Skocz do zawartości


Zdjęcie

Firmowa technika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_jacky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Jeśli nastawiacie się z góry na jakąś konkretną technikę, to może was to dużo kosztować
  • 0

budo_tomek_fro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Dobre jest wszystko co skuteczne. Podstawą w/g mnie jest to by zaskoczyć pacjenta. Z regóły palant, który podchodzi do Ciebie z zamiarem uderzenia Cie, nie spodziewa się tego od Ciebie. To wygląda mniej więcej tak, że podchodzi cwaniak bardzo blisko i puszcza jakiś tekscior i wali. Nawet jak nic nie powie, to jest taki kruciutki moment pauzy. Najprostsze wyjscie, to zrobić mu z dupy wylotówkę na Kielce zanim się spostrzeze. I jeżeli pojdzie wszystko dobrze, to nie zatrzymywać się do KO. Bo to nigdy nie jest tak, ze dostanie w ryło i się nauczy. Ale za to, jak obudzi sie na trawce (ew. na asfalcie) to nigdy więcej sam nie podskoczy...
Pozdrawiam///Tomek
  • 0

budo_jacky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Troche prawdy w tym jest. Jednak nie warto uderzać jako pierwszy. To nigdy nie będzie samoobrona, a nóż coś poważnego stanie się dresikowi.
  • 0

budo_mardras
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Chyba lepiej żeby się jemu stało niż nam prawda ?? Czy o coś innego chodzi w samoobronie ? :)

MARDRAs
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
A mnie się wydaje że wychodząc do walki na ulice nie można sobie założyć scenariusza że np. jak nie uderze pierwszy to już wygrałem, albo że jak zaczne od low kicka to koleś się położy i będzie udawał że umarł - trzeba być przygotowanym nawet na cegłuwkę za pazuchą. 8O
  • 0

budo_tomek_fro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika

Troche prawdy w tym jest. Jednak nie warto uderzać jako pierwszy. To nigdy nie będzie samoobrona, a nóż coś poważnego stanie się dresikowi.

Nie sądzę, żebyś coś zdziałał jak byś dostał w mordę.
Po pierwsze. Wolę ponieść odpowiedzialność karną niż stracić zdrowie przez takiego drecha.
Po drugie. Jest jedna zasada. Jezeli juz zajdzie sytuacja o ktorej rozmawiamy, to po zakonczonej akcji, jezeli cos stanie sie klijentowi nie czekamy na policję, tylko spieprzamy jak najdalej, a jesli zachodzi potrzeba wezwania pomocy, robimy to z budki telefonicznej parę przecznic dalej...
  • 0

budo_jacky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Zgadzam się z Chong Lee. Jak sobie coś zgóry w walce założysz, to może być nieciekawie.
  • 0

budo_buc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Liczmy na podstawową inteliugencję emocjonalną..
jeśli czujesz ,że coś się święci niedobedgo
napierdalasz pierwwzy
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Ja sie zawsze wrecz sie rozbiegam na przeciwnika i napieram z całej siły prostymi jeden za drugim (10 to minimum) potem niskie nogi. Jeszcze nigdy nie zostałem skontrowany- moze to dlatego ze nie mialem zbyt wielu okazji walczyc na ulicy :? ?
pozdrowienia
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Albo ci z którymi walczyłeś byli zaskoczeni tą młócką na początek ("z całej siły prostymi jeden za drugim (10 to minimum)" )?
  • 0

budo_tomek_fro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
No, niezle poklon ... 10 Prostych :box: , zanim pacjent gardę podniesie - limo to musi poskutkować :peace: ...
Pozdrawiam/// Tomek papieros
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Dobrym rozwiązaniem jest krótkie wejście oburącz kłębami na obojczyki (przyczepy mostkowe) po czym z tego samego wyrzutu, bez dodatkowego rozmachu krótkie atemi jedną ręką na krtań. Dostajemy chwilkę na decyzję, czy na kontakt, czy z dystansu, czy w nogi (znaczy się chodu :lol: )
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Sfilmuj i rozpropaguj. Czekam z niecierpliwoscia!
K_P
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Nie bede oryginalny:

Lewy (ew podwojny lewy), prawy. potem moze byc np, lewy sierp/prawysierp albo lewy sierp/prawy podbrodek albo lewy hak na watrobe/prawy sierp gora...

zamiast prawego sierpa moze byc skrocenie dystnsu i prawy lokiec.

pozdro

Brat Pit
  • 0

budo_kyrix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika

No, niezle poklon ... 10 Prostych :box: , zanim pacjent gardę podniesie - limo to musi poskutkować :peace: ...
Pozdrawiam/// Tomek papieros


Wiecie, ze 10 prostych, to zaledwie 4 sekundy, a nawet mniej (w miejscu). Dodatkowo, malo ktory zbir wie, jak wyjsc z takiej kontry...

Ja bym chyba zrobil Potezne KIA i zlazl z lini ataku z kontra natychmiastowa i najlepiej taka sama :-) Ale jak dla mnie super metoda na ulice - dluga kontra wypracowana do perfekcji - kombinacja z ostatniego egzaminu :-)
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Ja jak pisałem wole niehonorowo, jak jest kilku konkretnych przeciwników skopac jaja. A tak to już też wspominałem: lowkicki, kolana, proste i sierpy. Trzeba działać szybko i spontanicznie, wiec musi sie te ciosy wyrobic odruchowo:]
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
ja pierd*le stary, przestan nabijac posty! wyciagasz topici sprzed 3 lat, opanuj sie do jasnej cholery!
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
sorry, po prostu zła strona mi sie otworzyla, od konca, a chcialem cos dopisac bo mam malo postow. nie spojrzalem na date
  • 0

budo_mad priest
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
A ja twierdze tak:1 vs 1 swoja ulubiona technika,2 vs samotny wilk mc quade hm... :roll: niech pomysle,wiecej niz dwoch :? -im szybsze trampki masz na nogach tym lepiej dla ciebie.Run Forrest!!Run!!! :wink:
  • 0

budo_zorin01
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wodzisław śląski

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
2 lewe proste,prawy sierpowy,lewa za szmaty i lokiec
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024