Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_michal_14
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swarzędz

Napisano Ponad rok temu

Mistrzostwa Europy
Słyszałem że we wrocławiu niedawno odyły się jakieś mistrzostwa europy (w hali ludowej) Jak tam wypadli polacy :?:
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy
Były to ME wszechwag w KK. Z Polaków o ile dobrze wiem tradycyjnie zamieszał Najduch, trochę gorzej wypadł Sypień...
Więcej dowiesz się na stronce [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mirosław piotr ciesielski
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy
W Mistrzostwach Europy EKF (European Karate Federation) wzięło udział ok. 700 zawodników z 36 krajów. EKF jest częścią WKF (World Karate Federation) największej na świecie organizacji skupiającej wszystkie wiodące style karate (Goju, Shito, Shoto i Wado).
Najlepiej wypadli Francuzi, Hiszpanie i Włosi.
Polacy:
Skłodowski 5 m. - 60 kg Kumite Juniorów
Wolny 5 m. - Kata Indywid. Juniorów
Kumite Drużyn. Juniorów - 7 m.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy
Witam panie Piotrze
Gratulacje dla polskiego organizacji shotokan za największą impreze karate w historii Polski-osu

Ale ma jedno pytanie dlaczego klubu kyokushin o tych zawodach nie zostały powiadomione czyzby PZK nie był już jedna i spójna organizacją. :cry:
Po drugie dlaczego kluby KK dopiero 3 dni przez MP WKF w Kaliszu zostały powiadomone o tej imprezie -osu
:(
Ps.moje informacje pochodzą od mojego sensei !
  • 0

budo_mirosław piotr ciesielski
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy
Zaczynając od końca, od Mistrzostw Polski w Kaliszu.

Informacja została przesłana bardzo wcześnie do wszystkich klubów Komisji Shotokan, jednoczesnie z powiadomieniem o imprezie KK.
Kiedy Państwo otrzymaliście informacje nt. MP to naprawdę nie wiem, domyślam się jedynie z informacji od zainteresowanych Klubów Kyokushin, że późno.

Brakuje nam jako Komisji Shotokan, która obecnie koordynuje organizację imprez WKF w Polsce adresów Klubów Kyokushin, stąd pewnie wynikło to opóźnienie, nie natomiast z braku dobrej woli w zapraszaniu Państwa na takie imprezy.

Koordyntorem tych zawodów jest w Polsce Dyr. Techniczny Tomasz Grąbczewski i znim najlepiej szukać kontaktu.

Natomiast sprawa ME we Wrocławiu, to temat na który nie mam odpowiedzi. Ze strony Państwa nie było nikogo! Kto tu zawinił, nie wiem, ja nie zajmowałem się rozpowszechnianiem informacji o ME.
Ale wszystkie kluby Shotokan i Gojuryu o tym wiedziały. Pewnie podobna sytuacja j.w.

Brak kontaktu bezpośredniego owocuje słabym zorganizowaniem. Gdzieś jest bolkada na łączach.

Gratulacje należą się głównemu organizatorowi Panu Bogdanowi Zawiszy, który odwalił bardzo ciężką pracę.
Na pewno mu je przekażę.

Moim zadaniem była jedynie opieka nad ponad 100-osobową Komisją Sędziowską.

Informacja dla zainteresowanych: od 23.01 2003 obowiązują nowe przepisy sędziowskie WKF!

  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy
Ale przeciez Polski Związek Karate w Warszawie posiada wszyskie adresy klubów na podstawie ,których wypisuje licencje dla klubów członkowskich,więc można powiadamiać bezposrednio z pominięciem komisji kyokushin i shotokan. :(
  • 0

budo_mirosław piotr ciesielski
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy
Każda z Komisji Stylowych ma swoje adresy i informuje kluby wg swoich zasad, nie Warszawa.
Po to zresztą powstały Komisje, gdyż nie wszystkie imprezy interesują drugą stronę.

  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy

Każda z Komisji Stylowych ma swoje adresy i informuje kluby wg swoich zasad, nie Warszawa.
Po to zresztą powstały Komisje, gdyż nie wszystkie imprezy interesują drugą stronę.


Przepraszam czy WKF nie jest wspólna imprezą dwóch Komisji i Polskiego Związku Karate ?
Przecież w zawodach MP WKF od ubiegłego roku startuja zawodnicy shotokan i kyokushin wspólnie! .A jeżeli każda komisja sobie to po co POlski Związek Karate -czyżby była to fikcja. :(
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy
Dlatego mały związek jaki jest Polski Związek Karate Tradycyjnego otrzymuje duzo duzo więcje kasy i stać go kupowac swoim kluba maty tatami typu puzle,gdyz maja silną Warszawkę a shotokan zamknął się w Szczecinie , a kyokushin w Krakowie i sowie bosowie wspominają jak kiedys było dobrze w Polsce kiedy był tylko shotokan i Kyokuhin.
Pan sekretazr w PZk sam nie wie czy żyje i nigdy nic nie wie.

Panowie czas się obódzic ,gdyż inne style i organizacje napierają a, PZk się uszczupla .W mediach krajowych bez przerwy kwieciński lub dyduch to są jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024