Skocz do zawartości


Zdjęcie

dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

nie rozumiem o co ci chodzi.. zadan z moich wypowiedzi nie zaprzecza sobie. ale to niewazne.

nieważne, czyżby

Koncze te dyskusje , bo ona niczego nie wnosi.

Jak to nic nie wnosi napisałeś, że podstawą aikido jest zależność typu feudalnego, powątpiewam w to więc podparłem się poglądami O`S w wyniku czego odpisałeś mi, że zajmujesz się raczej stroną techniczną , potem jednak odwracasz kota ogonem wmawiając mi, że aikido to jednak coś więcej , więc się już całkiem pogubiłem

Gdy ja pisze na jakis zadany temat twoja rola sprowadza sie do miernej krytyki.

Jeżeli przedstawienie stanowiska O`S w opozycji do twoich nie wiem skąd pochodzących teorii jest mierną krytyką , jak i odebranie tego do

Mam wrazenie jakbym rozmawial z 12 letnim dzieckiem. Nie bawi mnie to.

To pozostaje ci już tylko studiowanie KO palińskiego, jednak wątpię czy to spec od aikido
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

W aikido i innych sztukach walki panuje ( no.. powinien panowac system feudalny - sensej i uczniowie) czyli jedne mowi - reszta slucha. Tu wszysy mowia.
To jakby w dojo kazdy chcial nauczac - czyli chaos...

Aiki

Witam :D
Co innego na treningu gdzie powinna panowac faktycznie dyscyplina a co innego na vortalu, który słuzy do wyrazania opinii i kazdy może wyrazic swoja opnie na dany temat...bo po to jest....dlatego ja także dyskutuję :snipersmile: ( :wink: )
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

W aikido i innych sztukach walki panuje ( no.. powinien panowac system feudalny - sensej i uczniowie) czyli jedne mowi - reszta slucha. Tu wszysy mowia.
To jakby w dojo kazdy chcial nauczac - czyli chaos...

Aiki

Witam :D
System feudalny?? hmmmm... mała PRZESADA.....a może powrócić do chłosty??? obcinania rąk?? wieszania na drzewach??? może w dyby??? tortury??? pańszczyzna???
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
czasami by siew przydalo
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

czasami by siew przydalo


'' nie krępuj się Albercik ''
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

czasami by siew przydalo


Co Ty? Jesli juz to system kij i marchewka ( dla mnie tylko marchewka 8) )
Mam znajomego dyra szkoly,ktory bierze na rozmowe nauczyciela, ktorego uczniowie halasuja w czasie lekcji i kaze mu zweryfikowac sposob i tresc prowadzonych lekcji. Takie czasy :) .
A ja uwazam, ze na posluch,autorytet trzeba sobie zasluzyc :twisted:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
Na autorytet trzeba sobie zasluzyc mowisz...

Bede o tym pamietal
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

czasami by siew przydalo


Co Ty? Jesli juz to system kij i marchewka ( dla mnie tylko marchewka 8) )
Mam znajomego dyra szkoly,ktory bierze na rozmowe nauczyciela, ktorego uczniowie halasuja w czasie lekcji i kaze mu zweryfikowac sposob i tresc prowadzonych lekcji. Takie czasy :) .
A ja uwazam, ze na posluch,autorytet trzeba sobie zasluzyc :twisted:


/me czyta właśnie ciekawą książkę Thomasa Gordona "Wychowywanie bez porażek: szefów, liderów, przywódców" (Wyd. Pax, W-wa 1996).
W tej książce autor zebrał wszystkie obserwacje psychologów i socjologów dotyczące liderów. Wnioski które przedstawia są bardzo ciekawe, właściwie wszystko co tam jest napisane było dla mnie nowe i interesujące. Polecano mi ją jako najlepszą książkę dotyczącą kierowania ludźmi i jak na razie potwierdza się to.
Silvio
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
To Silvio:Moze jakies swoje wnioski przytoczysz,co sie potwierdza? :)
  • 0

budo_lucas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
Ja się całkowicie zgadzam z tekstami Lukiego.
Jakieś 6 mies temu zmieniłem Dojo. Ale w nowej szkole przyciołem zielonego w te klocki (a jestem jasnozielony :wink: ) przez 3 treningi nie mówiłem co mam i miałem taką beczkę z typków którzy udawali conajmniej 2 kyu. Ludzie czasem udają na necie kogoś kim nie są. Ale nie gańmy ich za to. Od mażeń się zaczyna. Kidyś założą hakamę......
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja

Ja się całkowicie zgadzam z tekstami Lukiego.
Jakieś 6 mies temu zmieniłem Dojo. Ale w nowej szkole przyciołem zielonego w te klocki (a jestem jasnozielony :wink: ) przez 3 treningi nie mówiłem co mam i miałem taką beczkę z typków którzy udawali conajmniej 2 kyu. Ludzie czasem udają na necie kogoś kim nie są. Ale nie gańmy ich za to. Od mażeń się zaczyna. Kidyś założą hakamę......


no qrcze jestem zachwycony, choc nic nie zrozumialem 8O Jakbys Lucas mogl to przetlumaczyc na polski i wyjasnic powoli, bo wiesz chyba jakis opozniomy w mysleniu jestem 8)
  • 0

budo_lucas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskusja
Wiekszosc osob na VB to ludzie poczatkujacy......maja najwiecej do gadania i w ogole sa zajebisci.....ale:

Jakis czas temu mialem taki przypadek ze przyszedl do NAS gosc z innej szkoly AIKIDO pocwiczyc....
No i bardzo milo ze przyszedl bo wymienilismy doswiadczenia i ogolnie jemu tez sie podobalo....nie uwierzycie jakie bylo moje zdziwienie gdy dowiedzialem sie ze typo pisze na VB.....of coz w poniedzialek do netu i czytam jego posty....... a tu patrzcie czary, dziwy......na treningu spokojny poczatkujacy ktory nie zachwyca poziomem a na VB............ znawca tematu i w ogole!!!

I dalej nie wiem dlaczego tak jest ze Ci co na macie nie zachwycaja w sieci sa fantastyczni...........


Do tego piłem Szczepan.
Lucas
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024