Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krav Maga w Zielonej Górze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
379 odpowiedzi w tym temacie

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
NO WLASNIE :-) takiego cudownego Trenera mamy a ostatnimi czasy gdzies w "wyższych szczeblach..." powstal projekt, aby nasz Skarb pojechal prowadzic treningi w poznaniu :( moj umysl potrzebowal kilka tygodni na oswojenie sie z ta mysla ale juz jest ok
Zauwazcie, ze juz kolejny rok mija :-) nie ma sniegu :( ale zycze Wam, zebyscie te swieta spedzili naprawde cudownie, tak jak Wy tego chcecie, nie jak "nalezy"

Ps. nie moge pisac privow, wiec odp. brzmi. -jesli tak, to ja nie wiem kiedy :-) ale ja uwazam, ze bym to pamietala, skleroza jeszcze tak daleko sie nie posunela,dopiero od11 dni nie mam nastu lat :-)
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Hmmm, nikt nic nie pisze, nawet Ania co zamilkla, trzeba cos napisac zeby post nie umarl :) Tylko co, zaraz ktos mnie opr za to ze tu glupoty wypisuje a tu takie powazne sprawy zostaja poruszane. Zeby nie bylo: kraverzy niedlugo zdaja egzaminy na stopnie p3,p2,p1. Przyjezdza ktos ze Szczecina, jedna osoba na p3 z Gorzowa, hmm ciekawie na pewno bedzie. Pozdrawiam wszystkich czytajacych :D
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
"Tylko co, zaraz ktos mnie opr za to ze tu glupoty wypisuje" <-- taka mysl u mnie powstala kiedy chcialam ostatnio napisac- Ps. przepraszam, ze nie przynioslam moich genialnych ;-) notatek na trening <-nie udalo mi sie zjawic; co do materialow o rozciaganiu, to postanowilam opracowac to lepiej, zebrac najwazniejsze info, stworzyc ilustracje <-a teraz mam "przedsesyjny" :-) brak czasu, wiec prosze o cierpliwosc o efektach mojej pracy poinformuje zainteresowane osoby.
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Ok, bardzo chetnie poczekam, ale jestem pierwszy w kolejce, moze masz cos jeszcze na temat odzywiania ;) Jakies smaczne i bogate w witaminy,weglowodany,bialko potrawy ;)
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Kolega spragniony wiedzy... ;-)
Kolejne ciekawe wydarzenie w sekcji godne odnotowania :) otoz... nowoscia nie jest, ze tak wazna osobistosc jak Tomasz Adamczyk zawsze na nasz egzamin sie spoznia-na to psychicznie sie przygotowalismy ale i tym razem nas zaskoczyl- nie docierajac w ogole... z czego cudownie wybrnal nasz genialny Trener robiac seminarium dla wszystkich przybylych (a dosc duzo nas bylo -zdajacy na 3stopnie) :-) w prowadzeniu tej wielkiej improwizacji pomogl Trener Andrzej z gorzowa; jeszcze ktos ze szczecina dotarl :-) bylo naprawde ciekawie: akcje z nozem, noz na noz, obrony przed kopnieciami, koncowka tez mi sie podobala :-) Dwie sprawy mi sie tylko nie podobaly 1-to co ja wyrabialam :/ chociaz Trener A. powiedzial -"oo widzę postep" ja - "a ja wrecz przeciwnie ! , co ja robie ?!? " T -"ale kiedys to byl kickboxing teraz jest Krav Maga :-) " ja- "jesli tak wyglada Krav Maga, to ja wole byc kick-boxerka :D "
2-ze jednak ekipa byla bardzo zroznicowana, niektorzy baardzo poczatkujacy-a akcje noz na noz... Niestety nie moge opisac co sie dzialo po :( bo mnie tam nie bylo i jak na zlosc za tydzien kiedy bedzie egzamin z Kravki juz na pewno (moze z opoznieniem :) hehe ) we wtorek rano mam egzamin :/ ale postaram sie dotrzec na toasty :D
Pozdrawiam wszystkich ;-)
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Pewnie ze spragniony wiedzy :D Musze ponadrabiac zaleglosci i braki :P Koszulek nie ma :P
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Cos mi sie wydaje, ze tylko my dwoje tu zostalismy... Nikt nic nie pisze ;)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
...ano kraverzy z Winnego Grodu mam takowe pytanko(stworzone na poczekaniu) :
jakiś parter robicie u siebie?! czy skupiacie się głównie na stójce?!
jak na waszą stronkę zawsze zajdę to raczej na fotkach prezentujecie stójkę..
więc ciekawość mnie zżera by spytać.. może coś z modnego w dzisieszych czasach BJJ czasami sobie wlepiacie w rozkład treningu?! czy parter jest dla bardziej zaawansowanych w systemie Krav Maga?!
pytam z czystej ciekawości bez żadnych złośliwych intencyji..
kłaniam sie Zielonogórzanie..
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
odp. dla Wodnika -oczywiscie, ze parter jest :-) niezaawansowani tez maja.

Nareszcie udało mi sie zobaczyć co ja takiego napisałam, że aż musiało to dojsc do "wyższej instancji" ;-) . Ale nie wydaje mi sie, zeby to bylo cos obrazliwego -akurat fakt jest taki, ze na kazdy nasz egzamin P. Tomasz Adamczyk byl spozniony --> ciezko jest przewidziec sytacje na drodze- wiec poprostu jestesmy juz na to przygotowani. Zdziwiona bylam, ze egzamin nie zostal wczesniej odwolany, bo pogoda nie sprzyjala kierowcom (nie tylko ;-) ) i nie zanosilo sie na poprawe ale naprawde szkoda mi bylo kolegów ze szczecina, ktorym udało się dojechać.
Jesli jednak nasz drogi Egzaminator poczul sie dotknięty moim postem -to kolejny raz przepraszam !!!
Następna sprawa - powstały jeszcze liczne opinie jakoby mój bardzo obraźliwy post sprawił, że P. Adamczyk sie zdenerwował i dlatego tyle ludzi mialo poprawki <--- a tu sszczerze powiem, ze nie CZUJE SIĘ WINNA po 1st- nawet jakby rzeczywiscie bylo to obrazliwe, to taka osoba nie zareaguje emocjonalnie na opinie jakiejs malej kraverki, tym bardziej nie bedzie to powod zeby wyzywać sie na studentach, więc proszę wszystkich o obiektywne podejscie do swoich bledow - bo na pewno uwagi byly uzasadnione, (a obwinianie mnie raczej nie jest rozwiazaniem)

ps. mam nadzieje, ze równie szybko moje pozytywne opinie sie rozchodzą po świecie ;-)


odp. do stokrotki -na pewno szczegolnie koledzy beda szczesliwi jak przyjedziecie z nami potrenowac :) -nie moge wysylac privow... ;-) do zobaczenia wkrótce.

A teraz tradycyjnie troche uwag o egzaminie :-) ten był naprawde wyjątkowy-własnie dlatego, ze na koncu tyyyle bylo uwag-a mi sie to podobalo, bo takie ogolne uwagi czesto nie sa przyjmowane a teraz przynajmniej kazdy wie, nad czym musi popracowac :-)
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Tak wiec odnosnie posta tez sie bardzo zdziwilem, ktos musial przeinaczyc wypowiedz i doszla w innej postaci :D A fakt faktem,ze osoba ze Szczecina dojechala,z checia zdawania na P1.Chyba ;) Odnosnie pretensji do Ciebie, bzdura,glupota, Pan Adamczyk na pewno by nie wpadl na pomysl oblania kilku uczniow czy tam zalatwienia im poprawek z powodu jakiejs niedokladnie przekazanej mysli :D A grupa poczatkujaca wcale nie jest jakas super hiper mega i w ogole, niektore osoby podczas cwiczen uderzen prostych w ruchu robia sobie sparingi,zamiast prostcyh uderzaja co im sie podoba,to samo podczas obron przed nozem, nie mowiac o walce z cieniem... Pewnie czesc sie wykruszy po uzyskaniu papierka, mam P1,juz jestem rzeznik,znam Krav Mage,pochwale sie kolegom w szkole ;) Odnosnie pytania Wodnika Szuwarka, nie pamietam czy Ania odpowiedziala, oczywiscie ze jest parter a, ze na fotkach go nie widac... - wina fotografujacych :D Ktora z dwoch kolezanek to stokrotka :]
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Wodniku Szuwarku, wlasnie tez zauwazylem ostatnio trend na bjj :D Mielismy troszke z bjj, tylko ze ja mam male zaleglosci :D tak to mozna ujac, wiem ze gdzie dzwoni ale nie wiem gdzie ;) A odnosnie zlosliwych intencyji, jakie intencyje ;) zwykle pytanko :D Jeszcze odnosnie bjj, bardzo chetnie bym sie zapisal dodatkowo na bjj, balachy,kimury i inne dzwignie... tylko,ze tymczasowy brak funduszy na to nie pozwala, a chetnie bym poznal nazewnictwo,wyprowadzanie itp. W sumie troszke male mam pojecie na ten temat,gdzies cos poczytalem,jakas nazwe zapamietalem tak jak kimura :D Szczerze mowiac wiem aj wyglada dzwignia ale "nie do konca" :D
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
kolego Forumowiczu..
tematu funduszy nie bedę poruszał..bo doskonale ostatnio znam
te materialne dylematy :?
Deila, o ile mnie wzrok nie padł, to gdzieś na BUDO widziałem nick szefa polskiej KM
więc nie wątpię, ze śledzi i nasz zielonogórski wątek na BUDO :wink:
a Ty raczej sławisz tu zielonogórską KM, zwłaszcza postać trenera więc ja jako szef
Instytutu KM raczej bym Cię awansował za pozytywną propagande :)
rey all
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
kolego Forumowiczu..
tematu funduszy nie bedę poruszał..bo doskonale ostatnio znam
te materialne dylematy :?
Deila, o ile mnie wzrok nie padł, to gdzieś na BUDO widziałem nick szefa polskiej KM
więc nie wątpię, ze śledzi i nasz zielonogórski wątek na BUDO :wink:
a Ty raczej sławisz tu zielonogórską KM, zwłaszcza postać trenera więc ja jako szef
Instytutu KM raczej bym Cię awansował za pozytywną propagande :)
rey all
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
I znowu nastala cisza, nikt sie nie odzywa, trzeba cos wymyslic. Moze zarty bedziemy wklejac :D Gdzies widzialem przepisy, to dlaczego zartow nie mozna by bylo zartow kilku wstawic,ale pewnie zaraz znowu ktos sie odezwie ze to nie forum o zartach :) Oglada ktos na polsacie sport walki mma??? Z mojego punktu widzenia od czasu do czasu mozna trafic na ciekawa tech. walke, przewaznie amerykanski sposob, parter,dosiad i punktowanie :D
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Drogi mily Kolego :-) bo jednak jest to forum o naszej cudownej sekcji :-) nie musimy go zaśmiecac jesli nie ma powodu. <= troche sie wqurzylam na Kraverow, 4 moich ulubionych pol roku temu zostala zaproszona na walentynkowy obiad :-) moze czasu troche minelo ale jednak, ktos chyba zapomnial i gdyby nie fakt, ze te Walentynki byly naprawde cool i nie bylam w ZG, to przywitala bym ich 4nokautami ;-) -pozdrowki z Wrocka,
PS. ekipa z Wrocka kiedy przyjezdzacie? :-)
Ps2. -Misiu-Puma jest od nas :) .Dyzma- prawda, ze jestem niewinna? a ta cala afera to nieporozumienie :-)
  • 0

budo_an_ge
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Deila, nie hamuj sie z tymi nokautami ;] ostatnio jakos tak 'bezpiecznie' sie zrobilo na treningach (tylko Tomek lamane ma kolejne suspensory).
nie zebym ja chciala dostac, ale na oku mam kilku ktorych chetnie widziala bym na deskach (latwo zobaczyc ktorych - jak trener krzyczy "50%!", to chlopcy sie wyrozniaja)
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Wlasnie tez zauwazylem i odczulem na suspensorze tego jednego w sumie nadgorliwego kolege, co innego udo, brzuch,glowa, ale nie suspensor, polamie sie a nastepny 60zl chyba :D Kwestia czasu jak ktos nie bedzie taki tolerancyjny jak "my" i sie zdenerwuje po mocniejszym kopnieciu ;] Dokladnie, 50% i przyswajanie technik i a nie kopanie na chama... Pozdro 3;}
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
:-) noo ostatnio ostro bylo, (w niektorych momentach). Jakis tydzien temu walczylam z pewna osoba, ktora bardzo wczuwala sie w konkretne kopniecia- przez jakis czas bylam happy, ze bloki ladnie wchodza ale po czasie... qrde 3 kolejne dni utwardzania moich biednych nózek, poczulam jak agresja narasta -poprostu sie wq... i wykorzystalam system innego kolegi-jak atakujesz to Cie nie boli-bo jestes przygotowany, ze bedzie kontakt... i jazda-rzeczywiscie sie nie czuje :-) w domq dopiero ałł... :/ codziennie cos trenowalam i teraz dopiero nogi doszly do siebie i zaczynam odbierac impulsy z kostek :-) wyglada na to, ze przez te golenie nie zwrocilam uwagi, ze mam kostke skrecona, jednak system-jak boli palec walnij sie w glowe jest skuteczny :) hehe dostalam pieknego maila od jednego Mistrza koncowka brzmi
"Teraz zdradzę Ci sekret - treningi treningami, ale musisz ćwiczyć w
domu! To jest tajemnica chińskich Mistrzów.
Pozdrowionka, J.K. " wiec lecę troche pomeczyc sasiadów moja energią -hehe :D
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Hmmm, niezbyt predko wpadalas na treningi w domku, ja juz dawno mam futryny poobijane, utwardzone ;) Dlatego nie jest tak zle na treningach przy tych cwiczeniach, ale fakt faktem, sa fizole ;] heh, co to nie ja, jestem madafaka super hiper :D Hihi, ja ostatnio gdzies czytalem albo moze slyszalem,zeby zaczac lapac technike itp. trzeba sobie uswiadomic jak slabym sie jest - u mnie skutkuje :D
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
chyba zartujesz, Kravke mamy 2 razy w tygodniu, nie moge juz po treningu zostawac :( wiec nie trenujac w domu (albo gdzies poza) w ogole bylabym jak Robocop :-) a jeszcze noge chociaz 0,5m nad ziemię potrafię podniesc ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024