Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porywaja w bialy dzien (GW)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Porywaja w bialy dzien (GW)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nikt na przystanku nie zareagowal.
A jak "okaleczenie" oznacza to co mysle, to dla tych bandytow proponuje wbicie na pal.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)
noi znow temat polskiej polityki i polskiej policii
ja poczekam na dzisiejsze wiadomosci i moze powiedza cos dokladniej
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)

noi znow temat polskiej polityki i polskiej policii
ja poczekam na dzisiejsze wiadomosci i moze powiedza cos dokladniej


A co ma do tego polityka i policja?
Raczej temat tego ze na przystanku byli ludzie i nie zareagowali. Nie mowie, ze mieli sie bic. Ale jest numer 112, 997, numery samochodu mozna spamietac, opisac jak wygladal, jak napastnicy wygladali...
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)
a to juz przegiecie paly jest.takich gosci nalzey dorwac,wpierdolic,odpoczac sobie,znow wpierdolic i potem niezpiesznie kopami prowadzic na policje.
postawa ludzi-karygodna,ale nie ma sensu walkowac tematu "znieczulica" bo to bylo juz nie raz
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)

takich gosci nalzey dorwac,wpierdolic,odpoczac sobie,znow wpierdolic i potem niezpiesznie kopami prowadzic na policje.

tak jasne
myslisz pewno ze oni nie mieli broni palnej,nozy,pałek i sam bys ich wszystkich rozwalil
dlaczego sam ?
bo NIKT ALE TO NIKT z tlumu by nie pomogl
kazdy bierze dupe w troki i spie***** gdzie pieprz rosnie
kazdy mysli ze ktos inny spisze numer ze ktos inny zadzwoni na policje i mysli "mnie to nie interesje ja mam zone dziecko itp itd" wkoncu co sie dziwic
tlyko na filmach np seagal rozwala wszystkich bandytow w bialy dzien albo van dam walczy z mafiami na ulicy
bez przesad wiemy jakie jest polskie spoleczenstwo i nic nie poradzimy

A co ma do tego polityka i policja?

a ma i to duzo
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)
Pierdolisz
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)

takich gosci nalzey dorwac,wpierdolic,odpoczac sobie,znow wpierdolic i potem niezpiesznie kopami prowadzic na policje.

tak jasne
myslisz pewno ze oni nie mieli broni palnej,nozy,pałek i sam bys ich wszystkich rozwalil
dlaczego sam ?
bo NIKT ALE TO NIKT z tlumu by nie pomogl
kazdy bierze dupe w troki i spie***** gdzie pieprz rosnie
kazdy mysli ze ktos inny spisze numer ze ktos inny zadzwoni na policje i mysli "mnie to nie interesje ja mam zone dziecko itp itd" wkoncu co sie dziwic
tlyko na filmach np seagal rozwala wszystkich bandytow w bialy dzien albo van dam walczy z mafiami na ulicy
bez przesad wiemy jakie jest polskie spoleczenstwo i nic nie poradzimy

A co ma do tego polityka i policja?

kolesi bylo 2,tak?jeden wciagal,drugi kierowal?no to z 3 chlopa i koles wciagajacy,staje sie wyciagnietym.kierowca pewnie by spieprzyl,ale by go dorwali majac jego kumpla.tyle teorii.nic nie pisalem o tym,ze bym ich rozwalil,tylko ze powinno sie robic samosady na takich gnojach.a ze MOZE mieli palki,noze itd. MOZE mieli.i co z tego.MOZE ktos na przystanku tez mial?
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)

Pierdolisz

ja,czy sorata?bo bo istnieje jeszcze wariant,ze oboje :)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)
sorata
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)
A ja obstawiam, ze gowno mieli.
Wychowali/spatologizowali sie na tym wlasnie, ze wyskakuja z samochodu, porywaja dziewczyne, a nikt nie reaguje.
Po chuj nosic jakikolwiek sprzet, jak i tak czuja sie bezkarni?
I nie wytne bluzgow, bo mi cisnienie skacze.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)

A co ma do tego polityka i policja?
Raczej temat tego ze na przystanku byli ludzie i nie zareagowali. Nie mowie, ze mieli sie bic. Ale jest numer 112, 997, numery samochodu mozna spamietac, opisac jak wygladal, jak napastnicy wygladali...


Właśnie. Rozumiem, że można się bać konfrontacji z porywaczami, jeżeli na przystanku, z którego ją porwali stał jakiś dziadek, kobiety, itp. Ale komórę to już dzisiaj chyba każdy ma. Co im szkodziło zadzwonić podać nr rejestracyjny. Taka bierność zabija i to dosłownie! A kurwa do kościółka każdy zapieprza w niedzielę i wszyscy w tym kraju są totalnie katoliccy. Tylko jak trzeba pomóc człowiekowi to jakoś o tym zapominają. Jak tych skurwieli zwiną, to im chłopaki w więzieniu pokażą co to jest gwałt ze szczególnym okrucieństwem...
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)

Pierdolisz

Słusznie! Niektórzy to by chcieli, żeby tajniacy byli na każdym przystanku, w co drugim samochodzie na ulicy i jeszcze w każdej puszce piwa i w każdej paczce fajek sprzedawanych w sklepie. Gdyby ludzie współpracowali z policja wszystko było by OK. Przykład? Proszę bardzo: Kryminalne Gry dzisiaj o 22:35 (chba) na TVN. Obejżyjcie i zastanówcie się co by było, gdyby ten koleś nie zadzwonił i nie poinformował glin? Poszedł by po auto i dostał wpierdol lub zostałby zabity, albo by nie miał auta. Nie wiadomo ile jeszcze gablot magli by skroic te skurwysyny.Tu macie link: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .

P.S jak bedziecie oglądali to zgłośnijcie tv w momencie jak gonią typa (kierowce) w lesie. Po chwili dowodzący akcją (chyba) dopada gościa i między słowami "TO TY CHCIAŁES KURWA MOJEGO POLICJANTA PRZEJECHAĆ?" słychać charakterystyczny tępy odgłos :twisted: (a buciory mieli całkiem cięzkie).
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)

Pierdolisz

wytlumacz dlaczego

dobra to ja zadam takie pytanie : co byscie Wy zrobili jak byscie byli kolo tego bialego busa ?
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)

Pierdolisz

wytlumacz dlaczego

dobra to ja zadam takie pytanie : co byscie Wy zrobili jak byscie byli kolo tego bialego busa ?

szczerze?nie wiem.jesli akcja byla blyskawiczna,to moze nic,bo bym zdebial.jesli trwala by dluzej,to n.p podbieglbym,pizdnal ktoremus z szarpiacych z lokcia w twarz,tudziez patent paluch w oko,szarpnalbym dziewczyne w tyl i uciekl.ale to jest takie gdybanie na chlodno.natomiast od razu zadzwonilbym na gliny i postaralbym sie zapamietac maxymalna ilosc rzeczy-rejestracje,facjaty tych kolesi itd.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)
Co byście zrobili??

1) Pomogli, przynajmniej jednego napastnika złapać - skopać, chociaż wyrwać im tą dziewczynę z rąk... Albo wyjąć sprzęt i ...

Nie sądzę by chcieli walki - zwłaszcza mając na koncie inne numery...

a jeśli nie to:

2) Zapisali numer, błyskawicznie na 112, opisanie napastników, kierunku etc. Trudno złapać?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)

2) Zapisali numer, błyskawicznie na 112, opisanie napastników, kierunku etc. Trudno złapać?

dlaczego przechodnie tego nie zrobili ...

1) Pomogli, przynajmniej jednego napastnika złapać - skopać, chociaż wyrwać im tą dziewczynę z rąk... Albo wyjąć sprzęt i ...

to robia nieliczni i przewaznie jak sa tacy co by to zrobili (np Ty) to nigdy ich nie ma na miejscu taki swiat
przewaznie sa tacy co uciekaja jak najdalej
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)

Pierdolisz

wytlumacz dlaczego

dobra to ja zadam takie pytanie : co byscie Wy zrobili jak byscie byli kolo tego bialego busa ?

szczerze?nie wiem.jesli akcja byla blyskawiczna,to moze nic,bo bym zdebial.jesli trwala by dluzej,to n.p podbieglbym,pizdnal ktoremus z szarpiacych z lokcia w twarz,tudziez patent paluch w oko,szarpnalbym dziewczyne w tyl i uciekl.ale to jest takie gdybanie na chlodno.natomiast od razu zadzwonilbym na gliny i postaralbym sie zapamietac maxymalna ilosc rzeczy-rejestracje,facjaty tych kolesi itd.

ale strasznie mnie to dziwi ze oni nie boja sie o rejestracje
w takich sytuacjach przydaje sie noz
podbiec do goscia dzgnac wyrwac babke i uciekac i modlic sie zeby nie mial sploowy ...
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)
Kiedys oglądałem w TV wywiad z bandytą i mówił, że każdy ale to KAŻDY normalny bandyta ma klamke - "policja nie zawsze ma ale my tak - bo my mamy $$$ a oni nie" :evil:

Dziewczyna zapamiętała natomiast numer rejestracyjny z naklejki na przedniej szybie. Prowadzący śledztwo ustalili jednak, że auta o takim bądź zbliżonym numerze nie ma

Więc chyba jednak zadbali to te blachy, albo dziewczyna coś namieszła.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)
Możliwe, że ona widziała tę naklejkę od wewnątrz samochodu. Musiałbym zejść do samochodu i zobaczyć czy numer z naklejek da się też odczytać z wewnątrz ale wydaje mi się, że tak.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Porywaja w bialy dzien (GW)

Co byście zrobili??

1) Pomogli, przynajmniej jednego napastnika złapać - skopać, chociaż wyrwać im tą dziewczynę z rąk... Albo wyjąć sprzęt i ...

Nie sądzę by chcieli walki - zwłaszcza mając na koncie inne numery...

a jeśli nie to:

2) Zapisali numer, błyskawicznie na 112, opisanie napastników, kierunku etc. Trudno złapać?

a co ja napisalem?to samo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024