Skocz do zawartości


Zdjęcie

Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów

Lublin:

Trójka nastolatków napadło na dwójkę dziewczyn w centrum Lublina, na oczach kilkudziesięciu osób - poinformowało radio RMF FM.

Dwójka dziewcząt i chłopak pobiły dwie nastolatki i zabrały im telefon komórkowy. Napad widziało kilkadziesiąt osób stojących na przystanku, a także znajdujących się w pobliskim parku. Nikt nie zareagował, nikt nie zadzwonił po policję - poinformowało radio RMF FM.


Co za kurewska znieczulica.
Normalnie słabi mnie jak czytam takie rzeczy :evil:
Gdzie do jasnej cholery był Gambit, Fiodor czy nawet Saku? :wink:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów

Teraz mam 60 lat

Zawsze reagowałem na krzywdę. Wchodziłem odważnie w bójki, bo wiem, że chołota jest mocna tylko w grupie.
Ostatnio już drugi raz nie zareagowałem, nie ze względu na wiek, lecz w obawie o obrażenia i niemoc służby zdrowia. Mógłbym się nie wypłacić. Poza tym mógłbym zostać pociągnięty do odpowiedzialności za pobicie zbójów. Poczekam na zmianę PRAWA i SŁUŻBY ZDROWIA.


(~niezdecydowany, 2003-06-17 15:02:45)



Jakis niezly gosc :-)
  • 0

budo_jagas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów
ma początku liceum jak jeszcze nie wiedziałem jak sytuacja wygląda ostrzegłem jakiegoś angola, że próbują mu wyciągnąć portfel (Wawa, autobus 175 :evil: ) dostałem wpierdol od 4 gości w zatłoczonym autobusie i nikt nawet słowa nie powiedzial (a lali mnie aż do następnego przystanku). policjanci zapytali się tylko, a ma pan świadków...
teraz poważnie się zastanawiam czy sam dam sobie radę zanim komuś pomogę bo wiem, że jak się zdecyduję to wyczerpię limit samarytaninów na dany dzień i mi już nikt nie pomoże...
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów

Lublin:

Trójka nastolatków napadło na dwójkę dziewczyn w centrum Lublina, na oczach kilkudziesięciu osób - poinformowało radio RMF FM.

Dwójka dziewcząt i chłopak pobiły dwie nastolatki i zabrały im telefon komórkowy. Napad widziało kilkadziesiąt osób stojących na przystanku, a także znajdujących się w pobliskim parku. Nikt nie zareagował, nikt nie zadzwonił po policję - poinformowało radio RMF FM.


Co za kurewska znieczulica.
Normalnie słabi mnie jak czytam takie rzeczy :evil:
Gdzie do jasnej cholery był Gambit, Fiodor czy nawet Saku? :wink:


Kurwa z tego co przeczytałem w kurierze, to też jestem niesamowicie wkurwiony, tym bardziej że ostatni strasznie mnie nosi, zawsze jestem w tych okolicach w godzinach przed treningiem i wczesniej co by nawet sie pokrywalo z tym wydarzeniem, bardzo żałuję że ta trójka nie nacieła się na mnie :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów
Gambit, lalbys dziewczyny czy chlopak by musial zebrac za cala trojke?

Tak mi sie przypomnialo, jak to kiedys jakas panienka z duma opowiadala u nas w pracy, ze trenowala kicka i go wykorzystala... Wracala ze swoim chlopakiem i jakis gosc zajechal im droge, to go dopadli gdzies na jakims postoju, jej chlopak go pobil a ona mu na koniec sprzedala pare kopniakow.

Nawet nie powiedzialem co mysle o takich umiejetnosciach... Tacy macho wsrod nas trenuja :(
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów

Gambit, lalbys dziewczyny czy chlopak by musial zebrac za cala trojke?


jest równouprawnienie, jak leci z piąchami to może oberwać powinna wiedzieć, że bijatyka to nie zabawa :) zdobywanie wiedzy bywa bolesne, jak oberwie to sie dowie - widziałem takie klimy na swojej dzielnicy czy na baletach, gdzie to panienki zaczynały dym, a goście potem się naparzali.

tak na serio to panienka jeszcze sie na mnie nie rzuciła z zamiarem spuszczenia mi wpierdolu, ale mieliśmy z dwoma kumplami że przez głupią, niedomytą sikse pobilismy się z jakimis typami, jeden z qómpli do dziś ma kłopoty za złamana szczękę jednego z tamtych durniów, który zrzyna wielkiego poszkodowanego. Tak a propos to byliśmy wtedy w pracy, ochranialiśmy koncert jakiegoś disco - folco. (Golce itp..)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów

Gambit, lalbys dziewczyny czy chlopak by musial zebrac za cala trojke?


Zasada jest prosta, dopuki nie wykazałaby żadnej agresywnej postawy wobec mnie i tych które tam pobiły i okradły wspólnie z tym chłopakiem, to włos z głowy by nie spadł, wszak jestem gentelmanem i dam nie bije.
W momencie jak tylko coś zaczełyby "szurać" przestaja być damami a stają się (ocenzurowano). Jeśli Ci o to chodzi nie mam oporów, oduczyły mnie tego rózne ćwiczenia, w obronie swojego lub czyjegoś życia i zdrowia, nie ma podziału kobieta mężczyzna, czy jakiegokolwiek innego, jest tylko zagrożenie które szybko i skutecznie nalezy wyeliminować, Podejrzewam jednak że po spacyfikowaniu gościa z pała, nie musiałbym zmagać się jeszcze z dwoma heroinami.
Zmagania z kobietami lubię owszem, ale w innych sytucajach :)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów
Kiedyś z kolesiami obstawialiśmy balety pod Wrockiem. Zrobiła się zadyma jak *****!!! Wszyscy się lali. Zaczeliśmy kolesi rozstawiać, a co zacieklejszych to w pysk i za drzwi!! Patrzymy, a tu do kolesia podlatuje dziewczyna i kopie go w kostkę. Gość ją olał i tylko coś jej bluzgnął. Panienka w tym momencie wyciągneła z torebki nóż tapicerski i pocieła mu plecy!! ( na szxzęście nie dźgała!!). Jak dostała liścia od gościa, to poprawiać nie trzeba było!!!! 8O
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów
kurwa............ to jest straszne straszne..... jesli ktos wie co to byla za ulica na ktorej to sie zdarzylo to ja poprosze o inf... ehhhh:(
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów
Skrzyzowanie Lipowa i Aleje Racławickie, na wyskokości EMPIKU, jak podali to sie wydarzyło na murku obok wejścia do parku.
  • 0

budo_orka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów
Kilka miesiecy temu opisywalem podobną sytuację:

Matka mojej dziewczyny wracała do domu ok. godz. 21 - bylo jeszcze calkiem widno. Zostala napadnieta w samym centrum miasta przez gówniarza - gimnazjaliste - jak sie pozniej okazało. Zostala pobita, skopana i przeciągnięta po betonowym chodniku kilka metrow, bo nie chciala puscic torebki. Cale zajscie trwalo kilkanascie sekund, na oczach kilkudziesięciu gapiów (10 metrów od ogródka ciastkarni, pełnego ludzi + kilkunastu przchodniów) i nikt nie pomógł.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów
Jest nawet psychologiczna reguła dotycząca takiego zachowania tłumu, gdzieś to miałem na podstawach psychologii, ale mi uciekło, może ktoś podpowie ????
  • 0

budo_luki.16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów
Gambit -> miedzyinnymi zwracanie sie bezposrednio do jakiejs osoby a nie do "grupy" ludzi.....wtedy poruszysz sumienie kogos a jesli nie to potem czlowiek ten zastanowi sie ze nie pomogl i juz nastepnej osobie bedzie sie staral pomoc

mam nadzieje ze rozumiecie co mam na mysli :) :wink:
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów

Kilka miesiecy temu opisywalem podobną sytuację:

Matka mojej dziewczyny wracała do domu ok. godz. 21 - bylo jeszcze calkiem widno. Zostala napadnieta w samym centrum miasta przez gówniarza - gimnazjaliste - jak sie pozniej okazało. Zostala pobita, .


gimnazjalista i nikt mu nie skopał ryja? Co ci ludzie jacyś przymuleni?
Silvio
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów

Gambit -> miedzyinnymi zwracanie sie bezposrednio do jakiejs osoby a nie do "grupy" ludzi.....wtedy poruszysz sumienie kogos a jesli nie to potem czlowiek ten zastanowi sie ze nie pomogl i juz nastepnej osobie bedzie sie staral pomoc

mam nadzieje ze rozumiecie co mam na mysli :) :wink:


To akurat wiem chodzi mi raczej o opisanie tej reguły która dotyczy braku reakcji na takie działanie jak ten napad, z tego co wiem, w Stanach - bo tam miało to miejsce, przychodzi przykład i badane zjawisko - grupa ludzi nie zareagowała nawet na zabójstwo.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów
co do znieczulicy to sam się mogę do czegoś przyznac - wracam z roboty, północ, ludzi mało, stałem na przystanku na placu Żołnierza w samym ceentrum miasta, w lokalu obok 4 gości darło ryje do księżyca, jeden z chłopaków tam pracujących zwrócił im uwagę za co zaczęli go lać, chciałem iść mu pomuc ,ale żaden z gości stających na przystanku nie miał ochoty iśż ze mną, po prostu bałem sie isc sam na czterech. Jedyne co mnie pocieszyło to że szybko dali mu spokój bo jakaś dziewczyna z tego lokalu zadzwoniła po niebieskich i gostki musiały sie zrywać.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów

Jest nawet psychologiczna reguła dotycząca takiego zachowania tłumu, gdzieś to miałem na podstawach psychologii, ale mi uciekło, może ktoś podpowie ????

Regula rozproszenia odpowiedzialnosci - im wiecej swiadkow tym mniejsza szansa ze ktos zareaguje (bo kazdy liczy ze bedzie to KTOS inny)
Jakies pytania?
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów
Ehhh odpowiedz jest prosta i to wcale nie z psychologicznego punktu widzenia ... w telewizji bylo i nadal jest duzo spraw o tym jak to napastnicy skarzyli bropniacego sie kolesia o pobicie ... Co z tego, ze nie dostawal w koncu wyroku jak siedzial w areszcie jakies 2-3 miechy ? Nikt tego nie chce ...

Co do:

Regula rozproszenia odpowiedzialnosci - im wiecej swiadkow tym mniejsza szansa ze ktos zareaguje (bo kazdy liczy ze bedzie to KTOS inny)

Hehe pozatym im wiecej swiadkow tym wieksza szansa, ze ktos powie kim byl ten co polamal napastnikow (jak by liczyli, ze mu dadza nagrode ... )... A wtedy ma on przewalone ... I koleczko sie zamyka ...

Ehhh ale coby gimnazjalisty nie pieprznac to juz ja nie rozumiem ... to nawet nie trzeba zbyt mocno ... podchodzisz prosty cios w nasade nosa i koles lezy i kwiczy ... szczegolnie ze bylo tam pewnie kupe doroslych facetow, ktorzy to pare w lapach maja ... Zalose ... trzeba w koncu powiedziec jedno glosne i churalne NIE tej cholernej znieczulicy ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów
Ktos juz mowil, ze ta wpadka byla podczas pyskowki ... Tu nie ma mowy o zaskoczeniu ... A co do wszelkiej masci ciosow podbrudkowych itp majacych na celu chwilowe lub przy mocniejszym ciosie dluzsze straty przytomnosci (bodajze cos z blednikiem ale juz nie pamietam) to trening oraz obrywanie w ten sposob uodparnia nas czesciowo na to ...

Heh a co do samego UFC to naprawde niekiedy conajmniej glupio to wyglada ... w porownaniu z takim K1 .. srednia dlugosc walk jest z lekka inna ... i ilosc przyjetych na siebie ciosow ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na oczach kilkudziesięciu gapiów
Fajnie ze trzeba, bardzo sluszna idea, siedzisz przed kompem i piszesz czerwonymi duzymi literami nie

Hehe pozatym im wiecej swiadkow tym wieksza szansa, ze ktos powie kim byl ten co polamal napastnikow (jak by liczyli, ze mu dadza nagrode ... )... A wtedy ma on przewalone ... I koleczko sie zamyka ...

Najbezpieczniejszy na stadionie?

Ehhh odpowiedz jest prosta i to wcale nie z psychologicznego punktu widzenia ... w telewizji bylo i nadal jest duzo spraw o tym jak...

Padlo pytanie o teorie wiec odpowiedzialam bo tak sie zlozylo ze cos niecos z tej dziedziny kojarze.
Wiedza z telewizji ...hmm... no comment.
Cos pominelam?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024