Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ja i 6 dresów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_ngmui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Ja i 6 dresów
Temat brzmi bardzo ambitnie....

więc ostatnio szedem sobie spokojnie wieczorem (22) a tu nagle pod przejściem wystartowao do mnie 6 dresów (uciec nie mogem)... sytuacja że tak powiem wzorcowa... nie miaem przy sobie dużo kasy 10zeta więc im ze spokojem oddalem.. poczuli sie troche niepewnie (wyobraź sobie chcesz skroić czowieka a on tu ze spokojem wręcza Ci 10 z. banknot...)

Co mnie zdziwilo - wolalem isę pozbyć kasy bo się balem,ze:
a) że komuś zrobię krzywdę na stale
B) anuż się nie przestrasza jak jednego/dwóch się zbije, ew ktoś mnie nożem dźgnie od tylu...

najzabawniejsze ze do glowy mi nie przyszlo, ze może mi się krzywda stać od tak sobie...

hm... mam pytanie - czy dobrze zrobilem?
  • 0

budo_amigo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów

a) że komuś zrobię krzywdę na stale
B) anuż się nie przestrasza jak jednego/dwóch się zbije, ew ktoś mnie nożem dźgnie od tylu...



sądzisz że dałbyś radę zbić dwóch zanim dopadła by cię reszta ?
szybki jesteś...
pozdro
  • 0

budo_ngmui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
nie wiem.. są to przypuszczenia.. niewyglądali groźnie i czulo się od nich hm... to że nie są profesjonalistami :) ale to już jest moje odczucie
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów

najzabawniejsze ze do glowy mi nie przyszlo, ze może mi się krzywda stać od tak sobie...

hm... mam pytanie - czy dobrze zrobilem?


Czemu sie zastanawiasz nad tym co się już stało?
podjąłeś taką decyzję i super. Nie ma się co zastanawiać, bo przed Toba będą jeszcze w przyszłości setki decyzji do podjęcia.
Silvio
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
Ja myślę, że zrobiłes dobrze. Można myśleć, np. że walniesz pierwszego z brzegu i sie przedrzesz. To też jest metoda... Ale jak ci się nie uda, to co? Zglebują cię i na buty...
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
ja juz sie nie obijam po ulicach spasowalem jak by mnie tos zaczepil i kae chcial normalnie bym im nie podarowal ale teraz takie chcece sie dzieja w krakowie ze wole odac kase niz dosta 15 kos pod zebra powoli polska staje sie krajem bez prawia teleskopa uzywam tylko w ewidetnym zagrozeniu zyci moich bliskich

_____________
Marcin
  • 0

budo_clark
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
Myślę,że dobrze zrobiłeś, 10 zł nie jest porażającą sumą, szkoda zdrowia dla takiej małej kwoty, no chyba , że dobrze biegasz. Ja mialem z bracholem sytuacje, w której napadlo na nas 5 kiboli, pomylili mnie z kim innym, od razu bez pytania polecial strzal. Na szczescie umiem przewidywac klopoty hehe , zdazylem sciagnac okularki i dac do potrzymania bracholowi. Cala akcja trwala pare sekund piesc otarala mi sie o skron, ja przestrzalilem prawy prosty, za to wyszedl mi low kick na jednym , drugiego gosica wywalilem na glebe (stal najbardziej na zewnatrz) i wepchnalem prawie pod auto, konczac uderzeniem. Jeden zajety byl bracholem, do niego dorwalem sie jak czworka pozzostalych sie cofnela, , polecial w krzaki. MIalem szczecie ze byli amatorami inaczej byłbym w szpitalu albo na cmentarzu. Jakbym mial mozliwosć to brałbym nogi za pas, ale niestety brat dobrze nie biegai i nie walczy.Co do twoich watpilowsci, ze mozesz komus zrobic krzywde sam je mialem, po tym jak zostalem zaatakowany przez nawalonego goscia , wystarczyl jeden prosty, facet padl i uderzyl siie potylica w kamennym murek ,ktory stal oboko, prze 1-2 minut lezal jak martywy, wtedy nabawilem sie stracha. Myslalem ze gosciu jest na cmentarzu. Po tym wszystkim nauczylem sie jednego, jaki nie musisz walczyc to nie rob tego, lepiej oddac kase lub uprawiac biegi, A jak walczysz to na calego, lepiek komus zrobic krzywde niz zeby krzywda zostala zrobiona tobie.
  • 0

budo_masterl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
Jak golymi rekami chciales walczyc to nie ma co nawet myslec ze cos zrobisz komus sytuacja jest na tyle ewidentna ze mogles ich wyciac w pien siekiera i bys raczej sprawe wygral ,ale jest malo prawdopodobne zebys bez maczety lub siekiery mial szanse teraz kazdy ma kose i w zagrozeniu ja na pewno wyjmie i wbije nawet automatycznie i nie bedzie myslal ze cos zrobi .A co do wychodzenia z takich sytuacji to najlepiej w nie nie wchodzic a jak juz cos to mozna pokombinowac niekoniecznie walczyc mozesz poszukac po kieszeniach i powiedziec ze nie masz nikt nie bedzie grzebal ci po kieszeniach w spodniach to juz napewno bo by sie kumple smiali ze pedal .Z takiej sytuacji mozna wyjsc calo walczac ale musisz byc dostatecznie twardy i dobrze wyszkolony i jak sie zastanawiasz czy komus cos zrobisz to juz przepadles .I musisz liczyc na to ze sa slabi psychicznie i do tej pory szlo im jak po masle bo jak mieli walki juz to praktycznie nie ma szans nawet z 2 ma.Musisz ich tak zaskoczyc zeby nie wywiazala sie szamotanina bo wtedy nie policzysz ile masz dziur w brzuchu,musza byc momentalnie rozjebani psychicznie co jest mozliwe tylko jesli zrobisz efektownie krzywde jednemu i reszta sie przestraszy(najlepiej tluc ciac itp goscia co na szefa wyglada lub najsilniejszego najwiekszego).
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
master l dzisj gregor sie bil i seki z jaimis kolesim z drugiej czesci bloku doje.....im jak psom chyb bilo sie 2 nagle znalazlo sie 10 i kolesi tak sprali ze chej stwierdzili ze nie beda ich ciac bo sa z osiedla :)

___________
Marcin
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów

nikt nie bedzie grzebal ci po kieszeniach w spodniach to juz napewno bo by sie kumple smiali ze pedal .


Ekhmm GOWNO PRAWDA :(
Juz dawno sie tak rozzuchwalili gnoje ze nawet sprawdza ci krocze. Mialem taka akcje (chyba nawet pisalem o niej tu) ze mnie w parku z kobieta napadli. Gdybym byl sam .. probowal bym sie bronic (bylo 3, ale tylko 1 wygladal na kumatego - prowodyr) .. ale kobitka nie biegajaca byla.
Wiec nie licz na to ze ci spodni nie sprawdza ... pedalki cholerne :)
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
A, i kase oddalem potulnie, bo grozili zgwalceniem kobiety i pobiciem obojga.
  • 0

budo_masterl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
aklaw to kto w koncu dostal gregory i spolka czy nowi ?

Mrnikt ciezka sprawa widac od czasu kiedy bylem zaczepiany duzo sie zmienilo duzo robi tez psyhologia jak tylko dojdzie do wymiany zdan to mozna powiedziec przy probie obszukania co ty stary pedal ze mi po jajach chcesz grzebac ryzykowne acz sprawdzone :) ale wszystko zalezy od sytuacji i przeciwnika np z narkomanem to nie ma nawet co gadac bo to desperat i nie powstrzyma sie przed niczym atakuja nawet sporo wiekszych od siebie bo wiedza ze ludzie sie hiv boja jak sqwysyn co do tej sytuacji ciezka sprawa jak cos powazniejszego to szkoda przyszla zone narazac ale jeden koles z mojego osiedla tak zalatwil ze wzial ochrone i dorwal goscia co mu kase wzial przy panience i tak gosciu sie przestraszyl ze chcial oddac wiecej niz wzial :)
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów

od sytuacji i przeciwnika np z narkomanem to nie ma nawet co gadac bo to desperat i nie powstrzyma sie przed niczym atakuja nawet sporo wiekszych od siebie bo wiedza ze ludzie sie hiv boja jak sqwysyn co do tej sytuacji ciezka sprawa jak cos powazniejszego to szkoda przyszla zone narazac ale jeden koles z mojego osiedla tak zalatwil ze wzial ochrone i dorwal goscia co mu kase wzial przy panience i tak gosciu sie przestraszyl ze chcial oddac wiecej niz wzial :)


Hivem nie zarazisz sie przez dotyk. Jedynie krew w krew.
Silvio
  • 0

budo_masterl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
Biles sie kiedys na ulicy ??????
Jak wyszles chociaz z jednej walki bez zadnego zadrapania to gratuluje slabego przeciwnika .
Walka na ulicy to nie jest ze odklepiesz czy powiesz stop bo mi krew oczy zalewa jak koles przegrywa to gryzie drapie pluje i robi wszystko co moze zeby wyjsc z jak najmniejszym uszczerbkiem .Jest calkiem spore prawdopodobienstwo ze jego krew sie zmiesza z twoja nawet po ciosie w twaz z piesci jak koles jape otworzy lub w zeby dostanie to masz przecieta reke czesto ,juz nie mowie o zwarciu gdzie to ze wbije pazury w twoja reke jest pewne .A moze tez miec szczykawke lub noz. Po krakowie chodzil koles ze szczykawka w rece i mowil ze ma aids wszyscy dawali kase nie bylo twardego na niego .
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
wiesz, koles mial te przygode 3 lata temu... ale milo z twojej strony, ze raczyles wszystkim przypomniec, ze kiedys, dawno temu, byl taki watek, jeszcze przy prapoczatkach tego dzialu i budo w ogole...

;)

Archeolog roku :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
a ta elokwencja! :) :) :) proponuje mu nadac tytul Ziomislawa Roku :) :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
Nieno bo sie facetowi w glowie przewroci od tych tytulow ;)
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów

proponuje mu nadac tytul Ziomislawa Roku

:rofl: :rofl: :rofl:
poklon poklon poklon
*deejay opluł monitor

właśnie brakowało mi słów żeby określić naszego nowego... ziomka :)
  • 0

budo_devan
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
Powracajac do tematu ;) Tak, zrobiles bardzo dobrze. Z szescioma, nawet cieniasami to ja nie wiem czy bokser/kickbokser/zawodnik MMA/K1/ czegokolwiek innego _swiatowej_ klasy by mial jakiekolwiek szanse.
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów

Powracajac do tematu ;) Tak, zrobiles bardzo dobrze. Z szescioma, nawet cieniasami to ja nie wiem czy bokser/kickbokser/zawodnik MMA/K1/ czegokolwiek innego _swiatowej_ klasy by mial jakiekolwiek szanse.


No coz zgodze sie z przedmowca ,ze zrobiles dobrze ale nie moge sie zgodzic co do tego ,iz zaden fighter nie poradzil by sobie z 6 ciotami . Stary moze nie poradzil by sobie z 6 zawodowcami obitymi juz nie jeden raz w powaznych starciach ,ale znam jednego goscia (ktory trenowal mnie przez jakies 5 lat nota bene :) ) dla ktorego 6 frajerow nie stanowilo by nawet przerwy w poruszaniu sie po linii prostej . Nie sa to bynajmniej moje fantazje bo naprawde wiem do czego gosc jest zdolny .Oczywiscie mowie tu o walce wrecz bez uzycia jakich kolwiek sprzetow .
POZDRO
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024