Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

misiooo32
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan
Witam, zawitalem na tym forum poniewaz na innym nie moglem dostac satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi a mianowicie o treningu a wiec:

Ulozylem ten plan wedlug tego jak chcialbym cwiczyc miesnie.

PROSZE OBOK KAZDEGO NAPISAC MI DOKLANDIE POWTORZENIA ZEBY BYLO JAK NAJLEPIEJ
Obok kazdego poniewaz nie wiem zupelnie jak z tymi powtorzeniami prosze o skopiowanie i wklejenie planu ze swoimi poprawkami w kolorze


Poniedziałek: WOLNE

wTOREK: KLATKA, BICEPS

Klatka:
- wyciskanie sztangi na płaskiej ławce, 4 serie, pierwsza seria 10 powtórzeń, a ostania 4-5 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru,
- wyciskanie hantli na skosie (30-40 stopni), 4 serie, pierwsza seria 10 powtórzeń, a ostania 5-6 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru,
- rozpiętki lub ściąganie linek na wyciągu, 4 serie, 12 powtórzeń w każdej serii ze stałym ciężarem.

Biceps:
- unoszenie sztangi stojąc, 4 serie, pierwsza seria 10 powtórzeń, a ostania 4-5 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru,
- unoszenie hantli siedząc z lekkim odchyłem w tył (skośne oparcie), 4 serie, 8-10 powtórzeń w każdej serii ze stałym ciężarem, - modlitewnik, 4 serie, 8-10 powtórzeń w każdej serii ze stałym ciężarem,
- unoszenie sztangi stojąc nachwytem, 2-3 serie, 10 powtórzeń w serii ze stałym ciężarem. To nie to samo co pierwsze cwiczenie? moze jakies inne?

Sroda: WOLNE

Czwartek: NOGI, BARKI , KAPTURY

Nogi:
- przysiady ze sztangą, 4 serie, pierwsza seria 12 powtórzeń, a ostania 6-8 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru, - wykroki ze sztangą lub hantlami, 4 serie, 10 powtórzeń w każdej serii ze stałym ciężarem,
- zginanie nóg na maszynie, 4 serie, pierwsza seria 12 powtórzeń, a ostania 6-8 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru, O KTORA MASZYNE CHODZI? PROSZE O ROZPISANIE TEGO NA OBIE MASZYNY I NA SUWNICE!
- podnoszenie na palcach (ćwiczenie na łydki) na maszynie, 4 serie, pierwsza seria 16 powtórzeń, a ostania 10 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru.
Barki:
- wyciskanie sztangi (hantli) za karku siedząc, 4 serie, pierwsza seria 12 powtórzeń, a ostania 6-8 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru,
- unoszenie sztangi wzdłuż tułowia pod brodę, 4 serie, pierwsza seria 12 powtórzeń, a ostania 6-8 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru,
- boczne unoszenie hantli, 4 serie, pierwsza seria 12 powtórzeń, a ostania 6-8 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru,
- unoszenie hantli w opadzie, 4 serie, pierwsza seria 10 powtórzeń w każdej serii ze stałym ciężarem.
Kaptury: Szrugsy ILE MAM TEGO ROBIC?

Piątek:

Plecy:
- podciąganie na drążku, 4 serie, ilość powtórzeń w każdej serii w miarę możliwości, ZA KARK CZY DO KLATKI?
- ściąganie linki za kark na wyciągu w szerokim uchwycie, 4 serie, pierwsza seria 10 powtórzeń, a ostania 6-8 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru,
- przyciąganie linki do klatki na wyciągu, 4 serie, pierwsza seria 10 powtórzeń, a ostania 6-8 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru,
- przyciąganie linki do klatki na wyciągu w poziomie, 4 serie, pierwsza seria 10 powtórzeń, a ostania 6-8 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru.

Triceps:
- wyciskane francuskie sztangi lub hantli siedząc lub stojąc, 4 serie, pierwsza seria 10 powtórzeń, a ostania 6-8 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru,
- prostowanie rąk na wyciągu (linka od góry) z prostym chwytem, 4 serie, pierwsza seria 10 powtórzeń, a ostania 6-8 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru,
- prostowanie rąk na wyciągu (linka od góry – lina), 4 serie, pierwsza seria 10 powtórzeń, a ostania 6-8 powtórzeń, co serie zwiększenie ciężaru.
MOZE ZAMIAST TEGO FRANCUZY W LEZENIU ZE SZTANGA?

Co sadzicie o tym planie?

Cel masa! Cwicze dwa tygodnie mam 1.70 wzrostu waze 56kg i mam 17 lat
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan
Zrób ogólnorozwojówke przez miesiąc potem albo ACT albo jakieś proste FBW
  • 0

misiooo32
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan

Zrób ogólnorozwojówke przez miesiąc potem albo ACT albo jakieś proste FBW


Nie bede nic robil robilem ja wczesniej a teraz o 2 tyg chce na powaznie takze prosze o poprawe treningu
  • 0

misiooo32
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan
Czy naprawde nikt z tego forum nie jest w stanie poprawic planu cwiczen?
  • 0

misiooo32
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan

Czy naprawde nikt z tego forum nie jest w stanie poprawic planu cwiczen?


BARDZO PROSZE O POMOC!
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan
Dobrze , jeżeli nie chcesz robic treningu ogólnorozwojowego to następujące pytanie Jaki obierasz sobie cel ??



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


misiooo32
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan

Dobrze , jeżeli nie chcesz robic treningu ogólnorozwojowego to następujące pytanie Jaki obierasz sobie cel ??

cel to masa. Ale musze miec naprawde dobry trening juz biore sie za diete i dostalem wlasnie 4,5 kg gainera.Prosze o poprawe tegto mojego planiku
  • 0

misiooo32
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan

cel to masa. Ale musze miec naprawde dobry trening juz biore sie za diete i dostalem wlasnie 4,5 kg gainera.Prosze o poprawe tegto mojego planiku

otrzymam pomoc? czy poprawienei planu treningu to za duzo?
  • 0

misiooo32
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan

otrzymam pomoc? czy poprawienei planu treningu to za duzo?


Kolejne forum "znawcow" ktorzy nawet nie potrafia poprawic planu cwiczen. Zenada!
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan
http://www.fabrykasi...atkujacych.html

wystarczy zerknac w podwieszone
jestes po ogolnorozwojowce wiec ten trening jest dla Ciebie
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024