Skocz do zawartości


Zdjęcie

butelka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

butelka
wczoraj na imprezie w plenerze 2 typow szukalo zaczepki i trafili na mnie :wink: moj wielki blad ze z nimi gadalem zamiast cos od razu zrobic... nie wiadomo skad pojaiwl sie trzeci, ja go nawet nie widzialem, i strzalu butelka w glowe tez nie (za to poczulem :roll: )
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

wczoraj na imprezie w plenerze 2 typow szukalo zaczepki i trafili na mnie :wink: moj wielki blad ze z nimi gadalem zamiast cos od razu zrobic... nie wiadomo skad pojaiwl sie trzeci, ja go nawet nie widzialem, i strzalu butelka w glowe tez nie (za to poczulem :roll: )


Co bylo dalej?
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
jak sie obudzilem to juz nikogo nie bylo :wink: k**a... juz drugi raz dostaje strzala od kogos kogo nie widze :evil: trzeba miec oczy naokolo glowy i nie wdawac sie w gadki tylko eksterminowac 8)
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
A poza tym wszyscy w domu? 8O
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

jak sie obudzilem to juz nikogo nie bylo :wink: k**a... juz drugi raz dostaje strzala od kogos kogo nie widze :evil: trzeba miec oczy naokolo glowy i nie wdawac sie w gadki tylko eksterminowac 8)


Skroili Cie?
Moze sie przestraszyli jak padles?
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Moro wydaje mi sie ze bylo ich 3 ale uderzyl cie ten z ktorym gadales, (mial Butelke za soba pod rekawem, lewa reka cie odepchnal a prawa w morde, jednak Landzik wie dokladniej poniewaz byl obok ciebie).

Nie nie skroili go sprzedali kopa jak padl na ziemie i poszli.

A moro byl z Charlym ze mna i 10 innymi osobami.
Podeszlo do niego dwoch kolesi, jeden oparl reke na jego ramieniu i zaczeli gadac (wszyscy mysleli ze to znajomi Mora) odsuneli sie na 2-3m,
I nagle moro upadl na ziemie.... .

Moro z nimi gadal i z tego co mowil jak sie ocknal to kolesie mowili mu ze trenuja Krav Mage.


Wynioslem z tego 2 wnioski na przyszlosc.

Po pierwsze jak ktos podchodzi kog nie znam i chce ogien, fajke, pyta sie ktora godzina badz o droge to lac od razu w pysk z partyzanta bez pytania.

Po drugie jak idzie sie gdzies grupa to isc grupa, i nawet jak jakis "znajomy" zaczyna gadke to nie zostawiac nikogo.



Moeo robisz postepy, nie zapominasz juz co bylo 5 minut temu :wink:
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Kazama i Charly: jesli tak to wygladalo to: :splat: :splat:
kiepsko...
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Ale wogle co za zabawe sobie gnojki znalazły :roll:
Było ich 3 ale jeden gadał z Moro i później zaczął drugi ten go odepchnął, i butelką go przez głowe, Moro padł nieprzytomny, tamten przebiegł po nim sprzedając mu kopa i już ich nie było. Chwile ich szukaliśmy ale nic to nie dało.
Tafia a co mieliśmy niby zrobić, staliśmy w grupie kilka metrów dalej a Moro gadał sobie z jakimiś kolesiami - tak to wyglądało, zwykła gadka nikt nie spodziewał się czegoś takiego - akcja trwała zaledwie sekunde i zanim zauważyliśmy co się stało to już było po wszystkim a oni zniknęli w tłumie widzów... to był moment, ocuciliśmy Mora i ich szukaliśmy ale było już za późno :roll:
Kurde człowiek musi być ciągle czujny, jak rozmawia z nieznajomym to być przygotowanym na atak i nie opuszczać rąk. A jak ktoś zaczyna się burzyć to nie wdawać się w dyskusje tylko odrazu lać :evil:
Aha Moro mówił, że pytali go czy jest studentem bo chcą nap...ć jakiegoś studenta :?
Na szczęście nic poważnego się nie stało i jak to Moro mówi "co mnie nie zabije to mnie wzmocni" 8)
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Moi drogi, przeczysz sam sobie, goscie ktorzy chca komus napierdolic zachowuja sie jak znajomi? 8O
Nie widzialam sytuacji, ale poczytak sobie forum samoobrona kobiet, nazwa mylaca jak widac, facetom tez by sie przydalo.
Sorry za ostre slowa, ale w pale mi sie nie miesci ze mozna cos takiego przeoczyc.
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
w zeszłym roku - w tensam sposób dostal mój kumpel z zarzadzania na medykaliach.

bylismy grupa 6-7 osób
on wyskoczyl za potrzeba za krzaczek - ktos tam podrzedł (myslelismy ze znajopmy ) i gdzies dosłownie na 30 sekund zniknął - wrócil z rozbitym łukiem brwiowym i przeciata głową)

ach te juwenalia :twisted:
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
No widzisz Tafia jednak jest to możliwe :roll:
Nie jestem ulicznym wojownikiem, jestem normalnym człowiekiem, nie leje się na codzień na ulicy, nie mam tego we krwi. Nie walcze poza treningami. Może ty Tafia pierwsze co byś zrobiłi to wzięła butelke i napier... tych typów :wink: Ja taki nie jestem. Nie mam szóstego zmysłu "ulicznych wojowników" i nie wyczuwam takiego zagrożenia... patrząc jak kumpel rozmawia z jakimś typem, uśmiechają się, poklepują po ramieniu nie myśle że zaraz jeden z nich walnie go butelką po piwie 8O Tafiu oni nie wyglądali jakby chcieli mu napier..., nie było szarpaniny, zwykła rozmowa, uśmiechy i nagle bez ostrzeżenia jeden cios i koniec akcji. Gadałem wtedy z Kazamą ale ich obserwowałem bo ich nie znałem, ale niczego podejrzanego nie zauważyłem, nigdy bym się nie spodziewał takiej akcji, dla mnie jest nie do pomyslenia żeby dla zabawy zrobić coś takiego :? Jak Moro upadł to pierwsze co zrobiliśmy to go ocuciliśmy i upewniliśmy się że nic poważnego mu się nie stało, a dopiero później zaczęliśmy ich szukać, co chyba jest normalną reakcją...
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
hmmm... z tego co pamietam a raczej z tego co mi sie wydaje :wink: to oni weszli w nasza grupke i strasznie kozaczyli, mowili ze szukaja studenta zeby mu wpierdolic... a ze byly z nami damy :) i w ogole w trosce o was chlopaki :wink: powiedizalem cos w stylu: 'no k**a ja jestem studentem... i co cfaniaku? w*******sz mi??' ...niepotrzebnie dalem sie wciagnac w ta dyskusje chociaz odnioslem wrazenie ze ich (ja pamietam tylko 2) temperament zgasl po tym.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
No tak bylo :) Ja stalem z Kazama troche z boku, a ty ze swoimi znajomymi, widzielismy jak jacys goscie podeszli do was, cos sie burzyli, ty im odpowiedziales, oni zrobili glupi usmieszek, odszedles z nimi na bok i zaczeliscie gadac, dlatego pomyslelismy, ze to jacys znajomi. Czesto sie zdarza ze kumple podchodza i udaja ze sie burza, po czym sie usmiechaja i normalnie gadaja, sami tak czesto robimy :wink:
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Tafia moze ty bys lala kazdego kto podejdzie do twoich znajomcyh i poda im reke, ale niektorzy moga miec jakis przyjaciol na ktorych czasami sie natrafia.

Jezeli chodzi o mnie to wygladalo to mniej wiecej tak.

Idziemy z Morem landzikiem i charlym natrafiamy na jaka grupe znajomych Mora, Charly i ja nikogo nie znalismy wiec stanelismy na boku przygladajac sie chwilke. Po kilku sekundach podeszly 2 osoby do Mora jeden polozyl reke na jego barku odeszli na bok 2 metry. Usmiechali sie do siebie gadali, zero szarpaniny przepychania sie, jakies uzewnetrzionej agresji.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
"A moro byl z Charlym ze mna i 10 innymi osobami. "

Boszz - tak dać ciała... No nic nie było mnie tam. Nie przyszło wam na myśl dogonić kolesi i skatować?

Jak ktoś pyta o godzinę czy fajkę - nie od razu trzeba lać ... Nie miałem ANI JEDNEGO przypadku - gdy ktoś po takim pytaniu zaczął by ze mną bójkę. A jeden menel co kiedyś się chciał bić ze mną (chcesz wpie...?) (wstawiłem się za jednym gościem w tramwaju)- usłyszał "chcę wpie...l" i zdziwiony odszedł...

Moro z nimi gadal i z tego co mowil jak sie ocknal to kolesie mowili mu ze trenuja Krav Mage.


Taa gówno trenują - nie krav-maga! Zresztą przejść się do sekcji owej KM - i zobaczyć czy czasem tam ich nie ma!! Jakby byli - sprawa prosta!

Ktoś kto cokolwiek trenuje, zwykle nie zaczyna na ulicy żadnych bójek.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

Jak Moro upadł to pierwsze co zrobiliśmy to go ocuciliśmy i upewniliśmy się że nic poważnego mu się nie stało


I co 10 osób cuciło mora??? I nikt nie gonił kolesi? ehh :roll: :evil:
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
no wlasnie :?
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Combat ma rację. To jest do sprawdzenia. Sekcje KM instytutu są w Gdyni, Sopocie i Gdańsku adresy na stronach internetowych. Poza tym uczą chyba w Gdyni na Władysława IV tam gdzie Muay Thai i w Gdańsku w ATW, co nam daje 5 miejsc. Sprawy nie można tak zostawić :twisted: .
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Dokładnie tak! Jakby tam gdzieś ew. trenowali - to będą mieli sporo nieprzyjemności w sekcji: to oficjalnie, a nieoficjalne - ja bym solo ich poznajdywał i wysłał do piachu... (na miejscu mora) Oczywiście do niczego nie namawiam :wink: (byle bez świadków - coby nie mieć nieprzyjemności - pałki, noże, nunchako, tonfy, kije - wskazane :evil: )

Takie stadne zwierzęta, ja ci co zaczepiają w dwóch-trzech (i więcej) zwykle robią w porty jak się ich solo spotka...

Cóż sprawdza się to co już dawno napisałem:

"!!! SAM NIGDY NIE LICZ NA CZYJĄS POMOC!! Na ulicy jestes sam - i sam zwyciężysz lub zginiesz. Otacza Cię tłum ludzi => mimo to, nikt z nich nie pomoże w razie "problemów". Gdy jestes ze znajomym lub znajomymi, także nie licz na to - że Ci pomogą.
(chyba, że są sprawdzeni w boju)."

O taktyce walki ulicznej - na WWW :)
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Panowie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) :) :) :) :) :)


Chetni na wypad do sekcji kravata mile widziani, 3city laczcie sie :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024