Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieudana zasadzka =)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Nieudana zasadzka =)
Miało to miejsce wczoraj. Wracałem sobie wieczorkiem z plaży autobusem. Mało ludzi. Dużo wolnych siedzeń. Widziałem trzech cwaniaczków żywo rozmawiających na przystanku. Autobus stanął, kolesie wsiedli. Jeden z nich usiadł dwa miejsca za mną, a kiedy zwolniło się miejsce przesiadł się bliżej. Pozostałych dwóch usiadło przede mną i jakoś sztucznie próbowało porozmawiać. :lol: Wydało mi się podejżane, że nie usiedli razem chociarz miejsca było dużo, no i na dodatek ta ich "rozmowa"... Kiedy autobus podjechał na przystanek kocim ruchem 8) znalazłem się przy ostatnich drzwiach- trójka wyskoczyła na zewnątrz i nie zdążyła już wejść z powrotem. Tym oto sposobem uniknąłem starcia 3vs1.
Dzienkujem za uwagę i pozdrawiam.
  • 0

budo_sou
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
:)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
:lol: .
Ale za ich glupote to powinienes ich obic. :twisted:
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
Niezle, niezle :-)
jak to mowia: jak nie sila to sprytem :)
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
Hmmm... po raz pierwszy spotkałem się z przypadkiem gdy jakieś łebki urządzają zasadzkę!!!
Zazwyczaj trzaskają tego kto się nawinie.
Kto wie, może za kilka lat będą kopać wilcze doły albo zastawiać sidła ??? 8O
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
Oni sa mistrzami podchodow i zasadzek, dlatego nigdy o nich nie slyszales, idealna pullapka to taka, o ktorej nikt nigdy sie nie dowie :wink:
A swoja droga racja, moze burki zmadrzaly? ..... nie, wiesz jakto zmalpa i komputerem.
A jak dresa spotkasz pojedynczo na miescie to skatowac i napisac czy sie dalej zasadza mysliwy miejski. :evil:
  • 0

budo_dohap
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
zdarzają sie takie zasadzki, tylko często ofiara nie wie, że była już upatrzona i plan był przemyslany...
cóz zrobić... po prostu zaj.. z bańki pierwszemu z brzegu, zanim zdązy się nawet odezwać...
z doswiadczenia wiem, że "wyprzedzająca" brutalnośc i agresja zbija kolezków z pantałyku.
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
Być mozę należało by przeprowadxić badania wmiejskiej dźungi w śród tych małpolódów gdyżwidocznie roziwneły im sieprymitywne zalążki móźgów...
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
tak, trzeba by przeprowadzic powazne socjologiczne badania w terenie...jeden socjolog w obstawie 5 antyterrtorystow :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
Lepiej naukowiec, antyterrorysta i labirynt. Przy wyjsciu z niego nowy dres :wink: . Z tym wyprzedzaniem agresji to fakt, ale z 2'giej strony jak :wink: y wyprzedzil to : - albo by go 1 naje...
- rzucili by sie wszyscy
- po basce poszliby
1/3 dobra, a tak to udalo sie najlepiej jak to mozliwe " wygrana walka to taka ktorej udalo sie uniknac " czy jakos tak.
A dresy to znaja rozne fortele, byle by bylo przynajmniej 3:1 :wink: .
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
Gratulacje!!! :D :D :-) :-)
kiedyś mnie i kumplowi przydarzyło się coś podobnego, wsiedliśmy do nocnego, on spotkał kolesia, zaczął z nim gadać ja siedziałem sam i nic nie mówiłem tylko gapiłem się w okno, oni stali kawałek dalej, byłem wtedy nieźle zmęczony i śpiący. Czterech kolesi w czapkach na łbach postanowiło mnie skroić z komórki kiedy ją wyciągnąłem z kieszeni by zobaczyć która godzina, w porę zauważyłem co się kroi, zdążyli się tylko zbliżyc, potem poszło szybko, trzech szybko wysiadło, jednemu z nich żesmy pomogli (kumpel był z kolesiem), czwartego wzięliśmy do niewoli, musiał nam stawiać piwo, dzwonił do koleżków po pomoc, chciał się wykupić, krzyczał że jest ze Sląska, że jest chuliganem Górnika zabrze, na koniec się rozbeczał, mimo ze nikt mu nic nie zrobił. puścilismy go wolno po dwóch kolejkach, miał na imię Wojtuś, nazwisko krótkie, jakoś na W, pochodził z Raciborza, mówił po śląsku, szczególnie jak miał stracha że łomot dostanie.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)

czwartego wzięliśmy do niewoli, musiał nam stawiać piwo .


:twisted:
A wiesz ze to porwanie z zadaniem okupu :wink: :twisted:
Ja bym z tym wojtusiem nie pil.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
wiem, ale my sobie z nim wypiliśmy, opowiadał nam jakich to on ma kolesi i iwesz tak śmiesznie trochę było, siedzi gostek robi pod siebie i straszy kolesiami, kiedy ktoś się gwałtownie poruszył to reagował strachem, potem się rozbeczał wołał mamę i kolesi , na zmianę. Wesoło było, co do piwa to piliśmy najpierw Tyskie, potem zielonego Bosmana
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
Tyskie, bosman....
A na flaszke nie mieliscie ochoty?
Przy wodce to by sie dopiero rozkleil :twisted: :twisted: :twisted:
A co do straszenia to z kad wiesz kim jest jego mama?
Moze wyrok jest na ciebie juz podpisany? :P
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
miuelismy ale Wojtuś nie chciał, pewnie jego mama jest prezydentem USA :) :)
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
Co do "zasadzek" to mam kilka śmiesznych przygód z szkoły.
Kiedyś kumpel i ja przy okazji mieliśmy dostać solidny oklep z okazji jakiegoś buraka co kumpla na imprezie irytował :twisted:
No więc szliśmy sobie we dwójkę a za nami, w cieniu(pewnie dla niepoznaki :) ) kilkunastu menelitów W końcu gdy się oddaliliśmy od miejsca imprezki, zaszli nam drogę i staneli dookoła nas(całkiem sprawnie im to poszło, chyba dużo trenowali :) )
Ich "dowódca" spytał się kumpla czy nie chciał by w pier.... On na to, że by chciał. Gościu niedowierzając powtórzył pytanie i usłyszał identyczną odpowiedz popartą soczystym epitetem w jego stronę.
Kilku meneli zapaliło fajkę po czym wszyscy spokojnie się oddalili, wykrzykując po drodze, że następnym razem... :) :) :)
Tak właśnie wygląda zasadzka w wykonaniu mych osiedlowych menelitów.

Pozdrawiam wszystkich dresobijów.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
hej! ja ze szkoly tez cos pamietam... moj kumpel podpadl jednemu z osiedlowych bossow (taki kolo wtedy mial z 17 lat, my - 15). Wkurzyl go jakas odzywka na boisku, dokladnie juz nie pamietam, cos w stylu "chcesz wpierdol? Tak, ale pozniej..."

Natknelismy sie na niego i "jego chlopcow" przy 2 windach w jakims bloku. My szybko do jednej, tamci do drugiej (podpatrzyli na ktore zamierzamy jechac). Windy byly takie gowniane ze nie dalo sie zmienic kursu - tj podpatrzyli ze chcemy jechac na 10 pietro - to sami wskoczyli do drugiej windy a my myslelismy ze mamy juz przerabane...ale co to? chlopcy jakos nie przyjezdzaja, winda zdaje sie tkwic w miejscu - odpuscili czy co? Po zejscu na dol okazalo sie ze WSZYSCY (7 w szescioosobowej windzie :) ) zacieli sie pomiedzy 1 a 2 pietrem

Coz to byl za widok! 7 menelikow scisnietych w windzie :) Kumpel podszedl i powiedzial przez szybke - "tak chce wpierdol, czy mozesz mi teraz dac? proszszszeeee..." :) Z tego co uslyszalem to siedzieli oni w tej windzie przez 2 godziny zanim ich odratowano...
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
Powinni zaplacic kare za niewlasciwe urzytkowanie windy. ( 7 osob w 6 os. windzie) .
Ja nie mialem takiej syt.
" Wasze " burki sa cwansze.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
do "zaszczutego" :wink: - w jakim autobusie to bylo?i jak wygladalli ci "agenci"?bo widzialem ostatnio podobna sytuacje,tyle ze ich bylo 2
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieudana zasadzka =)
menelici - niezłe określenie, kupuje :)

co do gróźb że dostanę łomot to było trochę tego ale jakoś się nigdy tym nie przejmowałem, ot taki lokalny folklor szczecińskiego Niebuszewka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024