Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przygody z kanarami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
301 odpowiedzi w tym temacie

budo_leonek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Święte Miasto
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
W moim mieście w środkach komunikacji miejskiej są plakaty z napisem: 'Jadący bez biletu jedzie na Twój koszt'. Może to i głupie ale mam znajomego 'kanara' który pracuje w tej gównianej robocie, tylko po to by zarobić na studia. Więcej wyrozumiałości !!
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
do kanarow nic nie mam, niektorzy sa chamscy inni nie, jak wszyscy.
A jak ja jade komunikiacja miejska to zawsze bez biletu /no chyba ze tych trasach gdzie wiem, ze kanarow jak psow/ i traktuje to jako taki sport. Troche doswiadczenia i kanara od razu sie wyczuwa.
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami

do kanarow nic nie mam, niektorzy sa chamscy inni nie, jak wszyscy.
A jak ja jade komunikiacja miejska to zawsze bez biletu /no chyba ze tych trasach gdzie wiem, ze kanarow jak psow/ i traktuje to jako taki sport. Troche doswiadczenia i kanara od razu sie wyczuwa.


i jesteś z tego dumny?

sport to by był gdybyś zamiast jechać na gapę przebiegł sobie ten kawałek - to co robisz to najwyżej marnej jakości hazard ( i w dodatku kradzież)

[interesuje mnie jedna sprawa - jak jedziesz komunikacją i zdarzy sie wypadek albo cuś to oni w jakiś sposób odpowiadają za Twoje straty, a jak się okaże, że nie miałeś biletu ? ... :twisted: fajnie by było, żeby takim nic nie dawali ale pewnie będzie to wyglądało tak "byłem w szoku i wyrzuciłem bilet" albo "ukradli mi bilet jak leżałem nieprzytomny" ]
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
Kanarzy według mnie zachowuje się jak policja. Nie raz byłem światkiem brutalnego zachowania kanarów nawet byłem "ofiarą". Ostatni przypadek to 7.30 jade do szkoły zatłoczony autobus gadam z koleżanką a tu wsiada 3 koksów do każdego ze znanym tekstem "dziędobry, kontrola biletów" pokazuje i nic bo miałem skasowany ale na środku autobusu stoji typ koło 45-50 lat w dość ubogim stroju można by powiedzieć że to menel ale menel jest najebany a on raczej był trzeźwy i nie miał biletu. Nagle jeden z kanarów daje znak wszyscy idą to niego i "dawaj bilet bo ci kurwa zajebie" i jeden z nich wymierzy 2 ciosy w brzuch i wyrzucił go na następnym przystanku. Ale inny przypadek koleżanka skasowała bilet odtwrotnie ale skasowała i on od niej chciał wyłudzić pieniądźe strasząc ją policją, kanar był sam to go wyśmiałem i powiedziałem, że już wie jak kasowac bilety :lol:
Wogóle w trójmieście bo tam mieszkam żeby zostać kanarem to trzeba mieć wyższe wykształcenie i conajmniej 190 cm wzrostu :roll: o tym nawet w tv było. Według mnie takcy kanarzy powinni być tępieni na osiedlach bo prawo ich nie dośięga :cry:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami

Nagle jeden z kanarów daje znak wszyscy idą to niego i "dawaj bilet bo ci kurwa zajebie" i jeden z nich wymierzy 2 ciosy w brzuch i wyrzucił go na następnym przystanku.
[...]
Według mnie takcy kanarzy powinni być tępieni na osiedlach bo prawo ich nie dośięga :cry:


zadzwoniles na Policje? zglosiles to gdzies? bylo od chuja ciezkiego swiadkow przeciez!

prawo by ich dosiegnelo - tyle ze nie da sie kazdemu czlowiekowi postawic policjanta za plecami, jak to ma dzialac - to trzeba pomoc. A nie narzekac.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
tak się składa że koleżanka złożyła odwołanie do ZKM bo ją spisał za to że miała odwrotnie skasowyany bilet ale ten kanar nic nie mówił o mandacie. Napisała odwołanie i dostała spowrotem rachunek za mandat. Tak się składa że komenda i ZKM to jeden budynek i poszła na policje z tym że kanar chciał wyłudzić od niej pieniądze za coś czego nie zrobiła. Policjant powiedział żeby poszła z dyrektorem kanarów porozmawaiać bo oni takimi żeczami się nie zajmują :roll:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
pobiciem sie zajmuja :?
  • 0

budo_dziczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
[quote name="wolverine"]Wogóle w trójmieście bo tam mieszkam żeby zostać kanarem to trzeba mieć wyższe wykształcenie i conajmniej 190 cm wzrostu :roll: o tym nawet w tv było. /quote]

Hehe, czytałam o tym artykuł, bodajże na Interii. Chcieli absolwentów AWF-u albo psychologii, a najlepiej to po dwóch fakultetach. Ciekawe, czy kogoś znaleźli. :lol: :lol: :lol: U nas brakuje kanarów nawet mimo znacznie niższych wymagań...
  • 0

budo_marianek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
A mój kumpel był kanarem i złapał dziewczyne bez biletu ona go prosila żeby ją wypuscił, za numerek telefonu nie spisal jej i pozwolil dojechac na pzrystaenk na który chciala dotzrec i potem sie dowiaduje ze jest oskarżony o molestowanie i jak tu kuurwa głupiej babie isć na ręke ( nie podwalal sie nic)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
jaaassssne, a numer telefonu wzial od niej pewnie po to, zeby jej wysylac reklamy SMSem, co?

co zasial - to zebral, nalezalo mu sie jak jasna cholera.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
co ty marianek piszesz za baje? molestowanie to wymysl niewyzytych bab, niunia sie raczej powinna cieszyc, ze wszystko zakonczylo sie ok a czy sie z nim umowi to inna rzecz. Za takie cos kolesiowi nic nie moga zrobic.
  • 0

budo_marianek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
No nic mu nie zrobili, a ty Adam d nigdy nie próbowałeś wyciądnąć numerku ad jaiejs fajnej laski??
moze nie ale on tak robi :)
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
Czy to nie aby zaniechanie czynności służbowej w zamian za "korzyść"...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
Otóż właśnie ... tylko ja nie znam takich ładnych nazw.

Kurestwo, moim skromnym zdaniem.
  • 0

budo_janekbossko84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
A mnie wlasnie dzis spisali szanowni Panowie...i...zaplacilem 71.25...cholera moj blad...a za bledy trzeba placic :evil:

pozdrawiam
splukany student :(
  • 0

budo_bakus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
Ja jechałem z kolegą 4 dni temu. To było zaraz po teście gimnazjalnym i dopadła nas kontrol. Zamiast uciekać albo coś innego kombinować poprostu poprosiłem żeby nas puścił.
Bo testy mieliśmy i wogóle ciężki dzień. A najbardziej zaskakujące jest to że nas puścił.
Tak więc sądze że troche kultury w kontaktach między ludzkich nie zaszkodzi.
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
czesto bywa ze jesli poprosisz lub spokojnie sie wytlumaczysz to puszcza badz pozwola wysiasc na nastepnym przystanku. tylko ze wiekszosc ludzi woli klamac klocic sie itp ...
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
wlasnie, ze nie, bo ja jechalem 2 przystanki z plecakiem i prosilem ladnie z 15 minut i sie pytalem, czemu i dlaczego, nie ma bata, jak trafisz na chuja, to nic nie ugadasz(ja tak mialem, caly czas bylem bardzo mily i kulturalny), a jak na kulturalnego czlowieka, to moze cos...
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami

wlasnie, ze nie, bo ja jechalem 2 przystanki z plecakiem i prosilem ladnie z 15 minut i sie pytalem, czemu i dlaczego, nie ma bata, jak trafisz na chuja, to nic nie ugadasz(ja tak mialem, caly czas bylem bardzo mily i kulturalny), a jak na kulturalnego czlowieka, to moze cos...


Ode mnie zawsze chcą "łapówki", to samo od moich znajomych i to w całym trójmieście. Jak nie zachęcają to i tam możemy mieć prawie pewność, że przyjmą.
  • 0

budo_mrx1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
To ja mam super sposob. Jestem jeszcze młody - około 13 lat to może dlatego ten sposób wypala, ale robię tak:
Potrzebny jest kumpel i przeprowadzacie taką akcję:
Wystarczą wam jakieś dwa bilety i jak kanar do was podchodzi to kumpel udaje psychicznie chorego itd. Kanar mówi "Bileciki do kontroli" ty mówisz do kumpla "Maciuś daj bileciki panu" a twój kumpel takim zamulonym głosem mówi "Bileciki, mniam" i zjada bilety. Wtedy ty robisz zakłopotaną minę i zazwyczaj kanar odchodzi. Mi 2 bilety starczyły na jakieś 40 darmowych przejazdów skontrolował mnie kanar i wtedy zrobiliśmy taką akcję. Potem znowu kupiłem bilety i jeżdzimy na nich do teraz. Tylko jest wada, ze to wypala tylko z kumplem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024