Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_pil
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
Czesc, a co sadzicie o Marku Gozdeckim i treningach Krav Maga w jego wydaniu?

Moze porownanie do innych instruktorow? Marek kladzie b.duzy nacisk na parter co jest chyba wyjatkiem w KM, stad wszelkie porownania moglyby by byc b.ciekawe.

Mile widziane komentarze od tych, ktorzy zetkneli sie z Markiem a pozniej probowali swoich sil gdzie indziej (np. u KSawickiego n.t. ktorego ostatnio toczyla sie dyskusja)

Pozdr.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
Marka znam osobiscie - nie wiem co konkretnie robi ale bardzo rozsadny czlowiek
  • 0

budo_pil
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie

Marka znam osobiscie - nie wiem co konkretnie robi ale bardzo rozsadny czlowiek


Tez tak mysle :-) ale jestem ciekaw porownan.

Pare m-cy temu dosc duza grupa zrezygnowala z treningow u Marka i poszla trenowac do KSawickiego. Dla tych, ktorzy zostali to lepiej, grupa jest mniejsza, a i duzo zmienilo sie na plus. Co sadza ci, ktorzy trenuja u Krzyska a znaja Marka?

Temat o tyle ciekawy, bo u Marka jest duzo wiecej parteru niz gdzie indziej na KM - co jest duza zaleta -choc jesli sie myle to prosze o wyprowadzenie mnie z bledu :-)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
zaletą, lub nie zaletą, zalezy jak czesto trenujesz i czy trenujesz w "formatowej" grupie, z okreslonym planem treningow.

mi tak srednio odpowiada K.Sawicki, ale opinia o nim pośród tych któzy robili razem z nim kursy jest taka, że jest stworzony do KM:)
łądny opisiik stary:)
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
ostatnio treningi u gozdeckiego są zbyt lekkie .wydaje sie ze nastawił sie na zarabianie kasy.....komercyjne podejście.a szkoda bo to niezły fachowiec. w warszawie jest jeszcze oprócz gozdeckiego i sawickiego rogowski czy tez rogalski(zapomniałem) i u niego treningi wygladają naprawde solidnie i ciekawie
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie

w warszawie jest jeszcze oprócz gozdeckiego i sawickiego rogowski czy tez rogalski(zapomniałem) i u niego treningi wygladają naprawde solidnie i ciekawie


Jarek Rogowski, polecam.
Instruktor z Lodzi.
  • 0

budo_kevlar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
Też polecam. We wtorki i czwartki także w Warszawie.
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie

w warszawie jest jeszcze oprócz gozdeckiego i sawickiego rogowski czy tez rogalski(zapomniałem) i u niego treningi wygladają naprawde solidnie i ciekawie


Jarek Rogowski, polecam.
Instruktor z Lodzi.

wiekszość dobrych instruktorów uczy przewaznie w tyg w 2-3 miastach. jak oni daja rade to pogodzic? piszesz ze instruktor z łodzi hehe mozliwe ale też z całym przekonaniem i z warszawy. no chyba ze ma brata bliźniaka :) pozdr.
  • 0

budo_kevlar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
Mati wawa czytaj uważniej. SaszaK napisał że JR jest instruktorem z Łodzi. I ma rację. Ja dodałem że w Wawie jest we wtorki i czwartki. I to też jest prawdą.
Pozdrawiam
  • 0

budo_b.anderas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
a kto jeszcze uczy w wawie i na ścianie wschodniej?
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
kevlar troche luzu !!!! podsumawałem tylko wasze dwa posty i tyle.
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie

a kto jeszcze uczy w wawie i na ścianie wschodniej?

zajzyj tam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie

wiekszość dobrych instruktorów uczy przewaznie w tyg w 2-3 miastach. jak oni daja rade to pogodzic? piszesz ze instruktor z łodzi hehe mozliwe ale też z całym przekonaniem i z warszawy. no chyba ze ma brata bliźniaka :) pozdr.


Wydaje mi sie ze z Lodzi do Warszawy nie jest az tak daleko.
A Jarek Rogowski niewatpliwie jest z Lodzi, bo tutaj mieszka. W Warszawie prowadzi po prostu druga sekcje.
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
zgadza sie. a zajęcia prowadzi w sposób ciekawy. warto do niego chodzić i tyle w tym temacie.
  • 0

budo_michaldy
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
uwazam , ze Marek jest dobrym szkoleniowcem, aczkolwiek komercjalizacja KM, a co za tym idzie duza rotacja sprawia,ze sa ogromne roznice w poziomie, co wychodzi na sparingach zas Marek nie specjalnie zwracal uwage na jednostronne katowanie mniej wyszkolonych, uwazam, ze tez olewa cwiczacych, nie korygujac bledow dlatego wiekszosc osob z dluzszym stazem przeszlo do Sawickieg
  • 0

budo_rafaik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
Ja trenuje u K. Sawickiego ostatnio mielismy trening z trenerem z wegier,niestety nie podobal mi sie jak dla mnie byla za luzny za malo wycisku taki maly 1,5 godzinny spacerek ;) . Dlatego tez wole treningi z Krzyskiem
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
... a te potrafią, oj potrafią być męczące. Ale w końcu to krav maga, a nie Rajd Bieszczadzki
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
Chciełem poruszyć troche wątków które tu sie pojawiły.
Osobiście lubię parter i wszystko co siez nim wiążę. Podstawowy problem polega na tym że nie można uczyć w KM parteru kogoś kto ma mały staż(rok, półtora). Dlaczego? Ponieważ zacznie akceptować to że przeciwnik go będzie klinczował, obchwytywał, sprowadzał do tego nieszczęsnego parteru i tam ty dopiero będziesz sie bronił.. Duzo za późno. A co jeśli jest ich dwóch? Też to zaakceptujesz? W KM jak we wszystkim trzeba mieć określony plan pracy, a nie robić to na co mam dziś ochotę. M.Gozdecki takiego planu nie miał i nie ma!!
Ponadto wiele osób skarży sie na jego olewactwo i takie typowe komercyjne podejście do problemu. Jest napewno twardym zawodnikiem, ale to wcale nie znaczy, że jest równie dobrym trenerem. I to jest jego cały problem. Ludzie którzy trenowali u niego i przeszli do K.Sawickiego stwierdzili, że tracili czas (cenny czas) po tym jak zobaczyli jak może wyglądać plan pracy trenera.
Pozdrawiam

Ps. do "rafaik" Isztwan to dobry szkoleniowiec. Nie zawsze trzeba dostać w dupę ,żeby coś wynieś z treningu. I no cóż nie porównuj nikogo do mistrza ;-)
  • 0

budo_hakata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
Ja przezylem troche seminariow z Krzyskiem Sawickim i moge powiedziec ze prezentowana przez niego kravka jest jak noz szturmowy. Prosta, ostra i zabojcza.
I widac ze wie co robi.
  • 0

budo_wybraniec
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie

w warszawie jest jeszcze oprócz gozdeckiego i sawickiego rogowski czy tez rogalski(zapomniałem) i u niego treningi wygladają naprawde solidnie i ciekawie.



Jarek Rogowski -> konkretny typ. Trenuję u niego gdzieś z pół roku i na prawdę potrafi dać wycisk!!!

Na prawdę polecam!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024