Skocz do zawartości


Zdjęcie

wyjscie z gardy na ulice?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

wyjscie z gardy na ulice?!
wiecie nie jestem pewien czy to na pewno jest garda w bjj. jak ktos na Tobie siedzi i wali po rylu? jak nie to sorry bo ja chce o tym.
otoz kupilem sobie na targowisku stara ksiazke o samoobronie ulicznej. sa tam wlasnie opisy co zrobic jak ktos na nas usiadze w takiej "gardzie" .
radza tam zeby nie czekac na ciosy i sie zaslaniac ale momentalnie w czasie gdy jest zadawany cios wychylic sie do przudo tulowiem i zlapac za wlosy (jak je klient ma) a jak nie to za ubranko i z powrotem odchylic sie do tylu uzywajac masy ciala czyli usztywniajac rece co spowoduje ze gosc sie lekko podniesie i wtedy mozna uderzyc go kolanem w jadra i zrzuci
co myslicie o tym?
smaczkiem jest to ze jest to ksiazka wydana ponad 20 lat temu po chinsku, w Chinach i napisana przez Chinczyka.
  • 0

budo_etiopczyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wyjscie z gardy na ulice?!
Nie, garda to jak ty lezysz na plecach i masz swojego przeciwnika pomiędzy swoimi nogami.
Zresztą to pytani to mógłbyś spokojnie umieścić w dziale BJJ, tam ludzie napisali by ci co mozna zrobić w opisanej przez ciebie sytuacji, a ja jako laik nie będe się wypisywał, ale wydaje mi się że oni by pewnie wychodzili przez wysówanie bioder - ale ja się nie znam.
  • 0

budo_bongo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: wyjscie z gardy na ulice?!
to jest tzn dosiad.garda to cos innego.
jezeli ktos juz cie dosiadl i wie co robi to nic cie nie uratuje.
poprostu nie dasz rady ani go chwycic(bo bedziesz bombardowany)
ani go zrzucic/wymostkowac. :sex_algida: :sex_konik:
co to sa za ikony ?! 8O
  • 0

budo_masterl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wyjscie z gardy na ulice?!
Przy szybkiej reakcji mozna wymostkowac lub zrzuciuc ale rzeczywiscie jest ciezko szczegolnie jak ciezszy przeciwnik .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024