Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukiwanie chętnych do sparrignu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
A potem ktos przyjdzie i spyta sie : "Te dzikki z kim dzis sparujesz?" a ja mu odpowiem .. " A z jakims gowniarze Gracia .. czy cos takiego" :) .. no i niech tylko Gracia by wygrac sprobowal no :)
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Ja tam z Silva wole nie sparować :)
Ząbki nie marchewka dwa razy nie rosną :)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
A swoja droga ciezko o sparing-partnerow do full.
Ja mialem trzech sprawdzonych - muay-thai, bjj i shotokan oraz street-fighting ..... a teraz mam w porywach do dwoch.
Podobalo mi sie kiedys , jak znajomy przyprowadzil swoje kolega ( cos tam cwiczyl ale nie pamietam co) i on dostal raz low'a , szybkie wejscie w klincz kiedy byl nieco zgiety i lokiec a przy zejsciu ( tzn jak padal) na mate jeszcze pieta w splot. Sie potem skubany obrazil i powiedzial , ze tak to on nie cwiczy :)
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Co racja to racja.
Ja na full-a to tylko z bracholem się łatam bo wiem że nie zrobi mi większej krzywdy :) chociasz nieraz wydaje mi się że jest inaczej :cry:

Pamiętaj dzikki że ile rajcu by w takim full sparingu nie było to możesz trafić na kogos dobrego i o kuku nie trudno :(
Nie zycze ci (tfu tfu,pukam w niemalowane) kontuzji ale jak gośc nawet przypadkiem ci takim mego low wejdzie i ci rzepke przestawi a na domiar złego ścięgna pourywa lub ponaciąga to papa treningi i kula lub laska do końca twoich dni :(
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
I własnie za to kocham SW to ryzyko jesli chcez byc dobry nie patrz sie za siebie ani na siebie jak nie bedziesz z uporem szedł dalej bojac sie o swoje zdrofko to raczej w kocu sie zatrzymasz choc zdrowy rozsadek tesh popłaca bo głowa muru to raczej nikt z nas nie nauczy sie rozbijac
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Carter ale na tym polega ryzyko .. ja swoj wstrzas mozgu zaliczylem od klienta , ktory przy wadze kolo setki zarabal mi drop-kick w glowe .. film mi sie urwal i jak sie ocknalem to widzialem podwojnie i jakos tak mi mdlo bylo ... ogolnie do dupy :( ale tak byc musi .. moj blad , ze nie docenilem jego umiejetnosci, ze nie zrobilem uniku itp Tak czesto bywa ...
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
To ja tu się o ciebie martwie żebys sobie auki nie zrobił a ty .... chesz mieć aukę :) :) :) :) :)
wiem że to zawsze towarzyszy MA i że to część procesu doskonalenia siebie. mi chodziło najbardziej o to żebyście kiedyś nie przegieli i musieli skącz z treningami MA z powodu kalectwa :(
Nikomu tego nie życze.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Wszystko zalezy od losu .. a my tylko mu pomagamy doskonalac nasze umiejetnosci.

Ja wcale do auki nie daze .. staram sie unikac kontuzji ale nie ma mozliwosci by je uniknac ( wlasciwie gdy zaczynasz walczyc by uniknac to zaczynasz sie asekurowac i dupa .. walka traci na jakosci .. to juz pewnie lepiej wziasc sie wtedy za aikido :) ).
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Uważaj :twisted: bo mi się pare chwytów z Aikido przypomni i będe brytalny :twisted: wygniote ci mankiety :) :) :)

Niech los na sprzyja :)
Uhmmm Uhmm Luck to ja twój ojciec...
Niech los będzie z tobą... :)
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
A ja nie dbam o siebie i i tak naucze sie lata spoojrzcie łiiiiiiiiiiii JEEBUDUU!!!!!! 8O
  • 0

budo_maverick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Witam ponownie (po przerwie wymuszonej - brak netu). Cały problem polega na tym, że nie wszyscy mają na tyle zdrowe podejście, żeby dać się lać :) Oni nie chcą ze mną walczyć, "bo nie"; "jestem zmęczony"; "nie chce mi się"; "muszę się uczyć"; "Ty jesteś nienormalny" i wiele innych.

Dlatego mimo treningów i znajomych z tych treningów nie mam możliwości powalczyć poza salą, a na sali jest walka spokojna i zachowawcza... Tylko trener nie boi się mnie wbijać w drzwi, ale to niewiele uczy, może ew. osuwania się z otwartymi oczami lub/ i szybkiego wstawania z ziemii.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.

Witam ponownie (po przerwie wymuszonej - brak netu). Cały problem polega na tym, że nie wszyscy mają na tyle zdrowe podejście, żeby dać się lać :) Oni nie chcą ze mną walczyć, "bo nie"; "jestem zmęczony"; "nie chce mi się"; "muszę się uczyć"; "Ty jesteś nienormalny" i wiele innych.

Dlatego mimo treningów i znajomych z tych treningów nie mam możliwości powalczyć poza salą, a na sali jest walka spokojna i zachowawcza... Tylko trener nie boi się mnie wbijać w drzwi, ale to niewiele uczy, może ew. osuwania się z otwartymi oczami lub/ i szybkiego wstawania z ziemii.



czas tracisz. Zmien klub.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
czesc maverik- mam taki sam klopot, mysle ze mozemy sobie pomoc nawzajem 8)
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
A tam od razu zmieniać klub...

Nie każdy ma ochotę nawalać się do utraty przytomności, poza tym sparringi z kimś, kto wali na oślep nie patrząc na konsekwencje do bezpiecznych na pewno nie należą. Może Maverick wyrobił sobie opinię "narwanego" i dlatego nie chcą z nim walczyć?

Ja mam jednego kolegę w klubie (dużo młodszy ode mnie), który jest tak narwany, że trzeba co chwilę go upominać. A to dźwignie przeciąga, a to po jajach kopie :) itp. Wolę więc ćwiczyć z gościem starszym ode mnie (wiekiem i stażem), z którym można ostro powalczyć, ale w miarę bezpiecznie.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.

A tam od razu zmieniać klub...

Nie każdy ma ochotę nawalać się do utraty przytomności, poza tym sparringi z kimś, kto wali na oślep nie patrząc na konsekwencje do bezpiecznych na pewno nie należą. Może Maverick wyrobił sobie opinię "narwanego" i dlatego nie chcą z nim walczyć?

Ja mam jednego kolegę w klubie (dużo młodszy ode mnie), który jest tak narwany, że trzeba co chwilę go upominać. A to dźwignie przeciąga, a to po jajach kopie :) itp. Wolę więc ćwiczyć z gościem starszym ode mnie (wiekiem i stażem), z którym można ostro powalczyć, ale w miarę bezpiecznie.



no jasne. Jak sie chodzi popykac dla samodowartosciowania to ofkoz ze mozna zostac. Koles na ulicy tesh pewnie bedzie ostrozny :wink: . Klub zmieniaj i szukaj podobnych Tobie-ludzi ktorzy jak cos zaczynaja, to staraja sie jak najwiecej z tego wyniesc.
z 100nego posta pozdrawia
3mbri0n
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.

no jasne. Jak sie chodzi popykac dla samodowartosciowania to ofkoz ze mozna zostac. Koles na ulicy tesh pewnie bedzie ostrozny :wink: . Klub zmieniaj i szukaj podobnych Tobie-ludzi ktorzy jak cos zaczynaja, to staraja sie jak najwiecej z tego wyniesc.

Jasne, najlepiej z każdego treningu wynosić po 2 wybite zęby i po 1 złamanym żebrze. :wink:
Widze, że kol. Maverick to typowy "młody gniewny", który musi się wyszaleć. Ale niech weźmie pod uwagę, że nie każdemu odpowiada takie podejście, jakie on prezentuje. A zaczepianie ludzi na ulicy i proponowanie walki to po prostu żenada...
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.


no jasne. Jak sie chodzi popykac dla samodowartosciowania to ofkoz ze mozna zostac. Koles na ulicy tesh pewnie bedzie ostrozny :wink: . Klub zmieniaj i szukaj podobnych Tobie-ludzi ktorzy jak cos zaczynaja, to staraja sie jak najwiecej z tego wyniesc.

Jasne, najlepiej z każdego treningu wynosić po 2 wybite zęby i po 1 złamanym żebrze. :wink:
Widze, że kol. Maverick to typowy "młody gniewny", który musi się wyszaleć. Ale niech weźmie pod uwagę, że nie każdemu odpowiada takie podejście, jakie on prezentuje. A zaczepianie ludzi na ulicy i proponowanie walki to po prostu żenada...



Odnosnie poczatku Twojej wypowiedzi-nie wiem czy czytujesz wszystkie pojawiajace sie posty w dziale ulica, jednak jakis czas temu wyrazilem swoja opinie co do przesady jaka ktos zaprezentowal w opisie swojego treningu. Nie musze chyba bardzo uwypuklac wniosku ze nie jestem temu przychylny. Tak zreszta jak glaskaniu sie po twarzy. Zreszta, nie na darmo jest semi contact i full concact. Moze kolega pomylil sekcje? Gniewny, nie gniewny-ale cwiczyc chce.
3mbri0n
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.

Odnosnie poczatku Twojej wypowiedzi-nie wiem czy czytujesz wszystkie pojawiajace sie posty w dziale ulica, jednak jakis czas temu wyrazilem swoja opinie co do przesady jaka ktos zaprezentowal w opisie swojego treningu. Nie musze chyba bardzo uwypuklac wniosku ze nie jestem temu przychylny. Tak zreszta jak glaskaniu sie po twarzy. Zreszta, nie na darmo jest semi contact i full concact. Moze kolega pomylil sekcje? Gniewny, nie gniewny-ale cwiczyc chce.

Czytuję większość postów na Vortalu. :)
Mi się jednak wydaje, że Maverick nie chce ćwiczyć, tylko się napi***** - przynajmniej tak wynika z jego postów.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
maverick- ja czasami zwoluje kilku ludzi i idziemy sie potluc do parku, ale niestety jedyny klient ktory nie marudzil jest teraz w wojsku, jak chcesz mozemy sie jakos ustawic, oczywiscie wszystko w ramach edukacyjnych :)
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwanie chętnych do sparrignu.
Moro, Maverick jak juz posparujecie to opiszcie wasze spotkanie na forum :)
Slaszysz a czym ty się przejmujesz :?: to ty masz się z nim bić :?:
jeżeli kolega ma taką potrzebe żeby tak sparować to znaczy że ma taka potrzebe i tyle :) :) :)
Zamiochałem :)
Poza tym kążdy ma swoją własną metode treningów.
Zreszta mnie też raz na jakiś czas łapie ochota posparowac tak na prawie maxa :)
no tylko że przedemną nikt z kolegów nie ucieka :) :) :)

A poza tym,nie obrażając nikogo i nie posądzając nikogo, skąd możesz wiedzieć ile jest rzeczywistości w tym co kolega pisze. Może ten sparing to zwykły sparing tylko bez sędziego?
Skąd wiesz?

A my mu tu tylko radzimy cvo ma zrobić

Tylko mnie nie cytuj :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024