Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krav Maga w Zielonej Górze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
379 odpowiedzi w tym temacie

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
ooo przypomnialo mi sie, na ostatnim piwku powstal delikatny rys odnosnie zorganizowania kraverskiego konca lata :-) mam nadzieje, ze plany nabiora kolorów i ksztaltow, wszelkie pomysly mile widziane
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze

zeby mnie znow ktos nie op... za zasmiecanie forum


a przejmujesz się takimi drobnostrkami :?: :wink: :D
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
idac sobie na trening we wtorek na swojej drodze zobaczylam scianke do wspinaczki :-) niestety wspiac sie nie moglam, i to nie dlatego, ze bylam w spodnicy, tylko przez to, ze nie mialam komy :-( a trzeba bylo wyslac smsa, wiec zaczelam rozmowe z ekipa obslugujacą scianke :-) kochani byli, i 1 z nich trenuje kravke w Wawie, temat sie rozkrecil i po kilkunastu minutach juz moglam "po znajomosci" kicać po sciance :) spozniona pobieglam na trening z planem zeby chlopakow zebrac i nastepnego dnia startowac w zabawie heyah :-) juz nie moglam sie doczekac, ale w koncu jak sie zebralismy na miescie, troche czekalismy ale to bydlo niekulturalne mnie wq.. a moja cudna druzyna przekonala mnie zebysmy poszli na piwko :-) wiec poszlismy... ponad 3h intensywnych ciekawych rozmow ale po rozstaniu troche bylam zdolowana, ze taka impra mnie ominela :(
Cialko spragnione treningu poprowadzilo mnie na skalki, gdzie trwaly rozgrywki druzynowe, chwile patrzylam na zmagania zielonogorzan, niestety o 18 koniec byl :( ale ta kochana ekipa wyczula mojego dola i juz po chwili trwala walka ->ja kontra scianka :-)
Nadszedl czas pozegnania :-( ale dostalam zaproszenie do Wawy na wspolny trening :D
(ale ta kravka daje mozliwosci ;-)
a w sobote umowilam sie z kolega na biegi (oczywiscie plan byl taki, ze ja sobie robie trening a on biega :-) dawno nie biegalam, wiec nie mialam zamiaru pokazywac, ze jestem w tym cienka ale od Morelki zaczelismy bieg na wzgorza piastowskie i te okolice, pozniej ochla, znowu jakies laski i nagle patrze a tu Swidnica, tak zrobilismy przystanek zeby uzupelnic plyny i ruszylismy juz wolno w dalsza droge -nigdy tak daleko nie probowalam nawet biegac, bo wole rowerkiem ale widze poprawe kondycji od czasow poczatku Kravki :-) najwazniejsze, zeby sie nie poddawac a najciekawsze jest to, ze najbardziej mnie szczeka boli :D , dawno juz tyle nie gadalam :-) musze troche to potrenowac.
Teraz czuje, ze nogi zaczynaja protestowac, bo zamiast pospac o 6 rano mnie do lasku na 4-h spacer wyciagneli, a mini zlot kraverow dzis u Rahmana :D bedzie sie dzialo ;-)
  • 0

budo_lucio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Sól

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze

Po co opisywac wdziale Combat wrazenia z egzaminu ??

Po to, żeby się scorpiob dziwował 8)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
ale smieszne
p.s :naucz sie przepisywac - skorpiob
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Nowa grupa juz w akcji :-) Osoby, ktore zdarzylam poznac sa OK :-) srednio 38sztuk na sali, ale Treningi :D poprostu super, Trener dochodzi do perfekji :) Jak narazie same pozytywne opinie slyszalam.
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Tak wiec znowu sie pojawilem, teraz juz pod dobrym nickiem, bez literowki :D Trzeba zaczac znowu trenowac. Deila pozdrawiam :D
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
podciagnijcie stronke tej waszej sekcji
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
HEHE :-) o ktorej mowisz teraz?? nie ma szans, zeby ta krav...zgora sie zmienila, a skad u os. z Poznania zainteresowanie zielonogorska Kravka??
PS. jak mojego Trenera bedziecie chcieli do siebie wziac to zrobie jednoosobowa blokade drogi w poznaniu ;-) a dzisiaj wlasnie bylam m.in w poznaniu,
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
ciekawość , jak to wyglada w innych miastach no i czy macie swoja strone ?
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
ooo, brak zrozumienia, bylam troche zakrecona myslalam, ze chodzilo Ci o -podciągnijcie" w sensie podciagnijcie jej poziom, bo jest slaba :-)
nie byla naprawde dlugo zmieniana, ta jest oficjalna ale stara -www.kravmaga.zgora.pl jest swieza na ktorej sie fajnie szybko fotki laduja ale od jakiegos czasu bywam goscinnie na innych kompkach i nie mam tu adresu ale wydaje mi sie,ze wczesniej ten adres zamiescilam na forum.
Jak chcesz wiedziec jak jest u nas to Ci powiem -POPROSTU CUDOWNIE :-) a najlepiej to samemu sprawdzic ;-) zapraszam
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Ej sprawdzcie czy mozecie wysylac prywatne wiadomosci ?? ja mam napisane, ze administrator mi zabrinil wysylac :( i teraz sie zastanawiam, czy to kara za akcje -"jednoczenia kraverów" czy jakis błąd w systemie, bo przeciez ja taka grzeczna jestem :-)
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Hmmm, wiadomosci nie mozesz pisac, a to ciekawe :P Narozrabialas :P Pozdrawiam, od nowego roku trzeba wznowic swoja edukacje w zakresie samoobrony :D Koniecznie, tyle sie teraz niebezpiecznych rzeczy dzieje, kazdy cos zaczyna cwiczyc, tu ktos kb, tu ktos bjj... Hmmm
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
jeśli chodzi o niebezpieczeństwa w ZG.. to chyba raczej nie jest aż tak STRASZNIE edukacja samoobrony była konieczna.. mnie w czasie bytności w ZG zdarzały się raczej sparringi akademikowe...a trening jest raczej przyjemnością i ucieczką od rutyny czy codziennych obowiązków..
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
po 1 stycznia jest taki smieszny motyw (na wszystkich treningach to zauwazylam) ze nagle full ludków przychodzi :) takie modne postanowienie noworoczne -będę trenować a niektórzy zgubię świąteczny brzusio :-) milo bedzie dawno niewidzxianych ludzi zobaczyc :-)
do zobaczenia ;-)
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Hihi, na pewno. Samoobrona teraz jest w modzie ;) Mozna sie pochwalic, trenuje kravmage i w ogole, jestem super hiper mega mc :D No trzeba w koncu cos zrobic ze swoja kondycja a nowy rok najlepszym pretekstem. Ciekawe jak dam rade po takiej przerwie. Dobrze by bylo gdyby Darek mnie do tej najpierwszejszej grupy przywrocil :D Pozdro Deila ;)
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Zielona gora =Darek Walus? ? tak na marginesie jak dla mnie swietny instruktor, mialem okazje trenowac na obozie...
pozdrawiam
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Tak, Dariusz Waluś, zaje... instruktor. Co prawda troszke mnie nie bylo na treningach ale z tego co mialem okazje "przjesc" na prawde przyklada sie do tego co robi.
  • 0

budo_stokrotka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WRATISLAVIA

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
dołączam się do superlatyw nt Darka W. - poznałam go na obozie w Ustce - świetny instruktor - konkretny, kompetentny, bardzo duże doświadczenie i przy tym skromny
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
:D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024