominajac ze nawiazujesz w nich do mnie, a jak juz sam wspomniales; nigdy zesmy sie nie mieli okazji spotkac, tak ze praktycznie nie masz zadnych prawdziwych podstaw pisania o nich..,
…pisanie o naszych mamusiach, zastraszanie pojedynkami przez forums.., to yest to naprawde dziecinada - czyz nie?!? Trenujez (…w temacie) od 76roku, tak ze zeczywiscie piszac o mnie, pisz o moim “papu”- bo tyle na moj temat przeciez wierz!

Coz jest tym powodem?!? …jezeli nie jestes w stanie byc w temacie, to zaczynasz tworzyc historyjki, aby sie znalesc w ich centrum i wspominajac/twoprzac je; wykazac sie swoja dlugoletnia wiedzo o wszystkim i wszystkich – to juz jest ponizajace.., – poprostu piszac lagodnie jestes smierdzacym szaraczkiem!!!

Przydatna uwaga;
…jezeli osobiscie nie znasz ludzi, to prosze nie wypowiadaj sie o nich i podszywaj pod nich jak bys ich osobiscie znal.., znajdz cos na swoj temat.., -jezeli sie cos wydazylo w twojej 28letniej karierze tematowania..,

…jezeli zaczynasz nowa historyjke, to czytelniej by bylo jak bys ja zaczynal od nowej lin, tak abym znowu nie pomyslal ze swiat sie kreci wokol mnie.., poniewaz rowniez bylem “jednakrze - osobiscie!!!” swiatkiem wielu histori, a bazujac o twoim rodzaju ich przekazuwania (tylko bazujac na moim przykladzie..,)
– to rownie dobrze moze byc mowa o samym Hitlerze wyzywajacym Yang’a na pojedynek?!?! – bez przedstawienia detail czyz by ci sie wydawalo ze trzymasz jakas wielka sekretna infromacje, - czy tez poprostu nie wierz o czym masz pisac?!? …dlatego woda lejesz..,

..co odnosnie ymaa sparowania, to jednakrze mnie zel zrozumiales (czy terz ja sie zle wyrazilem), poniewaz mialem calkiem odwrotne zdanie/opinie niz je odebrales, niestety w tym miejscu musze ci przyznac czesciowa racje..,

…jednakrze troszke po za naszym tematem; brutalna prawda jest ze nie wazne jak dobrym mistrzunkiem mistrz moze byc i jakiego stylu jest, ...z ubiegiem wieku sprawdosc fizyczna i tylko o tej teraz spominam sie zmienia i jest praktycznie prawie w wiekrzosci oczywiste, ze mlodszy, nawet zwykly sajko ulicznik nawed bez jakiego kolwiek treningu jest w stanie przewyzszyc to mistrzowskie wielotetnie doswiadczenie w potyczce.., i nie trzeba tu znowu wymieniac nastepnych imian i oczerniac nowych ludzi.., starosc nie radosc i ty Wosiu sam sie jej spewnoscia doczekarz, czego oczywiscie ci zycze (i to piszac w pokojowym nastroju).., tak ze cirpliwie czekaj na swoja kolej..,

przepraszam wszystkich za moje wypowiedzi na tym forum, postaram sie nie powtarzac w temacie.., czy terz najlepiej wiecej nie wypowiadac.., poniewaz nie siedze w waszych tematach, nie wspominajac ze nawet nie jestem w poblizu nich..,

VingDragon,
dzieki za mile przyjecie, jednakrze jak sam widzisz, publiczen forum nie jest moja specjalnoscia, za jakies pare dni dam Ci boos prywatnie, w tej chwili jestem troche zajety..,

nl
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Znani mistrzowie i instruktorzy kung-fu

(...ciach bezwartościowy bełkot i kolejne obraźliwe wobec mnie stwierdzenia...)


Słuchaj, ty coś słabo rozumujesz, to jeszcze raz, powoli. Podałem historię z twoim udziałem zasłyszaną od wiarygodnej osoby i bardzo prawdopodobną w kontekście tego, że jak sam napisałeś, jesteś już poza YMAA. Sama zaś historia nic ci nie ujmowała a wręcz, w moim rozumieniu, stawiała cię w dobrym świetle. Jako bohater tej historii, jeśli się z nią nie zgadzałeś miałeś wszelkie prawo ją sprostować. Mogłeś spokojnie napisać że taka historia nie miała miejsca albo miała miejsce ale wyglądała tak i tak, itp. Ty tymczasem wyjechałeś z ryjem i bluzgami do mnie, mało się ustosunkowując do samej historii a atakując mnie osobiście i obrażając. To jest gówniarstwo, ale cóż, widać mimo swoich lat, jesteś po prostu, używając twojego słownictwa, śmierdzącym gówniarzem...
Swój protekcjonalny ton i sugestie że już możesz więcej nie zrobić nam tej łaski i nic więcej nie napisać na tym forum, to sobie daruj. Tu wśród uczestników jest trochę osób które się zajmuje prawdziwym kung fu obok którego ty jeszcze w życiu nawet nie stałeś i nie masz żadnego pojęcia czym takie prawdziwe kung fu jest. I na tych osobach nie robią wrażenia twoje 32 medale za ładne trzaskanie form i akrobacji bo to nie ma nic wspólnego z kung fu. Jest to działalność sportowo-rekreacyjno-folklorystyczna w stylu warszawskiego "Red Tigera" tyle że na nieco wyższym poziomie. To, że w swojej akademii w Acton nauczasz:
Shaolin Changquan, Tongbeiquan, Bajiquan, Piguaquan, Fanziquan, Chuojiao, Ditangquan, Tanglangquan, Yingzhaoquan, Emeiquan (?), Baihequan, Taijiquan (Chen i Yang), Baguazhang i Xingyizhuan może jedynie wzbudzić uśmiech politowania... Osobom mniej wyrobionym wyjaśniam tutaj, że nauczasz tam wybranych form z tych styli bez żadnej bliższej znajomości, zasad, mechaniki ruchu i jibengong z tych styli, czym wprowadzasz w błąd swoich nieświadomych klientów. Radziłbym ci pójść w ślady jednego z twoich miszczów, znanego ściemniacza pseudomistrza Liang Shouyou, który wymyślił swój styl pod nazwą Wuji Xiaoyaopai, polegający na tym że najpierw trzeba poznać 36 najbardziej popularnych stylów chińskich (raczej formy z nich bo w waszym kręgu nauka form a nauka stylu są utożsamiane) i wtedy się po latach staje biegłym w tym unikalnym stylu :) Myślę, że to uczciwsze podejście niż twoje...
Więc się nie ciskaj bo tu zaimponować możesz tylko niektórym.
Dla chcących bliżej poznać twoją radosną twórczość podaję link do twoich stron:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Niech się pośmieją ludziska. A co do mnie to zapamiętam sobie twoje obraźliwe bluzgi, możesz być tego pewien.


Wosiu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024