Skocz do zawartości


Zdjęcie

Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|

spajk - pierwszy raz sie z Toba zgodze :-)

hehe, to chyba ja tez bede musial :)
doggystyle: ale powiedz, imponowal ci maly ze? popierasz jego system wartosci i styl zycia? 8O


o shit jak wszyscy to wszyscy.. a nawej jak Spajk z Arkusem to juz całkiem swieto:)
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|

A jesli jest taka sytuacja, ze gosciu jest winny, ale nie zostaje skazany gdyz prawo i jego wymierzanie przez powolane do tego organy jest ulomne, to nikt nie ma prawa go ruszyc ? Lepiej juz zeby napadl (okradl, zgwalcil, zabil) nastepna niewinna osobe, niz zeby ktos wymierzyl mu sprawiedliwosc ?


To co napisalem w powyzszym cytacie (i jest to w poscie z 23 stycznia , 2004 r. godz. 17:08) jest abstrakcyjna sytuacja. Nie pisalem tu o tym konkretnym przypadku.
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|

jestem bardzo wkurwionym czlowiekiem ktory nie trawi agresji i przemocy w stosunku do kobiet. Czytaj moje posty ze zrozumieniem, inni jakos wiedza o co mi chodzi, dlaczego chce zrobic tak a nie inaczej oraz w taki sposob a nie inny.


Jak czytalem pierwszy twoj post, czyli zaczatek watku, to na prawde zagotowalo sie we mnie. Dlatego rozumiem towje oburzenie i nie widze nic w nim zlego. Ja to czytam, jedynie moge sobie wyobrazic zajscie, ale kolezanke to przezyla... :(

Tylko na prawde dobrze to zaplanujcie... Nie odwalcie lipy, zakopiecie goscia na smierc to juz nie bedzie przyjemnosci :) a jedynie NIEprzyjemnosci :( Z rozsadkiem i raz jeszcze z rozsadkiem... A no i nakreccie mu niezla shize, ze zaraz mu jajca utniecie, albo moze wezke klucz francuski lub kombinerki i straszcie go miezdzeniem :)
Cos mi sie zdaje, ze gosc sie zleje od strachu przez ta akcje, ale dobrze... Tylko na buty uwazajcie mrzy mae-geri w jajca :P

Pozdrawiam, uwazajacie na siebie podczas lapanki.
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
CarpeDiem! Gosciu,Ciebie chyba naprawde pogielo.Ty tu na forum planujesz napad na osobe,ktorej nie znasz,osobe przypadkowa.Czlowieku wyluzuj!Pamietaj,ze dopoki nie mozesz komus winy udowodnic,jest on niewinny.
Poza tym na jakiej podstawie Twoja kolezanka chce go rozpoznac???
Skoro odbyla sie tlko szamotanina po tym uderzeniu butelka,nie miala czasu zapamietac jego twarz.A na rysopisach nie ma sie co opierac.
To co odstawiasz to primo dziecinada,secundo bezprawie.Gdyby wszyscy sie tak zachowywali jak Ty,to mielibysmy tu ladna anarchie.Chill man!!!

Nie masz podstaw,zeby kolesia za cokolwiek karac i mimo,ze rozumiem Twoje zmartwienie - bo w koncu to Twoja kolezanka zostala brutalnie zaatakowana - ale nie masz prawa stawiac sie w roli kata.Zgadzam sie w pelni ze Spajkiem.Samosad nie jest zadnym rozwiazaniem.
Poza tym,dlaczego nie ufasz policji?Co oni Ci zrobili?Ile razy byles w sytuacji,w ktorej by Ci nie pomogli?Pewnie ani razu i nie ufasz policji tylko dlatego,ze jacys idioci na forum paplaja glupe frazesy.
Ja np. ufam policji,wierze,ze w krytycznych sytuacjach zawsze mi pomoga.I dotad sie nie nacialem.Miej troche bardziej zaufania w wymiar prawa,zamiast zbierac kumpli,zeby bic kogos,co do kogo nawet nie jestes pewien,ze to on zaatakowal Twoja przyjaciolke.

Ta cala sytuacja przypomina mi scene z "Czesc Tereska",gdzyie Ci kolesie leja jakiegos przypadkowego goscia,bo dziewczyna powiedziala im,ze ja macal po tylku.

Od lapania jest policja,a od sadzenia sad.Nie spoleczenstwo.Nawet jesli cala sprawa Cie strasznie wkurza,nie sluchaj Tych polglowkow,ktorzy przygaduja Ci,ze masz go zlac,bo oni teraz Cie podzegaja,ale odpowiedzialny bedziesz Ty.

Boje sie tez sytuacji,w ktorej sam przez przypadek trafie pod noz takich kolesi,ktorzy beda mnie mieli za jakiegos oprycha,ktory cos tam komus zrobil.Zawsze moze trafic osobe przypadkowa.

Dlatego wyluzuj CarpeDiem!Nie zwoluj kolegow,nie sluchaj glosow na forum,ktore namawiaja Cie do zemsty,zglos na policje cale zdarzenie i ,w razie czego,przypominaj o swojej sprawie,a zobaczysz,ze sie tym szybko zajam,jesli zobacza,ze Ci zalezy.

Post dlugi,ale po tym jak zobaczylem,co tu niektory osoby napisaly,chwycilem sie za glowe i musialem dodac moja opinie.
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|

Od lapania jest policja,a od sadzenia sad.Nie spoleczenstwo.Nawet jesli cala sprawa Cie strasznie wkurza,nie sluchaj Tych polglowkow,ktorzy przygaduja Ci,ze masz go zlac,bo oni teraz Cie podzegaja,ale odpowiedzialny bedziesz Ty.

:)
W sumie tez jestem za tym, zeby z policja to rozwiazac, ale z drugiej strony takie keage w jajka... hyhyhyhyhy.

Post dlugi,ale po tym jak zobaczylem,co tu niektory osoby napisaly,chwycilem sie za glowe i musialem dodac moja opinie.


I bardzo dobrze :] A tak z drugiej strony - CarpeDiem, gdzies Ty sie podzial?

Pozdrawiam :>
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Gdzie się podział CarpeDiem? Hm ,może go posadzili, za samosąd na niewłaściwym kolesiu. Albo też właściwy koleś okazał się mieć mocniejsze "plecy"?

Generalnie, cytując:

O ile ten sam gosc nie padnie na zawal na widok pokaznej grupy zakapturzonych mezczyzn otaczajacej go z roznych stron (kazdy prawdopodobnie ze sprzetem), to najpierw i tak poczekamy az ofiara (poszkodowana kolezanka) zjawi sie na miejscu i oceni czy to ta konkretna osoba (dla goscia przydaloby sie oczy czyms zaslonic, zeby nie wiedzial co sie dzieje w konkretnym momencie oraz zeby nie wiedzial przez ktora swoja ofiare wpadl)


sądzę, że któraś z moich przepowiedni może być prawdziwa, teraz lub w niedalekiej przyszłości.
Nie wiem, skąd się gość urwał, puszczając takie teksty. Możliwe ,że ktoś właśnie padł na zawał, albo też poskarżył się gdzie trzeba na bandę "zakapturzonych ze sprzętem" (phi) ,któa niz tego ni z owego napadła go, poszturchując, klnąc a kto wie co jeszcze ,czekając aż wskazana koleżanka rozpozna go, podczas gdy on ma szalik na oczach... A czy kolega wie, dlaczego na relacjach z procesu zasłaniają własnie oczy? Bo po oczach najłatwiej rozpoznać. A jeśli kolezanka jest równie wzburzona i podpalona jak autor cytatu (czemu bym po tym co przeszła, wcale się nie dziwił) - i "rozpozna" gościa ,któego po ciemku nie widziała za dobrze, zwłąszcza że najpierw dostałą butelką ,a potem uciekała panicznie ,"rozpozna" go tylko po to ,by wreszcie negatywne emocje wyłądować? Generalnie, całą akcja którą koleś opisuje ,trąci totalną amtorszczyzną,a Wy zamiast mu doradzić co powinien zmienić (bo wpierdol tamtemu PRAWDZIWEMU winowajcy bez wątpienia się nalezy) jeszcze bardziej go podpalacie i przyklaskujecie, pisząc bzdury o gilotynach ,smole ,obcinaniu jaj i co tam jeszcze... Skończy się na tym ,że ekipy uzbrojonych, wściekłych gości biegać będą po osiedlu i okolicach, łąpiąc kogo popadnie, kto akurat będzie miał pecha stać sobie gdzieś samemu..albo po prostu wpadnie im w łapy... skończy się na interwencji policji, albo totalnej wojnie gangów na mieście. Czasami warto trochę poczekać, poobserwować, by nawet po paru miesiącach spokojnie wyłowić właściwego - i nie potrzeba do tego uzbrojonej armii, skoro działa sam - chyba że aż tak straszny jest :twisted: Po cichu ,dyskretnie, spuścić mu wpierdol we trzech czy dwóch, po absolutnym upewnieniu się, że to naprawdę on. A większa liczba ludzi może po prostu robić za siatkę wywiadowcza, zbierając informacje. I o ile to możliwe, konfrontacja z koleżanką powinna być już tylko potwierdzeniem ostatecznym, a nie głównym dowodem.
A Ty imho ,za dużo masz na sobie wpływu soke Murata... :P
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
hehehe no rzeczywiscie atmosfera tu dosc goraca... Ja bym jednak rowniez optowal za legalna droga zalatwienia sprawy bo kwestia ewentualnej pomylki w identyfikacji smiecia moze sie skonczyc srednio przyjemnie... Zakladajac nawet ze typ dostaje tylko zawiasy(jesli udowodni mu sie wine albo sie przyzna), mozna wtedy dopiero pokazac mu ze kara zawsze moze miec 2 wymiary i zniechecic do przyszlych akcji... to tyle ode mnie.. W kazdym razie zycze zlapania psychola i rozwagi w dzialaniach (i pamietajcie ze to nie "Franko-crazy revenge" :wink: ) pzdr
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|

A Ty imho ,za dużo masz na sobie wpływu soke Murata... :P


Boze... Szpieg, ja soke Murata raz w zyciu widzialem i jedyne co do mnie mowil, to to po japonsku oznaczajace zdanie egzamu...

Po za tym juz mowilem - Bez policji obyc sie nie moze... ale kopa w jaja to powinien dostac... jezeli to on.

I wracajac jeszcze do policji - ja tam im bym ufal - gorzej z sadownictwem ;)

I cicho... kurcze czlowiek uczy sie cale zycie... moze tez po paru latach treningu bede taki madry jak Wy :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Dołączona grafika
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Niedziel a do czego ma nawiazywac to zdjecie i podpis na nim?, bo nie bardzo wiem czym to jest związane z tematem.
  • 0

budo_streeter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
co do samej inicjatywy to w pełni popieram, jednak na waszym miejscu skorzystałbym z kominiarek. złapac gościa zrobic łomot i niech zostana góra dwie osoby i wtedy zadzwonic na suki pozdrawiam :D
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Witam

Na poczatku wyjasnie dlaczego tak dlugo mnie nie bylo na forum. Nie, nie posadzili mnie za samosad, wszystko i wszyscy ochlaneli, ale dalej odpowiedniej jednostki sa w pogotowiu. Generalnie probowalem sie dowiedziec cos wiecej o osobie podobnej do tego rysopisu u znajomych z roznych osiedli i dzielnic... Nikt nie kojarzy takiej osoby :( Ta kolezanka natomiast tez ma wiele na glowie, co troche jezdzie na komisariat na rozpoznania, sama juz niczego nie jest pewna, ja wiec nie bede jej jeszcze bardziej stresowal i denerwowal. Jak na razie odbylem z nia rozmowe, po ktorej ona wie pare istotnych rzeczy. Ktos pytal sie dlaczego nie mam zaufania do policji: wsrod moich znajomych (niekoniecznie zaufanych) zdarzaja sie tez osoby... trudne... po takich rozbojach jak oni robili i dalej robia maja tylko zawiasy (a niektorzy i tak maja czyste konto). Raz jak mialem tez sam nieciekawa przygode z wieksza grupa cwaniaczkow z innego osiedla to z rozmowy mojej i moich rodzicow z panami funkcjonariuszami doszedlem do wniosku, ze ich nie bardzo interesuja takie rzeczy... Dlaczego napisalem o tym na forum? Zeby mi ulzylo? Byc moze, troche poprawilem swoje samopoczucie jak sie tym podzielilem z wami. Na pewno nie po to zeby sie czyms pochwalic ze mam jakies tam plecy i moge ich uzywac.... Wy nie widzieliscie jej krwiaka na glowie... :cry: :evil: Sprawa utknela w martwym punkcie. Ale ja tego nie moge tak odpuscic... kara za to musi byc, ale dopuki nie bedzie wiadomo na 100% kim byl tamten gosc zaczekam... Zrezygnowalem z oblaw dopuki nie dowiem sie danych personalnych tego czlowieka. Dopuki nie bedzie jakichkolwiek efektow chcialbym aby ten temat uwazac za zamkniety. Na pewno wszystko bedzie dzialane na spokojnie

Pzdr CarpeDIem


PS Ostatni raz mowie: Powiedzcie mi kto bedzie siedzial sam w krzakach pod mostem z butelka w reku bedac w pelni trzezwym gdy zapadl zmrok?????
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
gwalciciel,bandyta
raczej nie chcial on pieniedzy ... dobrze wiadomo czego chcial ...
co sie boisz policji
sam mowisz ze tam nikt nie chodzi
to skad on wezmie swiadkow??
ty bedziesz mial kumpli co stana za toba
nie bylo tez swiadkow jak on ja zaatakowal tak ze policja tez mu zawiele nie zrobi...
zlap go zlam reke zbutuj mu pysk i wrzuc do rzeki <-odpowiednia kara
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|

zlap go zlam reke zbutuj mu pysk i wrzuc do rzeki <-odpowiednia kara


Nie wiesz kto, nie ma swiadkow, nie wiesz nic. W tej sytuacji i z takim podejsciem szalonego rycerza sam stajesz sie bandyta, wiec moze zawczasu strzel sobie barana w sciane i sam wskocz do rzeki :?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|


zlap go zlam reke zbutuj mu pysk i wrzuc do rzeki <-odpowiednia kara


Nie wiesz kto, nie ma swiadkow, nie wiesz nic. W tej sytuacji i z takim podejsciem szalonego rycerza sam stajesz sie bandyta, wiec moze zawczasu strzel sobie barana w sciane i sam wskocz do rzeki :?

takie jest twoje zdanie
moje jest takie ze takich gosci jets wielu i trzeba ich po kolei tego "oduczac"
CarpeDiem napisal ze ten gosc juz ma nie pierwsze wygroczenie tego typu
noi zrobi to jeszcze 20 razy i nie przestanie puki ktos nie powie STOP...
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|

CarpeDiem napisal ze ten gosc juz ma nie pierwsze wygroczenie tego typu
noi zrobi to jeszcze 20 razy i nie przestanie puki ktos nie powie STOP...

Gdzie to napisal?
Co ty wogole opowiadasz? Z kad Carpediem ma to wiedziec, jak nawet nie wie jak facet wyglada :evil: .
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
"W pazdzierniku 03 roku zdarzyl sie podobny wypadek, rysopis odpowiada temu gosciowi ktory zadzialal w ostatni weekend."
1 post "Rysopis znamy ..."
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Koledzy, przestanmy sie klocic. Wszyscy stoimy po tej samej stronie barykady. Ha! Gdyby to bylo takie latwe , tzn dorwanie i zbutowanie, przeoranie, oklepanie (jak zwal tak zwal)... sek w tym ze nikt nic o takim kims nie wie, zapadl sie pod ziemie... Takze najwazniejsza sprawa na dzien dzisiejszy jest odnalezienie tej osoby. I nie przesadzajcie nastepnym razem z obcinamiem glow, robieniem dziury w brzuchu na wylot poteznymi kopnieciami czy zakopaniem w lesie... My jestesmy tylko ludzmi i to nie nam decydowac kto ma zyc czy nie (tak uwazam i nie chcialbym smierci tego czlowieka)... ale sa takie rzeczy ktore bola bardziej niz smierc.

Pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
ja osobiscie zycze Ci zebys goscia zlapal a co zrobisz to przeciez Twoja decyzja i nikim si enie bedziesz sugerował
ale moglbys nas poinformowac :wink:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|

poco maja uciekac
u mnie podblokiem siedzialy raz jakies TYPKI sasiadka zadzwonila n apolicje ze zaklucaja spokuj policja przyjechala pojezdzila noi wstali i odeszli z glosnym okszykiem "znow jakas kurwa na milicje zadzwonila i nam beda tu krazyc..."


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024