Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krav Maga w Zielonej Górze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
379 odpowiedzi w tym temacie

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
HEHE :D Dyzma -moj miły szanowany przeze mnie Kolego, Ty mowisz o parterze ze mna??? !!! ???? :-) to cos nowego, ja musialam 8marca tego roku cala mase kwiatow i smsow dostac zeby upewnic sie, ze tylko Ty masz tak niepozytywne zdanie o mnie ---> kilka miesiecy temu powiedziales cos co sugerowalo, ze jestem bardziej mezczyzna niz kobieta :(
Ale wczoraj bylam zakrecona :) fajowy dzien, wbieglam na trening-zdziwona, ze sie nie spoznilam, zagadalam sie z Jaramkiem i zapomnialam zupelnie, ze jednak trening zaczal sie o 18.30, ja tradycyjnie zostalam sobie dluzej i zupelnie z glowy mi wyleciało, ze Kolega Rewen z okazji dnia kobiet po mnie przyjechal :/ i na dodatek czekal cala godzine bo ja z przyzwyczajenia sie nie spieszylam :P hehe, ale ogolnie dzien cudowny :D i juz mam 2 kwaitki od Kraverów :D a myslalam, ze trzeba bedzie jeszcze rok czekac.
WSZYSTKIM DZIEKUJE !!! :wink:
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
HEHE :D Dyzma -moj miły szanowany przeze mnie Kolego, Ty mowisz o parterze ze mna??? !!! ???? :-) to cos nowego, ja musialam 8marca tego roku cala mase kwiatow i smsow dostac zeby upewnic sie, ze tylko Ty masz tak niepozytywne zdanie o mnie ---> kilka miesiecy temu powiedziales cos co sugerowalo, ze jestem bardziej mezczyzna niz kobieta :(
Ale wczoraj bylam zakrecona :) fajowy dzien, wbieglam na trening-zdziwona, ze sie nie spoznilam, zagadalam sie z Jaramkiem i zapomnialam zupelnie, ze jednak trening zaczal sie o 18.30, ja tradycyjnie zostalam sobie dluzej i zupelnie z glowy mi wyleciało, ze Kolega Rewen z okazji dnia kobiet po mnie przyjechal :/ i na dodatek czekal cala godzine bo ja z przyzwyczajenia sie nie spieszylam :P hehe, ale ogolnie dzien cudowny :D i juz mam 2 kwaitki od Kraverów :D a myslalam, ze trzeba bedzie jeszcze rok czekac.
WSZYSTKIM DZIEKUJE !!! :wink:
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze

...Kolega Rewen z okazji dnia kobiet po mnie przyjechal :/ i na dodatek czekal cala godzine bo ...


Kolego Reven, a Ty zadajesz sobie "trud" przyjazdu do Zielonej Góry, mało tego znajdujesz salę, na której ćwiczymy i... nie przyjdziesz "poturlać" się z nami??? No, nie ładnie, nie ładnie :cry:

A tak z innej beczki to, Stary masz wyjątkową cierpliwość, że tak długo czekałeś na kobietę, która się spóźnia i do tego zapomniała, że się umówiła :idea:

Oj, Deila, Deila, :splat:

pzdr
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze

...Kolega Rewen z okazji dnia kobiet po mnie przyjechal :/ i na dodatek czekal cala godzine bo ...


Kolego Reven, a Ty zadajesz sobie "trud" przyjazdu do Zielonej Góry, mało tego znajdujesz salę, na której ćwiczymy i... nie przyjdziesz "poturlać" się z nami??? No, nie ładnie, nie ładnie :cry:


No cóż... w tym czasie musiałem trochę popracować a że mam do obsługi też teren ZG to wykorzystałem ten czas bardzo pracowicie :wink:
Na treningu u Was na pewno się pojawie.

A tak z innej beczki to, Stary masz wyjątkową cierpliwość, że tak długo czekałeś na kobietę, która się spóźnia i do tego zapomniała, że się umówiła


heh...
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
na treningu o calym swiecie zapominam :) tyle lat wracam sama-ze juz mam to zakodowane :D
  • 0

budo_thedyzma
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Aniu: podejrzewam że sama chodzisz do domu bo albo:
- nikt ci sie nie podoba na sekcji a ty nie chcesz zeby cie odprowadzał ktoś brzydszy od Banderasa ...
- Liczysz na to ze im później pójdziesz po treningu do domu tym większa szansa że cie ktoś napadnie i bedziesz miała w końcu powód żeby spełnić swój obywatelski obowiązek i przekroczyć zakres obrony koniecznej.

Raven : za niestawienie się na sali tylko czekanie 1 h pod salą jak nie przymierzając wieczorowy amatorski samoobnażacz :wink: masz ujemny minus!

TheDyzma
  • 0

budo_an_ge
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
ja sie nie dziwie ze czekal na zewnatrz, zamiast wejsc na trening. u nas bija, you know.

poza tym, jak to dwie??? ja dostalam jedna rozyczke! czuje sie oszukana!
ale mam guza od lokcia Rahmana na lbie za to. moze to taki zamienny bonus.
towarzyszowi Dyzmie powinnam podziekowac za jechanie po mojej znikomej dynamice. jeszcze troche i treningi ze Szklarskiej beda Matrixem w porownaniu do akcji na sali. nie zapraszalabym wiec tak spontanicznie Obcych Ludzi na trening. jeszcze przyjda i zobacza ze nie jestesmy tacy zajebisci jak piszemy ze jestesmy, i co?! Fuhrer bedzie sie wstydzil.
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Nie zawsze sie uda zapamietac wszystko i dlatego czasami pojawiaja sie wiecej niz 2 posty pod rzad, to po pierwsze a po drugie czasami po dodaniu jednego od razu pojawia sie bardzo tworcza mysl i nie moge jej tak zostawic bez komentarza, An Ge proboje wprowadzic porzadek,robi za admina, zadnych emotikonek :D :D :D zadnych powielanych postow,piszcie tylko poprawnie,robcie spacje po kropce, i przecinku :P Zawsze zaczynajcie zdanie wielka litera itp. itd. :D Kurde a ja tak lubia czasem dodac 3 posty na raz, i jeszcze nic sensownego nie pisze,hmm... Dobra nie pisze wiecej bo znowu bo cenzura i w ogole :D Pozdrawiam
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
"nikt ci sie nie podoba na sekcji a ty nie chcesz zeby cie odprowadzał ktoś brzydszy od Banderasa ... " <-- najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu :-) chociaz Wy jestescie piekni i wewnatrz i na zewnatrz ale nie mam sumienia prosic ktoregos z kraverow, zeby tracil swoj cenny czas na odprowadzanie mnie, skoro moglby spedzic go z ukochana i bobaskiem <-jak niektorzy szczesliwcy ;) sama wybralam sobie wolnosc. W sumie po drodze z treningu mialam juz 3sytuacje o nizszym poziomie bezpieczenstwa niz przecietna ale trening dla mnie znaczy za duzo zebym sie tym zniechecila :-)
"poza tym, jak to dwie??? ja dostalam jedna rozyczke! czuje sie oszukana! " <--bo mam dluzszy staz <-ta 1st zostala mi dana w pierwszym roku treningow. Badz cierpliwa, za rok dzien kobiet przypadnie w czwartek :) bedzie nastepna -hehe
Marcin (22:57)
ale po nas pojechali na forum
Ja (22:57)
wlasnie mysle co odpowiedziec
Marcin (22:57)
no cóż... zasłużyliśmy
Ja (22:58)
ale ja tego tak nie odbieram
Marcin (22:58)
tzn Ty zasłużyłaś ale ja jestem dzentelmenem więc dotrzymam Ci towarzystwa hehehe
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Jaram! Jaram! Ty chłopie masz zapłon. Wróciłem do poprzedniej strony by złapać Twój wątek :!:

Teraz piszemy sobie o oczekiwaniu na kobietę i męskiej cierpliwości, o dniu kobiet, o tym, że Reven nie przyszedł do nas na trening, o tym, że Ania chce przekroczyć obronę konieczną, o tym, że Dyzma jeździ po "dynamice" an_ge i o tym io tamtym.

Goń, chłopie goń!!!!

:rofl:
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
W trakcie pisania poprzedniego postu, pojawił się post Deili.

No to za ciosem napiszę sobie jeszcze, a co.

Aniu, nie prowokuj losu bo ci ("techniką rozpędzonego" czołgu...), będę musiał wyperswadować takie zapędy, no. :twisted:


:P
A Wy tam gołąbeczki na Gadu Gadu sobie nadajecie, ten Marcin znaczy Reven to jest dżentelmen Aniu, nie każ mu czekać więcej bo takich jest tylko coraz mniej. (i jeszcze dekonspirujesz Waszą korespondencję, ajajaj :wink:
  • 0

budo_an_ge
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Jaram -> nie nasze forum, wiec syfu nie robmy. fakt ze nie ma opcji edit jest troche uciazliwy, ale taka wyzszosc slowa pisanego nad mowionym, ze mozna trzy razy sie zastanowic, nim sie cos palnie (znaczy - wysle).
a nigdzie nie mowilam, ze emoty sa zle.

Deila - aaaaa, o tym nie pomyslalam ;) myslalam ze moze z powodu wzrostu zostalam pominieta, bo niezauwazona przy drugiej turze rozdawania rozyczek.
I mysle ze towarzysz Dyzma insynuowal, iz takie "przygody po treningu" to ty witasz z usmiechem, a nie sie nimi zniechecasz ;] i dlatego chodzisz sama. chyba ze zle odczytalam twoj post i mialo byc - "Wiecie, po treningu samo lamerstwo mnie zaczepia, wiec w sumie po kij tyle trenuje, skoro rozwalam ich kichnieciem" ;]

swoja droga, czy to nie jest dziwne, ze osobiscie balabym sie uderzyc kogos na ulicy? nigdy nie mialam okazji i mam nadzieje, ze mnie takowa nie spotka. ja po prostu brzydze sie przemoca. i trenuje kravke.
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Marcin jest kolega, ktory jest na tyle mily ze pomaga mi w rozwoju intelektualnym-udostepniajac niezwykle ciekawa literature, fizycznym-treningi -jak mialam wolne ale nie uwazam korespondencji z nim za cos tajnego.

"Wiecie, po treningu samo lamerstwo mnie.. -ojej pewnego razu to az mnie zamurowalo, przed sama sala, pozno po Trenngu, widze z daleka jak 2 os. prowadza walke-najpierw jeden wykonuje wysokie kopniecia, pozniej sprowadzenie do gleby, jakies przytulanki i balacha-myslalam, ze to nasi niewyzyci --> ide sobie z usmiechem a jak podeszlam to dopiero zobaczylam 2 pijaczkow po 40. 1mowi -"tak powinienes to zrobic-trenowalem tkd" a 2-"a ja ju-jitsu" <-pewnie kiedys byli niezli ale niestety % robia swoje... :/
(wlasnie wrocilam z targow turystycznych w berlinie i czuje jakbym caly swiat zwiedzila, szkoda tylko, ze w Izraelu kravki nie bylo bo np. w Korei tkd tak :/ w Indiach joga, a w Polsce... Bocian
:D ale mozemy byc dumni, naprawde dobrze Polakom wyszlo :-)
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Nie zawsze zdaze sie wtopic w odpowiedni watek,hehe :D An Ge czasami jest fajne cos napisac a dopiero potem sie nad tym zastanowic, forum nasze, nie nasze pisac mozna, tzn. przepraszam zasmiecam je moimi postami :P ,u mnie sie to zdarza troszke czesciej mimo iz jestem humanista ;] Odnosnie postow, ha no fakt, czasami w ogole odpisuje sobie na posta ktorego wybieram a nie na ostatniego :D Ale postaram sie to zmienic. Wiec jaki jest bierzacy temat?? Literatura dydaktyczna :D Mam w domku 3 ksiazki baardzo ciekawe. Jedna to ksiazka Brucea (tak to sie pisze po polskiu??) Lee - Jeet Kune Do, druga to,hmm nie wiem czyja w kazdym razie o Kung Fu Wu Shu, a trzecia bardzo ciekawa pozycja - ksiazka o Specnazie,gdzies kiedys widzialem cytaty z tej wlasnie ksiazki, szczerze piszac jest tylko kilka ciekawcyh rzeczy odnosnie psychiki itp. a reszta to historia,gdybanie... Do Deili, jak dobrze pamietam wracamy w tym samym kierunku :P tylko cos zgrac sie nie mozemy :P zawsze gdzies tam po treningu cos "kombinujesz" a ja szybciutko wracam do domku zeby uzupelnic niedobor weglowodanow i bialek :D Pozdrawaim. Moze wreszcie udalo mi sie napisac posta na czasie :D
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze

... jestem humanista ...Wiec jaki jest bierzacy temat??...


Jaram, nie przyznawaj się :) :) :) , ale trzymam za Ciebie kciuki.

pzdr
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Moze inaczej, nie jestem humanista, po liceum nie chce miec nic wspolnego z matematyka :D
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Myslalem,ze tu ktos po treningu cos dopisze,zawsze sie pojawiaja jakies posty a tu echo... Zadnych informacji :D Mam nadzieje,ze zadnego nowego materialu nie bylo ;)
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
W dalszym ciagu cisza, taki tlok byl a teraz nikt nic nie pisze :P
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
nie tyle po treningu ile po zlocie Kraverow zielonogorskich w bachusie, mnie tam niesttey nie bylo ale jestem umierajaca od soboty :/ i nie ma szans, zebym pojawila sie na treningu w pon. mimo, ze sa poprawki z egzaminu-no cóż widocznie jeszcze nie jest mi pisane miec te P3,
3dni lezenia, masc i nawet zastrzyk w ... :-) nie pomogl na moje przeciazone miesnie pleckow, ale najgenialniejszy masazysta w ZG zgodzil sie dla mnie jutro znalezc czas-mimo zajetych terminow do konca tygodnia, wiec mam nadzieje troche odzyc. Pozdrawiamm gorraco.
Jaram- fajnie byloby w koncu samemu nie wracac :-) dziekuje, a co do ksiazek to sie ladnie usmiechnij do Revena :wink:
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze

(...) a co do ksiazek to sie ladnie usmiechnij do Revena :wink:


To tylko Twój uśmiech tak na mnie działa :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024