Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przybrać na masie???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???
A jesli bedzie dobrze dzialac to po co pozbawiac organizm tego zodla bialka? Osobiscie wydaje mi sie ze taniej wyszla by odzywka bialkowa. Pozdrowionka
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???
i tym sposobem od poniedziałku za 3 tygodnie kazdy z forumowiczów o 2 3 kilo cięzszy...albo wszyscy się rozchorują:)
chrisomania:)
wchodze w to:P
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???
Na pewno kazdy, jak tu sie mawia - "przytyje". A, ze nie bedzie to masa miesniowa, to juz inna sprawa. Bo wiecej nie znaczy lepiej.
Acha - nie istotna jest masa, istotna jest sila na kg masy.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???
spoko Kubuś. Ja potrzebuje masy żeby mnie nei połamali na treningach( bo ma naprawde chude ramiona i ręce, wręcz jak zapałki. )
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???

spoko Kubuś. Ja potrzebuje masy żeby mnie nei połamali na treningach( bo ma naprawde chude ramiona i ręce, wręcz jak zapałki. )


od samego wynalazku Chrisera00 ramiona Ci nie urosną a co najwyżej zwiększy się obwód pasa :twisted:

pzdr
charlie
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???

spoko Kubuś. Ja potrzebuje masy żeby mnie nei połamali na treningach( bo ma naprawde chude ramiona i ręce, wręcz jak zapałki. )


od samego wynalazku Chrisera00 ramiona Ci nie urosną a co najwyżej zwiększy się obwód pasa :twisted:

pzdr
charlie


NO jak cos trenuje silownia walki to nie tylko ale znacznie:)
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???
zapoewniam cie charle że ćwicze i to nei tylko na treningach. Na siłke nei chodzę ale mam w hantle po 3kg każdy. Moze być?
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???
Tak, 3 kilowe ciezarki na 100% poprawia bardzo znaczaco Twoje wyniki silowe :rofl: Pozdrowionka
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???

zapoewniam cie charle że ćwicze i to nei tylko na treningach. Na siłke nei chodzę ale mam w hantle po 3kg każdy. Moze być?

3 kg 8O i co Ty z tym robisz?
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???

zapoewniam cie charle że ćwicze i to nei tylko na treningach. Na siłke nei chodzę ale mam w hantle po 3kg każdy. Moze być?


gdzie jeszcze ćwiczysz i jak ćwiczysz ?
IMO jest bardzo trudno, jeśli nie niemożliwe, zrobić mase nie mając choć podstawowywch przyrządów dostepnych na siłce jak sztanga, wyciagi, ławeczki...

pzdr
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???
he eh ja mam siłke z trenerami w bloku na doel..i worki boxerskie tam mam i refleksówke i gruszke i bieznie i jes cool

no ale panowie jak tam tyjecie z tym waszym napojem czy jak wolicie "przybieracie mase":P :P
:)
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???

no ale panowie jak tam tyjecie z tym waszym napojem czy jak wolicie "przybieracie mase":P :P
:)


eee tam - trzeba to potraktowac jako dobry (? - nie wiem jeszcze bo nei jadłem) i zdrowy dodatek do jedzonka a nie cud suplement po którym średnia wagi na VB zwiększy sie o 5 kg ;)

pzdr
charlie
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???

Tak, 3 kilowe ciezarki na 100% poprawia bardzo znaczaco Twoje wyniki silowe :rofl: Pozdrowionka


:rofl: :)
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???
hmm. No tak. Skoro tak twierdzicie. W każdym razie nei znam się. Mam siłkę w szkole i mozna se tam chodzić.
  • 0

budo_marinko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???
Wlasnie wlazlem na wage. 78kg i 170cm. Czas zaczac zrzucac, przynajmniej do poziomu 72kg.

Moim zdaniem zanim zacznie sie uprawiac MA przydaloby sie co najmniej pol roku samej silki.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???

Wlasnie wlazlem na wage. 78kg i 170cm. Czas zaczac zrzucac, przynajmniej do poziomu 72kg.


chyba Ci się topiki pomyliły 8)
  • 0

budo_marinko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???
Nie. Nie pomylily-ta uwaga byla luzno zwiazana. Drugie zdanie odnosilo sie do topicu. Mysle bowiem, ze dywagacje na temat masy sa raczej zbyt pozne, bo zanim sie zacznie trening MA trzeba sie do niego przygotowac: silowania, obudowanie kregoslupa miesniami, wytrzymalosc, masa miesniowa. Mowie z wlasnego doswiadczenia bo kiedys zrobilem blada przystapienia do cwiczenia z niedowaga i teraz sie to msci.
  • 0

budo_pablo ii jaronir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???

Sporo osób na forum ostatnio zadaje pytania w stylu: "Mam 50kg i 175cm. Czy mogę prosić o jakąś dietę na masę?". Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże przynajmniej w małym stopniu zrozumieć problem zdobywania masy w kulturystyce i tym samym odciąży dział Odżywianie z ciągle powtarzających się pytań. Życzę miłej lektury(...)


Mowa o arcie na pierwszej stronei tego tematu.
Albo kolega Tora jest tym samym, bodajże Nortonem, który napisał ten tekst na pewnym forum jakieś 3, czy dwa lata temu, albo go zapożyczył, nie wspominając, że nie jest to jego dzieło.
Tak się k... nie robi. Mała wzmianka, że się kogos cytuje, to tak dużo? No chyba że się chce wyjść na znawcę tematu z takim zajebiście dobrym artem.

Zdro
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???

Ja miałem tak że jak chciałem przybrać na wadze to przybierałem a jak nie chciałem to nie przybierałem....przykładowo w rok bez problemu przytyłem chyba o 15 kg...mięśni nie tłuszczu, a teraz już od dwóch lat utrzymuje wagę +/- 2 kg :)

Oto objawił się fenomen, chce, rośnie, nie chce, nie rośnie. A jak już rośnie, to ponad kilo mięśnia w miesiąc. Rewelacja. To jakbyś się tak zawziął na to rośnięcie, to 60kg robisz w 4 lata. Stary, masz wielkie szanse na wszelkie tytuły w kulturystyce. Oczywiście, te 15kg ot tak ci urosło, bez wspomagania, tak po prostu, bo chciałeś. Ale ty masz fajnie. :) :) :) Jesteś jak ten prezent od Idei, "no, rosnij prezent, rośnij". :) :) Bez urazy, ale 15kg rocznie, bez farmakologii jest tak prawdopodobne jak krasnoludki i smoki. Chyba, że faktycznie ważyłeś 1
50kg i te 10%, no może.... :wink:

Ten pan jest pewnie zazdrosny , że jemu bez dopalaczy nie idzie jak tobie więc pisze o SA .Ja mam podobnie jak Gavu , kiedy chce to mam kiedy nie to nie . Ludzie nie rozumieją , albo nie chcą zrozumieć,że są ludzie znający swój organizm i umiejący go kształtować w sposób zdrowy przez to estetyczny , a w większości są to ludzie którzy korzystają z SA .Wzieli już to odwrotu niema i wrzucają każdego kto lepiej wygląda do własnego worka . Po co? Pozdrawiam Przemcio.
  • 0

budo_stefan z ełku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrać na masie???
no z tym wrzucaniem do worka to mi sie też nie podoba
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024