Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wlali superglinom :-/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Wlali superglinom :-/
Informacje ukazywały się stopniowo w Gazecie Stołecznej w czwartek i piątek. Każda kolejna coraz "zabawniejsza" i ciekawsza.
Pięciu policjantów wracających ze strzelnicy, po cywilnemu z zawodowej ciekawości zaczeli śledzić samochód z dwójką krótko ostrzyżonych młodych ludzi. Ci zorientowali się, że ktoś za nimi jedzie, zaczekali na nich, wyciągneli gazrurkę i ruszyli im nałomotać. Dwóch policjantów oberwało, trójce pozostałych udało się obezwładnić napastników. Zatrzymani byli czyści, nie notowani.
Tyle w środę, bomba wybuchła w czwartek
Otóż owych pięciu wspaniałych to członkowie brygady Wektor, super elity policji, najlepszych z najlepszych itp. propagandowe bzdury
Rzecznik policji
-Czemu tacy spece ulegli napastnikom?
-Byli zaskoczeni, to że przestępca zaatakuje zawsze jest możliwe

Komendant policji w Śródmieściu
-Czy to były jakieś osiłki?
-Nie, zwyczajni ludzie.


Strach pomyśleć, co by było, gdyby elita policji zaczeła śledzić prawdziwych bandziorów. Chyba pięć pogrzebów na koszt państwa :-(
Sami się ośmieszają, ustami własnego rzecznika prasowego.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/
Co ta kurwa za brygada Wektor? Daj jakieś linki...
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/

Co ta kurwa za brygada Wektor? Daj jakieś linki...

A skąd ja Ci linki wezmę, tajni są :-)
To co piszą pismaki (serio, przepisuję z Wyborczej-Stołecznej)
"Specbrygada Wektor, jest równie tajemnicza jak kulisy zabójstawa JFK. Tworzą ją wyróżniający się policjanci z długim stażem: lekkoatleci, piloci, pływacy, żaden nie pali, śłowem - kwiat policji. Sieją postrach wśród gangów złodziei samochodowych"

A tak serio, to mają parę zachodnich bryk i puszczają je z ogonem na miasto, czekając aż ktoś chce je zrobić na koło lub w inny wesoły sposób. Albo czeszą dziuple itp.
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/
To wszystko przez to że nie palą. Gdyby palili mogliby obezwładnić napastników nieświeżym oddechem.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/
No jo, piloci w Policji są potrzebni strasznie.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/
Lord :) :) :) :) :) :)
A plywacy? jakby musieli na akcje w wannie?

Marchew
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/
mozliwe tez jest ze dzienikarze zmyslaja moze dwoch z nich mialo lekkie siniaki a ci juz napisali ze dostali ja to wszystko dziele przez 3 co jest w gazetach i telewizij

___________
Marcin
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/
...hmm nie wiem czy cos mi sie nie popierdolilo........ale czy ow wektor to nie jest jedna z tych grup zwalczajacych przestepczosc ze tak powiem "nietypowymi akcjami"? kiedys ogladalem jakis programik..i z tego co widzialem wynika, ze to nie grupa supemenow....oni walcza sprytem i podstepem ich robota polega na nekaniu np gangow samochodowycg....a jak sie robi naprawde goraco wzywaja chlopakow od mokrej roboty (antyterorke) - to nie jakas grupa "spec" od walki wrecz.........wiec moim zdaniem nie ma sie chyba co podniecac, ze dostali w pierdol.....
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/
I w jaki sposób ich nękają - uderzając nosami w ich pięści?
Pozdrawiam.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/

to nie jakas grupa "spec" od walki wrecz.........wiec moim zdaniem nie ma sie chyba co podniecac, ze dostali w pierdol.....

Stary, to podobno fachowcy, śledzili podejrznych, jeśli podejrzani
a) zauważyli to
B) spokojnie sie zaczaili i podeszli z gazrurką
c) dwóch pukneli (lekkie obrażenia)

To ile trupów by było, gdyby podejrzani byli bandytami przy robocie?
Dali się przyłapać i zaskoczyć śledzonym. Nie ma się czym podniecać, ja załamuję ręce.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/
TAk czy inaczej. Wklepac to moga mnie i 4 moim kolegom "z zaskoczenia". Nawet jesli Wektor to nie jest grupa supermanow w mundurach to nie mozna sie tlumaczyc ze zli bandyci znienacka nas zaatakowali. Chyba ku-wa gliniarz siue spodziewa ze moga go zaatakowac jak kogos sledzi.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/
Panowie! Nie ma super ludzi! Przezyjcie na oczy.... Nikt takich nie wyprodukuje. To jest niemozliwe. Mozna kogos szkolic, ale i tak wszystko weryfikuje rzeczywistosc, a ta jest ZAWSZE rozna od tego co sie cwiczy. Zatem kazdy, nizaleznie od stopnia wytrenowania moze dostac rurka w leb.
K_P
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/
Panowie. To po co te nasze wszystkie treningi? Tysiące straconych godzin, litry potu, kontuzje - nie mówiąc już o pieniądzach? Po co BJJ, KM, KF, JKD, Karate, Judo i wiele wiele innych? Po co ? NIECH ŻYJE RURKA!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/
No i cool :) To ja chrzanię treningi, i idę po rurkę... A jako że mieszkam tuż obok Pałacu Mostowskich (warszawiacy powinni kojarzyć, pozostali - Komenda Główna ;) ) to materiałów do treningu jakiś czas nie powinno zabraknąć :)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/

No i cool :) To ja chrzanię treningi, i idę po rurkę... A jako że mieszkam tuż obok Pałacu Mostowskich (warszawiacy powinni kojarzyć, pozostali - Komenda Główna ;) )

Te Warszawiak :-) od kiedy to na Nowolipie 2 jest komenda główna a nie stołeczna? Przenieśli ?
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/

Te Warszawiak od kiedy to na Nowolipie 2 jest komenda główna a nie stołeczna? Przenieśli

:) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/
:splat:

Co by to nie było... Komenda wielka jest, i tyli ;) A i Policjantów w niej dostatek. Właściwie to powinno mi chyba być głupio, że mieszkając brama w bramę z Komendą Stołeczną (tak lepiej?) nie wiem jak się wspomniana nazywa. Ale nie jest :wink: Za to wiem jak ja się nazywam... Chyba.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_orka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlali superglinom :-/

...hmm nie wiem czy cos mi sie nie popierdolilo........ale czy ow wektor to nie jest jedna z tych grup zwalczajacych przestepczosc ze tak powiem "nietypowymi akcjami"? kiedys ogladalem jakis programik..i z tego co widzialem wynika, ze to nie grupa supemenow....oni walcza sprytem i podstepem ich robota polega na nekaniu np gangow samochodowycg....a jak sie robi naprawde goraco wzywaja chlopakow od mokrej roboty (antyterorke) - to nie jakas grupa "spec" od walki wrecz.........wiec moim zdaniem nie ma sie chyba co podniecac, ze dostali w pierdol.....
spuud
pozdrawia


Ci o których piszesz wyżej Spuud to tzw. "Moskity".
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024