Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ukryta kamera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Ukryta kamera
W sumie to ten topic powinien trafic na KNAJPY , albo do SW W MEDIACH, ale skoro miało to miejsce w dojo to stwierdziłem ze napisze to tutaj.
Chodzi o program "ukryta kamera" którego samemu wprawdzie niewidziałem ale znjomy (który to widział)mi opowiadał ze było to we Wrocławiu w sekcji KYOKUSHINU.
Motyw był taki ze chłop z tego programu wszedł z czarnym pasem na sale i zaczął do nich nawijac. Oni zgodnie z ceremoniałem byli w fudo dachi.
No i stali tak w tym fudo cały trening a chłop nawijał głupoty.
Pokazywał im jakies techniki w stylu "włuz mu 2 palce do nosa i rzuc go za nos" które kazał ćwiczyc w parach. Pare razy przećwiczyli i znowu w fudo. Takich tehnik miał kilka czy kilkanaście. Było pokazane ponoc jak ludzie niewytzrymywali, wkórwiali sie, rece im padały. Jak ktos sie z niego smiał to robił podjazd i zdecydowonam głosem "cos cie smieszy" itp.
Jak mi to kumpel dzisiaj opowiadał to sie ostro z tego nabijałem a on jak to ogladał to ponoc sie ze smiechu turlał po dywanie.

Jagby ktos wiedział kiedy jest powtórka to niech da znać.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ukryta kamera
Wiem ,było to u mnie na sekcji :P naszczęscie nie poszedłem na trening. Kilku moich kolegów do tej pory się z siebie śmieje :P
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ukryta kamera
Przyznam się, że miałem możliwość obejrzenia tego w TV jakiś rok temu-może dwa :P były techniki , rzuć trzymajac go dwoma placami za nos - dwoch gosci trzyamlo delikwenta i obracali go a trzecia trzymała za nos , inna tecnhniką bylo wgryzienie się w szyję - i inne takie których nie pamiętam - ale polewka nieziemska :) :) :)
  • 0

budo_harry_p
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ukryta kamera
Też to oglądałem, niezłe to było, np. technika "kuku", złapanie leżącego gościa za fraki i rzucenie do przodu, to ze złapaniem za nos i obkręceniem nazywało się "shambala":), a ta z gryzieniem "ząb, ząb, ząb", które było ćwiczone w parach z okrzykiem w stylu "YYMH":)
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ukryta kamera
Słyszałem o tym od kumpla dzisiaj na treningu.Toż to jakaś kpina :)
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ukryta kamera
Mnie to zastanawia jak sensey prowadzący dana sekcje mógł się zgodzic na taki cyrk.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ukryta kamera
najlepsza byla technika 'zab zab zab' ;d ...prezgryzanie tetnicy szyjnej... panowie sie krepowali to wzial jakies laski zeby sobie szyje przygryzaly hahaha
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ukryta kamera
To co piszecie zakrawa na jakiś absurd :!: Groteska normalnie :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ukryta kamera
ale bylo bylo... widzialem... heh... najfajniejsze byly miny tych karatekow, zaden sie nie sprzeciwil, nie zapytal o co chodzi... robili wszystko jak im kazal hahaha
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ukryta kamera
Faktycznie,JAK ten sensei mógł się na coś takiego zdecydować?
Chyba miał wyjątkowe poczucie humoru :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024