Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ja i 6 dresów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
tez znam takiego
i tez mnie trenowal przez 5-6 lat
ale on by nie siegal po bron tylko jezeli nie mial by jej przy sobie lub w zasiegu wzroku
(oczywiscie nie mialoby to znaczenia czy by mial bron czy nie,po takiej konfrontacji byloby 6 fighterow mniej na ulicy a 6 pacjentow wiecej w szpitalu)

aka Sifu Armando Basulto
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
bez kitu sa tacy kolesie moj trener chociazby taki jest, bo w sumie , jesli by walczyl znim jak w walce z cieniem (poruszanie sie , uniki, obroty) to mysle ze na kazdego by wystarczyl jeden cios piescia albo jedno kopniecie
powiedzmy
1szego frontkickiem
2giego jakis prosty
3ego roundhouse
itd
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
A jeden z tych "ciot" złapie któregoś z waszych kozaków z nogi, nawet na chwile tylko przytrzyma i z superkozaka zostanie dżem.
Ej chłopaki, pokonac 6 można w sferze psychiki - dać 1 w zęby, a reszta sie przestraszy i ucieknie. Ale jeżeli owa 6 chce sie bić i nie ucieknie, to jedyna metodą wygrania z nimi w pojedynke jest kałasznikow.
Znam wielu gości, którzy twierdzą, że znaja kogoś kto by z 6 wygrał, ale jakoś nie spotkałem gościa, który by z 6 rzeczywiście wygrał.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów

A moze tez miec szczykawke


przypomnial mi sie dowcip o strzykawce : szczy kawka z galezi ...

Panowie, dlaczego zakladacie, ze to bylo 6 leszczy? Moze bylo 3 leszczy i 3 zabijakow? Pewnie, fajnie jest ogladac akcje z "wejscia smoka", gdzie sp. Bruce rozpieprza w drobny mak kilkudziesieciu typa. Jak mowi stare polskie przyslowie, nie ma zawodnika na kant kosza od smietnika. Zycie jest tak nieprzewidywalne i zaskakujace, ze czesto mozna sie baaardzo zdziwic
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
Wszystko spoko - powiedzcie mi tylko, gdzie się podział post rzekomego archeologa roku... :) bo albo jestem ślepy, albo go tam nie ma :?
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów
bo nie ma 8)
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja i 6 dresów

Wszystko spoko - powiedzcie mi tylko, gdzie się podział post rzekomego archeologa roku... :) bo albo jestem ślepy, albo go tam nie ma :?

wylecial razem z Ziomislawem :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024