Skocz do zawartości


Zdjęcie

dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

dyskusja
Dlaczego nie umiemy rozmawiać na tym FORUM???
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

Dlaczego nie umiemy rozmawiać na tym FORUM???

Może jesteśmy zbyt mało inteligentni :blus:
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
a o co chodzi :?:

o to ze zawsze rozmowa schodzi na skutecznosc, albo pojawiaja sie konflikty personalne (kto jest kim w aiki w polsce) :?:

no w sumie...
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

Dlaczego nie umiemy rozmawiać na tym FORUM???


to wszystko wina Fiodora, nie zamontowal jeszcze przystawki glosowej (np Netmeetingu) i trzeba :pisze:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
Własnie o to chodzi, ze koniec koncow zawze ktos kogos blotem obrzuca...

I przystawka glosowa tu nie pomoze - co najwyzej bedzie mozna jeszcze sie wykrzyczec :(
  • 0

budo_luki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chsząszcze Wąsycze-powiat Łękowody

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
A zauwazyliscie ze kazdy ma tu swoj poglad???

NO to jest wporzo ale kazdy mysli ze jest najmadrzejszy i jest wymiataczem i w ogole jest THE BEST........

Naszym NARODOWYM problemem jest to ze wszyscy znaja sie na wszystkim i kazdy musi miec racje chocby nie wiem co.....bo jak nie to :2gunfire: ........

Pozdro dla wszystkich specjalistow od SW z calego Swiata
  • 0

budo_luki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chsząszcze Wąsycze-powiat Łękowody

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
A i jeszcze jedno mnie sie przypomnialo.....

IGNORANCJA......

Wiekszosc osob na VB to ludzie poczatkujacy......maja najwiecej do gadania i w ogole sa zajebisci.....ale:

Jakis czas temu mialem taki przypadek ze przyszedl do NAS gosc z innej szkoly AIKIDO pocwiczyc....
No i bardzo milo ze przyszedl bo wymienilismy doswiadczenia i ogolnie jemu tez sie podobalo....nie uwierzycie jakie bylo moje zdziwienie gdy dowiedzialem sie ze typo pisze na VB.....of coz w poniedzialek do netu i czytam jego posty....... a tu patrzcie czary, dziwy......na treningu spokojny poczatkujacy ktory nie zachwyca poziomem a na VB............ znawca tematu i w ogole!!!

I dalej nie wiem dlaczego tak jest ze Ci co na macie nie zachwycaja w sieci sa fantastyczni...........

P.S. Oczywiscie nie jest to regula bo niektore posty czyta sie tu z przyjemnoscia ale czasem az zal dupe sciska jak czytam "mistrzow" sieciowego aikido...
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

A i jeszcze jedno mnie sie przypomnialo.....

IGNORANCJA......

Wiekszosc osob na VB to ludzie poczatkujacy......maja najwiecej do gadania i w ogole sa zajebisci.....ale:


Wlasciwie to masz racje i jej nie masz :lol:

No bo gdzie ci poczatkujacy moga wyartykulowac swoje opinie jak nie tutaj? W dojo musza dziub zamykac, ze strachu zeby ich nie polamali :wink: No to niech maja chociaz tutaj swobode....

Nie trzeba sie dziwic takiej roznorodnosci opinii pomiedzy ludzmi z roznych styli aikido...wlasnie w sobote, na stazu z Kanai sensei mielismy niezla dyskusje (tak jest, z wymiana argumentow!) z senseiem, byl Claude i paru ludzi z dojo od nas i z Bostonu...Cwiczymy ten sam styl, sensei jest doskonalym autorytetem, a i tak kazdy ze wzgl na swoje poprzednie doswiadczenia mial jakies zdanie, i co zaskakujace inne niz sensei! Nawet Claude, ktory jest najblizszym uczniem senseia od ponad 20 lat, nie ma takiedo samego pogladu jaksensei na wiele spraw....
Ja sie z tego faktu niezwykle cieszylem, pierwszy raz sie zdarzylo ze nie tylko mowilismy "tak jest sensei, oczywiscie, natychmiast, sensei!" :lol:
Co spowodowalo, ze sensei musial mocno szukac odpowiedzi na rozne pytania, i czasem nie znajdowal....heheh(np techniczne korzysci z wprowadzenia sparringu w aikido 8) )

Tak naprawde, to roznica miedzy nami a sensei jest tak ogromna, ze faktycznie lepiej sie nic nie odzywac, bo jego doswiadczenie i umiejetnosci przytlaczaja....ale przeciez kazdego nurtuja rozne problemy i mysle ze wazne jest pogadac na ten temat.

Nawet jesli te problemy wydaja sie "glupie"....Sam fakt dyskutowania na ten temat rozjasnia duzo w glowie. I nie trzeba zaraz pisac "tak jest przekonales mnie!!" czasem ludzie sa za dumni na to, ale to nic, przeciez na poczatku kazdy jest strasznie dumny....Wystarczy ze dla siebie sie pomysli ".........hmh......cos w tym jest, to ciekawe, mozna by tego sprobowac...."
  • 0

budo_luki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chsząszcze Wąsycze-powiat Łękowody

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
Szczepan napisal:

No bo gdzie ci poczatkujacy moga wyartykulowac swoje opinie jak nie tutaj? W dojo musza dziub zamykac, ze strachu zeby ich nie polamali :wink: No to niech maja chociaz tutaj swobode....


Zgadzam sie :D ale czy nie uwazasz ze czasem dyskusja jest bezsensowna a ludzie kca tylko pokazac ze maja racje....

Mialem okazje z Toba cwiczyc i znam Twoj styl....to jest inna droga....ale Ty masz prawo do 'szefowania' bo na swoim podworku jestes kims.....ale mnie ciekawi dlaczego ludzie nie kca gadac poza dojo......zobacz ze wiekszosc osob jest tu anonimowa i boi sie otwarcie przyznac ile cwiczy.....dlaczego?
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

Zgadzam sie :D ale czy nie uwazasz ze czasem dyskusja jest bezsensowna a ludzie kca tylko pokazac ze maja racje....

Mialem okazje z Toba cwiczyc i znam Twoj styl....to jest inna droga....ale Ty masz prawo do 'szefowania' bo na swoim podworku jestes kims.....ale mnie ciekawi dlaczego ludzie nie kca gadac poza dojo......zobacz ze wiekszosc osob jest tu anonimowa i boi sie otwarcie przyznac ile cwiczy.....dlaczego?


Luki, zapominasz pierwsze przykazanie aikido - aikido respektuje prawa Natury....czasem forsowanie swego zdania za wszelska cene ludzkie jest!
Dopiera jak fizycznie ktos poczuje ze nie ma racji, to zaczyna sie zastanawiac (co nie jest rownoznaczne ze sie zmieni)
Przeciez po to sie cwiczy SW, nie? Zeby szlifowac swoj charakter :wink: choc niektorzy sie zastanawiaja czy aikido moze pokonac( tutaj wstaw swoja ulubiona aktywnosc sportowa)

ok, dosyc tego filozofowania, w koncu mamy swieto Kanady i dzien wolny od pracy!!

Co co mojego szefowanie i bycia kims - :lol: :lol: :lol: :lol: tutaj brakuje smila placzacego ze smiechu...
Wyrazam swoje zdanie argumentujac rzeczowo a nie popierajac sie argumentacja typu "zamknij sie bo ja cwicze dluzej od ciebie" - czyli dyskutuje na rownych prawach ze wszystkimi. Zero szefowania.
I nie jestem zadnym kims, np ostatnio w ogole nawet nie daje treningow w dojo :wink: moje techniki przestaly byc skuteczne, na ostatnim stazu w sobote dostalem stopa w szczeke tak ze mnie zamroczylo, nie podejmuje zadnych waznych politycznych decyzji ani nikt mnie konsultuje przed ich podjeciem...

Zgadzam sie co do anonimowosci - lepiej rozmawia sie jak sie zna prawdziwe imie i nazwisko.
Szukalem u ciebie wprofilu twego nazwiska i imienia - nie znalazlem! A ile ty cwiczysz? 8)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

Dlaczego nie umiemy rozmawiać na tym FORUM???

oojjj Mr Smail przesadzasz i to duuużo, moim zdaniem jest tip top 8) widziesz gdzieś tu fotki pedałów robiących sobie laskę? :P (aluzja do wyrzuconego użytkownika VB)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

Własnie o to chodzi, ze koniec koncow zawze ktos kogos blotem obrzuca...


Smailu, to my tworzymy to forum , a nie Babcia. Czyli jakosc zalezy od nas. Piszac posty wysokiej jakosci przyczyniasz sie nie tylko do wzrostu poziomu forum, ale tez do tego, ze ludzie od razu widza roznice miedzy atakami osobistymi i atakami blotnymi o twoja znakomita pisanina. I beda ignorowac autorow ktorzy nie sa na poziomie. Wierz mi, ignorowanie dupkow jest dla nich niezwykle bolesne.
To nazwalbym pozytywnym podejscie do tego problemu.
Tak wiec pisz duzo postow wysokiej jakosci!!! 8)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
Szczepan napisał:
"tutaj brakuje smila placzacego ze smiechu... "

Dlaczego mam płakać ze smiechu???


Szczepanie ja pisze tylko posty wysokiej jakosci - tak jak i Ty...


Fiodor, ja o dyskusji a Ty o sexie :)
Czyżbyś faktycznie miaL jakieś braki, jak to sugerowano w innym temacie ?
:D :D :D

Tak na poważnie to nie jest tak tip top, bo jednak wiekszosc tematow jest zasmiecana syfem. Moze troche przesadzam, ale napewno nie bardzo.

Tak na codzien to to olewm, ale czasem nie moge, no i pisze takie tematy...
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

zobacz ze wiekszosc osob jest tu anonimowa i boi sie otwarcie przyznac ile cwiczy.....dlaczego?


W moim przypadku nie jest to kwestia żadnych obaw, nie zamierzam też traktować swoich wypocin reklamowo, jest to jedynie zabawa i możliwość pospierania sie z innymi, wymiany myśli bez podpierania się kim to ja nie jestem, a ile to ja nie ćwiczę , jest to raczej szukanie relacji z innymi, bez żadnych zewnętrznych uwarunkowań, co wydaje się w moim wypadku, na dziś bardziej interesujące. Do tego nie jest moim zamiarem obrażać kogokolwiek, czy tłumaczyć się do upadłego, co tylko potwierdza moje podstawowe założenie

Heja anonimowy M & M
  • 0

budo_luki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chsząszcze Wąsycze-powiat Łękowody

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
To Szczepan:

Szukalem u ciebie wprofilu twego nazwiska i imienia - nie znalazlem! A ile ty cwiczysz?


Widze ze Cie zaintrygowalem......i teraz myslisz kim jestem.....jako admin mozesz sobie pogrzebac i cus pewnie znajdziesz ale i tak nic Ci to nie da...... :) :) :)

Nie przedstawiam sie wychodzac z zalozenia ze : "jesli wkraczasz posrod wrony musisz krakac tak jak one " 8)
  • 0

budo_luki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chsząszcze Wąsycze-powiat Łękowody

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
MM said :
[quote]W moim przypadku nie jest to kwestia żadnych obaw, nie zamierzam też traktować swoich wypocin reklamowo, jest to jedynie zabawa i możliwość pospierania sie z innymi, wymiany myśli bez podpierania się kim to ja nie jestem, a ile to ja nie ćwiczę , jest to raczej szukanie relacji z innymi, bez żadnych zewnętrznych uwarunkowań, co wydaje się w moim wypadku, na dziś bardziej interesujące. Do tego nie jest moim zamiarem obrażać kogokolwiek, czy tłumaczyć się do upadłego, co tylko potwierdza moje podstawowe założenie

Heja anonimowy M & M
[/quote]

Ale po Twoich wypowiedziach moge zauwazyc ze reprezentujesz raczej mniejszosc aikidocka.... :wink: mowisz duzo o sprzecie.......czyzbys wiedzial co to jest meguri????
[/quote]
  • 0

budo_mahakala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
Ja tam się nie znam na ludziach i psychologii, bo to chyba jest źródłem domniemywań w tym temacie, ale chyba aikido rozbudza w ludziach jakąś dziwną odmianę indywidualizmu, która w połączeniu z polską mentalnością powoduje narodzenie się niezwykle zaciętych zawodników VB. :)
  • 0

budo_luki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chsząszcze Wąsycze-powiat Łękowody

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
No wlasnie wyjales mnie to ust..... :D
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
To trzeba by zamiast zlotu, czy stazu zrobic takie "vale tudo vortalu budo"

OBECNŚĆ OBOWIĄZKOWA!
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

No wlasnie wyjales mnie to ust..... :D


Świntuchy!!! Jak Boga kocham nie przy jedzeniu !!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024