Skocz do zawartości


Zdjęcie

najlepshe dojo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepshe dojo
To Szczepan: Spodobal mi sie Twoj wyklad na temat praw fizycznych ludzkiego ciala,trudno by bylo sie z nim nie zgodzic :wink: ,ale mnie i tak interesuja zjawiska pozazmyslowe,niekoniecznie mistyczne. :wink: Na pewno ludzie tworza atmosfere w dojo i to jest najwazniejsze,ale miejsce tez jest wazne.Cwiczylam troche w adaptowanej na dojo piwnicy w jakiejs szkole bylo tam fatalnie,zupelnie inaczej sie trenuje w duzej przestronnej sali.W sumoe tym chiczykom chodzi aby tworzyc wokol siebie przyjazna przestrzen,jakkolwiek to nazwiemy.(Japonczycy nie lubia Chinczykow-jak moglam zapomniec) Dla mnie jest bez znaczenia kto wymyslil aikido, czy feng shui,jedno i drugie my teraz adoptujemy i mam nadzieje zmieniamy,na miare naszego rozumu. A propos chinczykow slyszalam dawno temu jak to chcieli kupic partie lokomotyw,najpierw sprowadzili jedna ,rozebrali na czesci i juz wiecej nie chcieli -sami robili rotfl mam nadzieje ,ze nikogo nie obrazilam :wink:
Za ocean tez bym sie wybrala ,szukales swojego miejsca na ziemi? To jest wlasnie to feng shui 8)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepshe dojo

Za ocean tez bym sie wybrala ,szukales swojego miejsca na ziemi? To jest wlasnie to feng shui 8)


Smiesznie, mam nieodparte wrazenie, ze chyba jestes jedyna osoba ktora sie ze mna zgadza w pogladach rotfl

To szukanie miejsca na ziemi to feng shui? i lokalizacja dojo to tez feng shui? to jak to jest kokretnie, cos to mocno skomplikowane....
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepshe dojo
To Szczepan:To mile :oops:
O sztuce feng shui mozna mowic bez konca,a lapidarnosc nie jest moja mocna strona,nie chcialabym zanudzic na smierc. :wink:
Wlasciwie jest to troche jak aikido od strony duchowej..
Konkretnie chcialbys wiedziec,sama konkretnie nie wiem :) rotfl
Czy europejczyk moze do konca zrozumiec skosnookiego( poklon dla wszystkich skosnookich) :D
Pewne rzeczy rozumiem intuicyjnie,ale czy Ty wierzysz w ta intuicje,jesli Ki jest dla Ciebie troche jak z bajki :wink: Ja sama mam czesto "rozdwojenie jazni" na ten temat,ale przyjmuje ,ze to co jeszcze nie jest przyjete do doktryn wspolczesnej wiedzy(tej zachodniej) moze istniec,np.wolno krazaca energia ,ktora mozemy ujazmic.
poklon pozdrowienia dla wszystkich "elastycznych umyslowo",ale jesli ktos nie chce sie uleastycznic to 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024