Skocz do zawartości


Zdjęcie

Firmowa technika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
lewy prosty, prawy sierp/łokieć, lewy hak, lowkick

ps. z tym uciekaniem to różnie jest w sumie, kiedyś na mnie wjechali z zaskoczenia i trudno było uciekać :?
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
cóż nie jestem oryginalny...
lewy prosty ewentualnie prawe mae geri w brzuch..
proste, skuteczne i nie wymaga rozgrzewki przed wykonaniem..
i generalnie w cokolwiek bysmy nie byli w chwili ataku ubrani nie powinno nam przeszkadzać w wykonaniu tych prostych technik..
a co dalej?! zależy jak się akcja rozwinie.. nie wszystko jesteśmy w stanie przewidziec..
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
to jest dobre na zwykłych typków kozaczących na ulicach a tak naprawde liczących, że jak zrobią groźną mine to ktoś niebędzie sie bronił/odda portfel/telefon, nie ma recepty jak pokonać kogoś na ulicy, przecież każdy może coś trenować, może nie trenować nic i być strasznie silny i wytrzymały na ciosy, powtarzanie takich samych combosów przez x postów jest bezcelowe, ludzie trenujecie by być dobrymi w tym co robicie więc po co pisać jakieś wg. mnie bzdurne schematy postępowania w takich sytuacjach
pzdr 8)
  • 0

budo_hincóś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Zgadzam się z Kubas$em - nie można układać sobie schematu na każdą sytuację, bo tyle sytuacji ile ludzi. Nie ma co sie nastawiać na jakies techniki czy kombinacje, tylko robić to co wyjdzie odruchowo, a najlepiej w nogi :)
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
moja firmowa technika to negocjacje. nawiazuje rozmowe i staram sie stworzyc przyjazna atmosfere. oczywiscie temat jest powazny np. "czy mam komorke/pieniadze?" (zazwyczaj) albo "czy chce wpierdol?" (zadziej - wlasciwie to chyba tylko raz i zdaje sie ze powiedzialem "nie dzieki - mam dostac 2 na gwiazdke" ale nie jestem pewien). wowczas rozmawiam z jednym uzywajac takich zwrotow jak "przykro mi - ale nie mam" lub "stary - gdybym mial forse to bym sobie jakies zarcie kupil". rozmowca widzi ze wykazuje chec jednak nie mam mozliwosci i sam jestem w potrzebie (bo przeciez glodny chodze). i nie zdazylo sie jeszcze zebym musial sie z kims bic (raz stracilem na tym 2 zuzyte karty telefoniczne i gumy do zucia - to moja najwieksza strata).
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Mradu lepiej odgrzebac stary wartosciowy niz zakladac nowy - najwyzej Adam zmoderuje z glupich wypowiedzi i zostawi te co maja sens ;)
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
thai klinch i dwie dynki
jak trzeba to poprawic kolanem w jaja paluchem po oczach i jescze raz glowka
ale wiekszosc bastuje po 2 pierwszych baniach
  • 0

budo_slakuss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
psyho boy jack - pododba mi sie twoj post !!

dobre pytanie.... co ineteligętego odbowiedziec na zaczepkę, żeby napastnik (przyszły naapstnik) był zaskoczony ale i zeby zamiar ataku rozszedł sie po kosciach ....???

Ja nie mialem zadnej zaczepki (no moze ze 2 ale jeszcze jako dzieciak i oddalem kase, ale si epotargowalem) i zastanawiam sie co bym powiedzial .........

Wolalbym jakos zbyc typka niz robic bojke na ulicy.....

Wiec kto moze niech poradzi jak najfajniej zbyc goscia..............

pozdrawiam
  • 0

budo_risto
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Osobiście uzywam dwóch prostych na twarz (nie musza dojść, ważne żeby skupiły uwage napastnika), a potem mocny, połaczony ze skręceniem bioder cios na brzuch. Najczęściej napastnik traci w takim wypadku oddech i jest czas na ucieczke :P

A jak większa ilość osób to tylko ucieczka ;D
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Brawa z odkopanie tematu. Na prawdę szacunek. Firmowa technika. Hmmmmmmmmmmmm nie ma takiej :) Zalezy od sytuacji. :)
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika

Brawa z odkopanie tematu. Na prawdę szacunek. Firmowa technika.

Nie wiem czy to nie ironiczne, jesli nie to dzieki, moja robota:) Jesli ironiczne to ja nie wiem co za pajac to wygrzebał :twisted:
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Pewnie będziecie zszokowanii... cóż to było jakiś czas temu...
Zaczepił mnie koleś w skórze i glanach "kolego dawaj komóre!", jakiś taki ucieszony był... pewny siebie... i lekceważąco trzymał ręce w kieszeni.... totalna olewka na mnie...
Teraz jak o tym myśle to było to strasznie ryzykowne, ale się udało.... Zrobiłem Tomenage 8)
Rzut wszedł książkowo :twisted: Szybko się podniosłem i przed siebie...
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
Jak kolo mnie niedajboże trzyma ręką za habety to łycha na dłoń i do gleby, delikatna dźwignia i gotowe :!: :) Na ogół prosty w kinola frontkick i już później jakoś leci... kiedyś musze spróbować od razu wejściem frontem na głowe, powinno być dobre :)
  • 0

budo_zreczny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika
na ostatnimtreningu biegalismy okolo 30 min w tym 10 min sprintem gdy spytalismy sie czemu tak dlugo odpowiedzial ze wlasnie uczy nas najlepszej techniki na ulice :] i chyba troche a nawet duzo prawdy w tym jest :P
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Firmowa technika

Pewnie będziecie zszokowanii... cóż to było jakiś czas temu...
Zaczepił mnie koleś w skórze i glanach "kolego dawaj komóre!", jakiś taki ucieszony był... pewny siebie... i lekceważąco trzymał ręce w kieszeni.... totalna olewka na mnie...
Teraz jak o tym myśle to było to strasznie ryzykowne, ale się udało.... Zrobiłem Tomenage 8)
Rzut wszedł książkowo :twisted: Szybko się podniosłem i przed siebie...

chciałbym widzieć mine kolesia i zrobić fotkę .. ryzykowny chłopak jesteś ..
va banque?! szkoda zębów
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024