Skocz do zawartości


Zdjęcie

PASY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_michal_14
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swarzędz

Napisano Ponad rok temu

PASY
Ostatnio spotakalem się z kumplem i spytałem się jak w noym klubie. On powiedzial że ma na razbialy pas bo trener mu nie pozwolił nosić brązowagfo ale powiedizał że będzie mógł zdawać na jednym egzanimnie na 2pasy.
Moim zdaniem nie powienno tak byc jak juz to trener powinniem na poczatku zobaczyć co "on" umie. Czy soptkaliścuie sie z takim czymś??
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
Wydaje mi sie ze jezeli np. mial brazowy pas w shotokanie, i przeszedl do innego klubu tej samej organizacji, to powinien nosic dalej ten brazowy pas. Z kolei jezeli w nowym kkubie trenuje inny styl to chyba zalezy juz od trenera.
  • 0

budo_marp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Sącz, Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY

Ostatnio spotakalem się z kumplem i spytałem się jak w noym klubie. On powiedzial że ma na razbialy pas bo trener mu nie pozwolił nosić brązowagfo ale powiedizał że będzie mógł zdawać na jednym egzanimnie na 2pasy.
Moim zdaniem nie powienno tak byc jak juz to trener powinniem na poczatku zobaczyć co "on" umie. Czy soptkaliścuie sie z takim czymś??


Jeśli są to podobne style .... to czasem można podchodzić do tzw. egzaminu potwierdzającego stopień.

Jeśli egazminator każe sobie płacić za każdy z tych stopni to .... jakaś zagrywka na kasę.

Pozdr.
  • 0

budo_michal_14
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swarzędz

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY

Wydaje mi sie ze jezeli np. mial brazowy pas w shotokanie, i przeszedl do innego klubu tej samej organizacji, to powinien nosic dalej ten brazowy pas. Z kolei jezeli w nowym kkubie trenuje inny styl to chyba zalezy juz od trenera.

to jest tej samej organizacji.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
8O 8O 8O 8O no co Ty??? przecie4z na cerytyfikacie nie masz potwierdzenia otrzymania stopnia z klubu tylko ze zwiazku prawda? czyli co.. jak jakis czarny pas powiedzmy presprowadza sie do innego miasta i idze do klubu to ma bialy pas nosic i potwierdzac stopien???
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
Wg. mnie bzdura na maxa :!:
Ja jak przeszedlem z shotokanu na goju ryu nikt zadnych melanzy z pasem nie robil. A Ty jeszcze piszesz, ze to ta sama organizacja 8O

P.S.
Kazama witam :!: :) :) :wink:
  • 0

budo_michal_14
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swarzędz

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
A po co bym mial to wymyślać :?:
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
Panowie, kulturalnie sie wyrazajac to jest zjebane. A jakim prawem ten trener kazde weryfikowac ten stopien, skoro jest certyfikat z tej samej organizacji ??? Czyzby deficyt w budzecie??
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
(sorry ze w dwoch postach:))
Witam witam Wesley:)
niedlugo sie zobaczymy w szczecinie;p
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
No, to albo ten sensei nie lubi tego "brązowego" albo faktycznie dziura w budżecie :)
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY

A po co bym mial to wymyślać :?:


Spoko Michale, nie chodzi o to, ze wymysliles cos tam tylko o to, ze ktos takie zawijasy robi. 8)

Pozdrawiam
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
Troche to dziwne zeby z tej samej org. niechciał zaakceptowac pasa.
Ale gdyby faktycznie zmienił styl to niczego dziwnego by w tym niebyło.
Ja bym sie jeszcze raz sprubował upewnic czy przypadkiem kolo stylu niezmienil.
  • 0

budo_pawelek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY

No, to albo ten sensei nie lubi tego "brązowego" albo faktycznie dziura w budżecie :)


to chyba jedyna racjonalne wytlumaczenie :)
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
8O O fcuk! Głupota w czystej postaci.

U nas było nieco inaczej. Przyszedł koleś z kyokushinu z niebieskim (8kyu?) i nie chwaląc się tym stanął sobie na zbiórkę wśród niebieskich (5 i 4 kyu). Wszyscy myśląc, że "twardziel z innego klubu" przyszedł :) nie oszczędzali mu radości :) -włączając w to trenera, który kosił go za beznadziejne (jak na 5 kyu) techniki. No i długo w ten sposób nie pociągnął :roll: Dowiedziałem się od qmpla, który z nim do szkoły chodził.
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
Bartek to tak jak ja do klubu kyoka z moim zielonym polazlam :) tyle ze sie przyznalam ktore kyu :)
smieszne akcje wychodza z tych roznic :)

pozdro
Sei
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
Nie mówię już o żółtych paskach w Kyokushinkai (6 i 5 kyu) :)
To dopiero są jaja, gdy się pójdzie do innego klubu, chyba większe, jak z zielonymi i niebieskimi :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
xBarteKx raz słyszałem od kupli historie jak jedem misrzu z czarnym pasem poprosił o spraing chłopaków z zielonymi paskai reprezentującymi Kyokushin , biedak nie wytrzymał 30 sekund ,gdyz nie znał technik typu mawashi geri geda i uchi mata.Po szybkiej nauce prawdziwego karate przy szklanece piwa przynzał sie im ,że po kilkunastu latach uprawiania swoje stylu czuje sie oszukany ,gdyz wszysycy do koła wbijali mu ,że to co robi jest najlepsze.
Cała akacja działa sie na wakacjach w pleneże jezior mazurskich :)
  • 0

budo_gregorm7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
Ja słyszałem, że zmieniając styl karate trzeba zdawać egzamin weryfikujący umiejętności, właśnie dlatego, że w Shotokanie i np. Kyokushin są inne kolory pasa odpowiadające innym stopniom oraz poprzez różnice wynikające między stylami, ale żeby w tej samej federacji, to już przegięcie!!! Egzamin weryfikujący jest jeden, a nie wszystkie po kolei od białego pasa zaczynając. Może to faktycznie próba naciągnięcia kolegi na kasę!?!

P.S.
Nieważny kolor pasa - ważne umiejętności!!! :lol:
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
Trzeba przyzać, że sytuacja bynajmniej śmieszna. Ale jeżeli nie wiadomo o co chodzi to musi chodzić o kasę :? Jeżeli to rzeczywiście ta sama organizacja. Ja ostatnio zmieniłam organizacje, ale musiałam przystapić do egzaminu weryfikacyjnego. I to jest chyba sensowne, bo ja by nie patrzeć, "co styl to obyczaj" :wink: I różnice nie polegajątylko na kolorze pasa. No i później wychodzą takie głupoty o jakich piszecie :D
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PASY
to pisał autor tematu to typowa zagrywka 'wielkich" miszczóf, którzy chcą dużo ale niewiele mogą - jak peiwen były prezydent, płacenie za egzamin najczęściej oznacza jego zdanie i chęć zdawania kolejnego, cóż jest ot nie do końca właściwe ale takie mamy czasy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024