Skocz do zawartości


Zdjęcie

POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE

Coś człowieku za mało szukałeś lub nie tam gdzie trzeba.
Pan Drewniak swój pierwszy czarny pasek zdał u Lokea Holandra z Holandii 7 danna zgrupowaniu w 1973 roku, drugi i trzeci na międzynarodowym obozie w Holandii w Ośrodku Olimpijskim Papendal.4-5 dan zdawał w samego Oyamy w Japonii,gdzie raz nawet uczestniczył w najsłynniejszej szkole uchidechi,trenując tam przez 1,,5 roku w połowie lat 80-tych.A co do 6 dan to jak napisałes wiesz więc nie będe Ci odpisywał-osu






Dlatego ciebie sie pytałem wszystko wiedzacy człowieku , alfo i omego Kyokushini....



Mike tez ta historie słyszałem.....
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
A powiedzcie mi o co Wam tak naprawde idzie ? Który kyokushin jest lepszy czy to walka o to ktora organizacja jest lepsza ? A może obaj wskoczycie na seitedo ? A w ogóle to dlaczego chcecie wskakiwać na seitedo czy oyama ?? Nie lepiej się zająć np. wejsciem na coś co nie ma wspólnych korzeni ??

Swoją drogą ja bym się nie dał zabić za naszywkę na klacie a niektórzy z Was maja takie tendencje...
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Jarek przecież nikt nie przejdzie na Pankration - maden in Grecja-hihi

to tylko :D żart

Nie świadomi sie pytają to ich uświdamiam jeżeli wiem bo nikt nie jest alfa i omega-hihihi :)
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Ja sie chciałem dowiedziec gdzie p.Drewniak uzyskał swoje dany i to wszystko .Nie jest moja intencja wszczynanie wojen i walka o to czyja organizacja jest wieksza , silniejsza bo to prowadzi do niczego i jest bez sensu.A do Seitedo i do Oyama nic nie mam....



Karateka swiadomosc nic nie ma tu do rzeczy-odnosci sie do czegos innego a nie do wiedzy na temat stopni ...nie wiedziałem gdzie drewniak zdał na dany wiec sie zapytałem .Wszystko.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE

A powiedzcie mi o co Wam tak naprawde idzie ? Który kyokushin jest lepszy czy to walka o to ktora organizacja jest lepsza ? A może obaj wskoczycie na seitedo ? A w ogóle to dlaczego chcecie wskakiwać na seitedo czy oyama ?? Nie lepiej się zająć np. wejsciem na coś co nie ma wspólnych korzeni ??

Swoją drogą ja bym się nie dał zabić za naszywkę na klacie a niektórzy z Was maja takie tendencje...


nareszcie ktoś powiedział coś konstruktywnego, seitedo dało ciała na łamach samuraja, skończyło sę poniekąd samo, poza tym co was obchodzą cudze brudy??
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Co do historii o białym pasie,to znam ją z opowiadań,jak wszyscy zresztą.A jak było naprawdę to wie shihan...
A moją intencją,nie wiem,jak karateki,nie było wszczynanie wojen.Włączyłem się,bo chciałem się dowiedzieć i wyrazić swoje zdanie na temat tej organizacji,z którą wielu moich znajomych i ja w sumie też miało kontakt przez osobę pana Olejnika.Może pryzmat tego gościa skrzywił wizerunek Seitedo w moich oczach :?: Nie wiem,niech Seitedo się rozwija i czas pokaże,jak na tym wyjdzie...
  • 0

budo_nomen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Marcin 954: a w czym Seitedo dało ciała, co??? 8O

Mike, co do twojego stwierdzenia, że Olejnik wykrzywił Ci obraz Seitedo, to jest tu też drugi temat o Seitedo i tam jest wyczerpująca odpowiedź, na temat jak to było z takimi osobami jak Olejnik. :)

Słusznie tu ktos zauważył, że nie ma sensu sie kłócić o to, który styl jest lepszy. Każdy jest ok. Wizerunek danego stylu psują tylko źli instruktorzy, a takich jest niestety wiele w każdej Federacji. :(
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
nomen
nie filozofuj tylko napisz kiedy pan Czapla zdwał na 1 kyu i 1,2,3,4 dana w jakimkolwiek karate ? Tylko prosze nie odpisuj,żebym udał się do niego po odpowiedz ,gdyż jakby był na tym forum z pewnością bym się go zapytał .A tak z drugiej strony to jako posiadacz czarnego paska to powinieneś wiedzieć wszystko o szefie jako osobie publicznej w seitedo.
  • 0

budo_sedam
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Witam WSZYSTKICH !!!
Widzę , że dyskusja zaczyna być nerwowa - wlączam się .
Najważneijsza jest prawda - plotki prowadzą do nikąd !!!
1. Łapankę instruktorów na samochody robił Mariusz Śmierciak z Nowego Sącza twórca wszechstylowego karate - nie ma to nic wspólnego z Seitedo.
2. Olejnik nigdy nie miał 3 Dana , skoro twierdzi ża ma to sam sobie nadał .
3. W samuraju Seitedo rzeczywiście dało ciała bo napisało o sukcesie w Rosji co niektórych mogło wkurzyć. Następnym razem przywieziemy mniej medali i będzie OK.
4. Stopnie Dan w Seitedo : Z jednym wyjątkiem wszystkie gzaminy odbywają się na piaszczystych plażach Bałtyku. Egzamin trwa około 5 - 6 godzin i egzaminy Seitedo są jednymi z najcięższych w Polsce . W tym roku na obozie letnim także będą egzaminy na stopnie DAN - chcesz zobaczyć jak to wygląda to zapraszamy . Nie opowiadaj głupot jak nie wiesz. Tylko Olejnik nigdy nie zdawał na plaży i widocznie mu to zaszkodziło .
5. Stopnie Shihan :
od 8 do 1 KYU - Kyokushin / stare dobre Kyokushin kiedy facet z 5 KYU był już kimś / - egzeminatorzy : Sensei J. Pietras i Shihan A. Drewniak / wtedy jeszcze Sensei /.
1 , 2 ,3 DAN - International Okinawan Martial Arts Union Juko Kai USA, Seidokan Okinawa, Kenshinkan Okinawa - Soke Rod Sacharnoski 10 DAN, Shian Toma 10 DAN Seidokan, Fusei Kise 10 Dan Kenshinkan Okinawa ,
4 Dan Seitedo Soke E. Badiang 10 DAN wówczas 6 DAN, 5 DAN i tytuł Shihan - Soke E. Badiang z ramienia Światowej Rady Soke .
Czekam na inne pytania .... OSU !
  • 0

budo_nomen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Jeszcze jakieś wątpliwości karateko1? :?
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
No,ja już wszystko wiem.Nie wiem,jak kolega :?:

Osu!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE

Witam WSZYSTKICH !!!
Widzę , że dyskusja zaczyna być nerwowa - wlączam się .
Najważneijsza jest prawda - plotki prowadzą do nikąd !!!
1. Łapankę instruktorów na samochody robił Mariusz Śmierciak z Nowego Sącza twórca wszechstylowego karate - nie ma to nic wspólnego z Seitedo.
2. Olejnik nigdy nie miał 3 Dana , skoro twierdzi ża ma to sam sobie nadał .
3. W samuraju Seitedo rzeczywiście dało ciała bo napisało o sukcesie w Rosji co niektórych mogło wkurzyć. Następnym razem przywieziemy mniej medali i będzie OK.
4. Stopnie Dan w Seitedo : Z jednym wyjątkiem wszystkie gzaminy odbywają się na piaszczystych plażach Bałtyku. Egzamin trwa około 5 - 6 godzin i egzaminy Seitedo są jednymi z najcięższych w Polsce . W tym roku na obozie letnim także będą egzaminy na stopnie DAN - chcesz zobaczyć jak to wygląda to zapraszamy . Nie opowiadaj głupot jak nie wiesz. Tylko Olejnik nigdy nie zdawał na plaży i widocznie mu to zaszkodziło .
5. Stopnie Shihan :
od 8 do 1 KYU - Kyokushin / stare dobre Kyokushin kiedy facet z 5 KYU był już kimś / - egzeminatorzy : Sensei J. Pietras i Shihan A. Drewniak / wtedy jeszcze Sensei /.
1 , 2 ,3 DAN - International Okinawan Martial Arts Union Juko Kai USA, Seidokan Okinawa, Kenshinkan Okinawa - Soke Rod Sacharnoski 10 DAN, Shian Toma 10 DAN Seidokan, Fusei Kise 10 Dan Kenshinkan Okinawa ,
4 Dan Seitedo Soke E. Badiang 10 DAN wówczas 6 DAN, 5 DAN i tytuł Shihan - Soke E. Badiang z ramienia Światowej Rady Soke .
Czekam na inne pytania .... OSU !

No prosze kłamstwa to specjalnośc seitedo?
AD.4 skąd wiesz ,że twoje egzaminy seitedo są najtrudniejsze skoro nigdy nie zdawałeś np w shotokan i kyokuszin ,oyama Polska !.
Jeżeli Olenik nie zdawał na plaży na dany w seitedo to kto jemu jed nadał w super seitedo-czarnego samuraja.
Oficjanie kiokuszin twierdzi,że pan czapla zdał w kiokuszin tylko na 2 kyu , a na 1 kyu nie zdał i się obraził.A te 1,2 i 3 dan to jaja ,gdyz co to ma wspólnego z seitedo a tych panów nie muisz wymieniac bo to śmieszne.PODAJ MIEJSCA I DATY TYCH EGZAMINÓW KOLEGO?
  • 0

budo_sedam
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Karateka 1 - czytając inne posty - Ty opinię o wszystkich masz jednakową
Oyama złe, Shihan Dyduch zły , Seitedo złe - wszyscy żli . Wiesz jak to się nazywa w psychiartii - FOBIA ! Nikt Ci nic nie będzie udowadniał chyba że ... jeżeli już naprawdę nie możesz spać z tego powodu to napisz do Federacji - nie anonimowo i poproś o informacje . Może otrzymasz .
A na razie - może relanium .....
A tak przy okazji - pytałeś co się stało z Seitedo ...
Ja zapytam co się stało z Kyokushin - rozmydla się Wam wszystko .
Ile jeszcze powstanie odłamów - jak myślisz ?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Dość tego panie Czapla pseudonim na forum sedam :!:
Moze powie pan wszystkim kiedy pan zdawał te swoje 1 kyu w kyokushin , a jeżeli pan nie pamięta to mozna zerknąć na date ,która widnieje na certyfikacie ale gorzej jak sie go nie posiada.Ponadto może opwie dan wszystkim o swoich egzaminach na 1,2 i 3 dan wszędzie tylko nie w seitedo co?
A głupie wywody moze pan pozostawic swoicm ucznią podczas egzamin teoretyczny na plaży :)
PS.Moja przygoda z KK to daleka przeszłośc-to tak na marginesie,a jeżeli pan juz wspomina shihana Dyducha to może powiecie o tym jak was wysiudali ze wspólnych mistrzostw Polski Oyama,IFK i seitedo?
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE

Dość tego panie Czapla pseudonim na forum sedam

Hmmm :?: Brawo Sherlocku! :wink:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
No jakoś po tym moim ostatnim poście mistrzowie i wodzowie seitedo uciekli z forum czyzby szykowali się do kolejnego turnieju shidokan ?
A może bawią sie z pieskami?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Czytam tak sobie, czytam i przychodzą mi do głowy rózne psie myśli...

Ja wiem, że można dyskutować. Wiem, że można mieć przeciwstawne poglądy. Ale nie uważam, aby wprowadzanie atmosfery polowań na czarownice komukolwiek pomogło. Znam z własnego doświadczenia konflikty międzyfederacyjne i międzystylowe, wyzywania od frustratów, niespełnionych ludzi, udowadnianie sobie kupionych danów, braku umiejętności i wszystkiego najlepszego z okazji świąt ;) Przeciw konkretnym dyskusjom nie mam nic. Zastanówmy się jednak, czy obrzucanie się błotem służy nam wszystkim. Miejscami klimaty się tu robią jak z Radia Maryja, czekam tylko kiedy ktoś się włączy i powie cztery słowa do ojca prowadzącego... ;)

Ludziska, prośba od "emeryta" - nawet jak ktoś zadaje ostre i drażliwe pytania, to niechże trzyma styl, a nie atakuje wszystko dookoła z pianą na ustach. Czasy krucjat minęły, nauczmy się wreszcie do groma ciężkiego ze sobą rozmawiać, zamiast tylko gloryfikować swoje i negować wszystko inne. Ćwiczymy sztuki walki, sporty walki, to, jak się zachowujemy, jest również wizytówką naszego stylu. Sam się czasami łapię na jakichś głupich wypowiedziach i potem mi łyso, że znowu chlapnąłem nie tak, jak powinienem. Niektórym jednak hamulce puściły na maksa, a potem osoby te pewnie zastanawiają się, dlaczego one same i ich styl jest oceniany przez pryzmat pewnych mało ciekawych, ale za to bardzo widocznych i zapadających w pamięć zachowań... Jesteśmy sempaiami, senseiami, kim tam jeszcze, zachowujmy się jak takowi, a nie jak szczawie z białymi pasami, które przyszły na cztery treningi w życiu i wierzą bezgranicznie we wszystko, co przeczytały w kolorowej reklamówce, bo przecież to, co im ich przywódca powiedział, to prawda objawiona. Cenię sobie ogromnie wypowiedzi wielu kolegów na tym forum, ale jakoś najbardziej klimat tworzą te teksty najbardziej napastliwe, które najwyraźniej zapadają w pamięć i zaciemniają spokojniejsze, wyważone odpowiedzi...

Szkoda życia, albo, jak kiedyś śpiewano w kabarecie Olgi Lipińskiej "daj se luz - szkoda czasu na pierdoły". Kiedyś może niektórzy zobaczą, co stracili podsycając konflikty i odcinając się od świata zewnętrznego. Jak sobie pomyślę, jak wyglądało nasze trenowanie kiedyś, kiedy byliśmy zamknięci strukturze jednego, własnego, najwspanialszego i najdoskonalszego systemu, a jak wygląda teraz - kiedy jedyne ograniczenia to czas i czasami koszty - to śmiać mi się chce z perspektywy lat z własnej głupoty. A za wiele kontaktów z kolegami z thaia, boksu, kyokushin, czy jiu-jitsu czy innych odmian taekwondo bez żalu przehandlowałbym wiele znajomości z przedstawicielami "mojego" taekwondo i dołożyłbym jeszcze w ramach bonusa parę swoich medali z zawodów.

Pozdrówka

Gizmo - wolny strzelec
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE
Nikt nie zamierza toczyć walk stylowych ale o poziomie danego stylu decyduje jego lider a coraz cześciej zdarza się ,że liderzu głupieją na punkcie many i zrobią wszystko za parę stówek i tanią kolację.
Jeden dan w te czy wewte nic nie zmieni poza ich grubszym portfelem i uśmiechem małotalta ,który nagle awansuje. :-)
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA FEDERACJA SEITEDO KARATE

Miejscami klimaty się tu robią jak z Radia Maryja, czekam tylko kiedy ktoś się włączy i powie cztery słowa do ojca prowadzącego

Tak swoją drogą,to w oryginale było chyba "trzy słowa" :) No,ale jest jeszcze "w" :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024