Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
Nie wdajac sie w szczegoly (dla znajacych okolice - rog wroblewskiego i al. politechniki, towarzystwo najprawdopodobniej wytoczylo sie Undergroundu):
2 facetow i dziewczyna VS jakichs 7-9 gosci
ci 2 dali rade powoli sie wycofywac i utrzymywac dytans prostego odganiajac tych facetow w przewadze liczebnej (zaczelo sie od 9, najbardziej zacieklych zostalo 7). W pewnym momencie jednemu z obroncow napastnik rzucil sie na plecy, obronca wpadl w koleczko kopiacych, ale trwalo to moze sekunde albo poltorej, rozdzielil jakies strzaly i z tego kolka sie wyrwal. Straty ktore widzialem po ich stronie to pewnie rozwalone wargi, bo jedynie pluli na jezdnie. Potem zaczela sie druga fala starcia ale nie widzialem, bo przeniosla sie za budynek. Zawiadomieni policjanci niestety nie zdazyli na czas.
Tak czy siak, oprocz smutnego wniosku, ze nie ma co liczyc na kogokolwiek (jesli chodzi o pomoc), to drugi wniosek jest, ze jednak da sie na ulicy utrzymac w szachu wieksza liczbe przeciwnikow. Pod warunkiem, ze sie za bardzo na technice nie znaja, ci nie wygladali na specjalistow, a obroncy po prostu mieli choc troche oleju w glowie i nie dali sie okrazyc.
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
Z tego co czytam na forum w roznych dzialach wynika,ze Lodz to niebezpieczne miasto.O zadnym innym miescie nie slyszalem tyle historii pobic i napadow!Gdyby kierowac sie tym co ludzie pisza tu na forum,mozna nawet powiedziec,ze Lodz jest najniebezpieczniejszym miastem w Polsce.
Nie dosc,ze byla ta glosna historia z tym filmem,ktory wyladowal na forum i w gazecie,to od razu dzien pozniej slysze znowu o Lodzi 8O

Jesli naprawde jest tak zle,to szkiely musza wzmocnic patrole(Jesli beda mieli kase na benzyne i wystarczajaco funkcjonariuszy :) :) )
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
Dzisiaj tez byla bojka w tym samym miejscu. Zdazyli sie rozejsc zanim policja przyjechala.
A przyjechali w 3 furgonetki, 2 oznakowane i jedna nieoznakowana.
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.

Dzisiaj tez byla bojka w tym samym miejscu. Zdazyli sie rozejsc zanim policja przyjechala.
A przyjechali w 3 furgonetki, 2 oznakowane i jedna nieoznakowana.


Nie nie masz ochoty sprawdzić swych umiejętności nabytych na treningach Kravki i pomóc drużynie mniej zasobnej w ludzi? ;)
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.

Zawiadomieni policjanci niestety nie zdazyli na czas.


Bez sensu, ze dzwonili na policje!!!
w takich sytuacjach nalezy dzwonic po Straz Miejska. Telefon 986. Kiedy dzwonisz z komorki, koniecznie wczeniej kierunkowy. czyli w Lodzi 42986, inaczej dodzwonisz sie do Warszawy.
Policja jest uwikłana w doręczanie wezwań sądowych, eskortę podejrzanych, dowożenie pijaków do żłobka, pisanie raportów i nie ma czasu na takie "pierdoły", jak bójka uliczna. Gdybyś wezwał ich mówiąc: "terrorysta grozi, że wysadzi budynek", przyjechaliby wszyscy natychmiast, natomiast w takiej sytuacji nie.
A Strażnicy mają dużo czasu i rwą się do działania. Poza tym mają połączenie z Policją, więc mogą wezwać posiłki.
Poza tym Sasza, moim zdaniem robisz złą opinię naszemu miastu. Tu nie jest aż tak źle.
Silvio
  • 0

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
Popiera, wydaje mi sie że w Lodzi wcale nie jest pod tym wzgledem tak zle.
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
Często bywam w Łodzi...
Wydaje mi się że jest tam większe bezrobocie i bieda niż w innych miastach. POza tym Jeśli wszycy bawią się w jednym miejscu to nie trudno o większe ciśnienia do awantur ... w weekendy. . .
Poza tym wyjąwszy piotkowską ....reszta łodzi jest średnia - zasmrodzone stare kamienice z licznymi "bramami" które nie są specjalnie fajne po zmroku ...
  • 0

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
Ale sa tez ladne okolice i jest ich calkiem sporo . Liczne dzielnice willowe, duzo parkow... A co do bezrobocia to fakt jest bardzo duze, ale ja sie obawiam ze to niewiele ma wspolnego z tym co sie dzieje na ulicy. Zwrocmy uwage ze bohaterowie filmu o edim nie sa biedakami . To niewyzyte glupie dresy ktore maja kase na kamere, maja kase na prywatne pseudo studia 9 ( nie obrazajac studentow niepublicznych uczelni - w ich przypadku to SA pseudostudia), maja stale łącze u najdrozszego w lodzi providera :) Moim zdaniem to po prostu cos nie tak zaczyna sie dziac z tym swiatem niestety...
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
Jesli cos sie dzisiaj bedzie dziac - zadzwonie do straznikow. Mam nadzieje, ze maja dyzury o 2 w nocy.

A co do Lodzi - sorry, nie jestem rzecznikiem UML, pisze co widze. Nie pisze ze jest tak wszedzie, u mnie na widzewie wschodzie jest bardzo bardzo bardzo bezpiecznie, mimo ze nie mam znajomych blokersow.
  • 0

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
Sasza ja tez mieszkalem przez jakis czas na widzewie wschodzie i potwierdzam - przez dwa lata nikt mnie nawet o fajke nie prosil. Moim zdaneim najbezpieczneijsza okolica w lodzi pomimo tego co mowia.
  • 0

budo_msj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Obiecana Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
no wlasnie ja zawsze najwiecej przygod mialem na piotrkowskiej i to w bialy dzien...
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
Sasza K a dlaczegfo nie pomogłeś napadniętym a narzekasz na ludzką obojętność?
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
Z roznych powodow, do ktorych mozna zaliczyc m.in. srednio natezone zaburzenia koordynacji spowodowane piwem. A byly tez inne.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
Wszedzie jest tak samo niebezpiecznie taka jest prawda. Fakt ze o Lodzi glosno ostatnio w mediach (teatr nowy, pavulon, kropiwnicki, pobicia) ale mysle ze w innych miastach jest podobnie, tylko tego tak nie naglasniaja.

Undeground jest jednym z najgorszych dziur jakie znam - o ile w srodku jest w miare spokojnie to na zewnatrz sie leja. Kolega opowiadal mi taka sytuacjie: Poszli do undera w 6 kolesi, jeden w srodku zaczal :blus: :) i ochrona go wywalila - koledzy postanowili go odprowadzic do domu (dwoch) a reszta zostala. Jak wyszli to ten kolo co wymiotowal stracil przytomnosc ;) polozyli go na schodach i w tym momencie zza rogu wyszla bojowka ok 8, 9 85-95 kg. No i tych dwoch kolesi zagonili do roku, wiadomo blok, skulenie i czekanie az to sie skonczy. I co najgorsdze to to ze tego nieprzytomnego zaczeli kopac I CIAC TULIPANEM (SIC!!!) Facet obudzil sie po 2 dniach w szpitalu, zupelnie nie wiedzac co sie stalo. Okazalo sie ze przed tym starciem wczesniej miala miejsce jakas bojka, ktora policja rozgonila. Pewnie to ci sami kolesie - ktorzy na adrenalince potrzebowali poszukac nowych wrazen.
  • 0

budo_luki.16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
takich ludzi policja powinna palowac bez litosci do utraty przytomnosci
powinni znowu wprowadzic sciezke zdrowia....
az mnie krew zalewa jak slysze o tych cholernych bojowkarzach :evil: :twisted:
  • 0

budo_john doe
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.

takich ludzi policja powinna palowac bez litosci do utraty przytomnosci
powinni znowu wprowadzic sciezke zdrowia....
az mnie krew zalewa jak slysze o tych cholernych bojowkarzach :evil: :twisted:

O tak jestem za :) ZOMO wróć !!!!. Heh kiedys to były czasy młodzież i luje bali sie jeszcze wówczas Milicji a teraz ?? heh teraz to można jej (Policji) niemalże w tważ napluć i będzie ok. Poza tym za taką kasę jaka dostają psy to wcale nie dziwie się iz nie chce im sie narażać (no ale to temat na inna bajkę)
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
z gory zaznaczam ze nie jestem do konca w temacie...wiec jesli jakies gafy to przepraszam...ale
jesli bandyta zabija , kradnie, napada, gwalci..itp to najwyzej jest informacja w kronice kryminalnej i dalej sie nic nie dzieje, normalka, po prostu tak ma byc :?

ale jesli policjant zastrzeli bandyte, ktorego bala sie cala miejscowosc ....to AFERA NA CALA POLSKE ?!
i gdzie tu sprawiedliwosc?? gdzie tu prawo??
Jak bandyci maja nie czuc sie bezkarni???
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
gdzie sprawiedliwosc? to kwestia wybrania odpowiednich rzadow,partii ktora cos z tym zacznie robic - glosujcie nastepnym razem na np UPR to moze pojawi sie cien szansy na poprawe w tym i nie tylko w tym aspekcie...ale to tak offtopic zeby nam temat nie zszedl na polityke :)
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
z tym glosowaniem to niezaleznie od partii zawsze jest to samo
program programem a robia swoje...
  • 0

budo_bartolomeo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Aleja politechniki noca - tez Lodz, w nocy ogladane.
a co im zależy... liczy się tylko kasa...ile jest teraz afer...

a tak na temat: najbardziej głośno jest o Łodzi ... chociaż teraz media przerzuciły się na Toruń, bo ktoś tam zastrzelił 2 osoby
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024