Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozwój masy przy zwykłych ćwiczeniach - pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Fenelon
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rozwój masy przy zwykłych ćwiczeniach - pomocy
Witam.
Postanowiłem zacząć ćwiczyć w taki sposób, aby przybrać na masie za pomocą ćwiczeń domowych np. pompki. Prosiłbym o jakieś rady co do tych ćwiczeń zastosować (gainery lub inne preparaty na masę) i jakie ćwiczenia najlepiej robić, aby były z tego efekty. Nie zależy mi strasznie na sile i tylko na samej masie. Mam 16 lat, 180cm wzrostu i tylko 63kg wagi. Wcześniej miałem kontakt z ćwiczeniami i ogólnorozwojówką. Chcę również zacząć 6 Weidera (mam już informacje co do jej cyklu).
Prosiłbym o jakąś podpowiedzi.

Pozdrawiam,
Fenelon
  • 0

111pilsudski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:(Z)Dolny Śląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozwój masy przy zwykłych ćwiczeniach - pomocy

Witam.
Postanowiłem zacząć ćwiczyć w taki sposób, aby przybrać na masie za pomocą ćwiczeń domowych np. pompki. Prosiłbym o jakieś rady co do tych ćwiczeń zastosować (gainery lub inne preparaty na masę) i jakie ćwiczenia najlepiej robić, aby były z tego efekty. Nie zależy mi strasznie na sile i tylko na samej masie. Mam 16 lat, 180cm wzrostu i tylko 63kg wagi. Wcześniej miałem kontakt z ćwiczeniami i ogólnorozwojówką. Chcę również zacząć 6 Weidera (mam już informacje co do jej cyklu).
Prosiłbym o jakąś podpowiedzi.

Pozdrawiam,
Fenelon


Jak ćwiczysz to najlepiej jakieś obciążenia do ciężaru ciała sobie dołóż. Na przykład weź plecak i jakiegoś obciążenia tam na wal, wszystko zależy od ćwiczenia. Ciężko jest zrobić masę bez sprzętu, ale to co mogę Ci poradzić to staraj się tak utrudniać sobie ćwiczenia aby wykonywać mało powtórzeń(8-10). Co do posiłku to 5 razy dziennie co 3 godziny, na wieczór białko najlepiej w postaci nabiału, po treningu niskie węglowodany w postaci owoców, soków etc. Na obiad węglowodany złożone + białko tj. ryż i pierś z kurczaka przykładowo. To jest bardzo wyogólnione. Jeśli zależy Ci na masie to zabierz się do tego profesionalnie, poczytaj forum dokładnie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024