Skocz do zawartości


Zdjęcie

Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|

ja ci tylko powiem ze glupio robisz trabiac o tym na lewo i prawo. taki post na forum moze byc dowodem przeciw tobie w sadzie. tak, tak, to co robisz to nie mniej ni wiecej jak planowanie napadu na niewinnego czlowieka. jesli do niego dojdzie niewykluczone ze bedziesz mial powazne problemy. takze albo sprawe olej albo na milosc boska zalatwiaj takie sprawy po cichu...


Dokładnie to samo chciałem napisać. To jest dowód na premedytację czynu. Mogłeś nie opisywać tak dokładnie tego planu ... niemniej powodzenia :)
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
szczerze to radze z sukami dac sobie spokój,bo nie wierze,zeby cos im sie udało :wink:polecam samosad,choc tak jak perzdmówcy uprzedzam,zeby nie przecholowac(mozna zawsze stosowac znajome boesne techniki).Zadbajcie tylko,żeby nie było świadków i żeby nie było widocznych śładów(omijać raczej pysk i kose sobie darowac),poza tym alibi tez moze sie przydac,tym bardziej jesli stosujesz technijki z trenningów a mieszkasz w niedużym mieście(bedzie wiadomo,ze to ktos z klubu)...wiem,że to troche duze wymagania,ale pozwala spokojnie,bez stresu mścić się... :twisted:

p.s.nie czytałem wszystkich postów,więc jesli cos sie powtarza to przepraszam

  • 0

budo_chac1k
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Moim zdaniem musicie mu mocno dopierdolić :twisted: ...i póżniej zadzwonić na policje i powiedzieć ze was napadł ale daliście mu rade ( czysta samoobrona :wink: ) ...ale nie przecholujcie bo wtedy wy będziecie mieli problemy z Policją ! :?





Życzę powodzenia...Jak go złapiecie napisz jaka kara go spotkała :evil:


Pozdrówka...Life is brutal ,a raczej ludzie !
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
współczuję dziewczynie szoku, ale szczerze mówiąc nawet gwałt jest według naszego prawa, choc trudno w to uwierzyć, uznany za czyn o niespecjalnie wysokiej szkodliwości. a co dopiero jakaś tam szarpanina, uderzenie w głowę, stworzenie realnego zagrożenia zdrowia i życia. jeśli nawet doprowadzicie goscia przed wymiar sprawiedliwości to wątpię, że zapadnie jakiś konkretny wyrok.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024