Skocz do zawartości


Zdjęcie

POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_nomen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Witam!
Wiele niejasnych informacji znalazłem na tym forum na temat Seitedo.
Postanowiłem to wyjaśnić.
Po pierwsze Seitedo Karate istnieje w Polsce i ma się świetnie. Strona federacji to: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Było kilku niepoważnych ludzi w organizacji ale na całe szczęście juz ich nie ma bo zostali wywaleni z hukiem.
Każde pytania czy wątpliwości będą wyjaśnione. :D
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Seitedo słyneło z tego ,że po przejściu jakiegoos instruktoraz klubem w wasze szeregi otrzymywał z zielonego paska za czpke gruszek czarny pasek czego przykładem jest np Poznan.

Nadaliście facetowi 3 dana to śmiesze, a jego awans był błyskawiczy ze stopnia uczniowskiego kyu.Do tego często mozna było wyczytać w waszych informacjach jaki to ten klijent jest super i ok :!:
A teraz piszecie,że be
Podajcie kogo i za co usuneliście z hukiem jak juz sam tak napisałeś-osu :(
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE

Seitedo słyneło z tego ,że po przejściu jakiegoos instruktoraz klubem w wasze szeregi otrzymywał z zielonego paska za czpke gruszek czarny pasek czego przykładem jest np Poznan.

Nadaliście facetowi 3 dana to śmiesze, a jego awans był błyskawiczy ze stopnia uczniowskiego kyu.Do tego często mozna było wyczytać w waszych informacjach jaki to ten klijent jest super i ok :!:
A teraz piszecie,że be
Podajcie kogo i za co usuneliście z hukiem jak juz sam tak napisałeś-osu :(


Jestem po szczegółowej lekturze strony SEITEDO i szok nie ma tam ponad połowy klubów czyzby odeszły z jej szeregów.
Obecnie doliczyłem sie około 12-15 miast ,gdzie sie trenuje seitedo -kurcze co sie stało ,przeciez tak wam dobrze szło ,samochody dla instruktorów,kursy instruktorskie,egzaminy na czarne paski i nagle ciach wszystko walneło czemu? :(
  • 0

budo_nomen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Kto nadał komu 3 Dana??? Chyba nie masz na myśli jegomościa z Poznania. Jeżeli on twierdzi, że ma 3 Dan to ma problem. Ostatnio zdawał na 2 Dan i taki stopien miał. A te samochody dla instruktorów to coś zupełnie nowego 8O . Z tym to przekombinowałeś brachu. Co do mniejszej ilości klubów: raz jest lepiej a raz gorzej. Jak wiesz wszędzie jest recesja. Nie omija to też środowiska naszego. Gdy zaczynałem swoją drogę karate a było to około 20 lat temu, sale były pełne. Dziś Karate się trochę opatrzyło i zostają ci, co naprawdę chcą trenować. Poza tym, nie w ilości siła a w jakości.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE

Kto nadał komu 3 Dana??? Chyba nie masz na myśli jegomościa z Poznania. Jeżeli on twierdzi, że ma 3 Dan to ma problem. Ostatnio zdawał na 2 Dan i taki stopien miał. A te samochody dla instruktorów to coś zupełnie nowego 8O

Ty Brachu może sobie przypomnisz jakie ogłoszenia dawała orgnizacja seitedo w Samuraju to Ci brachu przypomni sie o samochodach?-oczywiście uzywanych

. Z tym to przekombinowałeś brachu. Co do mniejszej ilości klubów: raz jest lepiej a raz gorzej. Jak wiesz wszędzie jest recesja. Nie omija to też środowiska naszego. Gdy zaczynałem swoją drogę karate a było to około 20 lat temu, sale były pełne. Dziś Karate się trochę opatrzyło i zostają ci, co naprawdę chcą trenować. Poza tym, nie w ilości siła a w jakości.


Piszesz o recesji tylko jakoś inne organizacje sie maja dobrze i nadal się rozwijaja choćby np shidokan itd

Jedno brachu Ci powiem jak odpowiadasz na pytania to może bys to uczynił na wszystkie ? i nie pomijał tych nie wygodnych,gdyż sam się zadeklarowałeś odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości seitedo!
  • 0

budo_nomen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Egzaminy na stopnie Dan odbywają się raz w roku nad morzem. Zaczynają się około 4 rano i trwają około 5 godzin. Cała zabawa jest na plaży i jest to cholernie ciężka przeprawa. Nikt, kto przyszedł do Seitedo nie dostał od razu wyższego stopnia. To są jakieś bzdury! Każdy musiał po pewnym czasie weryfikować swój stopień. Co do klubów, to o ile wiem, prawie każdy ma swoje terenowe oddziały. Tak więc ośrodków, gdzie się ćwiczy jest więcej. 8)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Jeden instruktor z Poznania opowiadał jakie to egzaminy były w seitedi ,kiedy ćwiczył przed odejściem ten styl. :)
A z tymi oddziałami to proszę się nie osmieszać-ok
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Jak zna sposob, na ogladanie tej stronki bez koniecznosci sciagania dziwnych apletow - prosze o kontakt.
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Kogo masz na myśli karateka?Czy tego,o którym ja myślę :?:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
TAK :)
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
O tym panu,jak i jego działalności Seitedo nie można powiedzieć za dużo dobrego...
  • 0

budo_nomen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
To, co wygaduje Pan z Poznania na temat egzaminów to jego problem. Nie wiem, co wygaduje dlatego nie mogę tego komentować. A poza tym jeżeli twierdzi, że były nijakie to sam z siebie robi głupa bo wyśmiewa także swój stopień, który posiadał. Widzę na tym forum, że opinia na jego temat jest taka a nie inna :D , więc cóż więcej dodać.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Chyba to,że obnaża całą organizacje do ,której juz nie należy z własnego wyboru!! :-)
  • 0

budo_nomen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Pytanie tylko, po czyjej stronie jest prawda? Co do egzaminów na stopnie
pana Czapli, to chyba jego powinieneś zapytać. 5 Dan otrzymał od Światowej Rady Soke za wnioskiem Badianga. Tyle wiem. Co do reszty, to nie dawaj tu dziwnych podtekstów, bo on ćwiczy dłużej od nas obu.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Nic nie mam do shihana Czapli ale czy to kiedy zdawał i u kogo jest tajemnicą ?
Jako przedstawiciel Seiedo nie odpowidaj wymijająco tylko prosimy o konkrety.
W każdym innym systemie wszystko jest jasno opisane kiedy i u kogo zdawał jego lider! 8)
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE

prosimy o konkrety.

No właśnie.
Swoją drogą widziałem w nowym "Samuraju" reklamę Seitedo-widzę,że przystępujęcie do ofensywy...Dlatego wiarygodność całej organizacji jest szczególnie ważna!
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE

W każdym innym systemie wszystko jest jasno opisane kiedy i u kogo zdawał jego lider!




A mogłbys napisac Karateko gdzie , u kkogo i kiedy Shihan Drewniak dostał swoje stopnie- tych informacji akurat nie znalazłem nigdzie (za wyjatkiem nominacji na 6 dana).Za info byłbym wdzieczny.....
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Coś człowieku za mało szukałeś lub nie tam gdzie trzeba.
Pan Drewniak swój pierwszy czarny pasek zdał u Lokea Holandra z Holandii 7 danna zgrupowaniu w 1973 roku, drugi i trzeci na międzynarodowym obozie w Holandii w Ośrodku Olimpijskim Papendal.4-5 dan zdawał w samego Oyamy w Japonii,gdzie raz nawet uczestniczył w najsłynniejszej szkole uchidechi,trenując tam przez 1,,5 roku w połowie lat 80-tych.A co do 6 dan to jak napisałes wiesz więc nie będe Ci odpisywał-osu
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Poza tym na "dzieńdobry" położyli przed Drewniakiem w Japonii biały pasek...
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Byłeś tam Mike czy znasz to z opowieści ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024