Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tom Winans?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_mike aiki
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tom Winans?
Czy ktoś coś więcej wie na temat tego pana. Trochę przeczytałem na stronie Instytutu Krav Maga, ale mam pytanie czy ktoś go już poznał osobiście, miał okazję z nim trenować? Rozumiem, że będzie ćwiczył na Umińskiego w Warszawie. Jaka jest wasza opinia na temat tej sekcji?
  • 0

budo_pil
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tom Winans?
Słaby jest. Wiem od zaufanych:-) Ma dobry background w systemach wojskowych, ale jesli chodzi o umiejetnosci cywilnej KM i sposob ich przekazywania na treningu: slabo - znajomi, ktorzy byli na treningu tak ocenili jego i sposob prowadzenia.
Ale ludzie sie zmieniaja, moze jeszcze rozwinie skrzydla! :-) Od czasu do czasu ma tam tez bywac Adamczyk. Do tego Tom prowadzi to razem z Adamem Borejko jako asystentem - sensowny facet, od ktorego powinienes sie czegos nauczyc.
Twoj wybor :-) do tego jak sadze wazna moze byc dla Ciebie lokalizacja i Praga moze byc bardziej odpowiednia.
Jesli nie chcesz eksperymentowac, wybierz ktoregos z 3 pozostalych, sprawdzonych instruktorow, majacych za soba juz jakis track record w szkoleniach: Gozdecki, Sawicki, Rogowski. (2 pierwszych rowadzi treningi w Centrum)

pzdr
  • 0

budo_mike aiki
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tom Winans?
Dzieki, tak zrobie. Z resztą do centrum mi bliżej. Pytałem o Amerykanina bo pomyslałem, że to może jakis niezwykły zawodowiec zza oceanu, ale cudze chwalicie ...

pozdrawiam

M.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tom Winans?
Tom Winans to jakis kalanetix robi. Ale Adam Borejko jest dobry a przynajmniej sprawia takie wrazenie.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024