Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy bać się to tchórzostwo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?

Jak sie nie czujesz bezpieczny na ulicy, i jak policja nie spelnia swego zadania, to przestan placic policji i kup se jakas porzadna giwere (nawet jak to jest nielegalne).
Chodz co tydzien na strzelnice i cwicz regularnie, mozesz tez jezdzic do lasu czy na stare zwirowiska, gdzie nikogo nie ma i cwiczyc strzelanie w ruchu z roznych pozycji. Cwicz zmiane magazynkow w locie, bo jak napastnikow bedzie wiecej nic naboi, to musisz miec to obcykane. Dbaj o bron. Mam nadzieje ze to ci troche pomoze.


Podpisuje sie rekami i nogami. Lord ma doze racji ze wzmianka o prawie, ale jak porzadni ludzie sa realnie zagrozeni (no i ich bliscy) to prawo sie robi w tym momencie jakos zbyt abstrakcyjne. Jak to juz kilkakrotnie ludzie mowili: lepiej brzydka rozprawa niz ladny pogrzeb.
  • 0

budo_krakowiak
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
kurwa w Krk od dawna jest swieta wojna .. lepiej sie nie pokazywac na nieswoich osiedlach
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
bac sie warto, to oznaka rozsadku. ale b. wazne zeby umiec ten strach opanowac. zeby nie paralizowal, zeby nie ograniczal twoich fizycznych mozliwosci. to jest chyba najwazniejsza zecz. wygrac ze soba.
  • 0

budo_in_sekt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu...

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
... i ze strachem
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?

Chrabąszcze są w trzech wagach. Jamocniejszą amunicją gumową jest Chrabąszcz 50 (to jego skuteczny zasięg w metrach), po uderzeniu którego nikt nie ma prawa wstać. Minusem jest to, że jest to amunicja do strzelb i takim Chrabąszczem 50 to trafiając w głowę można spokojnie zabić.
.

Chrabąszcz? A nie jednak szerszeń? Jeśli zaś chodzi o siłe to faktycznie można nią zabić. Są 3 stopnie siły (albo były kiedyś) i oznaczają to te wyrostki na czubku pocisku. W każdym razie te najsilniejsze wbijają się w drzewo z metra. Kumpel na własne oczu u Brylla widział.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
Eee, a może szerszeń? Nie pamiętam już...
Ale żebyw drzewo - miękkie musiało być, bez przesady, tym OP i AT strzela do ludzi i jak walnie w tułów, to ran nie ma...
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Zapraszam :]
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?

Eee, a może szerszeń? Nie pamiętam już...
Ale żebyw drzewo - miękkie musiało być, bez przesady, tym OP i AT strzela do ludzi i jak walnie w tułów, to ran nie ma...

Nie wiem jakie drzewo było. Powtarzam co kumpel mówił. Pewnie nie była to 10 cm penetracja ale opowiadał że gumowy pocisk wbił sie w drzewo. Nawet jesli było to z 2-3 cm to i tak jest to zajebiscie sporo.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
Hmmm. Tak mnie to zastanawia. Wiocha w ktorej zyje ma moze 4000 mieszkancow. Ale nie ma tu czegos takiego jak opowiadacie. Jakichs psycholi z nozami czy z siekierami. No moze z nozami to paru by sie znalazlo, ale z siekierami to nie :> Jak ktos chce sobie tutaj cos wyjasnic to moze solo zdaza sie zadko, ale takie w miare wyrownane pojedynki kilku gosci maja miejsce. Moze to i dobrze ze we wiosce mieszkam a nie w takim duzym miescie? :>
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
A ja powiem po raz kolejny nie wazne czy wiocha czy miasto, moj kumpel mieszkal we Wrocku w trojkacie gdzie z siekierami biegaja, ale chodzil sobie cicho dzien dobry mowil i dwa lata nawet go nikt nie zaczepil. Moim zdanie zeby trafic na dymy to trzeba miec problemy z wyobraznia albo bardzo duzego pecha.
Chociaz niedlugo jade na wiejskie wesele pod Krakow jak wroce moze bede co innego mowil :D
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
Tu rzeczywiscie chodzi o slepy traf.Chodze spokojnie nikomu nie wadze ale po prostu tak jest ze nieraz idac chodnikiem na przeciwko idzie jakas grupa i widac ze ash ich korci aby komus popsooc hoomor.Takie moje zdanie
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
tylko niedorozwoje umyslowe nie odczuwają żadnego strachu :o
  • 0

budo_natalia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z bieszczad

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
A wiekszosc z was udaje takich twardzieli.
I dobrze jest slyszec ze sie boicie, he,he.
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
ZEBY NIEKWIATY NIEODROSNA !!! (stale zeby ;];]) ;[;[;[ JA SIE CHYBA BOJE W SZCZEGULNOSCI I SZCZEKE jak mi PULKE kto wybije to bede mial klopota ;]
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?

tylko niedorozwoje umyslowe nie odczuwają żadnego strachu :o


A tacy to wszedzie sie zdarzaja :wink:

Strach to rzecz ludzka i nie ma sie co go wstydzic.Nawet najwieksi twardziele czuja strach.
  • 0

budo_mori
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
Co do tych wioch to się zgadzam!!
Ja osobiście mieszkam w wiosce i nikt mi nie wmówi ze wiesniacy to chołota!!! Jak się lać, to z zasadami, zadnych bijatyk typu 5 na 1!! Ofszem zdażają się ostre rozruby, ale zawsze siły sa mniej wiecej wyrównane!!
Raz na wiejskiej dysce wdałem się z kumplami w rozrobe z egentami z innej wiochy i gdy jeden z nich wyciągnął kose to nawet od swoich dostał wpierdol!!
  • 0

budo_in_sekt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu...

Napisano Ponad rok temu

Re: czy bać się to tchórzostwo?
..czyli jest jeszcze odrobine honoru w narodzie
:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024