Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przygody z kanarami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
301 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciek_1989
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
Jak mnie złapał kanar to na spokojnym zabuliłem od razu 5 zł. Wziął bez gadania. Inna sprawa że kiedyś jechałem do szkoły i złapali moją nauczycielkę z Matmy... zaczęła bluzgać kanarów i kopnęła kolesia w jaja ,a że młoda jest i prędka to uciekła. Ja natomiast wyniosłem z tej sytuacji korzyść taką że miałem 5 z matmy(mimo ledwej 4 z ocen 8O ) za zamknięcie pyska. :) :) :) Jaki z tego morał?? Zawsze patrz co robi twój nauczyciel bo on też ma wpadki 8) Pozdro.
  • 0

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygody z kanarami
Ale czytania

--------- Wiadomości ----
Poszukiwany jest sprawca brutalnego pobicia kontrolerów biletów na służbie.

-----------Nagrody Darwina (wie kto o co chodzi)
Jaś K. wpadł pod samochód uciekając przed kontrolerami biletów aby uniknąć kary 100zł.

Wystarczy kasować bilety i nie mieć problemu, czy 38 zł to tak dużo, skoro na treningi wydaje się znacznie więcej :?: :?: :?: :?: :?:

Napewno nie należy bić kanarów za to, że wykonują swoją pracę.
A czy w szkole jak nauczycielka poprosi cie o pracę domową to też jest spuścisz manto :idea:

Rozwiązanie z podmianą biletu znajomego, jako swój który się zapomniało, a mu odkupienie jest dobre - ale mam własne rozwiązanie znacznie lepsze, ale otwarcie nie napisze bo się skończy skutkuje w ZTM od wielu lat - jak 3 osoby na immiennym mogą jeździć :) jak coś to na priva.

Kontrolerzy jak ludzie czy niebiescy
* Na przystanku powiedzą, abyś wzioł bilet następnym razem i puszcząwolno, ale jeśli złapią cie za miesiąć na tej samej trasie to zero litości - tacy ludzcy. Nie legitymują starszych ludzi - takie państwo patriachalne.
* Normalny, kanar - nie ma biletu, spisze mandat, zaprowadzi na komisariat jak trzeba, ale nie będzie ryzykował.
* Psychoszajbus- będzie się rzucał na staruszki i dzieci, gdzie legitymacja. Czepiał się, że niewyraźnie podpisane, takim można zastanowić się nad el manto.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024