Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukiwanie chętnych do sparrignu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
3mbrion
słuszna uwaga :balisong3:
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
No wiec troche nie rozumiem gdzie tu trudnosci jezeli cos trenujesz jest naprawde piekielnie łatwo ja zawsze trenuje z przyjacioołmi z sekcji i fajnie napawde fajnie mozna wtedy nauczyc sie timingu ale est taka sprawa ze podczas sparingu z zaufanym partnerem nie przezywasz tego co dzieje sie podczas street fight wtedy adrenalina cieknie uszami i zaczynasz byc zimno rachujaca mszyna "przynajmniej w moim wypadku"
A i jeszcze jedno ten typ umowy walczymy na 60% siły to raczej nie ma szans wypalic my sie tak czesto oomawiamy ale jak ktos cos spieprzy i udezy za mocno to chec oddania z nawiazka rosnie i to bardzo szybko
belzebub
  • 0

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Jemu to wogole rosnie. Na drugim treningu tak mi brzuch okopal, bo bokiem stalem a nie normalnie. Ale przynajmniej pierwsze co robie teraz to sie dobrze ustawiam. I jak Maveric pisze ze na 60% to znaczy ze jak juz bedziesz lezal na ziemi to dostaniesz tlyko 60 strzalow na twarz a nie 100.
:)
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.

A i jeszcze jedno ten typ umowy walczymy na 60% siły to raczej nie ma szans wypalic my sie tak czesto oomawiamy ale jak ktos cos spieprzy i udezy za mocno to chec oddania z nawiazka rosnie i to bardzo szybko


No i tu sie zgodze. Praktycznie zawsze jak sie z kumplem wybieramy na "maly i przyjacielski" sparing to na poczatku i owszem jest lajcik ale jak ty zbierzesz kilka strzalow, on pare zbierze to w pewnym momencie widac w oczach ze "nie ma zmiluj" i ciosy sa coraz mocniejsze. No oczywiscie jak padniesz to cie kumpel nie dosiadzie i nie zamsakruje ale krew kilka razy pociekla, byly dwa "knock down'y" naszczescie bez powaznych uszkodzen. Wiec tzreba sie liczyc z tym ze te 60% sily bedzie, ale na poczatku. 8)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Tiaaak a jakie klopoty sobie mozna zrobic ... wynajelismy kiedys ze znajomymi sale gimnastyczna w szkole jak jeszcze czlowiek mial troche czasu na tak wiecej spotkan itp.
Diabli nadali , ze w momencie takiego lekkiego sparingu w momencie kiedy jeden z kolegow zaliczyl w nos z kolana i poszedl ostro krwia wszedl nauczycile WF w tej szkole ... i nic nie dalo przekonanie , ze my sie hamuje. Swolocz podgladal i poprzednie walki ...

Ale to chyba zawsze tak jest , ze jak czlowiek sie chce czegos nauczyc to musi lomot dostac no .. z takich lekkich walk , wstrzymywanych , na punkty , musniecie ... prykniecia to potem nie ma mozliwosci realnego zastosowania umiejetnosci. Bo jak boli to sie blad do glowy szybciej dostaje.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
mozna i na odwrot. Powiedziec ze lecimy full contatc i liczyc ze sie koles scyka i bedzie w defense mode wyalczyl :wink:
no co, pomarzyc nie mozna? 8)
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
To fajnie zescie sie ze mna zgodzili ale temat jest o sposobach zdobywania sparring partneroow wiec piszcie bo mnie to interere
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Mam nadzieje że wpier przeczytacie nika bo kolega :twisted: z góry ma takie samo logo :evil: :evil: :evil: :bad-words: :fist:
Ja byłem pierwszy a on zgapia :cry:

Ja najczęściej sparuje z bracholem.Bo po co szukać na ulicy jak mozna bliżej w rodzinie :)
I nigdy przed laniem nie było tekstu że na 60% się napierdzielamy.
Nie jestem samobójcą i nie lubie gierek sado-maso ale fakt że mój brat ma więcej latek na karku w uprawianiu MA że ma full tytułów, że ma przewage fizyczną (8cm wzrostu wyższy i z 10-15 kg cięższy) i jest dobry motywuje mnie jeszcze bardziej do regularnych sparingów!
Oczywiście najczęściej kończy sie to moją masakrą ale zawsze coś nowego "wymysle" i troche mu bużkę porysuje :)

Dzikki to mi lekarz kiedys w szpitalu wygarnoł jak mnie brat przywiózł po sparingu ze złamanym nosem i wstrząsem mózgu "że mój brat to ...... *( *cenzur) a ja jeszcze większy ......* (*cenzura) że wogóle dałem się namówić!" :) I też nie pomogło tłumaczenie że trening czyni mistrzem 8)
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.

Mam nadzieje że wpier przeczytacie nika bo kolega :twisted: z góry ma takie samo logo :evil: :evil: :evil: :bad-words: :fist:
Ja byłem pierwszy a on zgapia :cry:

Ja najczęściej sparuje z bracholem.Bo po co szukać na ulicy jak mozna bliżej w rodzinie :)
I nigdy przed laniem nie było tekstu że na 60% się napierdzielamy.
Nie jestem samobójcą i nie lubie gierek sado-maso ale fakt że mój brat ma więcej latek na karku w uprawianiu MA że ma full tytułów, że ma przewage fizyczną (8cm wzrostu wyższy i z 10-15 kg cięższy) i jest dobry motywuje mnie jeszcze bardziej do regularnych sparingów!
Oczywiście najczęściej kończy sie to moją masakrą ale zawsze coś nowego "wymysle" i troche mu bużkę porysuje :)

Dzikki to mi lekarz kiedys w szpitalu wygarnoł jak mnie brat przywiózł po sparingu ze złamanym nosem i wstrząsem mózgu "że mój brat to ...... *( *cenzur) a ja jeszcze większy ......* (*cenzura) że wogóle dałem się namówić!" :) I też nie pomogło tłumaczenie że trening czyni mistrzem 8)


e tam marudisz-zmien poprostu logo, malo to ciekawych picow w inecie :-)
Ja dzieki Bogu jestem jedynakiem, a sparowac w rodzinie to ja moge z domowym kotem :) :wink:
Jesli to co pod koniec mowisz nie jest zartem, to zdrowo przesadzasz. Jednym z wielu celow treningu MA jest wlasnie unikniecie takich nieprzyjemnych chwil gdy zasoowasz do szpitala ze zlamanym kinolem i wstrzasem mozgo-to co wyprawiacie to nie trening sztuk walki ale jakis marginalny sm. Ludzie, bez przesady.
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Wypadki zawsze się zdarzają a ja wtedy przegiełem i chciałem rozładować złośc na bracholu. Wiesz adrenalinka strzeliła mi do głowy ,złość nienawiść itp.
No to brat musiał mnie sprowadzić na ziemie! A że zawzięty byłem to pomogła tylko terapia wstrząsowa :(
A słowo masakra to troche więcej niż przegrana :)

A jeżeli chodzi o logo to to co mam jest zaje... bo lubie Dragon Ball a Vegeta jest tak słodko bezlitosny :)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Ja tam wole chyba nie sparowac z moim bratem .. on nie trenuje moze :twisted: ale jakbym sie w klincz dostal z kims kto nie jadac na sterydach cwiczyl od liceum i przy wadze 130 +/- wyciaga na sztandze 140 i gora to chyba by mnie bolalo ... musialbym na dystans kopac a to chyba nie mialoby takich rezultatow 8O jakbym chcial.
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
My biedni pokrzywdzeni przez braci :cry:
jednyna alternatywa to nasłać ich na siebie :) i pooglądać jak się leją :)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Carter i dokupic popcorn :)
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Zfilmujemy cały fight i pokażemy ,oczywiście za opłatą, kolegom z forum :)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Ale to juz bedzie zdecydowanie walka old old boy'ow :twisted:
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
28 lat to old boy :?:
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
:twisted: no twoj ma 28 lat ... moj jest zdziebko starszy ... ale nieduzo ;)
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
No to nazwijmy to UFC for OLD BOYS :)
Załużmy jakąś federacje i zarabiajmy na nich kase :)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
A jak bede juz odcholerybogaty to sobie kupie cala rodzine Gracia :twisted: :)
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
A ja Vandelraia Silve i "Gracie hunter-a" Sakubare chyba?
Ponagrywamy ich walki i będziemy bogatsi od Gates-a :) :) :)
Poprostu będziemy :blus: kasą :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024