Skocz do zawartości


Zdjęcie

mięsnie brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

kytof1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

mięsnie brzucha
Witam otóż mam taki problem , ćwiczę brzuch 3 miesiące i widzę efekty lecz kaloryfera jak nie było tak nie ma jak np. leże na łóżku i napnę brzuch to wtedy widać zarysy kaloryfera , lecz jak stoję to go nie widać , co robie żle może zmienić trening , ćwiczę go co 2 dzień , a może zacząć ćwiczyć abs 2 . proszę poradzcię ,jestem szczupły.
Mój trening to : 100 brzuszków , 40 przyciągneć nóg do klatki 40 uniesień nóg w leżeniu ,50 spięć brzucha 20 przetrzymań nóg nad podłogą po 3 sek. 2x 40 skłony w leżeniu płasko i 30 uniesień nóg nad podłogą z 5 kg cięzarem
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha

Witam otóż mam taki problem , ćwiczę brzuch 3 miesiące i widzę efekty lecz kaloryfera jak nie było tak nie ma jak np. leże na łóżku i napnę brzuch to wtedy widać zarysy kaloryfera , lecz jak stoję to go nie widać , co robie żle może zmienić trening , ćwiczę go co 2 dzień , a może zacząć ćwiczyć abs 2 . proszę poradzcię ,jestem szczupły.
Mój trening to : 100 brzuszków , 40 przyciągneć nóg do klatki 40 uniesień nóg w leżeniu ,50 spięć brzucha 20 przetrzymań nóg nad podłogą po 3 sek. 2x 40 skłony w leżeniu płasko i 30 uniesień nóg nad podłogą z 5 kg cięzarem


zachecam do przeczytania :angry:

http://www.fabrykasi...S-II-t5422.html
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Cajmer

Cajmer
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Pas [cm]:Za tłusto
  • Przysiad [kg]:BEZ MAKSÓW
  • Wyciskanie [kg]:Pare razy 145
  • Martwy ciąg [kg]:Pare razy 180
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha
masz dostęp do siłowni?

predator.gif


kytof1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha
niestety nie mam dostępu do siłowni ale wiem że kaloryfer można wyćwiczyć nie tylko w siłowni , może ktoś poda jakis własny trening na brzuch , albo powie mi co robię żle?
  • 0

kytof1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha
przepraszam że piszę post pod postem ale natrafiłem na kilka treningów co o nich myślicie , który jest najlepszy na wyrobienie kaloryfera? może już ktoś stosował te treningi , proszę niech ktoś poogląda i mi pomoże , abs 2 nie będe robił bo nie mam drążka
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Shine
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha
Przychodzi i rozpoczyna trening Kage Bunshin no jutsu (16h).
  • 0

Major

    JDM Culture

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łańcut
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Honda, ASG
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :38,5
  • Klatka piersiowa [cm]:NA
  • Pas [cm]:NA
  • Udo [cm]:NA
  • Przysiad [kg]:NA
  • Wyciskanie [kg]:100kg x2
  • Martwy ciąg [kg]:NA
  • Waga [kg]:67kg

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha

Witam otóż mam taki problem , ćwiczę brzuch 3 miesiące i widzę efekty lecz kaloryfera jak nie było tak nie ma jak np. leże na łóżku i napnę brzuch to wtedy widać zarysy kaloryfera , lecz jak stoję to go nie widać , co robie żle może zmienić trening , ćwiczę go co 2 dzień , a może zacząć ćwiczyć abs 2 . proszę poradzcię ,jestem szczupły.
Mój trening to : 100 brzuszków , 40 przyciągneć nóg do klatki 40 uniesień nóg w leżeniu ,50 spięć brzucha 20 przetrzymań nóg nad podłogą po 3 sek. 2x 40 skłony w leżeniu płasko i 30 uniesień nóg nad podłogą z 5 kg cięzarem


To co cwiczysz nie przyniesie dobrych efektów. Każde cwiczenie przynosi efekt ale nie zawsze zadowalający.

To masz na rzeźbę : http://www.fabrykasi...dera-t5425.html
A to na powiększenie mięśni : http://www.fabrykasi...S-II-t5422.html

Zrób najpierw ABS II a potem A6W i będziesz na pewno zadowolony.

Temat można zamknąc.
  • 0
"W moich żyłach płynie Rocket Fuel a nie jakieś tam dziadostwo !"
"Double Blast potem Rocket Fuel i nie ma opierdalania się"
"Nie ma lipy ! Hardcorowo !"
"Dzisiejsza waga 128kg i TAKA forma ! KTO JEST LEPSZY ? Ja takich nie znam !"
Robert Burneika

kytof1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha
Dobra sprubuje abs 2 , ale na mój staz 3 miesiące to od jakiego poziomu zacząć??
  • 0

Bart903
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha
Major, sory ale ABS wcale nie jest na masę mięśni...
Twój problem polega na tym, że twoje mieśnie nie są odpowiednio zmasowane. Przecież nawet jak cwiczysz inne partie na masę to musisz stosowac odpowiednie ciezary, żeby te mieśnie się rozwinęły. Tak samo jest w przypadku brzucha... chcesz żeby kaloryfer był widoczny to go najpierw porządnie zmasuj a potem wystarczy redukcja/rzeźba i pakiet gotowy.

Plan na masę: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Prowadz go przez 2 miechy

Na lepsze uwidocznienie brzucha: 15 min porządnych spięc co 2 dni + aeroby + dieta low carb

Pozdro
  • 0

kytof1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha
Mam zamiar robic ten trening ale niestety w poniedziałek (ten co był) rozciołem sobie głowe i miałem zszywane i oto moje pytanie czy mam sobie odpuścić ten trening , czy mogę go robić , przepraszam że się pytam ale nie wiem , a lekarza w nerwach sie nie spytałem. CZy sobie narazie odpuścić i się kurować , ale czy przerwa nie będzie zła , bo już ćwicze 3 miesiące , czy może dotychczasowe efekty przez odpoczynek sie nie zmarnują??
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha

Mam zamiar robic ten trening ale niestety w poniedziałek (ten co był) rozciołem sobie głowe i miałem zszywane i oto moje pytanie czy mam sobie odpuścić ten trening , czy mogę go robić , przepraszam że się pytam ale nie wiem , a lekarza w nerwach sie nie spytałem. CZy sobie narazie odpuścić i się kurować , ale czy przerwa nie będzie zła , bo już ćwicze 3 miesiące , czy może dotychczasowe efekty przez odpoczynek sie nie zmarnują??


Odpuść wszelki wysiłek fizyczny żeby Ci się szwy nie rozeszły :D
  • 0

kytof1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha

Odpuść wszelki wysiłek fizyczny żeby Ci się szwy nie rozeszły :D


A nie wiesz przypadkiem czy po zdjeciu szwów będe mógł powrócić do treningów ?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha

A nie wiesz przypadkiem czy po zdjeciu szwów będe mógł powrócić do treningów ?


Jak będzie wszystko ładnie zagojone to raczej tak :D
  • 0

kytof1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha
Bo wiesz zależy mi jak najszybciej zacząć ten trening dodam żeby wyrobić do wakacji kaloryfer dodam że ćwiczyłem przed wypadkiem brzuch i czuje że postępy poczyniłem
  • 0

kytof1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha
Przepraszam że piszę post pod postem ale mam pytania w sprawie treningu by koala :
1 czy ja mam te wszystkie ćwiczenia potórzyć 4 razy np. zrobic wszystkie ćwiczenia raz , a potem drugi ,trzeci i czwarty
2. Czy do tych ćwiczeń mógłbym dorzucić 2 cwiczenia z abs 2 na drązku? Chyba to nic nie przeszkadza?
  • 0

Bart903
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięsnie brzucha

Przepraszam że piszę post pod postem ale mam pytania w sprawie treningu by koala :
1 czy ja mam te wszystkie ćwiczenia potórzyć 4 razy np. zrobic wszystkie ćwiczenia raz , a potem drugi ,trzeci i czwarty
2. Czy do tych ćwiczeń mógłbym dorzucić 2 cwiczenia z abs 2 na drązku? Chyba to nic nie przeszkadza?


1) Tak możesz kombinować z ilością powtórzeń/serii a nawet jest to wskazane, żeby nie popaść w stagnację. Pamiętaj o progresji ciężaru, co trening zwiększaj ciężar w ostatniej serii co najmniej o 0,5kg.
2) A próbowałeś kiedyś wykonać te ćwiczenia na drążku? Na obrazku wszystko wygląda elegancko ale żeby wykonać poprawnie technicznie te ćwiczenie tj. tak aby mięśnie zostały odpowiednio pobudzone trzeba być naprawdę silnym fizycznie szczególnie w ramionach, barach i grzbiecie. Według mnie to odpuść sobie abs a skup się na ćwiczeniach koali. Jeśli będziesz odpowiednio angażować mięśnie brzucha ( dobrze je spinać) to na efekty długo nie będziesz czekać. Po prostu wykonuj solidnie założony cel i będzie dobrze.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024