Skocz do zawartości


Zdjęcie

wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

budo_sven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
wiem ze pewnie bulwersujacy temat, ale pewnie nie raz zdarzyły wam sie dosyc smieszne akcje.

ostatnio byłem swiadkiem bijatyki miedzy dwoma kolesiami, jeden złapał drugiego i sciagnął go do parteru, i zaczał nawalac jego łbem o chodnik.

kolesiowi polała sie krew z łba i stracił przytomnosc(potem wykrylismy wstrzasnienie mozgu i zanik pamieci) kiedy udzielilismy mu pomocy wstał podszedł do swojej dziewczyny objął ja i powiedział
-"zawsze jak wale ze łba to mi krew z czoła leci"
duzo jeszcze było historii, ale licze ze i wy czyms sie podzielicie.
pozdrawiam
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
Jakiś czas temu kumpel miał kłopotyy z osiedlowymi menelami i jeden go wyzwał na solo. Odbywało się to na terenie szkoły więc publika była w sile 250-300 osób. Menel po wyrzuceniu z siebie kilku co bardziej wulgarnych epitetów ruszył do ataku, kumpel posłał mu jednego prostego idealnie wszczękę co pozbawiło menela poczucia równowagi, kolejny prosty posłał go na ziemię. Kumpel ściągną rękawy i zaczął iść do domu ,ale gość wstał i do kumpla z tekstem, że jest ciota i się nie chce bić. No i powtórka z tą różnicą ,że tym razem padł po jednej tubie, uprzedniu łapiąc kumpla za bety i biorąc zamach, niedokończony z resztą. Podnosił się jeszcze z trzy razy po czym poszedł sobie do domku w asyście 20 mu podobnych.
Fakt, że kumpel ostro boks ćwiczył pewnie miał jakiś wpływ na przebieg tego starcia :wink: .
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia

Jakiś czas temu kumpel miał kłopotyy z osiedlowymi menelami i jeden go wyzwał na solo.

WOW jakiś honorowy menel :wink:
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
Nom u mnie jak jakis czas temu koles dostal 3 razy pod rzad 1vs1 to pozniej przyszedl i bylo 1vs10 :? Ale pozniej wszystko sobie wytlumaczylismy jak my wyszlismy :twisted:
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
Kiedyś wracałem z dyskoteki i na pl. Dominikańskim "biło " się dwóch kompletni pijanych meneli. Ledwo stali. My pełen ubaw aż nagle jeden krzyknął, że musi być przerwa, bo si zesrał w gacie. :) :):):) Powaga taki tekst padł.
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia

Kiedyś wracałem z dyskoteki i na pl. Dominikańskim "biło " się dwóch kompletni pijanych meneli. Ledwo stali. My pełen ubaw aż nagle jeden krzyknął, że musi być przerwa, bo si zesrał w gacie. :) :):):) Powaga taki tekst padł.


ale hard core rotfl :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_desmo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
z smiesznych textow w czasie/po walkach nic nie pamietam ale smiesznie wygladala walka dwoch kolesi jak chodzilem do gimnazjum. jeden nawalal drugiemu i chcial stojac kopnac mu z buta w twarz co tez uczynil tylko ze byl TOTALNIE nie rozciagniety to musial drugiemu pochylic glowe w w ostatecznosci tylko delikatnie stuknal przeciwnika butem majac noge zgieta w kolonie. fakt ze potem sie role odwrocily. w ogole smiesznie bija sie ludzie ktorzy nic nie trenowali i bija sie pierwszy raz w zyciu (tak tak zdarzaja sie tacy :) )
  • 0

budo_pencil
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
ostatnio przyuwazony motyw z calkiem swierzej bitki(kilka dni temu) miedzy dwoma podpitymi znajomymi - jeden drugiego trzyma w duszeniu z bocznej (co ciekawe cholera wie skad sie tego nauczyl bo nic nigdy nie trenowal)i duszac go mowi "Koozie ja cie nie chce bic", "Koozie ja cie nie chce bic" - te teksty dzialaly na Kooziego jak plachta na byka.
Koozie powtarzal tylko "Puuuść!Puuuść!Walcz normalnie!" - w pewnym momencie gdy zdal sobie sprawe ze nic jego prosby nie daja i zaraz zabraknie mu powietrza spial sie maksymalnie i bylo slychac takie "nnnnnggggghhh!!!!" i nagle bach! wstal odrzucajac goscia na bok.
Bedac duszonym...wstal.

Zaprawde nowa to technika byla. Wszyscy co to ogladali kopara do ziemi.
Tak sobie pomyslalem pozniej ze jakby nie wiedzial ze z duszeniami malo kto ma szanse to by sie nie wydostal z opresji - blogoslawiona niewiedza :wink:
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
ja dawno temu widziałem, jak bilo się dwóch skejtów i jeden drugiego chciał kopnąć w ryj takim czymś ala maygeri.... no i prawie mu wyszło z tym że krok miał za nisko i noga kopiąca spodniami podcieła noge podporową. .... :)

jak sk8 walnął o ziemie to sie walka skonczyła, bo nikt ze smiechu nie mógł na nogach ustać !!!! :)
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
ja tam nosze szerokie spodnie :) ale jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo zeby samemu sie o wlasne nogi wypieprzyc :D widac wszystko przede mna :D
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
wiem że to może nie na temat... ale od razu pomyślałem sobie o jednej walce z filmu... konkretnie : Pamiętniki Bridget Jones :) :)
to było po prostu obezwładniahjące :D
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
o przypomniało mi sie coś na temat.

byłem świadkiem bójki dwóch gości ( tzn zamieszanych było więcej ale biło sie dwóch ). pojedynek był bardzo jednostronny, jeden z gości tylko sie zasłąniał przed gradem ciosów ( nazwijmy to ciosami :) ) drugiego. po kilku sekundach okładania swojego rywala kibic śląska ( jak sie później okazało ) sprowadził go do parteru wieszając sie na nim :) , tamten położyłsie kryjąc twarz w rękach. i wtedy sie zaczeło. kibol zaczął tego drugiego okładać rękoma z takączęstotliwością że dosłownie mnie zmroziło 8O po prostu szok! byłem pewien że dawno go już zabił, a on bił i bił... próbowałem jakoś policzyć, ale byłem za bardzo wyprowadzony z równowagi. mysle że mogło polecieć grubo ponad 30 ciosów.
koledzy kibola odciągnęli go ( też sie pewnie bali ) i zaczęli razem z nim uciekać krzycząc: "WKS!" ( to po tym sie domysliłem ;)
myśle sobie: ja pierdole, on nie żyje!
w sekunde po tym gość energicznie wstaje z ziemi, spluwa na ziemie i krzycząc : "Chuju już skończyłeś?!" zaczyna biec za napastnikami!
jak tamci to zobaczyli zaczęli przerażeni krzyczeć: "pomocy!" i uciekać :D :D
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
Stary to ty byłeś jednym z tych co tylko patzryli i mi nie pomogli ????? :)

Żartuje to nie byłem ja!! :)
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
czesc!!

Niedawno bylem swiadkiem smiesznej bojki pomiedzy dwoma malymi gnojkami: jeden okolo 7-8 lat, drugi z 10-12 lat. W sumie byli sami, nie widzialem zeby stali gdzies w poblizu nich jacys "koledzy".Stosunek wagowy jakos 1:2. No i ten maly zaczal tak napieprzac w tego starszego (starszy byl o 2 glowy wyzszy od tego malego), ze ten starszy tylko schowal glowe w garde. To ten maly poczekal chwile, pomyslal i zaczal go kopac (cos w rodzaju kopniecia bocznego), tyle ze nie rozciagniety jakis i kopal na kolano, to jak ten wiekszy opuscil garde to znowu ten maly przechodzil do ataku na twarz. Na koniec jeszcze spojrzal sie na tego duzego, sprzedal mu pare miesniakow i poszedl. Potem ten mlody mowil ze nie chcial go bic mocno w pysk, bo moglby sobie palce polamac... A wiec panowie... wielkosc nie gra roli, tylko technika :-)
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
kiedys na dyskotece bylem swiadkiem szarpaniny dwoch podpitych kolesi.
Jeden z niech (nazwijmy do heniek dla klarownosci opisu) chcial drugiemu (niech bedzie zdzichu) przyladowac z bani.
Tak wiec heniek cofnal glowe to tylu i 'strzelil' z glowy w przod ; pech chcial ze zle wymierzyl i zamiat przylozyc zdzichowi czolem w nos- przylozyl mu wlasnym nosem w jego czolo 8O .
Agresor padl jak niezywy a zdzichu stal chwile oniemialy bo nie wiedzial co sie stalo :D .
Z 30 typa ktorzy wiedzieli akce lacznie z ochroniarzami tarzalo sie ze smiechu...
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia

kiedys na dyskotece bylem swiadkiem szarpaniny dwoch podpitych kolesi.
Jeden z niech (nazwijmy do heniek dla klarownosci opisu) chcial drugiemu (niech bedzie zdzichu) przyladowac z bani.
Tak wiec heniek cofnal glowe to tylu i 'strzelil' z glowy w przod ; pech chcial ze zle wymierzyl i zamiat przylozyc zdzichowi czolem w nos- przylozyl mu wlasnym nosem w jego czolo 8O .
Agresor padl jak niezywy a zdzichu stal chwile oniemialy bo nie wiedzial co sie stalo :D .
Z 30 typa ktorzy wiedzieli akce lacznie z ochroniarzami tarzalo sie ze smiechu...


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
Z tymi szerokomi spodniami oglądałem kiedyś jakiś program w tv i były śmieszne akcje w sklepach pokazywane najbardziej mi zapadła pamieć jak jakiś murzyn maxi skate prubował ukraść karton papierosów czy coś i jak wybiegał ze sklepu zaplątał sie we własne spodnie a sprzedawca wybiegł i zaczął go miątłą okładać, zresztą mnustwo tam było śmiesznych scen, jeden typ prubował coś rąbnąć to go pułka przygniotłą a inny nie umiał kasy otworzyć to wział ją całą ( kase z gotówką w środku )
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia

a inny nie umiał kasy otworzyć to wział ją całą ( kase z gotówką w środku )

to widzialem :D dobre bylo :)

mojego qmpla stary opowiadal mi jak kolo kradl benzyne z autobusu (w TV to bylo ) :D :)
zatrzymal sie autobusik na jakims parkingu a ten podbiega z werzykiem i zasysa i nagle zaczal kaszlec a komentator mowi "Nie martwcie sie panstwo jemu nic nie jest tylko pomylil bak z benzyna z pojemnikiem z nieczystosciami z toalety" jak go gliny zabieraly po pol godzinie to dalej wymiotowal :rofl:
  • 0

budo_jagas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
dwie akcje wiejskie (30 km od warszawy)

1. jakiś steryd vs. gosc zwykłych rozmiarów. dres siedzi już na tym pierwszym i bardzo metodycznie kasuje mu twarz. dziewczyna klepanego bierze kij (rozmiary bejsbola) i zaczyna steryda prać po plerach i łepetynie. wali tak dobrą minute w końcu gość zniecierpliwiony odwraca się : 'weź mnie k...a kobieto nie rozpraszaj, bo zadzwonie po swoją siostrę..."

2. (akcji nie widziałem, widziałem twarz gościa) najazd dresów z sąsiedniej dyskoteki. efekt: karetka zwozi gościa z praktycznie płaską twarzą. dostał z obrotu ławką ogrodową...

wild wild east (europe)...
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: wesołe(nieprzyjemne) zdarzenia
To ostatnie to już śmieszne nie było
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024