Skocz do zawartości


Zdjęcie

Azory


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Azory
Cześć wszystkim,
Pytanie kieruję do chłopaków z Krakowa. Jakie nastroje panują na Azorach? Ostatnio przeprowadziła się tam moja kobieta i mieszkam trochę u niej, ale z tego co się zorientowałem atmosfera nie jest tam w cale młodzieżowa ;P (Marii Jaremy). Jest taki jeden zdemolowany kiosk, koło którego nie sposób nie przejść gdy idzie się z przystanku. Od rana do wieczora koczują tam menty w liczbie przekraczającej 10 sztuk. Kumpela mówiła mi, że już ja zaczepiali. Ja myślę, że to tylko kwestia czasu kiedy się bliżej poznam z tymi przyjemniaczkami. Na pochybel skurwysynom co nawet panienki zaczepiają.

Aviator
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Azory
ja tam czasmi jezdze na treningi kickboxingu na stachiewicza dokladnie krowodrza jak tam jest no roznie kiedys kompel mi opowiadal jak lasce luk brwiowy rozjebal jakis koles co blok dalej od niej mieszkal podobno byl pijany i nacpany no zalezy gdzie na azorach to osiedle jest dluze drogi koniec krakowa dla mnie ale znam kolesia ktory jest z nowego sacza i studjuje w krakowie wynajmuje gdzies tam mieszkanie i jakos nikt mu jeszcze krzywdy nie zrobil mowi ze spoko stara sie unikac dresikow no ale znam ten bul ja mam chlo u swojej laski na teatralnym ,
co sie nie robi dla tych bab :) :):):):) a cha i nie mow ze jestes z piastow
bo z tego co wiem to tam sa kibice wisly

___________
Marcin
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Azory
no spoko jakos zyc przeciez trzeba i dresy jakos zyc musza :P

a ze wisla tam panuje to sobie juz wyczytalem z murow :)

pozdrawiam aviator
  • 0

budo_masterl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Azory
Z tego co zauwazylem to jest to samo co w innych rejonach Krakowa ale da sie zyc :) nawet czasem nudno bo jak Cie wezma za swojego to juz nie zaczepiaja .Blokowiska juz takie sa szczegolnie na takim zadupiu nie ma co robic nie ma za co tylko sie zadupcyc i nie myslec o niczym do rana.Ale rzeczywiscie dosc liczna grupe pijaczkow widzialem pod monopolowym.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024