Skocz do zawartości


Zdjęcie

kobiety w Aikido


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

budo_qhar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

kobiety w Aikido
pewnie wywolam burze :)
ale interesuje mnie jak to jest z kobietami w aikido. jakie sa najwyzsze stopnie w polsce / na swiecie wsrod kobiet. czy maja one szanse na takowe ? czy mezczyzni zostawaiaja te najwyzsze dla siebie ?
pozdrawiam karol
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Zmartwię cie - nie jesteś ani oryginalny ani jedyny, czyli BYŁO [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
I polecam funkcję Szukaj przed nowym topicem
  • 0

budo_qhar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
no szukalem , zawsze szukam , ale wy tak nieladnie o naszych paniach "dziewczyny " a ja szukalem kobiet :) no coz slownik wyrazow bliskoznacznych na mikolaja sobie kupie :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
tak jestesmy szowinistami.. i najwyzsze stopnie pozostawiamy dla siebie.. i mowimy na kobiety dziewczyny.. pelen meski sexizm :-))
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

no szukalem , zawsze szukam , ale wy tak nieladnie o naszych paniach "dziewczyny " a ja szukalem kobiet :) no coz slownik wyrazow bliskoznacznych na mikolaja sobie kupie :)

Ja tam lubie jak mowia o mnie dziewczyna :wink: :roll: 8) :)
a wypowiadac sie w tym temacie mi sie nie chce juz, mnie meskie szowinistyczne swinki lubia, a kobiety na macie sa i beda i jak beda chcialy to beda mialy dany (sa takie co maja) i rzeczywiscie poczytaj stare watki.
Chyba ,ze ktos ma jakies odkrywcze przemyslenia :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
No właśnie to jest dziwne, aikido indealnie nadaje się dla kobiet a tu tak mało wysokich stopni. Szanse mają spore a nawet bardzo spore, czy nie?
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
"aikido indealnie nadaje się dla kobiet ",tak,chyba wnerwiles paru meskich fanow aikido :wink: :twisted: :)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

"aikido indealnie nadaje się dla kobiet ",tak,chyba wnerwiles paru meskich fanow aikido :wink: :twisted: :)

Poczekajcie jeszcze troche :P I ja zdobęde 1 dan :DDDDDDDDDDD
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
Zgadzam sie z Fiodorem. Kobiety znacznie szybciej przyswajaja aikido niz faceci. Cwiczac z rowna intensywnoscia, przewyzszaja bez problemu facetow. Maja wieksza intuicje i wyczucie techniki - nie moga przeciez nadrabiac badziewia prymitywna sila miesni. 8)
  • 0

budo_niebieski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawiecentrum

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

...nie moga przeciez nadrabiac badziewia prymitywna sila miesni. 8)


Oj, marzy mi się czasem, taka prymitywna siła mięśni...
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Zgadzam sie z Fiodorem. Kobiety znacznie szybciej przyswajaja aikido niz faceci. Cwiczac z rowna intensywnoscia, przewyzszaja bez problemu facetow. Maja wieksza intuicje i wyczucie techniki - nie moga przeciez nadrabiac badziewia prymitywna sila miesni. 8)


:?:
serio piszesz Szczepciu?
czy tylko tak sobie ?
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Oj, marzy mi się czasem, taka prymitywna siła mięśni...

No, Niebieski, to zawsze jest do zalatwienia :lol: Nacpaj sie testosteronu, pochodz troche na silownie, i po krotkiej chwili......juz po wszystkiem! - jak mawiala mloda lekarka na placowce :wink:
Za to dla nas, facetow, rozwinac intuicje...hohohoho... to nie prosta sprawa... :?

serio piszesz Szczepciu?

Oczywiscie ze serio. Znam pare dziewczyn(czy tam kobiet jak chcecie) - cwiczenie z nimi to nie zadne zarty. Maja naturalna miekkosc ruchu, psychicznie duzo latwiej lapia duchowa strone aikido, a co najwazniejsze, prawie od poczatku potrafia ja realizowac. Facet musi 10-15 lat oduczac sie pewnych reakcji, dziewczyny maja to za darmo.

Oczywiscie w rzeczywistosci, w znakomitej wiekszosci instynt macierzynski jest na tyle silny, ze w pewnym momencie rzucaja wszystko zeby tylko miec rodzine - i dlatego nie cwicza na rowni z facetami. Bo geny, genami, ale cwiczyc jak maszyna kazdy musi.Dziewczyna czy facet.
  • 0

budo_german
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Süd-West Deutschland

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Oczywiscie ze serio. Znam pare dziewczyn(czy tam kobiet jak chcecie) - cwiczenie z nimi to nie zadne zarty. Maja naturalna miekkosc ruchu, psychicznie duzo latwiej lapia duchowa strone aikido, a co najwazniejsze, prawie od poczatku potrafia ja realizowac. Facet musi 10-15 lat oduczac sie pewnych reakcji, dziewczyny maja to za darmo


Tak jak to czytam to wydaje mi sie ze pedzie tez mowia ze maja naturalna miekkosc ruchu i wogole sa bardziej duchowi. To tak na marginesie
A powaznie to Kobiety jak najbardziej nadaja sie do aikido moim pierwszym istruktorem aikido byla kobieta i u niej nauczylem sie najwiecej. Chc w bledzie sa ci ktorzy mysla ze kobiety na macie bywaja delikatne czasem odnosze wrazenie ze sa bardziej drapiezne od mezczyzn


  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

Zgadzam sie z Fiodorem. Kobiety znacznie szybciej przyswajaja aikido niz faceci. Cwiczac z rowna intensywnoscia, przewyzszaja bez problemu facetow. Maja wieksza intuicje i wyczucie techniki - nie moga przeciez nadrabiac badziewia prymitywna sila miesni. 8)


podoba mi sie co napisales.
Silvio
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

"aikido indealnie nadaje się dla kobiet ",tak,chyba wnerwiles paru meskich fanow aikido :wink: :twisted: :)

Poczekajcie jeszcze troche :P I ja zdobęde 1 dan :DDDDDDDDDDD


Najszybciej zdobędziesz go z jakimś 5tym danem w jakiejś przytulnej kanciapce ;)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
No niekoniecznie z piątym, napisała przeciez że chc szybko pierwszy dan zdobyć, więc dlaczego od razu z piątym :) :rofl:
  • 0

budo_berti
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z góry

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido
No Jusi i tu cię rozszyfrowali o co ci biega. Uciekaj króliczku uciekaj. A wy pamietajcie że nie sztuka króliczka złapać ale gonić go gonić co wy uprawiacie ze szczególnym pietyzmem. :twisted:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

"aikido indealnie nadaje się dla kobiet ",tak,chyba wnerwiles paru meskich fanow aikido :wink: :twisted: :)

Poczekajcie jeszcze troche :P I ja zdobęde 1 dan :DDDDDDDDDDD


Najszybciej zdobędziesz go z jakimś 5tym danem w jakiejś przytulnej kanciapce ;)

eee? Nie rozumiem aluzji. Ale mniejsza z tym. Zobaczycie :D Jeszcze trochę i będę miała hakame**
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

No Jusi i tu cię rozszyfrowali o co ci biega. Uciekaj króliczku uciekaj. A wy pamietajcie że nie sztuka króliczka złapać ale gonić go gonić co wy uprawiacie ze szczególnym pietyzmem. :twisted:

Nie rozszyfrowali oj nie :)
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety w Aikido

"aikido indealnie nadaje się dla kobiet ",tak,chyba wnerwiles paru meskich fanow aikido :wink: :twisted: :)

Poczekajcie jeszcze troche :P I ja zdobęde 1 dan :DDDDDDDDDDD


Najszybciej zdobędziesz go z jakimś 5tym danem w jakiejś przytulnej kanciapce ;)


Widze Garry,ze zazdroscisz ewentualnych kanciapkowych kontaktow kobiet z mistrzami plci meskiej.
No coz ,rozejrzyj sie moze wsrod nich znajdziesz wielbiciela twych meskich wdziekow :twisted: i moze bedziesz mial szczescie i bedzie to kobieta,bedziesz mily i tez dostaniesz jakiegos dana :wink: :) 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024