Skocz do zawartości


Zdjęcie

kobiety w Aikido


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Zupełnie nie wiem o czym ty do mnie opowiadasz 8) raz piszesz coś o szowiniźmie, potem uciekasz od tego i lecisz w inżynierstwo, teraz znów bez ładu i składu o doświadczeniach i "jajach"? pani inżynier tak ładnie piszesz o "waląc go w mordę" że nadam ci tytuł magistra już teraz. :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Gorilla (Thala) przestan opowiadac bzdury.. oberwalas ode mnie na stazu z Savegnago jak zaczelas prz4sadzac z iloscia sily w technice.. potem juz bylo wylacznie piano, piano.. twoje rownouprawnienie dziala wylacznei w jedna strone.. ty mozesz mocno a inni slabo.. very imressive.. :-))

A odwrocmy role.. zlamac babie pazniokiec na treningu to tyle wrzasku ,ze taczkami mozna wynosci..
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Gorilla (Thala) przestan opowiadac bzdury.. oberwalas ode mnie na stazu z Savegnago jak zaczelas prz4sadzac z iloscia sily w technice.. potem juz bylo wylacznie piano, piano.. twoje rownouprawnienie dziala wylacznei w jedna strone.. ty mozesz mocno a inni slabo.. very imressive.. :-) )

A odwrocmy role.. zlamac babie pazniokiec na treningu to tyle wrzasku ,ze taczkami mozna wynosci..

o.O Aiki bije kobiety?
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Fiodku a czemu Ty nie chce idealizowac świata? Tak bardzo lubisz zimną ziemie?

Zostawiam to młodym dzierlatkom jak ty jusi. 8)

Skoro tak to nie odbieraj mi tego :wink:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Skoro tak to nie odbieraj mi tego :wink:

Czego nie odbierać? zauroczenia senseiem? a któż ci to odbiera, miej se ile chcesz, normalna rzecz w tym wieku, tylko nazwij to po imieniu. 8)
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
można by z tego wszystkiego wywnioskować, że kobiety na trening chodzą w celach towarzyskich a faceci muszą je ulgowo traktować, żeby nie było afery o np. złamany paznokieć :?: :!: 8O ja tam się staram i niespecjalnie lubię jak ktoś z góry zakłada, że nic mi nie wyjdzie. faceci może czasem szybciej coś chwytają, bo w końcu od piaskownicy się leją i bólu zadawać się nie boją, ale w końcu ja też się lałam :twisted: i z czasem myślę coś mi wyjdzie :!: :)
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Możliwe, nie przeczę, ale obawiam się, że trochę dawno to było...
Na moje oko minimum dwa lata temu. Ale troszkę się co niektóre rzeczy pozmieniały...
Nie twierdzę, że umiem wszystko super-hiper i wogóle, ale skoro zdawałam egzaminy i je zdałam to znaczy, że coś umiem.
Nie uważacie przypadkiem, że wszystkie te gadki że dziewczyny zdobywają stopnie przez łóżko, że jak złamiesz paznokieć na treningu to tragedia narodowa itp. są co najmniej nie na miejscu? Mogę wymienić co najmniej tuzin facetów z mojej sekcji, którzy nie mają pojęcia o Aikido ale dostali stopnie po znajomości...
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

twoje rownouprawnienie dziala wylacznei w jedna strone.. ty mozesz mocno a inni slabo..


Owszem, miałam mały kryzys 2-3 lata temu, ale zapewniam cię, że już dawno mi przeszło.

Na którym stażu?
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Jeszcze jedno: Aiki byłeś może na obozie w lipcu w Czaplinku???
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Skoro tak to nie odbieraj mi tego :wink:

Czego nie odbierać? zauroczenia senseiem? a któż ci to odbiera, miej se ile chcesz, normalna rzecz w tym wieku, tylko nazwij to po imieniu. 8)

Fiodku nie znudziło Ci się jeszcze? Mówię o podejsciu do aikido. Ty zrezygnowałeś nie wszyscy muszą,niektórzy w tym poprostu zostaną :)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

twoje rownouprawnienie dziala wylacznei w jedna strone.. ty mozesz mocno a inni slabo..


Owszem, miałam mały kryzys 2-3 lata temu, ale zapewniam cię, że już dawno mi przeszło.

Na którym stażu?

Thaala ma teraz 16 lat (tak? dobrze mówię?) 3 lata temu miała 13 nie wymagajcie od 13 latki śmiertelnej powagi i przyzwyczajenia do łamania jej paznokci :wink:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Fiodku nie znudziło Ci się jeszcze? Mówię o podejsciu do aikido. Ty zrezygnowałeś nie wszyscy muszą,niektórzy w tym poprostu zostaną :)

To znaczy z czego zrezygnowałem? z zauroczenia senseiem? pssst. jusi nie interesują mnie faceci 8)
jak podrośniesz troszkę to dam ci pocałować swoją nieużywaną hakamę :wink: z napisem 2 dan
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

To znaczy z czego zrezygnowałem? z zauroczenia senseiem? pssst. jusi nie interesują mnie faceci 8)
jak podrośniesz troszkę to dam ci pocałować swoją nieużywaną hakamę :wink: z napisem 2 dan


Fiodku z aikido. Eh..To nawet nie było śmieszne :/ Wprost przeciwnie.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Fiodku z aikido. Eh..To nawet nie było śmieszne :/ Wprost przeciwnie.

A przepraszam co? całowanie hakamy? czy żużytej hakamy? czy hakamy z napisem 2 dan?
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Thaala ma teraz 16 lat (tak? dobrze mówię?) 3 lata temu miała 13 nie wymagajcie od 13 latki śmiertelnej powagi i przyzwyczajenia do łamania jej paznokci :wink:


Nie słoneczko. Nie myślisz dobrze. Mam 23 lata... Trenuję od dziesięciu, ale 2-3 lata temu miałam duże wątpliwości co do tego czy dalej trenować. Złożyła się na to cała masa różnych sytuacji (głównie z życia prywatnego) i trochę się w tym wszystkim zagubiłam.
Na szczęście teraz jest wszystko ok i daję z siebie na treningu wszystko (niezależnie od tego czy ja rzucam, czy mnie rzucają)...
Dlatego zawsze na wszelki wypadek mam krótko obcięte paznokcie, żeby zapobiec tego typu "tragediom" :D
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Thaala ma teraz 16 lat (tak? dobrze mówię?) 3 lata temu miała 13 nie wymagajcie od 13 latki śmiertelnej powagi i przyzwyczajenia do łamania jej paznokci :wink:


Nie słoneczko. Nie myślisz dobrze. Mam 23 lata... Trenuję od dziesięciu, ale 2-3 lata temu miałam duże wątpliwości co do tego czy dalej trenować. Złożyła się na to cała masa różnych sytuacji (głównie z życia prywatnego) i trochę się w tym wszystkim zagubiłam.
Na szczęście teraz jest wszystko ok i daję z siebie na treningu wszystko (niezależnie od tego czy ja rzucam, czy mnie rzucają)...
Dlatego zawsze na wszelki wypadek mam krótko obcięte paznokcie, żeby zapobiec tego typu "tragediom" :D


wobec tego przepraszam :wink: Trenuj dalej nie pozwólmy,żeby ludzie odbierali aikido tylko w taki sposób jak niektórzy aikidocy :)
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Nie ma sprawy.
Trenować mam zamiar tak długo jak się da, a głupim gadaniem nigdy się specjalnie nie przejmowałam.
Pogadają, bo tyle mogą... :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Pogadają, bo tyle mogą... :)

No nie bym byl tego taki pewien, Thaala, Fiodor bywa regularnie na zawodach w Szczecinie, w przerwach na kulanie moze wyskoczyc do was na trening NO I WTEDY to bedzie dla ciebie prawdziwa tragedia :lol:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Drogi Szczepanie nie strasz :P
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Świetnie! Zapraszam! :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024