Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyzwanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wyzwanie
dostałem to dzis.

autor Dakhar
Zrezygnowałem z uczestnictwa na podforum Aikido, nikt nie będzie szkalował mojej osoby za moimi plecami. Jak masz jakiś problem do mnie, a widzę że masz, to przyjedź do Wrocławia . Od września Zespół Szkół Łączności na Worcela godziny 19:30-22:00 Wt,Czw, 13:00-15:00 Sobota, Niedziela. Zobaczę jakie techniki Aikido zastosujesz, może czegoś się nauczę. Do ciebie nic nie mam, za to do Aikido i metodyki dużo, więc może osobiście pokażesz że się mylę ?.

Hmm..
extra.. next time dojedzie juz pewnie do rekoczynow , bo ktos ma inne zdanie..

Aiki
  • 0

GośćGuest_budo_Dakhr_*

Guest_budo_Dakhr_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Chciałem to załatwic na priv, zgodnie z punktami regulaminu.


7.Zakaz prowadzenia prywatnych wojen.
8. Uwagi o błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych, oraz wszelkie słowne utarczki załatwia się listami prywatnymi.

Naoisałem:
Do ciebie nic nie mam, za to do Aikido i metodyki dużo, więc może osobiście pokażesz że się mylę ?.

Ja tylko proszę o udowodnienie mi na treningu, że Aikido jest wartościową metodą walki, słowa do mnie nie przemawiają, ani takie Aikido jakie do tej pory miałem okazję ćwiczyć.

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie

dostałem to dzis.Aiki

oj dziwne masz podejście, człowiek napisał do ciebie na priva a ty to na publicznym rozgłaszasz? boisz się czegoś czy jak?
  • 0

budo_kenny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
kolejny Boruta??? skąd sie biorą ludzie, którym co chwila trzeba coś udowadniać....
dlaczego to tylko ludzie z bjj robią takie zamieszanie?? tak wiem to wasz marketing ale promujcie swoje bjj z większym szacunkiem dla innych osób i sztuk walki

Adam
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Moze sie sam przejedzie do Aika - mi tam by sie nie chialo jechac pol polski aby udowadniac komukolwiek cokolwiek.
Ale bardzo chetnie jezdze na zaproszenie do wspolnego cwiczenia.
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie

kolejny Boruta??? skąd sie biorą ludzie, którym co chwila trzeba coś udowadniać....
dlaczego to tylko ludzie z bjj robią takie zamieszanie?? tak wiem to wasz marketing ale promujcie swoje bjj z większym szacunkiem dla innych osób i sztuk walki
Adam

No właśnie dlatego napisał do niego na priva a ten to rozgłasza na publice i kto tu promuje i co?
  • 0

budo_kenny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
mnie po prostu dziwi dlaczego to tylko bjj musi wciąż udowadniać swoją skuteczność??? czy tego typu atakowanie innych sztuk walki ćwiczycie na treningach?? czy to wasi instruktorzy wam opowiadają tego typu rzeczy??

Dużo lepiej byłoby gdybyście czas spędzony nad rozważaniem wielkości tego stylu zamienili na czas spędzony nad jego studiowaniem.

Adam
P.S. Moim zdaniem takimi gadkami (część postów z tematu o kompletności aikido) robicie zbędny syf wokół sztuk walki, który potem odbija sie echem nie tylko na was ale co jest w tym najgorsze na wszystkich innych związanych ze sztukami walki.
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Do Dakhr
Stary ile ty masz lat?
Kozaczysz jak gówniarz z zawodówy.
Co ty chcesz przez to udowodnić? Że chłopców z bjj najłatwiej wyprowadzić z równowagi?
To najgorsza słabość osoby ćwiczącej sw.
Weźmij se trzy głębokie wdechy.

Aiki dobre zrobił że ujawnił tego priva :)
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Moim skromnym zdaniem priv to priv a forum to forum. I o ile Dakhr nie napisze " za 24 h przyjadę do ciebie a ty przeniesiesz się na cmentarz" Aiki nie powinien tego wywalać do ogółu...

NIe martw się Dakhr - może Aiki kiedyś sam się przekona o (nie)skuteczności Aikido i spróbuje czegoś innego a może po prostu woli inne aspekty MA niż czysta skuteczność. Wolna wola.

Pozdrawiam

El Primo
  • 0

budo_goniah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wuwua/london

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Taisho Ciebie to ja lubię :)
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
ja proponuje zrobić nie tam mały pojedynek 1-1, ale większą bitwę ... :agrue:
Zamiast turnieju rycerskiego zrobić wielką bitwę bjj vs. aikido ....
MOgę to nawet zorganizować: od każdego uczestnika 10 zł, a od widzów po 20 zł .... zrobimy reklamy i plakaty ... będzie git !!!!!!!!
Rozumiem też, że kolesie z bjj wykorzystają cały arsenał swoich technik, tak samo zresztą jak aikidocy - czyli użycie sprzętu jak najbardziej będzie honorowane .... :2gunfire:
Zaprosimy również Szczepana( jako moderator będzie mógł uczestniczyć za darmo w całym przedsięwzięciu)... :)
Kto jest za ????

Hmm.... może tak zrobić ankiete ??? :roll:
  • 0

budo_mahakala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
"Zgadzam się z przedmówcą...
Przejdźmy od słów do czynów"



Ps. A tak swoją drogą to szkoda mi tych zakompleksionych chłopaków (czyt. Dakhr i Fajter). Może nie lubą aikido ale swoimi osobami i postawą robią bardzo mierną reklamę bjj. Znam trochę ludzi z bjj w Warszawce i nie mają takich miernych zagrań jak tych dwóch. Ostatnio pamiętam takie postawy ze szkoły podstawowej. Później się z tego wyrasta ale widać nie każdy. Aiki dobrze zrobił że ujawnił priva. Ale piwka napiję się za zdrowie tych dwóch. Co mi tam. :drinking:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Widze kilku nowych uczestnikow forum - na forum aikido obowiazuje regulamin - prosze sie z nim zapoznac. Jak ktos nie bedzie przestrzegal - ban.
np: Mahakala - takie texty jak "A tak swoją drogą to szkoda mi tych zakompleksionych chłopaków (czyt. Dakhr i Fajter)." podpadaja pod regulamin - tutaj dyskutuje sie bez osobistych epitetow, za to na konkretny temat. Takze masz ostrzezenie.
Ale to tyczy sie KAZDEGO dyskutujacego.
Nie mam czasu czytac kazdego postu. Jak zobacze ze ktos przesadza to ban bez uprzedzenia.

moja opinia o ujawnianiu prywatnych postow jest jednoznaczna - brak podstawowej znajomosci netykiety. To sie nazywa zasmiecanie publicznego forum sprawami ktore dotycza wylacznie dwoch ludzi.
  • 0

budo_mahakala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
przepraszam
więcej nie będę
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
To Szczepan:

Czy Dakhar i Fajter maja u ciebie jakies preferencje? Bo czegos nie kumam.

ten txt ->"aiki ty jakiś debil jesteś czy co?
nie widziałeś że temat został zamknięty przez szczepana? po chuj to ciągniesz?"<-- został przez ciebie przemilczany.
Odwołam sie do pkt. 4,54. regulaminu forum.
Wg. mnie Makhala nie naruszyl w żaden sposób tych punktów a został skarcony.
Jeżeli mamy w jakis sensowny sposób dyskutować o aikido , to niech to będzi obiektywne, inaczej forum zamieni sie w plac boju gdzie na pewno zwycięzcą bedzie moderator i jego znajomi. Tylko czy na pewno o to chodzi w tym forum??

Aiki
  • 0

budo_bogus
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Witam
Przygladajac sie calej tej dyskusji mam jedno pytanie:

Dlaczego osoby z Aikido ktore wierza w system ktory trenuja nie odpowiedza na takie wyzwanie i nie wskaza miejsca w szeregu tym, ktorzy sie sami o to prosza?

I prosze nie piszcie ze Aikido to styl zycia i ze nic nie trzeba nikomu udawadniac. Bo jesli by tak bylo to nie bylo by takze tak zacieklych dyskusji na sieci na temat wyzszosci jednego czy drugiego.

Poza tym widzialem nie raz pokazy Aikido Shudokan w ktorych w rolach glownych barl "udzial lancuch, tulipan.."

Jeli uczycie obrony przed "takim sprzetem" to ktos tam kto tylko w chodzi w nogi nie powinien byc chyba problemem?

Z innej strony, pomijajac kto co cwiczy lub tez jak bardzo ma "goraca glowe i jest impulsywny" nie myslicie ze trzeba miec troche odwagi proponujac sparing, wspolny trenig nawet walke?

Poza tym w samym srodowisku Aikido jest rywalizacja ktory styl jest bardziej realny ktory mniej. Nie mowi sie o tym moze glosno ale nie raz bylem swiadkiem wypowiedzi instruktorow mowiacych: Nasz styl jest twardy i realny reszta Aikido to balet.

Moze troszke wiecj godnosci jesli jestescie wstanie na sieci bronic swoich racji to idzcie na trening innych ( kazdego innego stylu nie chodzi tu o Bjj) i potrenujcie z nimi, powalczcie ale nie na zasadach ogolnego lomotu kto jest lepszy tylko wspolnej nauki. Moze sie wszyscy czegos nowego dowiecie nie tylko o innych ale takze o swoim stylu

Mam kilkunastu znajomych cwiczacych Aikido, ktorzy doskonale znaja ograniczenia i mozliwosci tego stylu (zreszta staraja sie ucyc i cwiczyc u kazdego kto na to sie zgodzi) I to chyba jest jedna z najwazniejszych rzeczy aby znac ograniczenia tego co sie robi a nie mowic tylko mozliwosciach,

A widze tu ze do ograniczen bardzo trudno sie przyznac niektorym a co do mozliwosci to niech kazdy sam sobie odpowie jakie ma.

Boguslaw Dawiec
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
uhumm.. racja..
tylko jakos mam swiadomosc skutów poźniejszych.. policja, prokurator, klopoty w pracy...itp..

Jasne ,ze wole no limits..

Aiki
  • 0

budo_bogus
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Mysle ze dwoch myslacych moze ostro posparowac i wyciagnac nauke dla siebie bez przeginania. wystarczy chciec.
Bogusalw Dawiec
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
cool stuff.. but..
Final takiego sparringu moze być żałosny. dopusciłem kiedys do tego. Pisałem o tym. podobno Cognard by prowadzic dojo w Japonii musiał nalac wszystkich lokalnych nauczycieli ( i to zrobil).
Ale to tak na marginesie.

Aiki
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie
Bogus - nie wiem skąd wyciągasz wnioski, że aikidocy to osoby zapatrzone w swój styl i nie poszerzające swoich horyzontów o inne sztuki walki ....
Znam wiele osób trenujących aikido, które poszeżają swoją wiedzę o inne sztuki walki .... karate, judo... z forumowiczów to Grey ...
Co do sparingów, z innymi sztukami walki jest to troszkę trudne... np. moi kumple trenujący karate oczywiście, że chcą powalczyć, ale w rękawicach bokserskich - ok. ale to wtedy oni mają większe szanse ...
Natomiast bez ochraniaczy jest to walka nazwijmy to na krawędzi - bo przecież obaj nie chcemy zrobić sobie krzywdy... oni będą wolniej kopali i uderzali, by mieć nad tym większą kontrolę - co pozwala mi na łatwiejsze przechwycenie ataku, natomiast ja nie będę zakładał mocnych dźwigni i to im pomaga się z nich wyzwolić ...
Co do sprawdzania swoich umiejętności, to wcale nie trzeba wybierać się do innego klubu - zapewne w każdy mieście są odpowiednie dzielnice, gdzie każdy do woli może sobie pofolgować ...
Jeśli o mu się nie uda - wróci poobijany, może skończy w szpitalu ....
Jesli będzie dobry - poradzi sobie ... za pierwszym razem - jeśli go zapamiętają i będzie miał pecha, no cóż bohaterowie mają swoje miejsce na .............
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024