Skocz do zawartości


Zdjęcie

SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
IKO Matsushima- to dopiero nie porozumienie,gdzie facet sam w swoim dojo organizuje egzaminy na dany i nadaje je każdemu ,kto tam się zjawi.EWystarczy,że naobiecuje rózne rzeczy oraz powie ,że certyfikaty z kyu mu zagineły lub nie otrzymał ich z PZk i dawaj zdaje na 1 dana, a potem znika zajmując się róznymi cudami ,twierdząc,że jest ok w IKO Matsushima-.
Co Poznańskiego wyznawcy IKO Matsushima to jest to sempai legenda: swoja kariere rozpoczął w kyokushin pZK nastepnie ze stopniem kyu przeszedł do seitedo po negatywnie zaliczonym egzaminie na czarny pas ,Tam sie dorobił ponoć 2 dana i został wykluczony z szeregów seitedo , a teraz jest w IKO Kyokushin Matsushima-czołowym instruktorem.
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
Nieobrażaj oszołomie lepszych od siebie jakim niewątpliwie jest sensei Kucfir. Ma prawo i kompetencje do przeprowadzania egzaminów to je przeprowadza a z tego co pamiętam to ulg ani for nikomu nie dawał.
Akurat sensei Kucfir ocenia umiejętności zdajacego a nie to, czy ma naklejkę na dupie - wszak jedno jest pewne, że zawsze sprawdza certyfikaty z innych organizacji i stylów.

A co do poznańskiego przedstawiciela Matsushimy to się nie wypowiadam, bo i nie dysponuję własną wiedzą na ten temat i jak sądzę ty także nie.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
w myśl przysłowia "uderz w stół , a nożyce same sie odezwia"

Kto jest oszołomem i jak zdobył 1 dan nie mam ochoty rozmawiać, a nikt nie obrażał kucfira ok.Twoje prowokacyjnym zachowaniem nic nie osiągniesz. Najpierw trzeba samemu być w porządku ,a potem możesz jak lubisz wyzywać innych. :( :oops:

Nie musisz sie wysilać na odpowiedz ,gdyz nie zamierzam kontynuować tej pyskówki !.Ja oszołomem nie jestem ( mam nadziej,że moderator to zauwazył,że złamano regulamin forumi usunie wcześniejszego posta ),gdyz od kilku lat podorzam ta sama droga zdając na stopnie kiedy uznam to za stosowne !!! raz się uda raz nie , ale się nie obrażam i zdaje ponownie jak umiem to zdam od cała prawda o tajemniczych egzaminach w kyokushin PZK czy w moim klubie ! :-)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
Nawet niezłe "...shorin-ryu-nawiedzeni ludzie lasu..." facet powinien się zająć poezją a nie karate...
:) :) :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)

Superkomandos nr 1/91


Mam chyba wszytkie numery tego szmatlawca no moze bez jednego.
Zastanawialem sie wtedy jak czlowiek z taka wiedza i wyksztalceniem moze na czyms takim chciec forse kosic.
Szmatlawiec podobny do Czarnego Pasa w tym okresie tylko bardziej debilny i uzywajacy non stop wulgaryzmow no ale coz pismo typowo dla narodku 8)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
Jednak ktoś go kupował, hm, ja również... :) Na szczęście zostało po nim tylko wspomnienie.
:oops:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
Ja kupowalem wszystko co popadnie. Cena stosunkowo byla nizsza niz dzisiejszych czasopism a w archiwach zawsze jest dokument. Po latach inaczej sie na pewne rzeczy patrzy a i niektorym dobrze przypomniec po latach co mowili gdy sie wypieraja ;)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
No cóż. Wtedy wiele artykułów Bryla z tej "gazetki" powodowała zażarte dyskusje.... Ale trzeba przyznać że trochę rozruszała nasze towarzystwo sztuk walki różnej maścci.
  • 0

budo_masterx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
BYŁEM NA TRENINGU U MISTRZA RYSIA

BYŁO CUDOWNIE - uśmieszech na twrzy gówno psa mistrza na dywanie i te komentarze ---- podał mi ręke nie będe jej mył

Polemcam każdemu warszawa-radosc 15zł
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
Poważnie !!! jak tam było co robiliście itp oraz gdzie się odbywaja te treningi ,gdyz słyszałem ,że u niego w domu? 8)
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
Jak macie ochote sie posmiac i poczytac o wielkim Mistrzu tsunami , to polecam przesmieszny artykol Vortalowego Pawla D. napisany 100 -lat temu na Gorinkan :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)

A co do poznańskiego przedstawiciela Matsushimy to się nie wypowiadam, bo i nie dysponuję własną wiedzą na ten temat i jak sądzę ty także nie.

Tutaj stanę w obronie karateki-każdy,kto obraca się w środowisku poznańskich sztuk walki zna postać tego nieszczęsnego człowieka.To zakała,czarna owca,enfant terrible polskiego karate.Krętacz i lawirant jakich mało :evil: Zresztą,nie chcę już więcej o tym pisać i się wpieniać,bo temat ten był ruszony już wcześniej przy Seitedo...
Co do kwestii Murata-MasterX-opowiedz coś o tym treningu.Jestem bardzo ciekawy,jakie metody stosuje teraz czcigodny soke :)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
Mam propozycję -niech ktoś otworzy na forum listę "czarnych owiec" w polskich sztukach walki gdzie będzie można opisać działalność takiego delikwenta ku przestrodze...
belzebub
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
wtedy bedzie mozna wpisac tam kazdego kogo się nie lubi, itp...
A to juz będzie przesada, zły pomysł.
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
Giro-idea dobra,taki pręgierz bardzo by się przydał i można by było takiego cwaniaczka obrzucić zgniłymi jajami ku uciesze gawiedzi :twisted:
Niestety,stałoby się tak,jak pisze marcin-pod tym pręgierzem znaleźć by się mogli niezasłużenie porządni ludzie...
Swoją drogą,ten delikwent o którym mowa ma na swojej stronce taką listę-"osoby,których nie lubimy" :)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
fakt, nie pomyślałem że ktoś może na tej liście wyładować dwoją frustrację, choćby z powodu nie zdanego egzaminu
a co do jego stronki... ja za woeloma osobami nie przepadam, ale nie ogłaszam tego wszem i wobec... podobnie jak większość z Was.
:(
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)

Jak macie ochote sie posmiac i poczytac o wielkim Mistrzu tsunami , to polecam przesmieszny artykol Vortalowego Pawla D. napisany 100 -lat temu na Gorinkan :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]




LOL

8O 8O 8O :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
Ciekawe,
czy coś wiecie o wielkich mistrzach Tsunami-do?
:)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
wszystko zostrało juz napisane w tym temacie
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SOke Ryszard Murat .(jego autentycznosc)
Dlatego w milczeniu i skupieniu oddajmy hołd soke Muratowi,który stworzył styl niezniszczalny rozsławiając polskie karate w świecie budo.
P.S.Proponuję Tsunami ustanowić oficjalnym stylem bojówek Samoobrony oraz nadać temu systemowi godło "Teraz Polska" :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024