Skocz do zawartości


Zdjęcie

kobiety w Aikido


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Szczerze mówiąc słyszałam lepsze porównania, a ty ef coś tam uważaj na to co mówisz, bo tak się składa, że jedną z tych dwóch dziewczyn jestem ja, więc hamuj nieco złośliwo-pyskate odzywki, a zaczerpnij nieco języka u co niektórych osobników bywających na forum (ot choćby Smail)...
Tak się dziwnie składa, że nie opieprzam się na macie (jak to co niektórzy) bo wręcz zgroza mnie ogarnia jak widzę, że takie sztuki po treningu nawet nie są spocone... Ja po prostu muszę solidnie poćwiczyć bo inaczej cały dzień chora chodzę... A i bywało, że się w dziób oberwalo...
A co do umiejętności to nie mam zamiaru z nikim dyskutować tylko zapraszam na trening do Szczecina...
Co do obozów to niestety muszę zmartwić... Jacek poszedł na łatwiznę i skończyły się zarówno obozy zimowe jak i staże w Szczecinie (choć mam nadzieję, że to tylko przejściowo)...
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Ale dla facetow wycwiczyc empatie, wyczucie wewnetrzne techniki, czy bezwzgledna lagodnosc – to nie taka latwa sprawa...i zajmuje dluuuuuuuuugie lata...


No i zdecydowanie trudniej im przytyć :]


Poddaję to w wątpliwość, biorąc pod uwagę fakt, że raczej sporą część osobników pci męskiej na macie stanowią egzemplarze z takim "duuuuuużym centrum" przed sobą (dla niewtajemniczonych: większość facetów po trzydziestce dostaje bircepsa, który niesamowicie rozpycha kimono) :twisted: :twisted:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Tak się dziwnie składa, że nie opieprzam się na macie


hmm " Jaki są wasze kobiety na matach?" cytat z "Szoguna"
no to gratuluje.. pewnie maz/chlopak jest z tego zadowolony... ja tam sie nie przyznaje do tego typu osiagniec..
A tak BTW.. to forum w sztukach walki czyli tego co sie dzieje na tatami A a nie licytowanie sie kto lepszy na macie.. hyhyhy
kurde.. kobiety i MA.. nieporozumienie
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

kurde.. kobiety i MA.. nieporozumienie

No widzisz, wszędzie się te baby pchają. Jak ty wytrzymujesz jeszcze na tym świecie? Kobiety w armii, kobiety w rządach, kobiety w MA...
Nawet, bezczelne, na uniwersytetach się zadekowały.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
no widze.. nawet na Everescie byly.. i po co ?

"profesor zrezygnowal z parcy na universytecdie bo jak sie wyraził " nie bedzie wypychal wiedzy studentkom pod fryzure" - W.Lysiak "Konkwista"

tak wiem ,ze Valdemar Baldhead :-)))))
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Bo mamy RÓWNOUPRAWNIENIE jakbyś nie zauważył.
A poza tym generalnie kobiety są w wielu rzeczach lepsze...
BTW tak. Mój facet jest bardzo zadowolony...
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Bo mamy RÓWNOUPRAWNIENIE jakbyś nie zauważył.
A poza tym generalnie kobiety są w wielu rzeczach lepsze...
BTW tak. Mój facet jest bardzo zadowolony...

Kobiety są lepsze w pewnych rzeczach tak jak mężczyźni, czy dzieci 8) A Tak przy okazji NIE MA RÓWNOUPRAWNIENIA.
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Fiodor jesteś beznadziejnym, szowinistycznym, ordynarnym, wulgarnym, zadufanym w sobie, bezczelnym gburem...
JAK TO QRDE NIE MA?? Ja się na to nie zgadzam...
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
:D :) :twisted:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Fiodor jesteś beznadziejnym, szowinistycznym, ordynarnym, wulgarnym, zadufanym w sobie, bezczelnym gburem...
JAK TO QRDE NIE MA?? Ja się na to nie zgadzam...

Tak, to cały ja.
Ja sprowadzam na glebę takie zagubione duszyczki jak jusi i ty :wink:
Nie ma i już, no co mam ci powiedzieć? przecież nie będę kłamał, tak zbudowany jest ten świat. Możesz walić rękoma i tupać nogami ale to nic nie zmieni.
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Sprowadzać na glebę to ty możesz sam siebie. Nie podoba mi się to, że mówisz w taki mentorski sposób, bo nie jestem jakąś gówniarą żebym ci na to pozwalała...
Skoro mam tytuł naukowy to racz waść mówić do mnie per "pani inżynier". Szacunek musi być, niezależnie od wieku. A co?
:twisted:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Sprowadzać na glebę to ty możesz sam siebie. Nie podoba mi się to, że mówisz w taki mentorski sposób, bo nie jestem jakąś gówniarą żebym ci na to pozwalała...
Skoro mam tytuł naukowy to racz waść mówić do mnie per "pani inżynier". Szacunek musi być, niezależnie od wieku. A co?
:twisted:

Dziwny tytuł masz skoro nie wiesz o braku równouprawnienia, ktoś kto myśli że jest żyje w chmurach panie per inżynier. Wrócisz do tematu?

ps. jednak sprowadzę cię na ziemię: tytuł nic nie znaczy, zwłaszcza inżynier i zwłaszcza polski, używają go na wizytówkach leszcze, np inżynier Karwowski z serialu 40-latek.
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
jej, a ja myślałam, że tu odbywa się dyskusja na temat kobiet w aikido, czyt. co baba ma zrobić by nie oberwać a czasem nawet przyłożyć (tfu, w aikido się nie bije, się tylko broni :!: :wink: ) i jak aparatu oddechowego przy padach sobie nie uszkodzić. a tu feministyczno-szowinistyczne pogaduchy o domniemaniu równouprawnienia (skąd inąd chyba słuszne, bo faceta w ciąży żem jeszcze nie widziała. ktoś widział :?: 8O ) i sprowadzaniu bab do parteru. się znaczy, że już tylko mycie garów nam zostało a chłopom polowanie na mamuty :?: :rofl: :)
  • 0

budo_smile
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Nie nie mycie garów nie. niech każda płeć doceni role które spełnia przeciwna, a których ona spełniac nie może, a wszystko będzie dobrze. Jesteśmy różni przez co możemy twożyć coś nowego i uzupełniać się nie ma lepsze gorsze INNE wraz z tym przyjdzie szacunek i akceptacja i spokój w domu i na macie każda płeć twoży inną jakość dzięki której ten świat funkcjonuje.

Ja dziękuję kobietom za wnoszenie w świat ciepła i uczuć, zwracania uwagi na rzeczy drobne, a tak istotne. A facetom za siłę, opiekę nad kobietami, za upraszczanie świata uczuć który czasem bywa nieznośnie skomplikowany.

"faceci chcą przede wszystkim zrozumienia, pochwał i trochę miłości, kobiety przede wszystkim miłości i żeby facet nie próbował ich nawet zrozumieć"

Kochajmy różnice bo dzięki nim jestemy dla siebie tak fascynujący :D

Może trochę za poważnie, ale po co wojować :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
tak.. Fiod ma racje.. nie ma rownouprawnienia.

Ja dziękuję kobietom za wnoszenie w świat ciepła i uczuć,

sie "slyszysz" co piszesz? :-)) kobiety i cieplo ? heh/. kaloryfer, piec, ognisko... ale nie kobieta,...
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Fiodor jesteś beznadziejnym, szowinistycznym, ordynarnym, wulgarnym, zadufanym w sobie, bezczelnym gburem...
JAK TO QRDE NIE MA?? Ja się na to nie zgadzam...

Tak, to cały ja.
Ja sprowadzam na glebę takie zagubione duszyczki jak jusi i ty :wink:
Nie ma i już, no co mam ci powiedzieć? przecież nie będę kłamał, tak zbudowany jest ten świat. Możesz walić rękoma i tupać nogami ale to nic nie zmieni.

Fiodku a czemu Ty nie chce idealizowac świata? Tak bardzo lubisz zimną ziemie?
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Ja dziękuję kobietom za wnoszenie w świat ciepła i uczuć,

sie "slyszysz" co piszesz? :-) ) kobiety i cieplo ? heh/. kaloryfer, piec, ognisko... ale nie kobieta,...

Jakies smutne doświadczenia? :wink:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Fiodku a czemu Ty nie chce idealizowac świata? Tak bardzo lubisz zimną ziemie?

Zostawiam to młodym dzierlatkom jak ty jusi. 8)
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

tak.. Fiod ma racje.. nie ma rownouprawnienia.

Ja dziękuję kobietom za wnoszenie w świat ciepła i uczuć,

sie "slyszysz" co piszesz? :-) ) kobiety i cieplo ? heh/. kaloryfer, piec, ognisko... ale nie kobieta,...

Czyżbyś nie spotkał w życiu żadnej gorącej kobiety? :roll: :wink: :!: Może to i lepiej, bo z zimnymi trudniej się sparzyć. :oops: :idea:
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Niestety nie ma lekko. Mam dopiero tytuł inżyniera bo dopiero co skończyłam takie studia. Teraz robię magisterskie uzupełniające więc nie mów mi, że to szajs bo o kierunku na jakim byłam to na bank nie masz zielonego, ani nawet bladego pojęcia.

Po drugie: szowinistyczne podejście panów do kobiet w Aikido jest co najmniej śmieszne i żałosne, ot choćby z tego względu, że przypadkiem walniesz na treningu gościa w jaja to on od razu mdleje albo robi z siebie biedną sierotkę. W życiu nie słyszałam, żeby dziewczyna na macie zachowała się w ten sposób. Zazwyczaj po prostu oddaje facetowi waląc go "przypadkiem" w mordę.

I nie napadaj na mnie Fiodku że mam zbyt idealistyczne podejście... Po prostu mam pewne doświadczenie czy ci się to podoba czy nie... :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024